FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
James1987
Postovi: 967
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 17 jun 2026, 16:26

ndbosna je napisao/la:
17 jun 2026, 14:36
Sve dok ne budemo prvaci BiH, na evropu treba gledati samo ako se sta uradi dobro i jeste. Iz ove pozicije je jako tesko dogurati i do playoffa, a kamoli grupa. Koliko god isprano zvucalo, treba se fokusirati na prvenstvo, a na ove utakmice gledati kao na pripremu i priliku da se napuni stadion.
Mi i ako budemo prvaci sigurno opet evropu ne bi izborili jer nam je koeficijent katastrofa, ne bi bili nosioci i opet ce doci ovako neko kao ovaj istambul i kraj. Moramo nekad i izbaciti nekoga a ne ispadati od trnave, milsamija, torpeda itd.
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

bordobijeli
Postovi: 18307
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 17 jun 2026, 16:26

ajdohordas je napisao/la:
17 jun 2026, 15:58
A sta je problem sada sa Hamzom ?
Nisam upratio, zadnjih par dana me skroz malo bilo na forumu ...
Prica mahala da pregovara s zeljeznicarom.

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 17 jun 2026, 16:27

Ne pregovara stoprocentno.

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 17 jun 2026, 16:28

Mi kao da po mrvama hodamo. :D

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 17 jun 2026, 16:29

bordobijeli je napisao/la:
17 jun 2026, 16:26
ajdohordas je napisao/la:
17 jun 2026, 15:58
A sta je problem sada sa Hamzom ?
Nisam upratio, zadnjih par dana me skroz malo bilo na forumu ...
Prica mahala da pregovara s zeljeznicarom.
Ma nije Hamza binda

Avatar
NazorUso
Postovi: 6864
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 17 jun 2026, 16:33

H8Z7 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:02
NazorUso je napisao/la:
17 jun 2026, 13:58
H8Z7 je napisao/la:
17 jun 2026, 13:43
Bitno da smo izbjegli Torndavalu i Fjrodismaki. Ipak su tamo Karijalajne, Hutijaline i Juha Bjelogalajne. :D
Old skul ! Respekt 😁
Najbolji nogomet se igra na -15 na tundri
A znas li da je Mao Ce Tung iz Cemehovca :mrgreen:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 17 jun 2026, 16:52

Hamza je veliki naš navijač i odgojeno dijete koje nikad ne bi pregovaralo sa malim plavim

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 17 jun 2026, 16:58

Hamzu treba vratiti kuci i rijesiti pitanje napadaca
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 17 jun 2026, 17:00

James1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 16:26
ndbosna je napisao/la:
17 jun 2026, 14:36
Sve dok ne budemo prvaci BiH, na evropu treba gledati samo ako se sta uradi dobro i jeste. Iz ove pozicije je jako tesko dogurati i do playoffa, a kamoli grupa. Koliko god isprano zvucalo, treba se fokusirati na prvenstvo, a na ove utakmice gledati kao na pripremu i priliku da se napuni stadion.
Mi i ako budemo prvaci sigurno opet evropu ne bi izborili jer nam je koeficijent katastrofa, ne bi bili nosioci i opet ce doci ovako neko kao ovaj istambul i kraj. Moramo nekad i izbaciti nekoga a ne ispadati od trnave, milsamija, torpeda itd.
Nevjerovatno mi je koliko naših navijača misli da je dovoljno "biti prvak" i eto grupne faze. Možda ali u Limburgu. :roll:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

GokuSSJG
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 jan 2026, 22:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GokuSSJG » 17 jun 2026, 17:01

GalileoGalilei je napisao/la:
17 jun 2026, 15:05
GokuSSJG je napisao/la:
17 jun 2026, 14:56
GalileoGalilei je napisao/la:
17 jun 2026, 14:44

Ma i da potpiše koga briga, samo će biti potvrda da nigdje više ne može igrati, baš kao i Radovac. Smiješno mi je prizivanje takvih "klasa".
20 G/A za sezonu u 2. turskoj Ako to ne valja za ekipu koja u posljeratnoj historiji nije bila ni 1 u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja i rangirana je na 266 mjestu po koificijentu a ujedno sa tim igra u jednoj od najkorumpiranijih a i najgorih liga evrope onda fakat ne znam kao kakvu ekipu vi fks dozivljavate 😀
Sjećam se tog istog Hamze koji je znao fuliti mrtvi zicer i utakmice u kojima je bio gori od Turkeša.
Brate za sarajevo navijamo, to je taj nivo fudbala😀

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 17 jun 2026, 17:11

NajvecaRadosti je napisao/la:
17 jun 2026, 16:58
Hamzu treba vratiti kuci i rijesiti pitanje napadaca
Tako je

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 17 jun 2026, 17:25

HJK Helsinki - Inter Turku 0:2, 24 minut :(

Mirza87
Postovi: 31
Pridružen/a: 12 jan 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mirza87 » 17 jun 2026, 17:28

Agyekum zvanično!

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2002
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 17 jun 2026, 17:43

Pendulum je napisao/la:
17 jun 2026, 17:00
James1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 16:26
ndbosna je napisao/la:
17 jun 2026, 14:36
Sve dok ne budemo prvaci BiH, na evropu treba gledati samo ako se sta uradi dobro i jeste. Iz ove pozicije je jako tesko dogurati i do playoffa, a kamoli grupa. Koliko god isprano zvucalo, treba se fokusirati na prvenstvo, a na ove utakmice gledati kao na pripremu i priliku da se napuni stadion.
Mi i ako budemo prvaci sigurno opet evropu ne bi izborili jer nam je koeficijent katastrofa, ne bi bili nosioci i opet ce doci ovako neko kao ovaj istambul i kraj. Moramo nekad i izbaciti nekoga a ne ispadati od trnave, milsamija, torpeda itd.
Nevjerovatno mi je koliko naših navijača misli da je dovoljno "biti prvak" i eto grupne faze. Možda ali u Limburgu. :roll:
Nije dovoljno ali je to jedini nacin da se docepas Evrope

Telalovic
Postovi: 743
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 17 jun 2026, 17:47

Selam Ageykum,
Ageykumu Selam

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 17 jun 2026, 17:57

Čekamo Pitara da ga krene zvati "mali Alejkum" :mrgreen:
(Šala mala)

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2049
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jun 2026, 18:09

Maroon1946 je napisao/la:
17 jun 2026, 17:43
Pendulum je napisao/la:
17 jun 2026, 17:00
James1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 16:26


Mi i ako budemo prvaci sigurno opet evropu ne bi izborili jer nam je koeficijent katastrofa, ne bi bili nosioci i opet ce doci ovako neko kao ovaj istambul i kraj. Moramo nekad i izbaciti nekoga a ne ispadati od trnave, milsamija, torpeda itd.
Nevjerovatno mi je koliko naših navijača misli da je dovoljno "biti prvak" i eto grupne faze. Možda ali u Limburgu. :roll:
Nije dovoljno ali je to jedini nacin da se docepas Evrope
1 Sreća, tj poviljan ždrijeb.
2 Koeficijent.
3 Pozicija na tabeli.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18857
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 17 jun 2026, 18:56

Veceras u 21h na arenasport1 pu uvodnoj emisiji prije hevatska engleska gost gospodin ZZ. Ne propustite :)

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2049
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jun 2026, 20:03

Ovaj ima 20 godina i ko zna koliko mjeseci. :D

Jel se bar vodi kao EU igrač.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

NoProfit
Postovi: 2780
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 17 jun 2026, 20:58

Sve je ovo pretanko dok se ne pokaže suprotno na terenu. Poyy

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: sekac, Vanja8 i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []