FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2822
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 16 jun 2026, 23:47

Kakvi pacijenti ebem ti državu gdje se rodih. Onda mi kazu "daj Mamiće neka rade kako misle da treba", "daj Zekiću ugovor na pet godina", "istrpićemo mi par godina za rezultat" i slične ublehaške. Ispao je problem koji je riješen i ide se dalje. Čuj ovog kaže "osramotila nas FIFA", šta bi onda rekli za jedan Manchester City? Čitam komentare na zvaničnoj stranici, majke mi moje sve ubleha do ublehe, onaj pita šta će biti sa ovim igračima što su došli da li se vraćaju nazad, onaj psuje Mirviću sve, onaj govori "sad nam Mamić ne može ni hrvatske polovinjake dovesti", jedan govori ovo će biti ban za tri godine, onaj govori nema pojačanja i da ode Zekić, jedan priziva Čatakovića. Mene stid bude ne sa kim dijelim tribinu nego sa kim živim na ovoj zemlji

Toliko analfabeta koji samo čekaju da se nešto desi, da napišu komentar i uberu 20 lajkova. Jedva čekaju da se desi i najmanja sitnica da se izbace frustracije. Poslije mi dođu takve teleće glave i pričaju o nekim procesima, žrtvovanju, saburanju. Ko god da dođe ide sraanje na usta, nebitno da li je trener, igrač, SD itd. Dobro mi imamo ikakvih rezultata jer je ovo kancerogena sredina do srži. Nije to više pritisak zbog veličine negp bezobrazluk i seljakluk.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 17 jun 2026, 00:16

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:37
Srecom imamo dosta vas pozitivnih da udarite kontru. Zadnjih pet godina je unisteno sve sto ima veze s klubom, sve se odrazilo i na posjetu, a svaki od vas ce isto da pise cim uvezemo tri kiksa. Za mog zivota sam dozivio i da nas posrani Zrinjski preskoci u svemu i kaze cemu negativa. Vama kvaziredovnim na ovoj temi je najvaznije sta ce strumfovi reci, a to sto se blamiramo na svim poljima je manji problem.

A otjerat cemo ga, makar nam zadnje bilo!
Čičkovo ulje, jesi to ti?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

rimljanin90
Postovi: 1033
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 17 jun 2026, 00:20

GalileoGalilei je napisao/la:
16 jun 2026, 23:47
Kakvi pacijenti ebem ti državu gdje se rodih. Onda mi kazu "daj Mamiće neka rade kako misle da treba", "daj Zekiću ugovor na pet godina", "istrpićemo mi par godina za rezultat" i slične ublehaške. Ispao je problem koji je riješen i ide se dalje. Čuj ovog kaže "osramotila nas FIFA", šta bi onda rekli za jedan Manchester City? Čitam komentare na zvaničnoj stranici, majke mi moje sve ubleha do ublehe, onaj pita šta će biti sa ovim igračima što su došli da li se vraćaju nazad, onaj psuje Mirviću sve, onaj govori "sad nam Mamić ne može ni hrvatske polovinjake dovesti", jedan govori ovo će biti ban za tri godine, onaj govori nema pojačanja i da ode Zekić, jedan priziva Čatakovića. Mene stid bude ne sa kim dijelim tribinu nego sa kim živim na ovoj zemlji

Toliko analfabeta koji samo čekaju da se nešto desi, da napišu komentar i uberu 20 lajkova. Jedva čekaju da se desi i najmanja sitnica da se izbace frustracije. Poslije mi dođu takve teleće glave i pričaju o nekim procesima, žrtvovanju, saburanju. Ko god da dođe ide sraanje na usta, nebitno da li je trener, igrač, SD itd. Dobro mi imamo ikakvih rezultata jer je ovo kancerogena sredina do srži. Nije to više pritisak zbog veličine negp bezobrazluk i seljakluk.
Bravo, to je ta sredina. Bas zbog svega toga igrac iz 2. HNL, Slovenske 8. i moldavske 5. uspijeva u zrinjskom a ne kod nas. Menalo bi u zrinjskom bio najbolji igrac lige

Avatar
ObjektivnaSApublika
Postovi: 49
Pridružen/a: 22 dec 2024, 01:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ObjektivnaSApublika » 17 jun 2026, 00:48

Banić, Mušija, Zahirović
Beganovic, Hujber, Ristovski, Gojkovic, Bralic,Ivanisevic, Kupresak, Kosi,
Senga, Ljajic, Ignatkov, Cimirot, Telalovic, Elezi, Dreca, Meite, Galesic
Kyeremeh, Menalo, Mikić, Zivkovic

Sasvim ok sastav polazim pod predpostavkom da Maroodza i Mujic ce biti prodani, doves jos jednog napadaca desni bek i desno krilo ljevaka

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 jun 2026, 05:41

rimljanin90 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:26
videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:05
FIFA nas izblamira i zvanicno stavi na njihovu stranicu, ovdje standardni delegati brane iska i njegov tim i povrh svega toga traze neke zavjere i pricaju o senzacijama. Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti.

Mirvicu, sve ti **** nesposobno po stohiljaditi put.

Taman i da je rijeseno danas opet je klubu nanesena ogromna steta, sve pod palicom jednog od dva debilna brata.
A odakle dolazite? Sta serete vise i stvarate negativnu atmosferu. Padate na hajc medija ko glupani
Stvarno nemogu da vjerujem, da neko ko nema nikakav uvidi moze tvrdit da je ovo iskljucivo nasa greska. Logicno ako gledamo ako je sporna situacija u vezi Vivarosa nanjemu covjek uzo 3 m€ i sad bi to bio problem njemu platit neku kompenzaciju od 300 k€.

Zato ovde iskreni navijaci koji vole klub moraju ovom stat ukraj i na tribini i u gradu i na forumu.

Kakvu je stetu nas klub pretrpio, prodo tipa za 3 m€ kupio ga za 1 m€, ja cu sad podpisat da svake godine budemo na FIFNOJ OVOJ LISTI 5 dana a zauzvrat prodamo igraca za 3 m€ pocjenu da 90% para uzme mirvic.


Vivaros 3 m€
Celik 2,5 m€
Gulashvili 3 m€


Jesmo pretrpili stetu.


Borac najskuplji izlazni transver 900 k€

Zrinjski 800 k€



Mirvicu Ismire fala za sve, moze pricat ko sta hoce MIRVICU TREBA DIC SPOMENIK sta je covjek uradio za klub, 1000% da smo imali fer sudjenje danas bi imali najveci euro kofucijent i pored kupa minimum 2 titule prvaka.


GENERALNI SPONZOR SA TV PRAVIMA prvaku drzave da 150 k€ a svim ostalim manje.

Kanton SARAJEVO 600 k€. KANTON KOJI IMA VECI BUDZET OD OSTATKA DRZAVE. 600 k€ i slika se saziva konferenciju i prestavlja to koda su nam obezbjedili 15 m€ budzet

Takodje dok god imamo navijace koji godisnje izbiju 100-200k km klubu iz dzepa, MIRVIC JE ZAMENE POZITVNA LICNOST..

35 godina drzava federacija kanton sarajevo nisu bili ustanju televizor promjenit. U zadnjih 12 godina ulozili samo 250 k€ i travnjak gdje savez UEFA ulozila 1,8 m km radi FK SARAJEVA..

7 km je puno platit ulaz, al Mirvic je kriv jer FIFA stavila nas klub da nemozemo imat prelazni rok,

Nadam se da ovakvi padobranci nece poremetit SS I IGRACE u njihovom radu, jer tipovi ko ovi ocito su tu sa preciznom namjerom koja je placena na neki nacin

Sazg
Postovi: 461
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 17 jun 2026, 05:56

Ipak treba imati makar malo razumijevanja prema ovim mlaohavim karinama što jedva čekaju krivo slovo da počnu srati na sav glas.
Teško se pomiriti sa činjenicom da više nikad ako Bog da “prijatelji” neće biti dio kluba, da će za mjesec dana cca. na Koševu biti 20 milja, da se raja okupljaju oko ZZ i ZM i da se nazire ljepši period na Koševu, da se ne guraju ruke u džepove kluba, da nema više ogromnih honorara za gluposti i monopola nad nabavkama, uslugama i ugovorima. Teško se pomiriti sa činjenicom da im je još jedino forum ostao kao mjesto gdje mogu srati. Daleko od toga da podržavam Mirvića i njegove poteze ali puno je manje zlo od “prijatelja”.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 17 jun 2026, 06:08

Sazg je napisao/la:
17 jun 2026, 05:56
Ipak treba imati makar malo razumijevanja prema ovim mlaohavim karinama što jedva čekaju krivo slovo da počnu srati na sav glas.
Teško se pomiriti sa činjenicom da više nikad ako Bog da “prijatelji” neće biti dio kluba, da će za mjesec dana cca. na Koševu biti 20 milja, da se raja okupljaju oko ZZ i ZM i da se nazire ljepši period na Koševu, da se ne guraju ruke u džepove kluba, da nema više ogromnih honorara za gluposti i monopola nad nabavkama, uslugama i ugovorima. Teško se pomiriti sa činjenicom da im je još jedino forum ostao kao mjesto gdje mogu srati. Daleko od toga da podržavam Mirvića i njegove poteze ali puno je manje zlo od “prijatelja”.
Bravo kralju.

Prijatelji svako dvije godine nisu igrali evropu jer nisu dobili licencu radi duga od 2000 km, a sad je problem sto je FIFA stavila ban na trasvere 5 dana, gdje sve rijeseno za 3 sata.

Ako moze neko da postavi onaj klip kad nijaz gracic rahmetli govori dinu selimovicu nece te dobit licencu duzniste igracu 5 k km


Al cim je rekao da je ZORAN ZEKIC samo pozitivna stvar a ZORAN MAMIC pogresna dovoljno je reci sve.

Mamici su donijeli DINAMU 18 titula 15 kupova 2 milijarde Eura ucesc u evropu 700 m€ za nastupe nihovi igraca u reprezentaci (koja nikad za nikad vise nece inat rezultate koje imala dok su mamici bili u dinamu jer dinamovi igraci su 75% te repke) takodje 1,3 milijarde Eura kroz transvere igraca, za 20 godina, i tuzi ih drzava za 140 m€ trebaju SRUSIT FRANJOV KIP I POSTAVIT BRACU MAMICA..


Imas najboljeg sd u evropi i kazes da je jedino Zekic dobar

Avatar
GangEvil
Postovi: 963
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 17 jun 2026, 08:29

Pitar6785 je napisao/la:
17 jun 2026, 05:41
rimljanin90 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:26
videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:05
FIFA nas izblamira i zvanicno stavi na njihovu stranicu, ovdje standardni delegati brane iska i njegov tim i povrh svega toga traze neke zavjere i pricaju o senzacijama. Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti.

Mirvicu, sve ti **** nesposobno po stohiljaditi put.

Taman i da je rijeseno danas opet je klubu nanesena ogromna steta, sve pod palicom jednog od dva debilna brata.
A odakle dolazite? Sta serete vise i stvarate negativnu atmosferu. Padate na hajc medija ko glupani
Stvarno nemogu da vjerujem, da neko ko nema nikakav uvidi moze tvrdit da je ovo iskljucivo nasa greska. Logicno ako gledamo ako je sporna situacija u vezi Vivarosa nanjemu covjek uzo 3 m€ i sad bi to bio problem njemu platit neku kompenzaciju od 300 k€.

Zato ovde iskreni navijaci koji vole klub moraju ovom stat ukraj i na tribini i u gradu i na forumu.

Kakvu je stetu nas klub pretrpio, prodo tipa za 3 m€ kupio ga za 1 m€, ja cu sad podpisat da svake godine budemo na FIFNOJ OVOJ LISTI 5 dana a zauzvrat prodamo igraca za 3 m€ pocjenu da 90% para uzme mirvic.


Vivaros 3 m€
Celik 2,5 m€
Gulashvili 3 m€


Jesmo pretrpili stetu.


Borac najskuplji izlazni transver 900 k€

Zrinjski 800 k€



Mirvicu Ismire fala za sve, moze pricat ko sta hoce MIRVICU TREBA DIC SPOMENIK sta je covjek uradio za klub, 1000% da smo imali fer sudjenje danas bi imali najveci euro kofucijent i pored kupa minimum 2 titule prvaka.


GENERALNI SPONZOR SA TV PRAVIMA prvaku drzave da 150 k€ a svim ostalim manje.

Kanton SARAJEVO 600 k€. KANTON KOJI IMA VECI BUDZET OD OSTATKA DRZAVE. 600 k€ i slika se saziva konferenciju i prestavlja to koda su nam obezbjedili 15 m€ budzet

Takodje dok god imamo navijace koji godisnje izbiju 100-200k km klubu iz dzepa, MIRVIC JE ZAMENE POZITVNA LICNOST..

35 godina drzava federacija kanton sarajevo nisu bili ustanju televizor promjenit. U zadnjih 12 godina ulozili samo 250 k€ i travnjak gdje savez UEFA ulozila 1,8 m km radi FK SARAJEVA..

7 km je puno platit ulaz, al Mirvic je kriv jer FIFA stavila nas klub da nemozemo imat prelazni rok,

Nadam se da ovakvi padobranci nece poremetit SS I IGRACE u njihovom radu, jer tipovi ko ovi ocito su tu sa preciznom namjerom koja je placena na neki nacin
Banujte ovog debila.

kogmagie46
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kogmagie46 » 17 jun 2026, 08:40

Ukoliko prodjemo prvo pretkolo kvalifikacije igramo sa:
SC Braga (POR)
İstanbul Başakşehir FK (TUR)
SK Brann (NOR)
Marsaxlokk FC (MLT) - FC Pyunik
FC Sion (SUI)

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 17 jun 2026, 08:41

Pitar6785 je napisao/la:
17 jun 2026, 05:41
rimljanin90 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:26
videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:05
FIFA nas izblamira i zvanicno stavi na njihovu stranicu, ovdje standardni delegati brane iska i njegov tim i povrh svega toga traze neke zavjere i pricaju o senzacijama. Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti.

Mirvicu, sve ti **** nesposobno po stohiljaditi put.

Taman i da je rijeseno danas opet je klubu nanesena ogromna steta, sve pod palicom jednog od dva debilna brata.
A odakle dolazite? Sta serete vise i stvarate negativnu atmosferu. Padate na hajc medija ko glupani
Stvarno nemogu da vjerujem, da neko ko nema nikakav uvidi moze tvrdit da je ovo iskljucivo nasa greska. Logicno ako gledamo ako je sporna situacija u vezi Vivarosa nanjemu covjek uzo 3 m€ i sad bi to bio problem njemu platit neku kompenzaciju od 300 k€.

Zato ovde iskreni navijaci koji vole klub moraju ovom stat ukraj i na tribini i u gradu i na forumu.

Kakvu je stetu nas klub pretrpio, prodo tipa za 3 m€ kupio ga za 1 m€, ja cu sad podpisat da svake godine budemo na FIFNOJ OVOJ LISTI 5 dana a zauzvrat prodamo igraca za 3 m€ pocjenu da 90% para uzme mirvic.


Vivaros 3 m€
Celik 2,5 m€
Gulashvili 3 m€


Jesmo pretrpili stetu.


Borac najskuplji izlazni transver 900 k€

Zrinjski 800 k€



Mirvicu Ismire fala za sve, moze pricat ko sta hoce MIRVICU TREBA DIC SPOMENIK sta je covjek uradio za klub, 1000% da smo imali fer sudjenje danas bi imali najveci euro kofucijent i pored kupa minimum 2 titule prvaka.


GENERALNI SPONZOR SA TV PRAVIMA prvaku drzave da 150 k€ a svim ostalim manje.

Kanton SARAJEVO 600 k€. KANTON KOJI IMA VECI BUDZET OD OSTATKA DRZAVE. 600 k€ i slika se saziva konferenciju i prestavlja to koda su nam obezbjedili 15 m€ budzet

Takodje dok god imamo navijace koji godisnje izbiju 100-200k km klubu iz dzepa, MIRVIC JE ZAMENE POZITVNA LICNOST..

35 godina drzava federacija kanton sarajevo nisu bili ustanju televizor promjenit. U zadnjih 12 godina ulozili samo 250 k€ i travnjak gdje savez UEFA ulozila 1,8 m km radi FK SARAJEVA..

7 km je puno platit ulaz, al Mirvic je kriv jer FIFA stavila nas klub da nemozemo imat prelazni rok,

Nadam se da ovakvi padobranci nece poremetit SS I IGRACE u njihovom radu, jer tipovi ko ovi ocito su tu sa preciznom namjerom koja je placena na neki nacin
Ma bitno je kenjati, i naglasavati "pranje para" gdje taj isti ustvari i ne zna suštinu te radnje, al to smo mi, niko nam nikad nije valjao, samo smo mi najbolji.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 17 jun 2026, 08:49

Težak ždrijeb.
Braga je pornjava za nas. Hem su prejaki, hem mi sa tim spanskim/portugalskim nikako. Tehnicki prejaki. Sanse 5%
Basaksehir je isto ispadanje 90% al mislim da imamo vecih sansi.
Sion moze se igrati. 30-70%
Brann isto 30-70%
Jedino Pyunik sto je po mjeri..

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 17 jun 2026, 08:50

kogmagie46 je napisao/la:
17 jun 2026, 08:40
Ukoliko prodjemo prvo pretkolo kvalifikacije igramo sa:
SC Braga (POR)
İstanbul Başakşehir FK (TUR)
SK Brann (NOR)
Marsaxlokk FC (MLT) - FC Pyunik
FC Sion (SUI)
Valjda nas pogleda sreca malo i da nam maltu

Stroj1946
Postovi: 8516
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 17 jun 2026, 08:51

Ma idu Braga ili Istanbul životom

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2050
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jun 2026, 08:54

nokee je napisao/la:
17 jun 2026, 08:49
Težak ždrijeb.
Braga je pornjava za nas. Hem su prejaki, hem mi sa tim spanskim/portugalskim nikako. Tehnicki prejaki. Sanse 5%
Basaksehir je isto ispadanje 90% al mislim da imamo vecih sansi.
Sion moze se igrati. 30-70%
Brann isto 30-70%
Jedino Pyunik sto je po mjeri..
Kad izbacimo turke a Mirvić na aerodromu kaže sve razbite, Sarajevo i ja ćemo sve platiti. :njanjanja:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 17 jun 2026, 09:10

nokee je napisao/la:
17 jun 2026, 08:49
Težak ždrijeb.
Braga je pornjava za nas. Hem su prejaki, hem mi sa tim spanskim/portugalskim nikako. Tehnicki prejaki. Sanse 5%
Basaksehir je isto ispadanje 90% al mislim da imamo vecih sansi.
Sion moze se igrati. 30-70%
Brann isto 30-70%
Jedino Pyunik sto je po mjeri..
Protiv Turaka i Brage nemamo ni promil šanse, ostalo je prolazno.

boki86
Postovi: 5129
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 17 jun 2026, 09:17

Bolje biti nenositelj

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 17 jun 2026, 09:18

Drugo pretkolo trećeg razreda naricanja i dodje ti Braga i Basaksehir gdje nemaš promil šanse.

Sion i Brann tu imas oko 25 do 30% šansi

Pyunik ili marsaxlokk su jedini prolazni
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 17 jun 2026, 09:19

Sad više nemam ni volju da prođemo Inter, jedino ako izvučemo Pyunik možemo se nadat nečemu. Brann i Sion valja odigrat dvije vrhunske utakmice za prolaz. O ovim neću ni polemisat, mada mi smo prosle godine dobro igrali sa Craiovom, a oni su potom izbacili Istanbul.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 17 jun 2026, 09:20

kogmagie46 je napisao/la:
17 jun 2026, 08:40
Ukoliko prodjemo prvo pretkolo kvalifikacije igramo sa:
SC Braga (POR)
İstanbul Başakşehir FK (TUR)
SK Brann (NOR)
Marsaxlokk FC (MLT) - FC Pyunik
FC Sion (SUI)
Ukoliko prođemo prvo pretkolo, sljedeći protivnik je SC Braga. Jer, zašto bi bilo drugačije? :mrgreen:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 17 jun 2026, 09:22

boki86 je napisao/la:
17 jun 2026, 09:17
Bolje biti nenositelj
Pa i nenositelj si hahaha
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []