FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Da li se sprema novi Albin Pelak? 
Re: FK Željezničar
Kakav oktobar da se formira novo vijece ministara i vlada treba 3 mjeseca minimalno . Onda dok novi dodju dok uspostave svoje treba tu procedure. A opet moze ti se vratit ministar iz HDZ ili doci ministar iz RS koji ce te opet blokirati . A ako bude kao zadnji put da iz svakog naroda dobijaju po 4 ministra od 12 mogucih znaci da je 66 posto da ce te nastaviti blokirati a 33 da te mozda puste jer iako dodje neko iz SDA ili trojke ce opet traziti svoje uvjete.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 22:48Ma moze jos do oktobra blokirat i to mu je to.SamLake je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:52Nikad se nama Statut odobrit nećeAhmedNurudin je napisao/la: ↑16 jun 2026, 20:20
Škobićevo ministarstvo prespavalo
"S druge strane, posao je sabotirao i HDZ-ov ministar pravde FBiH Vedran Škobić. Dok se državni ministar pravde Davor Bunoza trudio da zakoni stignu na vrijeme, Škobićevo ministarstvo je prespavalo. Nikada nije usvojen ni registar stvarnih vlasnika u FBiH, za razliku od RS i Brčko distrikta."
Forum mi ne dozvoljava postavljanje linka kompletnog teksta ali ga možete pronaći na Raport portalu kao i na ostalim portalima.
U duhu aktuelnih tema, te crnih listi važnije je da znamo zašto je naša država u kojoj živimo i plaćamo poreze završila na crnoj listi Moneyvala a ne kako je jedna nakarada od kriminalnog "kluba", sa presuđenim privrednim kriminalcem na čelu završila na crnoj listi krovne fudbalske organizacije Evrope.
Naša država je na crnoj listi zbog istog onog razloga koji naš Klub drži u blokadi već više od 6 mjeseci. Isti je uzročnik, a to je notorni kriminalac u fotelji koji prima platu iz budžeta a to je Vedran Škobić.
Iskoristio bih još jednom priliku da se zahvalim gospodinu na tome kako hrabro i predano čuva imovinu našeg Kluba. Hvala mu na tome. Još jednom bih da pozdravim sve one koji su tvrdili da se on zapravo brine o budućnosti našeg Kluba.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
-
Helemnejse
- Postovi: 330
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kad bi rahmetli samir zagalamio sa jugoistoka igraj pelcoooooo.
Ili boubacaru dobacivali ta raja vezi kitu za nogu dialibaaaaa
Ili boubacaru dobacivali ta raja vezi kitu za nogu dialibaaaaa
Re: FK Željezničar
Tesko.... ako mislimo na istog
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"
-
Helemnejse
- Postovi: 330
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Hamza catakovic vidjen u twinsu na pipiju i kahvi u Happy houru
Re: FK Željezničar
Tarik Karic
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"
Re: FK Željezničar
Pravi potez ako je istina.
Vise bih volio Dangubica nego Hamzu al eto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- Ferroviere1987
- Postovi: 691
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Digli smo kredit da isplatimo plate trenutnima, smanjite ocekivanja
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
Marokanci58
- Postovi: 671
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Čujemo se za 10 dana. Već ste 4 ekstra klase igrača potpisali.Ferroviere1987 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 12:47Tako je i onaj najavio Camaja proslog petka da ce bit zvanicno.
Ne mora javnost sve znati dok se radi u miru.
Postoji plan svega pa tako i predstavljanja igrača.
BRATSTVO GRAČANiCA
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
brate ti si meni hit, etoMarokanci58 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 13:49Čujemo se za 10 dana. Već ste 4 ekstra klase igrača potpisali.Ferroviere1987 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 12:47Tako je i onaj najavio Camaja proslog petka da ce bit zvanicno.
Ne mora javnost sve znati dok se radi u miru.
Postoji plan svega pa tako i predstavljanja igrača.
nek crknu dusmani, najjaci smo
- MisterBlue
- Postovi: 194
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Samo ću reći čujemo se za 9 dana 
Re: FK Željezničar
Je li 9 ili 10?
Da se insajderi usaglase...
Da se insajderi usaglase...
- MisterBlue
- Postovi: 194
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zahebajem se. Naredne sedmice se čujemo, ove je već kasno, ove smo se okupali pa se ne čujemo.
Re: FK Željezničar
Kako hulahopka ne piše, vidi se da je tema bas dobila prave postove.
- dubioza144
- Postovi: 2496
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jedni dodju bubnu nesto onda se svi nakace i glume nesto insajdere sta vec a niko nista pojma nema, de prvo nek se trener imenuje, pa da se cuje gdje pripreme kad priprem, sta ce bit sa ovim igracima koji su tu ima tu jos dosta otpada
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 48 gostiju.




