18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2047
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la BenjooJutub » 17 jun 2026, 09:23

Joj al ovaj Topić pametuje. Da nije ters, sa ovakvim karakterom bi sigurno bio u ovom SŠ, ali izgleda niko ga nigdje ne želi sa sobom.

Shevko
Postovi: 577
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 17 jun 2026, 09:26

rishovski je napisao/la:
17 jun 2026, 08:59
Virtu4l je napisao/la:
17 jun 2026, 08:41
Jedino što Sergeju ne bih oprostio je da Kerima ponovo ostavi na klupi, sve ostalo je ok, sitni detalji.

Nema logike da najboljeg ofanzivnog igrača držiš na klupi radi nekih (uglavnom neefikasnih) taktičkih zamisli.

Vidjeli smo šta ovi klinci rade na SP i da su jednostavno prevaga svojim ekipama, i mi imamo takve.
Ma Sergej samo gleda da ga ne primi..tako da ce vjerovatno izvesti slican sastav kao i s Kanadom i neće ga uvodit dok ima X ili ako povedemo. A ako budemo gubili u drugom poluvremenu minimalno,uvodi ga 20 minuta prije kraja a tad su naši već crkli i nema s kim ni odigrat nesto.. :mrgreen:
Dobro si to zapazio, za razliku od prijašnjih utakmica. Kerim prilikom ulaska ima s kim odigrati i imao bi podršku.

Na ovom turniru ekipe popuste nakon 70-e minute osim onih najspremnijih. Neće imati nikakvu podršku niti s kim odigrati kada bude opet ulazio.

AdinTR
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 mar 2025, 13:18
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AdinTR » 17 jun 2026, 09:26

BenjooJutub je napisao/la:
17 jun 2026, 09:23
Joj al ovaj Topić pametuje. Da nije ters, sa ovakvim karakterom bi sigurno bio u ovom SŠ, ali izgleda niko ga nigdje ne želi sa sobom.
Isto mislim. Stvarno mi je drag lik bio jer nema dlake na jeziku, ali nakon svih izjava protiv ovog SŠ u prethodnom periodu, sad bi trebao biti tih. Naprotiv, on je opet jako negativan prema ekipi i soli pamet istim onima koji su nas odveli na Mundijal.

Halix131
Postovi: 153
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Halix131 » 17 jun 2026, 09:29

Goalgetter je napisao/la:
17 jun 2026, 09:21
Halix131 je napisao/la:
17 jun 2026, 09:19
Ljudi u koliko je sati utakmica po lokalnom? U 12 ili u 15 ??
Malo me zbunjuje jer je 9 sati razlika a i Toronto bila 6.

Tako da se fakat igra u 12.

Vrucina safra. :shifty:
U 12 po lokalnom vremenu.
SoFi Stadion ima krov, tako da bi trebalo biti malo "lakse". Mislim da za razliku od nekih drugih stadiona da nije klimatiziran.

U Seattle protiv Katara zato kad budemo igrali u 12 to je otvoren stadion. :)
:thumbup: u Seattleu je hladnije :D

Jos veca sparina kad zatvore krov :urnebes:

GG3
Postovi: 4168
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GG3 » 17 jun 2026, 09:35

AdinTR je napisao/la:
17 jun 2026, 09:26
BenjooJutub je napisao/la:
17 jun 2026, 09:23
Joj al ovaj Topić pametuje. Da nije ters, sa ovakvim karakterom bi sigurno bio u ovom SŠ, ali izgleda niko ga nigdje ne želi sa sobom.
Isto mislim. Stvarno mi je drag lik bio jer nema dlake na jeziku, ali nakon svih izjava protiv ovog SŠ u prethodnom periodu, sad bi trebao biti tih. Naprotiv, on je opet jako negativan prema ekipi i soli pamet istim onima koji su nas odveli na Mundijal.
Možda čita ovaj forum pa samo prenosi atmosferu odavde 😂
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
Clutch
Postovi: 7192
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Clutch » 17 jun 2026, 09:36

70% vlaznost u cetvrtak

Svicarci blijedi padaju u nesvijest
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
emir_
Postovi: 6426
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la emir_ » 17 jun 2026, 09:38

Potpisujem 0:0 sutra kao što sam htio prije Kanada remi.
Onda na Qatar na horuk.
4-IN-A-ROW

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2032
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ArtemisFowl » 17 jun 2026, 09:41

e vala uložiš 5-6 milijardi dolara u stadion i nemaš za klime

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 09:46

Ako ne mozes ove mrtve Svicarske gdje su svi starci, ne znam. Prosjecna ekipa skroz.

Kad gledam Senegal, Irak, Egipat itd, mi daleko najlaksu grupu imamo. Egipat i Senegal bi pojeli ovu grupu.

Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Blizzard » 17 jun 2026, 10:05

BenjooJutub je napisao/la:
17 jun 2026, 09:23
Joj al ovaj Topić pametuje. Da nije ters, sa ovakvim karakterom bi sigurno bio u ovom SŠ, ali izgleda niko ga nigdje ne želi sa sobom.
ma voli bit u centru pažnje, realno da zna nešto o fudbalu radio bi dosad neki ozbiljan posao, evo sad je sportski direktor Zvijezde Gradačac, da se kladimo da zimu neće dočekat

boki86
Postovi: 5129
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la boki86 » 17 jun 2026, 10:13

Vala i ove kladionice seru, kvota na Svicu 1,6 na nas 6

Sindikat12
Postovi: 2270
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sindikat12 » 17 jun 2026, 10:15

Koliko se nasih ocekuje? Protiv Kanade mi djelovalo da pola njih sa ulica nisu ni usli na stadion :D isto tako dosta smo razbacani bili….

Popravni u LA, vidim da dosta ostalih repki imaju jako fin broj navijaca…. Gdje je ta nasa silna dijaspora po americi?

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 10:15

Sindikat12 je napisao/la:
17 jun 2026, 10:15
Koliko se nasih ocekuje? Protiv Kanade mi djelovalo da je pola njih sa ulica nije ni uslo na stadion :D isto tako dosta smo razbacani bili….

Popravni u LA, vidim da dosta ostalih repki imaju jako fin broj navijaca…. Gdje je ta nasa silna dijaspora po americi?
Cuo sam 40 000 :kafa:

Kakvi pola od 30 000? Bilo 3000 ljudi na stadionu. :rol:
Zadnja izmjena: Edincapitano, dana/u 17 jun 2026, 10:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 17 jun 2026, 10:16

Edincapitano je napisao/la:
17 jun 2026, 10:15
Sindikat12 je napisao/la:
17 jun 2026, 10:15
Koliko se nasih ocekuje? Protiv Kanade mi djelovalo da je pola njih sa ulica nije ni uslo na stadion :D isto tako dosta smo razbacani bili….

Popravni u LA, vidim da dosta ostalih repki imaju jako fin broj navijaca…. Gdje je ta nasa silna dijaspora po americi?
Cuo sam 40 000 :kafa:

Baho reko izmedju 37 i 38 milja

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59797
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 17 jun 2026, 10:22

Sindikat12 je napisao/la:
17 jun 2026, 09:01
Kako su uglavnom neefikasni? Bili smo 10 minuta od pobjede a 1 bod nam otvara vrata knockout faze.
Zar Kerimova minutaza protiv Velsa i Italije nije bila pun pogodak?

Pazi, jednom će svanuti dan kad će protivniku ući sve ono što su promašili Vels, Italija i Kanada, izbroj samo prečke i stative iz te tri utakmice i biće dovoljno.

Kerimova minutaža u tim utakmicama bi bila nebitna da je Vasilj primio ono što je realno trebao primiti. ;)
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la imekorisnicko » 17 jun 2026, 10:26

Virtu4l je napisao/la:
17 jun 2026, 10:22
Sindikat12 je napisao/la:
17 jun 2026, 09:01
Kako su uglavnom neefikasni? Bili smo 10 minuta od pobjede a 1 bod nam otvara vrata knockout faze.
Zar Kerimova minutaza protiv Velsa i Italije nije bila pun pogodak?

Pazi, jednom će svanuti dan kad će protivniku ući sve ono što su promašili Vels, Italija i Kanada, izbroj samo prečke i stative iz te tri utakmice i biće dovoljno.

Kerimova minutaža u tim utakmicama bi bila nebitna da je Vasilj primio ono što je realno trebao primiti. ;)
Moglo je i nama štošta ući što nije ušlo,ko da mi zabijamo iz jedne prilike po utakmici.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2032
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ArtemisFowl » 17 jun 2026, 10:26

boki86 je napisao/la:
17 jun 2026, 10:13
Vala i ove kladionice seru, kvota na Svicu 1,6 na nas 6
Otmi im pare :D

Avatar
DamirT
Postovi: 30970
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 10:28

boki86 je napisao/la:
17 jun 2026, 10:13
Vala i ove kladionice seru, kvota na Svicu 1,6 na nas 6
Neka bude i 10, ne igra kvota svakako. Sjeti se kvote protiv Italije, pa znas sta je bilo na kraju :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
fukara87
Postovi: 5951
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la fukara87 » 17 jun 2026, 10:30

Ja cu bit zadovoljan ako budemo igrali x sa Švicom i da dobijemo Katar, budimo realni vecina nas je 4 boda bar ocelivala u ovoj grupi a sve vise od toga bi bio veliki uspjeh :bih:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Madal
Postovi: 6015
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 17 jun 2026, 10:34

Virtu4l je napisao/la:
17 jun 2026, 10:22
Sindikat12 je napisao/la:
17 jun 2026, 09:01
Kako su uglavnom neefikasni? Bili smo 10 minuta od pobjede a 1 bod nam otvara vrata knockout faze.
Zar Kerimova minutaza protiv Velsa i Italije nije bila pun pogodak?

Pazi, jednom će svanuti dan kad će protivniku ući sve ono što su promašili Vels, Italija i Kanada, izbroj samo prečke i stative iz te tri utakmice i biće dovoljno.

Kerimova minutaža u tim utakmicama bi bila nebitna da je Vasilj primio ono što je realno trebao primiti. ;)
Hoce naravno. Ali svanuti ce i kad nama sve udje a protivniku nista.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ebi46, FCB1986, nellic07, nerkolfc, random11 i 49 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []