FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Ramirez
Postovi: 115
Pridružen/a: 11 jul 2025, 12:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ramirez » 16 jun 2026, 23:09

Da li se sprema novi Albin Pelak? 😎

Pact1921
Postovi: 1082
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 16 jun 2026, 23:34

Manijakdokraja9 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:48
SamLake je napisao/la:
16 jun 2026, 20:52
AhmedNurudin je napisao/la:
16 jun 2026, 20:20

Škobićevo ministarstvo prespavalo

"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."


Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.

U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.

Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.

Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Nikad se nama Statut odobrit neće
Ma moze jos do oktobra blokirat i to mu je to.
Kakav oktobar da se formira novo vijece ministara i vlada treba 3 mjeseca minimalno . Onda dok novi dodju dok uspostave svoje treba tu procedure. A opet moze ti se vratit ministar iz HDZ ili doci ministar iz RS koji ce te opet blokirati . A ako bude kao zadnji put da iz svakog naroda dobijaju po 4 ministra od 12 mogucih znaci da je 66 posto da ce te nastaviti blokirati a 33 da te mozda puste jer iako dodje neko iz SDA ili trojke ce opet traziti svoje uvjete.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Redfire16
Postovi: 212
Pridružen/a: 20 jun 2025, 14:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Redfire16 » 17 jun 2026, 00:02

Ramirez je napisao/la:
16 jun 2026, 23:09
Da li se sprema novi Albin Pelak? 😎
:D :D

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 17 jun 2026, 00:28

Redfire16 je napisao/la:
17 jun 2026, 00:02
Ramirez je napisao/la:
16 jun 2026, 23:09
Da li se sprema novi Albin Pelak? 😎
:D :D
de malo... jel mlad star, da suzim izbor
nek crknu dusmani, najjaci smo

Helemnejse
Postovi: 330
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 17 jun 2026, 00:30

Kad bi rahmetli samir zagalamio sa jugoistoka igraj pelcoooooo.

Ili boubacaru dobacivali ta raja vezi kitu za nogu dialibaaaaa

Avatar
Ideneide
Postovi: 98
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 17 jun 2026, 08:32

Ramirez je napisao/la:
16 jun 2026, 23:09
Da li se sprema novi Albin Pelak? 😎
Tesko.... ako mislimo na istog :damn:
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Helemnejse
Postovi: 330
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 17 jun 2026, 10:31

Hamza catakovic vidjen u twinsu na pipiju i kahvi u Happy houru

Avatar
Ideneide
Postovi: 98
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 17 jun 2026, 10:49

Tarik Karic
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Avatar
bhsport
Postovi: 13518
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 17 jun 2026, 12:14

Ideneide je napisao/la:
17 jun 2026, 10:49
Tarik Karic
Pravi potez ako je istina.
Vise bih volio Dangubica nego Hamzu al eto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Brufen
Postovi: 150
Pridružen/a: 24 jun 2025, 09:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brufen » 17 jun 2026, 12:41

Hamza Catakovic i Tarik Karic???? :o :o
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 17 jun 2026, 12:47

Brufen je napisao/la:
17 jun 2026, 12:41
Hamza Catakovic i Tarik Karic???? :o :o
Tako je i onaj najavio Camaja proslog petka da ce bit zvanicno.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15091
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 17 jun 2026, 13:02

Digli smo kredit da isplatimo plate trenutnima, smanjite ocekivanja
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
1921boy
Postovi: 7413
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 17 jun 2026, 13:32

irfo je napisao/la:
17 jun 2026, 13:02
Digli smo kredit da isplatimo plate trenutnima, smanjite ocekivanja
Cujemo se za 10 dana. :P
Brko iz druge galaksije!

Marokanci58
Postovi: 673
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Marokanci58 » 17 jun 2026, 13:49

Ferroviere1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 12:47
Brufen je napisao/la:
17 jun 2026, 12:41
Hamza Catakovic i Tarik Karic???? :o :o
Tako je i onaj najavio Camaja proslog petka da ce bit zvanicno.
Čujemo se za 10 dana. Već ste 4 ekstra klase igrača potpisali.
Ne mora javnost sve znati dok se radi u miru.

Postoji plan svega pa tako i predstavljanja igrača.
BRATSTVO GRAČANiCA

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 17 jun 2026, 13:54

Marokanci58 je napisao/la:
17 jun 2026, 13:49
Ferroviere1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 12:47
Brufen je napisao/la:
17 jun 2026, 12:41
Hamza Catakovic i Tarik Karic???? :o :o
Tako je i onaj najavio Camaja proslog petka da ce bit zvanicno.
Čujemo se za 10 dana. Već ste 4 ekstra klase igrača potpisali.
Ne mora javnost sve znati dok se radi u miru.

Postoji plan svega pa tako i predstavljanja igrača.
brate ti si meni hit, eto
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
MisterBlue
Postovi: 195
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 17 jun 2026, 14:26

Samo ću reći čujemo se za 9 dana 😉

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 17 jun 2026, 14:35

Je li 9 ili 10?
Da se insajderi usaglase...

Avatar
MisterBlue
Postovi: 195
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 17 jun 2026, 14:44

Zahebajem se. Naredne sedmice se čujemo, ove je već kasno, ove smo se okupali pa se ne čujemo.

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 17 jun 2026, 14:45

Kako hulahopka ne piše, vidi se da je tema bas dobila prave postove.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2500
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 17 jun 2026, 15:35

Jedni dodju bubnu nesto onda se svi nakace i glume nesto insajdere sta vec a niko nista pojma nema, de prvo nek se trener imenuje, pa da se cuje gdje pripreme kad priprem, sta ce bit sa ovim igracima koji su tu ima tu jos dosta otpada
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cwirek, kontra i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []