Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 16 jun 2026, 13:56

Znaci prava Gaza :oops:

Slikaju te i kad ulazis, a i kad izlazis.

Pa sta me reko koji q slikas i kad izlazim, napustam ti EU, nema me vise kod vas u gostima...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

lol89
Postovi: 1096
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la lol89 » 16 jun 2026, 16:34

kraljttbvb je napisao/la:
16 jun 2026, 13:56
Znaci prava Gaza :oops:

Slikaju te i kad ulazis, a i kad izlazis.

Pa sta me reko koji q slikas i kad izlazim, napustam ti EU, nema me vise kod vas u gostima...
Pa ne slikaju samo nas slikaju se Srbi, Crnogorci, makedonci svi narodi iz tzv trećih zemalja

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 16 jun 2026, 17:46

lol89 je napisao/la:
16 jun 2026, 16:34
kraljttbvb je napisao/la:
16 jun 2026, 13:56
Znaci prava Gaza :oops:

Slikaju te i kad ulazis, a i kad izlazis.

Pa sta me reko koji q slikas i kad izlazim, napustam ti EU, nema me vise kod vas u gostima...
Pa ne slikaju samo nas slikaju se Srbi, Crnogorci, makedonci svi narodi iz tzv trećih zemalja
Na Balkan i mislim.

Mada ce cini se Crna Gora brzo u EU, ostadosmo mi i srbende zadnja rupa na svirali :salut:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 2474
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Slatinash_7 » 16 jun 2026, 18:42

Slika je kad izlaziš zapravo za njih bitnija nego kad ulazis. Sve je to jer je bilo "majmuna" koji su ostajali gore radili po ko zna koliko vremena a da nisu fizički izasli iz države nego je "izašao" samo pasoš na tri mjeseca, udaren pečat preko nekog kad "izlaziš i opet ulaziš"...zato nam je ovo i napravljeno,ljudi jednostavno nisu mogli drugacije da stanu u kraj našim marifetlucima i korupcijama na granici,slika pa se puši.
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 16 jun 2026, 19:21

Je li moguće da su ljudi toliko glupi?

Baciše ženu bez užeta...

Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

SSj4
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 apr 2026, 12:36
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la SSj4 » 17 jun 2026, 02:20

Slatinash_7 je napisao/la:
16 jun 2026, 18:42
Slika je kad izlaziš zapravo za njih bitnija nego kad ulazis. Sve je to jer je bilo "majmuna" koji su ostajali gore radili po ko zna koliko vremena a da nisu fizički izasli iz države nego je "izašao" samo pasoš na tri mjeseca, udaren pečat preko nekog kad "izlaziš i opet ulaziš"...zato nam je ovo i napravljeno,ljudi jednostavno nisu mogli drugacije da stanu u kraj našim marifetlucima i korupcijama na granici,slika pa se puši.
Imaš cijeli biznis na carini razvijen oko ovoga što pričaš :D
Postoje kuriri za putovnice koji naplaćuju "da sve prođe uredu" 50e i putovnice dolaze u smjenu kod određene osobe koja je to odrađivala :D

Avatar
bavariapivo
Postovi: 2042
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la bavariapivo » 17 jun 2026, 13:17

ne kontaju ljudi, zasto je to uvedeno...

GIBRA
Postovi: 4070
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la GIBRA » 17 jun 2026, 17:39

Dok u sred Zagreba raspravljaju o trećem entitetu, dok u Livnu zapale 15 zastava BiH, Bošnjo u Bihaću okitio grad sa zastava Hrvatske u istoj količini koliko ima i Bosne

Narod za izučavanja
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 17 jun 2026, 17:43

GIBRA je napisao/la:
17 jun 2026, 17:39
Dok u sred Zagreba raspravljaju o trećem entitetu, dok u Livnu zapale 15 zastava BiH, Bošnjo u Bihaću okitio grad sa zastava Hrvatske u istoj količini koliko ima i Bosne

Narod za izučavanja
kompleks niže vrijednosti, hajmo vatreni.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Marsal
Postovi: 17473
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Marsal » 17 jun 2026, 18:17

VensanKasel je napisao/la:
16 jun 2026, 19:21
Je li moguće da su ljudi toliko glupi?

Baciše ženu bez užeta...

Bogtejebo bacaju je a i konj sa livanjskih polja vidi da nije vezana :rol: :tokralju:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 17 jun 2026, 18:21

Surreal je napisao/la:
17 jun 2026, 17:43
GIBRA je napisao/la:
17 jun 2026, 17:39
Dok u sred Zagreba raspravljaju o trećem entitetu, dok u Livnu zapale 15 zastava BiH, Bošnjo u Bihaću okitio grad sa zastava Hrvatske u istoj količini koliko ima i Bosne

Narod za izučavanja
kompleks niže vrijednosti, hajmo vatreni.
Nije to nikakav kompleks.

Ljudi u Krajini su inace naslonjeni na Hrvatsku.

Hrvati iz sjeverne Bosne (Posavina) su normala ljudi, koji su se sa ARBiH borili za ovu drzavu. Cak su i Bihac zajedno oslobodili HV i ARBiH.

Problem su ovi hrvati iz srednje Bosne i ovi iz Hercegovine, koji su pravili logore za muslimane i koji su se borili protiv ARBiH.

Ovi sa sjevera i ovi sa juga, nisu to isti hrvati...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8516
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la muhamedhulk » 17 jun 2026, 22:33

Krajina je historijski vezana za susjede. mi smo zajedno branili Bosnu protiv agresora, nas je Zagreb primao kao izbjeglice itd. u pravu je zuti iz dortmunda. nije ista situacija kao u srednjoj Bosni i Hercegovini...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 17 jun 2026, 23:14

Marsal je napisao/la:
17 jun 2026, 18:17
VensanKasel je napisao/la:
16 jun 2026, 19:21
Je li moguće da su ljudi toliko glupi?

Baciše ženu bez užeta...

Bogtejebo bacaju je a i konj sa livanjskih polja vidi da nije vezana :rol: :tokralju:
Ma sumnjivo je ovo meni pravo, kako da niko od prisutnih nije primjetio da nije vezana...
Ovaj što je snimao čim su je bacili, odmah uže snimio.
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Denno
Postovi: 4950
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Denno » 18 jun 2026, 01:05

VensanKasel je napisao/la:
17 jun 2026, 23:14
Marsal je napisao/la:
17 jun 2026, 18:17
VensanKasel je napisao/la:
16 jun 2026, 19:21
Je li moguće da su ljudi toliko glupi?

Baciše ženu bez užeta...

Bogtejebo bacaju je a i konj sa livanjskih polja vidi da nije vezana :rol: :tokralju:
Ma sumnjivo je ovo meni pravo, kako da niko od prisutnih nije primjetio da nije vezana...
Ovaj što je snimao čim su je bacili, odmah uže snimio.
I to na videu djeluje to uze kao obican konopac, ne onaj rastezljivi za bungee jumping, i da je vezana bila puklo bi ili jako bolno bilo, pritom ni ona sama da se nije upitala kako sta, skontala da nije vezana. Djeluje kao fake video, ali s obzirom da je u Brazilu sve je moguce.
embrace the chaos

SSj4
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 apr 2026, 12:36
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la SSj4 » 18 jun 2026, 02:32

Yebo mayku pa istina je što govore za Bihac.Kanalizacija BiH.
Lik se uredno samozadovoljavao u parku a policija nije htjela doci ni nakon par poziva iako su u blizini parka.

leo1946
Postovi: 3812
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la leo1946 » 18 jun 2026, 09:48

SSj4 je napisao/la:
18 jun 2026, 02:32
Yebo mayku pa istina je što govore za Bihac.Kanalizacija BiH.
Lik se uredno samozadovoljavao u parku a policija nije htjela doci ni nakon par poziva iako su u blizini parka.
Sto lazes kad je policija odmah dosla i doticnog privela?

A ovome sto se ibreti bihacu i zastavama hrvatske, bihac je uvijek vise naginjao ka zapadu pa samim tim i hrvatskoj i odnosi bosnjaci-hrvati na ovom podrucju su totalno drukciji od onog sto se desava u hercegovini i srednjoj bosni. Na kraju krajeva, ti ljudi su se skupa borili protiv agresora ne dizuci ruke jedni na druge.

Dok i dan danas biscane i ostale ljude iz krajine po bosni nazivaju "abdicevcima". Tako da, sto se mene tice, neka se bihac u kompletu okrene hrvatskoj nego takvima.

Avatar
godrina
Postovi: 4801
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la godrina » 18 jun 2026, 09:58

VensanKasel je napisao/la:
17 jun 2026, 23:14
Marsal je napisao/la:
17 jun 2026, 18:17
VensanKasel je napisao/la:
16 jun 2026, 19:21
Je li moguće da su ljudi toliko glupi?

Baciše ženu bez užeta...

Bogtejebo bacaju je a i konj sa livanjskih polja vidi da nije vezana :rol: :tokralju:
Ma sumnjivo je ovo meni pravo, kako da niko od prisutnih nije primjetio da nije vezana...
Ovaj što je snimao čim su je bacili, odmah uže snimio.
Jutros ja gledao video ovaj isti iz drugog ugla, sa desne strane. Uze je tamo iza ovog betona sta je vec.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5256
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 18 jun 2026, 10:37

Denno je napisao/la:
18 jun 2026, 01:05
VensanKasel je napisao/la:
17 jun 2026, 23:14
Marsal je napisao/la:
17 jun 2026, 18:17


Bogtejebo bacaju je a i konj sa livanjskih polja vidi da nije vezana :rol: :tokralju:
Ma sumnjivo je ovo meni pravo, kako da niko od prisutnih nije primjetio da nije vezana...
Ovaj što je snimao čim su je bacili, odmah uže snimio.
I to na videu djeluje to uze kao obican konopac, ne onaj rastezljivi za bungee jumping, i da je vezana bila puklo bi ili jako bolno bilo, pritom ni ona sama da se nije upitala kako sta, skontala da nije vezana. Djeluje kao fake video, ali s obzirom da je u Brazilu sve je moguce.
A ovi što je bacaju uredno vezani :D

Ma ovo mora biti lažno, previše gluposti..

Evo vidim i kameru je imala, snimila svoju smrt :facepalm:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Asteriks
Postovi: 10290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 18 jun 2026, 17:15

slika

Drugi mjesec zaredom nemamo proizvodnju koksa. Čak su i lignit doveli na rekordno niske grane.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:34

slika

Nije lose.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []