Da trebamo biti uporn, naporni, da prepuštamo posjed, itd pa možda i uspijemo zadržati rezultat.Principatus je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:46Gubili 0:1 protiv: Rumunije, Wales, Italije. Onda stisnuli i preokrenuli igru i rezultat. Dakle mozemo.
Vodili 1:0 protiv Austrije, Kanade, pa i Paname Onda popustili i prepustili inicijativu, nista vise naprijed, protivnik preokrenuo igru.
Sta ucimo iz toga?
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
napapijri1987
- Postovi: 1107
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Isti sam. Nazalost ponovilo nam se ono sto smo protiv Paname kritikovali. Previse smo dopustili Kanadjanima. Vjerovatno je to jer nije bio Ivan ispred stopera da im olaksa posao te Edin da ustopa koju loptu na 40 metara od gola da odbrana predahne.
Sto se mene tice neka ih Barba postavi na gol liniju i neka samo izbijaju i tako dodjemo do polufinala
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Prve izmjene su bile besmislene. Jovo je jedini uspijevao skokom osvojiit loptu, prostor a onda je ostao Demirovic to da radi.napapijri1987 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:57Isti sam. Nazalost ponovilo nam se ono sto smo protiv Paname kritikovali. Previse smo dopustili Kanadjanima. Vjerovatno je to jer nije bio Ivan ispred stopera da im olaksa posao te Edin da ustopa koju loptu na 40 metara od gola da odbrana predahne.
Sto se mene tice neka ih Barba postavi na gol liniju i neka samo izbijaju i tako dodjemo do polufinala![]()
Ovo prvenstvo je čudno. Možeš igrati i izgubiti a možeš pucati u prazno kao mi 60minuta i osvojiti bod.
Mene je strah da nam se ne vrati nekim krahom, 4-5 komada od Švice. Ali gledajući njih, nisu sposobni za to.
Kod nas se nadam da će Alajbegović početi da imamk nekoga ko može naprijed na zemlji da kontroliše loptu, puca, ulazi u sredinu.
4-IN-A-ROW
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Neki ljudi su čudni, tačno da Sergej odvede ekipu do finala našli bi neku zamjerku...emir_ je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:09Prve izmjene su bile besmislene. Jovo je jedini uspijevao skokom osvojiit loptu, prostor a onda je ostao Demirovic to da radi.napapijri1987 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:57Isti sam. Nazalost ponovilo nam se ono sto smo protiv Paname kritikovali. Previse smo dopustili Kanadjanima. Vjerovatno je to jer nije bio Ivan ispred stopera da im olaksa posao te Edin da ustopa koju loptu na 40 metara od gola da odbrana predahne.
Sto se mene tice neka ih Barba postavi na gol liniju i neka samo izbijaju i tako dodjemo do polufinala![]()
Ovo prvenstvo je čudno. Možeš igrati i izgubiti a možeš pucati u prazno kao mi 60minuta i osvojiti bod.
Mene je strah da nam se ne vrati nekim krahom, 4-5 komada od Švice. Ali gledajući njih, nisu sposobni za to.
Kod nas se nadam da će Alajbegović početi da imamk nekoga ko može naprijed na zemlji da kontroliše loptu, puca, ulazi u sredinu.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne znači da je Sergej bezgrešan.Iceplayer je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:12Neki ljudi su čudni, tačno da Sergej odvede ekipu do finala našli bi neku zamjerku...emir_ je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:09Prve izmjene su bile besmislene. Jovo je jedini uspijevao skokom osvojiit loptu, prostor a onda je ostao Demirovic to da radi.napapijri1987 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:57
Isti sam. Nazalost ponovilo nam se ono sto smo protiv Paname kritikovali. Previse smo dopustili Kanadjanima. Vjerovatno je to jer nije bio Ivan ispred stopera da im olaksa posao te Edin da ustopa koju loptu na 40 metara od gola da odbrana predahne.
Sto se mene tice neka ih Barba postavi na gol liniju i neka samo izbijaju i tako dodjemo do polufinala![]()
Ovo prvenstvo je čudno. Možeš igrati i izgubiti a možeš pucati u prazno kao mi 60minuta i osvojiti bod.
Mene je strah da nam se ne vrati nekim krahom, 4-5 komada od Švice. Ali gledajući njih, nisu sposobni za to.
Kod nas se nadam da će Alajbegović početi da imamk nekoga ko može naprijed na zemlji da kontroliše loptu, puca, ulazi u sredinu.
Ima punu podršku. I njemu je ovo prvo prvenstvo, kao igraču i kao treneru. Napraviće greške i nadam se popraviti u sljedećim utakmicama. Vezni red i krila su bila slaba tačka u prvoj tekmi. Nadam se da će to popraviti izborom Šunjića i Alajbegovića.
4-IN-A-ROW
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Igra i protivnik ne stoje samo naših 11 na terenu, uživajte u svjetskom...emir_ je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:18Ne znači da je Sergej bezgrešan.Iceplayer je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:12Neki ljudi su čudni, tačno da Sergej odvede ekipu do finala našli bi neku zamjerku...emir_ je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:09
Prve izmjene su bile besmislene. Jovo je jedini uspijevao skokom osvojiit loptu, prostor a onda je ostao Demirovic to da radi.
Ovo prvenstvo je čudno. Možeš igrati i izgubiti a možeš pucati u prazno kao mi 60minuta i osvojiti bod.
Mene je strah da nam se ne vrati nekim krahom, 4-5 komada od Švice. Ali gledajući njih, nisu sposobni za to.
Kod nas se nadam da će Alajbegović početi da imamk nekoga ko može naprijed na zemlji da kontroliše loptu, puca, ulazi u sredinu.
Ima punu podršku. I njemu je ovo prvo prvenstvo, kao igraču i kao treneru. Napraviće greške i nadam se popraviti u sljedećim utakmicama. Vezni red i krila su bila slaba tačka u prvoj tekmi. Nadam se da će to popraviti izborom Šunjića i Alajbegovića.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ti došao na forum namijenjen za diskusiju da kažeš da ne treba diskutovati?Iceplayer je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:25Igra i protivnik ne stoje samo naših 11 na terenu, uživajte u svjetskom...emir_ je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:18Ne znači da je Sergej bezgrešan.
Ima punu podršku. I njemu je ovo prvo prvenstvo, kao igraču i kao treneru. Napraviće greške i nadam se popraviti u sljedećim utakmicama. Vezni red i krila su bila slaba tačka u prvoj tekmi. Nadam se da će to popraviti izborom Šunjića i Alajbegovića.
Uživam nego šta. Uživo uživo u Torontu.
A tebi ako se ne diskutuje ne repliciraj okolo. Tu potrebu da spuštaš ispuni si negdje drugo. Za foruma nisi.
4-IN-A-ROW
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sunjic mora igrati i igrao bi da je bio spreman.emir_ je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:18Ne znači da je Sergej bezgrešan.
Ima punu podršku. I njemu je ovo prvo prvenstvo, kao igraču i kao treneru. Napraviće greške i nadam se popraviti u sljedećim utakmicama. Vezni red i krila su bila slaba tačka u prvoj tekmi. Nadam se da će to popraviti izborom Šunjića i Alajbegovića.
A koliko je Kerim odigrao ovakvih utakmica sa onakvim pritiskom protivnika u karijeri? Koliko je odigrao utakmica sa onakvim defanzivnim zadacima gdje igra neku potpuno drugu ulogu od one za koju je namijenjen?
Samo da ga povrede zaobidju i on postaje WC igrac. Neko cuvanje njega je zbog manjka iskustva igranja ovog sistema i ovih zadataka.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Da Trebamo reci Demiru kako bi procepio da zabije Vasilju autogol pa da krenemo igrati i da okrenemo. Win-winPrincipatus je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:46Gubili 0:1 protiv: Rumunije, Wales, Italije. Onda stisnuli i preokrenuli igru i rezultat. Dakle mozemo.
Vodili 1:0 protiv Austrije, Kanade, pa i Paname Onda popustili i prepustili inicijativu, nista vise naprijed, protivnik preokrenuo igru.
Sta ucimo iz toga?
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
3 utakmice su na prvenstvu. Da ga čuvamo za iduće prvenstvo?Madal je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:42Sunjic mora igrati i igrao bi da je bio spreman.emir_ je napisao/la: ↑16 jun 2026, 21:18Ne znači da je Sergej bezgrešan.
Ima punu podršku. I njemu je ovo prvo prvenstvo, kao igraču i kao treneru. Napraviće greške i nadam se popraviti u sljedećim utakmicama. Vezni red i krila su bila slaba tačka u prvoj tekmi. Nadam se da će to popraviti izborom Šunjića i Alajbegovića.
A koliko je Kerim odigrao ovakvih utakmica sa onakvim pritiskom protivnika u karijeri? Koliko je odigrao utakmica sa onakvim defanzivnim zadacima gdje igra neku potpuno drugu ulogu od one za koju je namijenjen?
Samo da ga povrede zaobidju i on postaje WC igrac. Neko cuvanje njega je zbog manjka iskustva igranja ovog sistema i ovih zadataka.
Nije njemu 16 godina. Siguran sam da će početi protiv Švicarske ili dobiti dobrih pola sata. Protiv Qatra svakako.
4-IN-A-ROW
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma ko ga bolan cuva, upravo i jeste poenta da tu nema cuvanja vec odluka takticke prirode sa argumentima ali dzaba nekima pisati
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Koliko je njegova konkurencija odigrala takvih utakmica?
Najbolji igraci igraju, uvijek i svugdje. Prvo ubacis najbolje igrace u sastav i onda ravnas taktiku.
Najbolji igraci igraju, uvijek i svugdje. Prvo ubacis najbolje igrace u sastav i onda ravnas taktiku.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Esmir je nesto ranije poceo sa profesionalnim fudbalom i takticki je dosta sazrio. Isti tretman je imao kad je tek poceo sa reprezentativnom karijerom i to s pravom, a to smo vidjeli u utakmicama kada je dobijao sansu od prve minute na svojim pocetcima
Da ubacujemo sve najbolje s 3 spica bi igrali. Nije ovo pes
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ja ne govorim za Alajbegovica zbog djetinjaste potrebe da mi kao nesto napadamo od 1. minute a on da ko Messi kreira šanse.
U našoj defanzivnoj igri je veoma bitan kontinuitet držanja lopte kako bi protivnik ima manje istu. On je tu najjači u reprezentaciji kada loptu dobije pod pritiskom i okrenut leđima protivničkom golu. Redovno smiri loptu i odigura posjed.
Pep je u sezoni osvajanja lige prvaka isključivo ubog toga igrao Grealisha na lijevom krilu. Da prima loptu kad niko ne moze i ne smije da je smiri i održi posjed.
Mi smo imali takve krize posjeda da smo gurali loptu prema korner zastavici.
U našoj defanzivnoj igri je veoma bitan kontinuitet držanja lopte kako bi protivnik ima manje istu. On je tu najjači u reprezentaciji kada loptu dobije pod pritiskom i okrenut leđima protivničkom golu. Redovno smiri loptu i odigura posjed.
Pep je u sezoni osvajanja lige prvaka isključivo ubog toga igrao Grealisha na lijevom krilu. Da prima loptu kad niko ne moze i ne smije da je smiri i održi posjed.
Mi smo imali takve krize posjeda da smo gurali loptu prema korner zastavici.
4-IN-A-ROW
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Esmir u klubu skoro ne igra. Utakmice ovakvog nivoa je igrao samo u reprezentaciju. A ako uporedimo utakmice na noz ovog nivoa, ja ne vidim kakvo je on iskustvo stekao, a da ovaj nije.
Ne kaze niko da igras sa tri spica. Stavis najbolje igrace po pozicijama. Ne kazem ni da ce ovaj izdominirati Svicarsku. Ali je najbolji ofanzivac. Jedini koji moze nesto izmisliti i napraviti nesto iz niceg. Ima taj slif sto drugi nemaju. I zato treba igrati, moze ispast da bude najgori, ali je logika da igra i da je prvi pik na svojoj poziciji.
Ne kaze niko da igras sa tri spica. Stavis najbolje igrace po pozicijama. Ne kazem ni da ce ovaj izdominirati Svicarsku. Ali je najbolji ofanzivac. Jedini koji moze nesto izmisliti i napraviti nesto iz niceg. Ima taj slif sto drugi nemaju. I zato treba igrati, moze ispast da bude najgori, ali je logika da igra i da je prvi pik na svojoj poziciji.
-
19vendetta87
- Postovi: 10268
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Svicarska gubila 1:0 i 2:1 od Srbije u odlucujucim utakmicama za plasman u knock out fazu. Utakmice se zavrsile na kraju 1:2 i 2:3.Principatus je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:46Gubili 0:1 protiv: Rumunije, Wales, Italije. Onda stisnuli i preokrenuli igru i rezultat. Dakle mozemo.
Vodili 1:0 protiv Austrije, Kanade, pa i Paname Onda popustili i prepustili inicijativu, nista vise naprijed, protivnik preokrenuo igru.
Sta ucimo iz toga?
Sta sad uraditi?
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Drzimo se plana da Ermedin da autogol I dodamo plant da Seo drugu Dzaki slomi nogu sto ranije u mecu19vendetta87 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 22:10Svicarska gubila 1:0 i 2:1 od Srbije u odlucujucim utakmicama za plasman u knock out fazu. Utakmice se zavrsile na kraju 1:2 i 2:3.Principatus je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:46Gubili 0:1 protiv: Rumunije, Wales, Italije. Onda stisnuli i preokrenuli igru i rezultat. Dakle mozemo.
Vodili 1:0 protiv Austrije, Kanade, pa i Paname Onda popustili i prepustili inicijativu, nista vise naprijed, protivnik preokrenuo igru.
Sta ucimo iz toga?
Sta sad uraditi?![]()
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Srbija, veci levati od nas. Al su hajducija. Pa je Zvezda i danas prvak svijeta. I tu negdje su sa Hrvatima na knap inace ...19vendetta87 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 22:10Svicarska gubila 1:0 i 2:1 od Srbije u odlucujucim utakmicama za plasman u knock out fazu. Utakmice se zavrsile na kraju 1:2 i 2:3.Principatus je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:46Gubili 0:1 protiv: Rumunije, Wales, Italije. Onda stisnuli i preokrenuli igru i rezultat. Dakle mozemo.
Vodili 1:0 protiv Austrije, Kanade, pa i Paname Onda popustili i prepustili inicijativu, nista vise naprijed, protivnik preokrenuo igru.
Sta ucimo iz toga?
Sta sad uraditi?![]()
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa nije ni Esmir bajno rjesenje ali samo navodim kontraargumente sto Kerim nije startao. Da, moze zadrzati loptu ali nemojte se pretvarati da je defanzivno dorastao ovoj utakmici. Momak je odigrao samo Austrijsku farmer ligu jednu sezonu u profesionalnom fudbalu.Kajzer10 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 22:10Esmir u klubu skoro ne igra. Utakmice ovakvog nivoa je igrao samo u reprezentaciju. A ako uporedimo utakmice na noz ovog nivoa, ja ne vidim kakvo je on iskustvo stekao, a da ovaj nije.
Ne kaze niko da igras sa tri spica. Stavis najbolje igrace po pozicijama. Ne kazem ni da ce ovaj izdominirati Svicarsku. Ali je najbolji ofanzivac. Jedini koji moze nesto izmisliti i napraviti nesto iz niceg. Ima taj slif sto drugi nemaju. I zato treba igrati, moze ispast da bude najgori, ali je logika da igra i da je prvi pik na svojoj poziciji.
Nije pes da stavljamo najbolje igrace po pozicijama ako nam se ne uklapaju u sistem igre. Imaju 3 utakmice, ja sam siguran da ce dobiti svoje mjesto i vrijeme. Protiv Kanade nije bilo mjesta da starta.
Opravdana mi je diskusija da li treba poceti. Pisati da je morao poceti protiv Kanade i da je greska sto nije mi nije opravdana.
Vec smo prosli istu pricu s Esmirom. I Barba ga stavio u prvu, cini mi se protiv Madjara i pokazao je jedno veliko 0 tu utakmicu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], LeCoq, rossonero85, SHZ82 i 33 gosta.


