Upravo zbog mahalanja su nam neki igraci odlazili za par hiljada vise gdje su u 95% slucajeva bili zavrseni evo jedan primjer je kupresak.MukiBek je napisao/la: ↑17 jun 2026, 22:42Ti sta si najavio nista nije bilo. Nemoj ziv bio vise. Kod nas vječno neke struje postoje evo 20 godina![]()
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Vjerovatno se zato i šire ovi spinovi zadnjih dana, nadam se da od toga nema ništa
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!
- MisterBlue
- Postovi: 195
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Treba da bude jasno ovim skupštinarima i svim lešinarima koji se vucaraju oko Kluba i gledaju samo vlastitu korist, da postoji samo jedna “struja” - “struja” navijača Željezničara, a nikakvi misketovci, tunovci, badžaci, osimovci i ostali. Željezničar iznad svakog pojedinca. I da se maknu ovi novinari iz odbora i da se u odbore konačno uključe ljudi koji imaju fudbalsko znanje i šmek za biznis a ne da se na nama uče i štele.
Re: FK Željezničar
- mamonelafo
- Postovi: 1131
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
+1.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Moguce. Fuj fuj fuj!
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"
Re: FK Željezničar
Pa logicno da postoje interesne grupe koje nece mirvica i da ima i navijaca koji nece Mirvica. Ja sam od prvog dana bio protiv investitora i dan danas nista se posebno nije promjenilo moje misljenje . Ali ja nikad nisam bio ni u Skupstini ni UO ni nikakvu funkciju imao u klubu samo prosjecni navijac koji uvijek ide na utakmice . A od rata na vamo imao si period od 30 godina u tih 30 godina imao si previse ljudi koji su bili u skupstini i UO a koga je to Sanin od njih kontaktirao sta pitao ili nesto drugo i naravno da su automatski protiv njega pogotovu sto su se potrefili losi rezultati nezadovoljstvo oko Sportskog Direktora , kasne plate , citava stvar oko Nijaza Brkovica pa onda oko Save Milosevica, dovodjenje Slate preko javnog konkursa koji je ubleha onda opet raspivanje javnog konkursa za pozicije koje ne postoje u klubu , zaduzivanje u ASA Banci eno sad je izasla i slika neka sa Ismirom kao satro posvadjani a zajedno uslikani . Uglavnom ja sam odpocetka izabrao svoju stranu a bogami kako prolazi vrijeme sve vise pokazuje da sam bio upravu a i u globalu se mijenja misljenje navijaca.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
perodeformero
- Postovi: 1248
- Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ćuj skidaju mirvića, odakle ga skidaju s drveta?! Čovek je neko ko ti trenutno posuđuje pare, kako mogu zabraniti da posuđuje i dalje
Re: FK Željezničar
Valjda uskoro krenu s objavama vezanim za igrački kadar i trenera da se malo skrene pažnja sa ove negative
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
samo vas molim ne padajte na spin brigade, sto od kona, sto od juke i co.. sve ce bit uredu
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: FK Željezničar
+1Kajkutenjoyer je napisao/la: ↑18 jun 2026, 12:05samo vas molim ne padajte na spin brigade, sto od kona, sto od juke i co.. sve ce bit uredu
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!
Re: FK Željezničar
Ko cita od ranije ovu debilanu od foruma, zna da se uvijek isto pisalo ko god da je došao, uvijek se pisalo o nekim strujama. To isto važi za ovo, samo ne znam ko vjeruje u ove gluposti.
Ti ako dodjes za pola godine a ozbiljan si investitor na stranu statut, ulozis pare, uredis ono sto je moguće za pola godine, ne postoji ta struja koja tebi moze nesto. Struje su bile samo kad je bilo para u klubu sto od ranijih transfera Amira, Visce, Bajica itd. I nakon Jabera. Kad su se pokrale te pare, nije se ništa uradilo sad sigurno nikome od tih istih lešinara ne pada napamet da ulazi u klub. To su priče za ovu debilanu od foruma koje sam i ja dio nazalost.
A sto se tice investitora ovo je jedna obična prevara, nista vise od toga. Jedini cilj moze biti da se klub sroza do dna, da pomoćni teren se proda.
A ovdje da nekoga zanima fudbal, rezultat, to ko misli nije dobar nikako.
Ti ako dodjes za pola godine a ozbiljan si investitor na stranu statut, ulozis pare, uredis ono sto je moguće za pola godine, ne postoji ta struja koja tebi moze nesto. Struje su bile samo kad je bilo para u klubu sto od ranijih transfera Amira, Visce, Bajica itd. I nakon Jabera. Kad su se pokrale te pare, nije se ništa uradilo sad sigurno nikome od tih istih lešinara ne pada napamet da ulazi u klub. To su priče za ovu debilanu od foruma koje sam i ja dio nazalost.
A sto se tice investitora ovo je jedna obična prevara, nista vise od toga. Jedini cilj moze biti da se klub sroza do dna, da pomoćni teren se proda.
A ovdje da nekoga zanima fudbal, rezultat, to ko misli nije dobar nikako.
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Opet kazem vratiti Corica za trenera a Amara ukljuciti da bude tu ili sta vec neki menadzer.
Njima dati ovlasti za dovodjenje igraca.
Njima dati ovlasti za dovodjenje igraca.
Re: FK Željezničar
+1, mada nema od tog ništaELDIABLO20 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 13:02Opet kazem vratiti Corica za trenera a Amara ukljuciti da bude tu ili sta vec neki menadzer.
Njima dati ovlasti za dovodjenje igraca.
Nema šanse da se nešto ne dešava, Mirviću svaka čast
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Re: FK Željezničar
Pozdrav, pasa dobro dosao. Forum nazalost i sam vidis u kakvom je stanju. Samo strpljivo i ignorisi pojedince. Sto se pojacanja tice nadam se da ce bit istina ovo sto najvljuju tih nekih 8 igraca koliko god, samo da prvo cujemo za njih sa Zeljinih izvora. To bi bio odlican pokazatelj da se dobro radi, u suprotnom ne pise nam se dobro.GBBP87 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 21:53Pozdrav, raja! Već duže vrijeme čitav ovaj forum pa sam se evo odlučio registrovati jer ovom forumu treba navijača ŽELJEZNIČARA previše ima botova i pitara. Nadam se da je istina da su pojačanja dogovorena i zna li možda neko možemo li očekivati imenovanje trenera ove ili tek sljedeće sedmice
Re: FK Željezničar
Poslije mundijala. Prate tamo ko nam može pomoć.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
- Ferroviere1987
- Postovi: 693
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
-
sagrbaviceplavi4637
- Postovi: 15
- Pridružen/a: 06 feb 2022, 19:44
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Cao raja, odlučio sam se i ja priključiti na forum, davno sam napravio profil ali ga nisam skoro nikako koristio, privukla me euforija oko repke i naravno našeg Željezničara. Zna li neko do kojeg nivoa je rekonstrukcija tribine, po slikama i videima se vidi da ne ide bas kako bi trebalo, ima li neko ko bi preciznije objasnio do koje faze smo došli i šta bi se moglo očekivati u skorijem periodu, da makar dobijemo cistu sliku da nesto lici na tribinu. Nadam se sto skorijem imenovanju trenera i igračima, i da nam ova sezona bude psihički lakša nego sezone u periodu od korone pa do današnjeg dana

- BiHSportman
- Postovi: 1240
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Previše smo postali toksični. Puna podrška Mirviću.


/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)

