18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1211
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wilshere10 » 17 jun 2026, 15:50

Jako loša afmosfera u ekipi Švicarske Konfederacije. To ce rezultirati crvenom kartom protiv BiH i porazom. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4384
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RollingPaper » 17 jun 2026, 16:06

Velika je nervoza u švicarskim redovima. Oni moraju pobjedit, jer im remi nikako ne odgovara. Njima je treća utakmica protiv Kanade, a tu im niko ne garantuje da će pobjedit, dok je nama nešto lakše jer igramo treću protiv Katara.

Samo polako i ne srljati nigdje, oni ako ne povedu u prvom poluvremenu, u nastavku meča bit će nervozni i dekoncetrisani haos.

Avatar
DamirT
Postovi: 30829
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 16:09

Wilshere10 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:50
Jako loša afmosfera u ekipi Švicarske Konfederacije. To ce rezultirati crvenom kartom protiv BiH i porazom. :yawn:
Samo upariti Jovu i naseg bivseg Gunnera Xhaku. Lako bi ga mogao isprovocirati nekim nezeljenim recenicama :yawn:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
dzemil
Postovi: 1274
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dzemil » 17 jun 2026, 16:23

Nadati se da pokerman neće držati ključne igrače na klupi
Zadnja izmjena: dzemil, dana/u 17 jun 2026, 16:24, ukupno mijenjano 1 put.

DjaniTarik
Postovi: 913
Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DjaniTarik » 17 jun 2026, 16:23

Ima li jos ko da je stigao u LA, oblacno 😔

Avatar
DamirT
Postovi: 30829
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 16:24

dzemil je napisao/la:
17 jun 2026, 16:23
Nadati se da pokerman neće svojim ponašanjem napraviti još jedan slučaj Ahmedhodžić.
Zbog kojeg igraca?

A znamo da je gospodin Ahmedhodzic sam sebe izbacio, pa se pred objavljivanje spiska za SP pokusao uvaliti u ekipu preko raznih medija i slikanja sa ocem i zenom po vecerama.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

MiranGlasnic
Postovi: 967
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la MiranGlasnic » 17 jun 2026, 16:25

dzemil je napisao/la:
17 jun 2026, 16:23
Nadati se da pokerman neće držati ključne igrače na klupi
Za razliku od nekih forumaša…pokerman i saradnici nisu idioti.

313
Postovi: 1285
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 313 » 17 jun 2026, 16:49

:urnebes: :urnebes:
Walk on

SanaBosna
Postovi: 1358
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 17 jun 2026, 17:01

MiranGlasnic je napisao/la:
17 jun 2026, 16:25
dzemil je napisao/la:
17 jun 2026, 16:23
Nadati se da pokerman neće držati ključne igrače na klupi
Za razliku od nekih forumaša…pokerman i saradnici nisu idioti.
Pokemon je bas dobar crtani

Telalovic
Postovi: 700
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Telalovic » 17 jun 2026, 17:42

Da nam selektor nije ono ridjobrado magare mogli bi se i nadati necemu. Ovako samo moliti boga da izgubimo sa sto manjom razlikom.

Sensei
Postovi: 1117
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sensei » 17 jun 2026, 17:55

Telalovic je napisao/la:
17 jun 2026, 17:42
Da nam selektor nije ono ridjobrado magare mogli bi se i nadati necemu. Ovako samo moliti boga da izgubimo sa sto manjom razlikom.
tebe trebaju četri crnca silovat pred osnovnom školom da te maloljetnici snimaju i smiju ti se, na kraju okače na tiktok

Avatar
DamirT
Postovi: 30829
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 17:57

Sensei je napisao/la:
17 jun 2026, 17:55
Telalovic je napisao/la:
17 jun 2026, 17:42
Da nam selektor nije ono ridjobrado magare mogli bi se i nadati necemu. Ovako samo moliti boga da izgubimo sa sto manjom razlikom.
tebe trebaju četri crnca silovat pred osnovnom školom da te maloljetnici snimaju i smiju ti se, na kraju okače na tiktok
Nemoj ga, mati ga je ispustila na glavu kad je bio mali. Ocigledno jos posljedice osjeca :yawn:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

313
Postovi: 1285
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 313 » 17 jun 2026, 18:04

Ako je ikom, njemu je haman
Zadnja izmjena: 313, dana/u 17 jun 2026, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.
Walk on

Iceplayer
Postovi: 2182
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Iceplayer » 17 jun 2026, 18:05

RollingPaper je napisao/la:
17 jun 2026, 16:06
Velika je nervoza u švicarskim redovima. Oni moraju pobjedit, jer im remi nikako ne odgovara. Njima je treća utakmica protiv Kanade, a tu im niko ne garantuje da će pobjedit, dok je nama nešto lakše jer igramo treću protiv Katara.

Samo polako i ne srljati nigdje, oni ako ne povedu u prvom poluvremenu, u nastavku meča bit će nervozni i dekoncetrisani haos.
Bit će još nervozniji poslije naše utakmice, a nek se vade protiv Kanade :mrgreen:

Avatar
lisander
Postovi: 3175
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la lisander » 17 jun 2026, 18:14

Ovo je gore nego pred Kanadu

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59748
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 17 jun 2026, 18:16

Sutra je prva utakmica nakon ne znam ni sam koliko mečeva gdje nemamo skoro pa nikakav pritisak. Skoro sve do sad je bilo moranje, sutra napokon nije. Šta god da bude sutra, mi Katar moramo pobijediti i to nam je utakmica generacije ili kako mi volimo reći istorijska. Još jedna u nizu istorijskih, ali meč protiv Katara to zaista jeste. Taj meč nam može donijeti najveći uspjeh u istoriji našeg fudbala.

Sa druge strane naš protivnik nema taj luksuz i njima je ovo najvažniji meč na turniru. Zato trebamo uživati, igrati pametno, ne srljati. Svakim narednim minutom će pritisak na Švicarce biti sve veći, pa neka oni srljaju.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Maverick
Postovi: 521
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Maverick » 17 jun 2026, 18:17

DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 16:09
Wilshere10 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:50
Jako loša afmosfera u ekipi Švicarske Konfederacije. To ce rezultirati crvenom kartom protiv BiH i porazom. :yawn:
Samo upariti Jovu i naseg bivseg Gunnera Xhaku. Lako bi ga mogao isprovocirati nekim nezeljenim recenicama :yawn:
Samo nek mu nepušta litije tokom hidratacija pauze :mrgreen:
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Avatar
DamirT
Postovi: 30829
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 18:19

lisander je napisao/la:
17 jun 2026, 18:14
Ovo je gore nego pred Kanadu
Ma nije toliko. Kanada je bila nekako podmoranje da se uzme makar bod. Od ovog sutrasnjeg meca odavno znamo da su jaci, ali da naravno imamo svoje sanse. Bitno je da smo bod uzeli protiv Kanade, da odlucujemo sami o sebi u zadnjem kolu. Naravno ako sutra ne pobijedimo, a nadam se da hocemo :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Marokanci58
Postovi: 647
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Marokanci58 » 17 jun 2026, 18:20

Ako sutra naravi niz bez pobjede već 8-9 utakmica i ako opet budemo San Marino i Gibraltar na terenu svi u 16 i u slučaju poraza nadam se ekspresnom otkazu Barbareza kako bi došao neko da razdrma ekipu do Katara.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
DamirT
Postovi: 30829
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 18:21

Marokanci58 je napisao/la:
17 jun 2026, 18:20
Ako sutra naravi niz bez pobjede već 8-9 utakmica i ako opet budemo San Marino i Gibraltar na terenu svi u 16 i u slučaju poraza nadam se ekspresnom otkazu Barbareza kako bi došao neko da razdrma ekipu do Katara.
A 8-9 meceva bez poraza ko yebe?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: FerdinandF, invincible1921, Wolffire i 66 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []