18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Wilshere10
- Postovi: 1219
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jako loša afmosfera u ekipi Švicarske Konfederacije. To ce rezultirati crvenom kartom protiv BiH i porazom. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
- RollingPaper
- Postovi: 4384
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Velika je nervoza u švicarskim redovima. Oni moraju pobjedit, jer im remi nikako ne odgovara. Njima je treća utakmica protiv Kanade, a tu im niko ne garantuje da će pobjedit, dok je nama nešto lakše jer igramo treću protiv Katara.
Samo polako i ne srljati nigdje, oni ako ne povedu u prvom poluvremenu, u nastavku meča bit će nervozni i dekoncetrisani haos.
Samo polako i ne srljati nigdje, oni ako ne povedu u prvom poluvremenu, u nastavku meča bit će nervozni i dekoncetrisani haos.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Samo upariti Jovu i naseg bivseg Gunnera Xhaku. Lako bi ga mogao isprovocirati nekim nezeljenim recenicamaWilshere10 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 15:50Jako loša afmosfera u ekipi Švicarske Konfederacije. To ce rezultirati crvenom kartom protiv BiH i porazom.![]()
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nadati se da pokerman neće držati ključne igrače na klupi
Zadnja izmjena: dzemil, dana/u 17 jun 2026, 16:24, ukupno mijenjano 1 put.
-
DjaniTarik
- Postovi: 914
- Pridružen/a: 21 feb 2025, 21:22
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ima li jos ko da je stigao u LA, oblacno 
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Zbog kojeg igraca?
A znamo da je gospodin Ahmedhodzic sam sebe izbacio, pa se pred objavljivanje spiska za SP pokusao uvaliti u ekipu preko raznih medija i slikanja sa ocem i zenom po vecerama.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
MiranGlasnic
- Postovi: 971
- Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pokemon je bas dobar crtaniMiranGlasnic je napisao/la: ↑17 jun 2026, 16:25Za razliku od nekih forumaša…pokerman i saradnici nisu idioti.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Da nam selektor nije ono ridjobrado magare mogli bi se i nadati necemu. Ovako samo moliti boga da izgubimo sa sto manjom razlikom.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nemoj ga, mati ga je ispustila na glavu kad je bio mali. Ocigledno jos posljedice osjeca
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ako je ikom, njemu je haman
Zadnja izmjena: 313, dana/u 17 jun 2026, 18:05, ukupno mijenjano 1 put.
Walk on
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Bit će još nervozniji poslije naše utakmice, a nek se vade protiv KanadeRollingPaper je napisao/la: ↑17 jun 2026, 16:06Velika je nervoza u švicarskim redovima. Oni moraju pobjedit, jer im remi nikako ne odgovara. Njima je treća utakmica protiv Kanade, a tu im niko ne garantuje da će pobjedit, dok je nama nešto lakše jer igramo treću protiv Katara.
Samo polako i ne srljati nigdje, oni ako ne povedu u prvom poluvremenu, u nastavku meča bit će nervozni i dekoncetrisani haos.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ovo je gore nego pred Kanadu
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sutra je prva utakmica nakon ne znam ni sam koliko mečeva gdje nemamo skoro pa nikakav pritisak. Skoro sve do sad je bilo moranje, sutra napokon nije. Šta god da bude sutra, mi Katar moramo pobijediti i to nam je utakmica generacije ili kako mi volimo reći istorijska. Još jedna u nizu istorijskih, ali meč protiv Katara to zaista jeste. Taj meč nam može donijeti najveći uspjeh u istoriji našeg fudbala.
Sa druge strane naš protivnik nema taj luksuz i njima je ovo najvažniji meč na turniru. Zato trebamo uživati, igrati pametno, ne srljati. Svakim narednim minutom će pritisak na Švicarce biti sve veći, pa neka oni srljaju.
Sa druge strane naš protivnik nema taj luksuz i njima je ovo najvažniji meč na turniru. Zato trebamo uživati, igrati pametno, ne srljati. Svakim narednim minutom će pritisak na Švicarce biti sve veći, pa neka oni srljaju.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Samo nek mu nepušta litije tokom hidratacija pauzeDamirT je napisao/la: ↑17 jun 2026, 16:09Samo upariti Jovu i naseg bivseg Gunnera Xhaku. Lako bi ga mogao isprovocirati nekim nezeljenim recenicamaWilshere10 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 15:50Jako loša afmosfera u ekipi Švicarske Konfederacije. To ce rezultirati crvenom kartom protiv BiH i porazom.![]()
![]()
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma nije toliko. Kanada je bila nekako podmoranje da se uzme makar bod. Od ovog sutrasnjeg meca odavno znamo da su jaci, ali da naravno imamo svoje sanse. Bitno je da smo bod uzeli protiv Kanade, da odlucujemo sami o sebi u zadnjem kolu. Naravno ako sutra ne pobijedimo, a nadam se da hocemo
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Marokanci58
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ako sutra naravi niz bez pobjede već 8-9 utakmica i ako opet budemo San Marino i Gibraltar na terenu svi u 16 i u slučaju poraza nadam se ekspresnom otkazu Barbareza kako bi došao neko da razdrma ekipu do Katara.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
A 8-9 meceva bez poraza ko yebe?Marokanci58 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 18:20Ako sutra naravi niz bez pobjede već 8-9 utakmica i ako opet budemo San Marino i Gibraltar na terenu svi u 16 i u slučaju poraza nadam se ekspresnom otkazu Barbareza kako bi došao neko da razdrma ekipu do Katara.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, dena24, GIBRA, Harare, MiranGlasnic, random11, Zgemboo89 i 46 gostiju.


