Vidio sam
Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Coolpanda24
- Postovi: 3181
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Imao je doprinos da je igrao za Vels i sve uradio da ispadnemo, to je najgora tekma jednog fudbalera koju sam ikad vidio. Promasis tri super sanse, i onda penal na to kao kapitenHariTz je napisao/la: ↑16 jun 2026, 00:32Nije poenta koliko je dao golova ili ne, poenta je da je imao doprinos. Ako se spominju promašeni penal, ziceri i slično, tj. ako idemo cjepidlačiti, dao je Ermedin gol protiv Kipra, poslao ključni pas Memiću nakon kojeg je izboren crveni karton (presjekao je loptu koju je ispucao Donnarumma) itd.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑16 jun 2026, 00:11Inace zabio je 10 golova u kvalifikacijama i zaduzio nas za zivota,jah![]()
Lik je 5 godina tu i na prste jedne ruke mozes izbrojati dobre utakmice gdje je licio na napadaca.Statistiku necu ni spominjati,pa ubij me ako Jovo ne bi bio 3x konkretniji po tom pitanju da smo mu dali 5 godina u prvi 11 da igra
Ponavljam, sve zavisi s koje se strane gleda i kako ćemo vrednovati njegov doprinos ili, po nekima, na šta sve da mu se naklatimo na kosti.
Re: Ermedin Demirović
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
FerdinandF
- Postovi: 634
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Dakle, mora igrati i veznjaka i odbranu i napadača.
Kad gradimo napad, on mora biti taj treći igrač u vezi.
Kad se izgradi napad kroz sredinu ili krila, on to sve mora ispratiti i biti na pravom mjestu u napadu.
Ako već toliko moze trčati, ovo mu ne bi trebao biti problem.
Re: Ermedin Demirović
FerdinandF je napisao/la: ↑18 jun 2026, 10:46Nek pogleda kretnju Kaena sinoć i nek igra tako.
Dakle, mora igrati i veznjaka i odbranu i napadača.
Kad gradimo napad, on mora biti taj treći igrač u vezi.
Kad se izgradi napad kroz sredinu ili krila, on to sve mora ispratiti i biti na pravom mjestu u napadu.
Ako već toliko moze trčati, ovo mu ne bi trebao biti problem.
on i jest taj treci vezni ali bez fudbalske vjestine zadrzavanje lopte i dodavanja..
-
FerdinandF
- Postovi: 634
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Ako ne bude išlo u prvom, mozda probati s Mahmićem koji bi mogao imati oas igru s Bašom i Benjom, koji bi mogao podvaliti loptu za tog jednog napadača, ili razigrati krila.
-
1993Sajo1993
- Postovi: 17
- Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Nekako i ja mislim da ce danas zabiti.
Re: Ermedin Demirović
Vjerujemo u tebe!
-
napapijri1987
- Postovi: 1110
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Re: Ermedin Demirović
Bezveze se seljadija tovari čovjeku na leđa. Generalno, besmislen koncept. Da je znao, želio je i želi zabiti više od nas svakako. Nije Kane, igra kako može i šta može. I kao takav, odradi više posla nego većina ekipe. Isto ko što ga je radio i Pjanić, pa su mu se klatili i klate još i danas, iako smo osuđeni na Tahirovića.
Bilo bi lijepo da zabije, čisto da **** debilnu masu koja samo sere. A realnost, da ne zabije nikad više nijedan, to ne treba biti problem koliko se ovdje problematizuje.
Re: Ermedin Demirović
zaostrog je napisao/la: ↑18 jun 2026, 15:35Jašta, uslov je da zabije Švicarskoj, da bi zadovoljio šire narodne mase![]()
Bezveze se seljadija tovari čovjeku na leđa. Generalno, besmislen koncept. Da je znao, želio je i želi zabiti više od nas svakako. Nije Kane, igra kako može i šta može. I kao takav, odradi više posla nego većina ekipe. Isto ko što ga je radio i Pjanić, pa su mu se klatili i klate još i danas, iako smo osuđeni na Tahirovića.
Bilo bi lijepo da zabije, čisto da **** debilnu masu koja samo sere. A realnost, da ne zabije nikad više nijedan, to ne treba biti problem koliko se ovdje problematizuje.
Re: Ermedin Demirović
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, atomac123, AzRimiRzA, b00t, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, jasmin10, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, mercurial, Mocvara1991, Muumii, nebeskasila, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester i 495 gostiju.


