Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la dena24 » 18 jun 2026, 02:30

rossonero85 je napisao/la:
18 jun 2026, 02:21
Možda je ovo najlošija utakmica prvenstva do sada. Imali smo neka loša poluvremena, ali onda u drugom poluvremenu dobijemo odličnu utakmicu, ili obrnuto. Ovo je baš skromna utakmica, naročito Gana nije mnogo pokazala.
meni bas dobra tekma, pogotovo panama lijepo od noge do noge , nema puno nabijanja, et sad gana se probudila izgleda

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 18 jun 2026, 02:32

dena24 je napisao/la:
18 jun 2026, 02:30
rossonero85 je napisao/la:
18 jun 2026, 02:21
Možda je ovo najlošija utakmica prvenstva do sada. Imali smo neka loša poluvremena, ali onda u drugom poluvremenu dobijemo odličnu utakmicu, ili obrnuto. Ovo je baš skromna utakmica, naročito Gana nije mnogo pokazala.
meni bas dobra tekma, pogotovo panama lijepo od noge do noge , nema puno nabijanja, et sad gana se probudila izgleda
Da malo su se razbudili jer ovdje x realno nikome ne odgovara.

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 18 jun 2026, 02:37

ArmandoMarenzi je napisao/la:
18 jun 2026, 02:00
Marokanci58 je napisao/la:
18 jun 2026, 00:23
slika

Nek mi popuše svi redom ako je ko navijao za agresora na našu državu. Dodvoravate im se sretno susjedi vidim fan zone po Zenici, Tuzli, Sarajevu jesam se ja borio za ovo. Država im osudjena za UZP danas po svijetu nas predstavljaju kao radikalne teroriste, ruše sa četnicima svaki napredak Bosne i pušite im ****. Vi niste generacija vi ste degeneracija. Bit će opet genocida ništa se nije naučilo.
Gle, nebitni ste, za koga god navijali. Mislite da je ''nacija'' koja uskoro pada ispod milijun neki čimbenik?
Ova država je hrvatsko-srpska kolonija sa reliktima osmanske okupacije u nestajanju poput tebe.
Dohavizaj se dok je vrijeme.
slika

RaZuti
Postovi: 849
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RaZuti » 18 jun 2026, 02:41

koji bolesnici, manite se ljudi, nije modrić pucao, nego vam komšija iz Mostara

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 18 jun 2026, 02:56

Evo Gane hahahaha u zadnjoj minuti

RaZuti
Postovi: 849
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RaZuti » 18 jun 2026, 02:56

Pade Panama

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la soccerfan » 18 jun 2026, 03:03

Prvi fajt prvenstva 😍😂👏🏻👏🏻
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

dena24
Postovi: 422
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la dena24 » 18 jun 2026, 03:05

realno panama bolja samo sto ne znaju dati gol, da imamo ovakve pas stafete osvojili bi SP jbte

Avatar
TonySosa
Postovi: 6825
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la TonySosa » 18 jun 2026, 05:11

tuzlak1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59
Najgore reprezentacije u prvom kolu Curacao, Hrvatska, Tunis i BiH.

Ima nekih koji su izgubili ali ostavili bolji utisak. Iraq je izgubio npr. ali su super ekipa.
Zaboravio si Alzir
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 18 jun 2026, 05:21

Evo ga Uzbekistan hehehehe bravo majstori! :salut:

Avatar
coelho41
Postovi: 15706
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la coelho41 » 18 jun 2026, 06:48

Kane MOTM
Olise MOTM
Diaz MOTM

Jest ih Kompany naoštrio

Avatar
darker10
Postovi: 5811
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la darker10 » 18 jun 2026, 07:20

TonySosa je napisao/la:
18 jun 2026, 05:11
tuzlak1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59
Najgore reprezentacije u prvom kolu Curacao, Hrvatska, Tunis i BiH.

Ima nekih koji su izgubili ali ostavili bolji utisak. Iraq je izgubio npr. ali su super ekipa.
Zaboravio si Alzir
Tbf i JAR je bila losa,Ceska isto katastrofica

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobertHrkac555 » 18 jun 2026, 07:26

Vidjet ćemo odmah danas Češku i Jar, oboji moraju ići na pobjedu
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

boki86
Postovi: 5126
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la boki86 » 18 jun 2026, 07:34

ArmandoMarenzi je napisao/la:
18 jun 2026, 02:00
Marokanci58 je napisao/la:
18 jun 2026, 00:23
slika

Nek mi popuše svi redom ako je ko navijao za agresora na našu državu. Dodvoravate im se sretno susjedi vidim fan zone po Zenici, Tuzli, Sarajevu jesam se ja borio za ovo. Država im osudjena za UZP danas po svijetu nas predstavljaju kao radikalne teroriste, ruše sa četnicima svaki napredak Bosne i pušite im ****. Vi niste generacija vi ste degeneracija. Bit će opet genocida ništa se nije naučilo.
Gle, nebitni ste, za koga god navijali. Mislite da je ''nacija'' koja uskoro pada ispod milijun neki čimbenik?
Ova država je hrvatsko-srpska kolonija sa reliktima osmanske okupacije u nestajanju poput tebe.
Dohavizaj se dok je vrijeme.
Sta ovaj madjar nalupa :crazy:

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobertHrkac555 » 18 jun 2026, 07:43

Daj pratite SP i uživajte, kakav rat kakvi bakrači
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
TonySosa
Postovi: 6825
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la TonySosa » 18 jun 2026, 08:02

coelho41 je napisao/la:
18 jun 2026, 06:48
Kane MOTM
Olise MOTM
Diaz MOTM

Jest ih Kompany naoštrio
Treba Bayern razmisliti da dovede Vozinhu umjesto kiksera Neuera
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
coelho41
Postovi: 15706
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la coelho41 » 18 jun 2026, 08:25

TonySosa je napisao/la:
18 jun 2026, 08:02
coelho41 je napisao/la:
18 jun 2026, 06:48
Kane MOTM
Olise MOTM
Diaz MOTM

Jest ih Kompany naoštrio
Treba Bayern razmisliti da dovede Vozinhu umjesto kiksera Neuera
Treba Real dovest Olisea :yawn:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1620
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 18 jun 2026, 08:30

darker10 je napisao/la:
18 jun 2026, 07:20
TonySosa je napisao/la:
18 jun 2026, 05:11
tuzlak1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59
Najgore reprezentacije u prvom kolu Curacao, Hrvatska, Tunis i BiH.

Ima nekih koji su izgubili ali ostavili bolji utisak. Iraq je izgubio npr. ali su super ekipa.
Zaboravio si Alzir
Tbf i JAR je bila losa,Ceska isto katastrofica

Juzna Afrika, Ceska, Alzir katastrofalno odigrali.

Mislim da ce neka repka sa 3 boda proci dalje kako je krenulo

4 definitivno vodi u drugi krug

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1620
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 18 jun 2026, 08:34

Mostarac12345 je napisao/la:
18 jun 2026, 01:49
Ma samo da neko dobije od ove dvije tep Gana ili Panama da ne bude x da se odmaknu od ovih vragova sto su trenutno 4

Bas tako, samo sto manje x utakmica

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Beduin » 18 jun 2026, 08:47

Uzbekistan 50. na FIFA rang listi, jbte jesmo mi bili pali qurcu.

Samo mi je glupo da smo skroz malo napredovali iako smo otisli na SP. Razlog tome je prolazak na penale, a ne u regulrarnom dijelu pa smo i uzeli znatno manje bodova.
Tek ovaj bod protiv Kanade nam je namaknuo dobrih bodova, oko 15 cini mi se. Cak i u slucaju poraza od Svicarske skroz malo gubimo bodova, jer je to ocekivano po rang listi i formuli racunanja, dok nerijeseno ili pobjeda bi nas pravo ispostovalo. Male su razlike u ovoj sredini rang liste i bice ovdje dosta promjena do kraja ove godine.

Nerijeseno protiv Svicarske i pobjeda protiv Katara bi nam moguce osigurala preko 10 mjesta napredak, a u nokaut fazi se ne gube bodovi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, nerkolfc, Slatinash_7 i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []