18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
PasodelMar
Postovi: 701
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PasodelMar » 17 jun 2026, 19:12

HariTz je napisao/la:
17 jun 2026, 18:25
MiranGlasnic je napisao/la:
17 jun 2026, 18:22
Jedi gov.na. Maloumna gnjido.
Zar ti ima smisla odgovarati ovakvim likovima? Ignore i lista gnjavatora Bogom dana.
Slab je MiranGlavic na Barbareza, odmah rade emocije kod Fan Boya.

MiranGlasnic
Postovi: 971
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la MiranGlasnic » 17 jun 2026, 19:15

PasodelMar je napisao/la:
17 jun 2026, 19:12
HariTz je napisao/la:
17 jun 2026, 18:25
MiranGlasnic je napisao/la:
17 jun 2026, 18:22
Jedi gov.na. Maloumna gnjido.
Zar ti ima smisla odgovarati ovakvim likovima? Ignore i lista gnjavatora Bogom dana.
Slab je MiranGlavic na Barbareza, odmah rade emocije kod Fan Boya.
Vidiš…ja cijenim tvoju inteligenciju i stručne komentare.

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 19vendetta87 » 17 jun 2026, 19:31

PasodelMar je napisao/la:
17 jun 2026, 19:12
HariTz je napisao/la:
17 jun 2026, 18:25
MiranGlasnic je napisao/la:
17 jun 2026, 18:22
Jedi gov.na. Maloumna gnjido.
Zar ti ima smisla odgovarati ovakvim likovima? Ignore i lista gnjavatora Bogom dana.
Slab je MiranGlavic na Barbareza, odmah rade emocije kod Fan Boya.
Dobar je Barbarez, cuo sam da planira Dedica staviti na zadnjeg veznog sutra protiv Svicarske. :kafa:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Principatus
Postovi: 9464
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Principatus » 17 jun 2026, 19:32

Ja bih protiv Svicarske bio i sa pobijedom zadovoljan.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Telalovic
Postovi: 702
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Telalovic » 17 jun 2026, 19:33

Ako igraci budu radili sta im kaze vicino ridjobrado magare sa klupe izgubicemo 5 razlike.
Ako budu mangupi pa da igraju po svome, poraz ce biti znatno manji.

Avatar
LeCoq
Postovi: 261
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la LeCoq » 17 jun 2026, 19:39

MiranGlasnic je napisao/la:
17 jun 2026, 19:06
Vrijeđam providnu kopilad. Ti bi nekome uručio otkaz majmunčino…ti rezultati su nas odveli na Svjetsko. Ti si majmunčino očekivao da igramo kao Brazil 98e…jer dao si novac i skupio snage da letiš avionom…pa ti teško palo što nismo pobijedili jer tebi nije do uspjeha i postepenog napretka reprezentacije nego do ličnog ega i umišljene satisfakcije. Šugavo ko.pile. Providan si.
Kod 90% takvih likova, kad im odeš na poruke vidiš da vise na temama sarajevo, željo, premijer liga i sl. Likovi koji u stvari mrze reprezentaciju, jer u njoj nema njihovih luzerskih igrača i jedva čekaju loše rezultat. Dobri rezultati su ih natjerali da se malo primire i promijene taktiku, ali prvi kiks eto ih da ruše sve što je napravljano.

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 19:40

LeCoq je napisao/la:
17 jun 2026, 19:39
MiranGlasnic je napisao/la:
17 jun 2026, 19:06
Vrijeđam providnu kopilad. Ti bi nekome uručio otkaz majmunčino…ti rezultati su nas odveli na Svjetsko. Ti si majmunčino očekivao da igramo kao Brazil 98e…jer dao si novac i skupio snage da letiš avionom…pa ti teško palo što nismo pobijedili jer tebi nije do uspjeha i postepenog napretka reprezentacije nego do ličnog ega i umišljene satisfakcije. Šugavo ko.pile. Providan si.
Kod 90% takvih likova, kad im odeš na poruke vidiš da vise na temama sarajevo, željo, premijer liga i sl. Likovi koji u stvari mrze reprezentaciju, jer u njoj nema njihovih luzerskih igrača i jedva čekaju loše rezultat. Dobri rezultati su ih natjerali da se malo primire i promijene taktiku, ali prvi kiks eto ih da ruše sve što je napravljano.
:thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Marokanci58
Postovi: 650
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Marokanci58 » 17 jun 2026, 19:59

LeCoq je napisao/la:
17 jun 2026, 19:39
MiranGlasnic je napisao/la:
17 jun 2026, 19:06
Vrijeđam providnu kopilad. Ti bi nekome uručio otkaz majmunčino…ti rezultati su nas odveli na Svjetsko. Ti si majmunčino očekivao da igramo kao Brazil 98e…jer dao si novac i skupio snage da letiš avionom…pa ti teško palo što nismo pobijedili jer tebi nije do uspjeha i postepenog napretka reprezentacije nego do ličnog ega i umišljene satisfakcije. Šugavo ko.pile. Providan si.
Kod 90% takvih likova, kad im odeš na poruke vidiš da vise na temama sarajevo, željo, premijer liga i sl. Likovi koji u stvari mrze reprezentaciju, jer u njoj nema njihovih luzerskih igrača i jedva čekaju loše rezultat. Dobri rezultati su ih natjerali da se malo primire i promijene taktiku, ali prvi kiks eto ih da ruše sve što je napravljano.
Usrano kopile zbog mene i postoji ova država dok si se ti mučkao kao spermić u jajima ja sam 3 godine bio po linijama i rovovima.

Kopile jedno jel ko od vas gledao u podržao Bosnu i Torontu?
Nije nego serete ovdje glumite naučnike a utakmicu Bosne niste jednom uživo pogledali i dali podršku.

Predjes 20 000 kilometara radi Bosne i **** ti nedaju reci da smo se do sada pokazali uz kuraskao kao najlosija reprezentacija i da nam je igra sramotna.
BRATSTVO GRAČANiCA

NoDi80
Postovi: 18964
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 17 jun 2026, 20:00

Ovu utakmicu ce biti puno vise nasih navihaca na stadionu, a na ulicama se ocekuje vise nego u Torontu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

husrefbeg
Postovi: 1247
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la husrefbeg » 17 jun 2026, 20:10

NoDi80 je napisao/la:
17 jun 2026, 20:00
Ovu utakmicu ce biti puno vise nasih navihaca na stadionu, a na ulicama se ocekuje vise nego u Torontu
Nemojte samo pretjerivati kao protiv Kanade "biće nas 30 hiljada" ono jedva možda 5.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21911
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 17 jun 2026, 20:13

Virtu4l je napisao/la:
17 jun 2026, 18:16
Sutra je prva utakmica nakon ne znam ni sam koliko mečeva gdje nemamo skoro pa nikakav pritisak. Skoro sve do sad je bilo moranje, sutra napokon nije. Šta god da bude sutra, mi Katar moramo pobijediti i to nam je utakmica generacije ili kako mi volimo reći istorijska. Još jedna u nizu istorijskih, ali meč protiv Katara to zaista jeste. Taj meč nam može donijeti najveći uspjeh u istoriji našeg fudbala.

Sa druge strane naš protivnik nema taj luksuz i njima je ovo najvažniji meč na turniru. Zato trebamo uživati, igrati pametno, ne srljati. Svakim narednim minutom će pritisak na Švicarce biti sve veći, pa neka oni srljaju.
Nekako mi meč protiv Katara ima isti pritisak kao meč protiv Kipra s početka kvalifikacija. Kad smo Rumune pobijedili pa onda moraš da potvrdiš pobjedu tu i pobjedom nad Kiprom jer onda se i nije ništa učinilo. Ako još pobjedimo sutra onda taj meč protiv Katara bit će lakši.

Baš imam neki pozitivan osjećaj za sutra. SLušajući izjave igrača djeluje mi da je isti vibe ko u baražu. Igrači su isto naloženi, ide to aBd sutra.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 17 jun 2026, 20:15

Denno je napisao/la:
17 jun 2026, 15:26
JayCatwright je napisao/la:
17 jun 2026, 15:15
Denno je napisao/la:
17 jun 2026, 14:52
Odlicno smo odigrali, kontrolisali smo loptu i utakmicu vecim dijelom, izuzev gola Canada nije imala sanse.
Pogodili su prečku nakon intervencije Kolašinca, još jednom izbačeno sa gol linije, zicer Davida u prvom poluvremenu sa 10 metara, kada je neometan šutirao, da, nisu imali šanse.
Ma sarkazam, jer kad napises da smo vecinu utakmice bili podredjeni i u 2-3 situacije imali dosta srece, te da je ipak rijeci o Canadi i da se moglo i moralo hrabrije igrati nakon vodstva, mrzitelj si.
Pa upravu si i nisi mrzitelj. Isto tako su kanadjani u 2-3 situacije imali dosta srece.
Hrabrije je relativan pojam gdje se ne pitas samo ti. Protivnik napada, izgubi loptu, ti da se oslobodis od pritiska moras uvezati 2-3 dobra pasa po mogucnosti ne nazad - ne znamo to. Moras je nabiti naprijed da neko dobije duel - nemamo Dzeke. Mozes je nabiti naprijed da neko trci u prostor - veoma im je brza zadnja linija a kod nas jedino Memic sposoban u utakmici za to.

I cime da se rijesimo pritiska, da tabletu neku popijemo da ga smanjimo?
Isto kad ste za ligu nacija pisali ne smijemo se toliko braniti. Bi mi al cigani oko kuce.

U utakicama kad protivnik povede oni svjesno ili nesvjesno dolaze blize svom golu, ne ostavljaju prazninu da je prime iz krompira kako su mogli od Demirovica jer je neminovno to da ti se desi kad tako visoko stojis. Odjednom i ti imas prostora da dises. Imas vise sanse za tih par pasova i opasniji si. Najjace sto smo mi veoma opasni u zadnjoj trecini, zato ne znam kolika je sreca Mahmic. Nas J**+ da dodjemo do te zadnje trecine.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

NoDi80
Postovi: 18964
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 17 jun 2026, 20:17

husrefbeg je napisao/la:
17 jun 2026, 20:10
NoDi80 je napisao/la:
17 jun 2026, 20:00
Ovu utakmicu ce biti puno vise nasih navihaca na stadionu, a na ulicama se ocekuje vise nego u Torontu
Nemojte samo pretjerivati kao protiv Kanade "biće nas 30 hiljada" ono jedva možda 5.
Bilo je 30.000 na ulicama, nazalost nisu svi imali karte
Ovaj put sigurno puno vise ljudi ima karte
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

FerdinandF
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 17 jun 2026, 20:26

CAGarfia je napisao/la:
16 jun 2026, 16:19
Nikako mi se ne sviđa ono što Tabakov jaran spomenu, a to je da je plan da skupa krenu Jovo i Edin. Isti profil igrača skoro, Demir kakav god da je kloc ispred gola u dresu reprezentacije, treba da 'gilja' za Džeku. Pretpostavljam da je pozadine te odluke da se skloni Demir zbog svega što se piše o njemu (na sličan način je postupio i sa Benjom u baražu), ali fakat nije ni vrijeme ni mjesto za takvo nešto jer je Ermedin u ovom meču potreban da ometa taj buildup, a pogotovo Xhaku koji je paklen igrač.

Golmana i odbranu znamo. Šunjić se vraća uz Tahirovića vjerovatno. Memić se isto čini kao fix starter, a ja se nadam Alajbegoviću jer je definitivno vrijedno rizika u ovakvom meču (gdje puno više možeš dobiti nego izgubiti - ni poraz nije kraj). Takav igrač može jednim potezom riješiti utakmicu ako dođe raspoložen. Daleko najkompletniji naš ofanzivac.

Nadam se da će momci odigrati bez pritiska, ali hrabro. Vjerujem da možemo minimum do boda, a uz malo sreće stvarno ni pobjeda nije nemoguća jer vidimo da i puno veći autsajderi zabilježe pozitivan rezultat, zašto ne bi i mi dobili Švicu?
Nema šanse da će Sergej ostaviti Demira na klupi, jer bi mu tako ubio samopouzdanje potpuno. To nije Barbarez.
I ne treba Demir na klupu. To je smiješno.

Avatar
PasodelMar
Postovi: 701
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PasodelMar » 17 jun 2026, 20:30

19vendetta87 je napisao/la:
17 jun 2026, 19:31
PasodelMar je napisao/la:
17 jun 2026, 19:12
HariTz je napisao/la:
17 jun 2026, 18:25


Zar ti ima smisla odgovarati ovakvim likovima? Ignore i lista gnjavatora Bogom dana.
Slab je MiranGlavic na Barbareza, odmah rade emocije kod Fan Boya.
Dobar je Barbarez, cuo sam da planira Dedica staviti na zadnjeg veznog sutra protiv Svicarske. :kafa:

Dedic je bolji na zadnjem veznom od Bašića i Tahirovica zajedno i to bez jedne noge.

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 17 jun 2026, 20:32

PasodelMar je napisao/la:
17 jun 2026, 20:30
19vendetta87 je napisao/la:
17 jun 2026, 19:31
PasodelMar je napisao/la:
17 jun 2026, 19:12


Slab je MiranGlavic na Barbareza, odmah rade emocije kod Fan Boya.
Dobar je Barbarez, cuo sam da planira Dedica staviti na zadnjeg veznog sutra protiv Svicarske. :kafa:

Dedic je bolji na zadnjem veznom od Bašića i Tahirovica zajedno i to bez jedne noge.
Ali vise kao rdmf u 433 poludesno
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Fudo » 17 jun 2026, 20:41

Stvarno su svi pokazali nesto, cak i protiv favorita ka Portugal i Spanija. Za sad Kurackrao se najgore pokazao, pa mi i juzna afrika.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
PasodelMar
Postovi: 701
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PasodelMar » 17 jun 2026, 20:45

Madal je napisao/la:
17 jun 2026, 20:32
Ali vise kao rdmf u 433 poludesno
Jeste, baš kao rdmf desno bolji od Tahirovica i Bašića zajedni bez jedne noge j kao i sto su 4-3-3 i 4-2-3-1 duplo bolje od ovog 4-4-2 sa Demirovicem, samo što si ti glup i nemaš pojma o fudbalu kao i tvoja tri jarana, Fan Boysa.

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 17 jun 2026, 20:45

PasodelMar je napisao/la:
17 jun 2026, 20:45
Madal je napisao/la:
17 jun 2026, 20:32
Ali vise kao rdmf u 433 poludesno
Jeste, baš kao rdmf desno bolji od Tahirovica i Bašića zajedni bez jedne noge j kao i sto su 4-3-3 i 4-2-3-1 duplo bolje od ovog 4-4-2 sa Demirovicem, samo što si ti glup i nemaš pojma o fudbalu kao i tvoja tri jarana, Fan Boysa.
Bombona
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Halix131
Postovi: 146
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Halix131 » 17 jun 2026, 20:48

RobertHrkac555 je napisao/la:
17 jun 2026, 18:45
Švicarska je realno veliki favorit, bod bi bio veliki uspjeh
Tako je, al je opet engleska veci protiv hrvatske.
Kao sto je i spanija protiv kap verde, evo i portugal.

Kolika je svica samo bila protiv katara,tako da 100% ako Bog da sutra uzimamo :opaopa: :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, dena24, GIBRA, Harare, MiranGlasnic, random11, Zgemboo89 i 46 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []