FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Deladela1
Postovi: 40
Pridružen/a: 16 dec 2022, 14:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Deladela1 » 17 jun 2026, 22:46

MukiBek je napisao/la:
17 jun 2026, 22:42
Deladela1 je napisao/la:
17 jun 2026, 22:38
MukiBek je napisao/la:
17 jun 2026, 22:28


Stari insajder. Uz ovo još najavio Ordagica. Prva ruka do Mirve
Na zalost istina samo je ovcina potpisao,zbog raznih likova u klubu ovi ostali nisu potpisali.ali idu bolji dani i polako pocinje predstavljanje igraca.
Ti sta si najavio nista nije bilo. Nemoj ziv bio vise. Kod nas vječno neke struje postoje evo 20 godina :urnebes:
Upravo zbog mahalanja su nam neki igraci odlazili za par hiljada vise gdje su u 95% slucajeva bili zavrseni evo jedan primjer je kupresak.

GBBP87
Postovi: 14
Pridružen/a: 14 jun 2026, 21:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GBBP87 » 17 jun 2026, 22:48

Ideneide je napisao/la:
17 jun 2026, 22:28
Pticica mi rekla da ima indicija da skidaju Sanina pojedinci iz Skupstine, i da ima interesna grupa koja to gura, nije provjereno naravno...
Ako ima istine, DA VAM NIJE NA PAMET PALO u ovom momentu.
Vjerovatno se zato i šire ovi spinovi zadnjih dana, nadam se da od toga nema ništa
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!

Avatar
MisterBlue
Postovi: 194
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 17 jun 2026, 22:49

Treba da bude jasno ovim skupštinarima i svim lešinarima koji se vucaraju oko Kluba i gledaju samo vlastitu korist, da postoji samo jedna “struja” - “struja” navijača Željezničara, a nikakvi misketovci, tunovci, badžaci, osimovci i ostali. Željezničar iznad svakog pojedinca. I da se maknu ovi novinari iz odbora i da se u odbore konačno uključe ljudi koji imaju fudbalsko znanje i šmek za biznis a ne da se na nama uče i štele.

Admir74
Postovi: 3738
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 17 jun 2026, 23:32

GBBP87 je napisao/la:
17 jun 2026, 22:48
Ideneide je napisao/la:
17 jun 2026, 22:28
Pticica mi rekla da ima indicija da skidaju Sanina pojedinci iz Skupstine, i da ima interesna grupa koja to gura, nije provjereno naravno...
Ako ima istine, DA VAM NIJE NA PAMET PALO u ovom momentu.
Vjerovatno se zato i šire ovi spinovi zadnjih dana, nadam se da od toga nema ništa
Nemoj da bi kome naumpalo, pamet u glavu.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1131
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 17 jun 2026, 23:37

Admir74 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:32
GBBP87 je napisao/la:
17 jun 2026, 22:48
Ideneide je napisao/la:
17 jun 2026, 22:28
Pticica mi rekla da ima indicija da skidaju Sanina pojedinci iz Skupstine, i da ima interesna grupa koja to gura, nije provjereno naravno...
Ako ima istine, DA VAM NIJE NA PAMET PALO u ovom momentu.
Vjerovatno se zato i šire ovi spinovi zadnjih dana, nadam se da od toga nema ništa
Nemoj da bi kome naumpalo, pamet u glavu.
+1.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Ideneide
Postovi: 98
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 17 jun 2026, 23:55

GBBP87 je napisao/la:
17 jun 2026, 22:48
Ideneide je napisao/la:
17 jun 2026, 22:28
Pticica mi rekla da ima indicija da skidaju Sanina pojedinci iz Skupstine, i da ima interesna grupa koja to gura, nije provjereno naravno...
Ako ima istine, DA VAM NIJE NA PAMET PALO u ovom momentu.
Vjerovatno se zato i šire ovi spinovi zadnjih dana, nadam se da od toga nema ništa
Moguce. Fuj fuj fuj!
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Pact1921
Postovi: 1082
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 18 jun 2026, 00:43

Admir74 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:32
GBBP87 je napisao/la:
17 jun 2026, 22:48
Ideneide je napisao/la:
17 jun 2026, 22:28
Pticica mi rekla da ima indicija da skidaju Sanina pojedinci iz Skupstine, i da ima interesna grupa koja to gura, nije provjereno naravno...
Ako ima istine, DA VAM NIJE NA PAMET PALO u ovom momentu.
Vjerovatno se zato i šire ovi spinovi zadnjih dana, nadam se da od toga nema ništa
Nemoj da bi kome naumpalo, pamet u glavu.
Pa logicno da postoje interesne grupe koje nece mirvica i da ima i navijaca koji nece Mirvica. Ja sam od prvog dana bio protiv investitora i dan danas nista se posebno nije promjenilo moje misljenje . Ali ja nikad nisam bio ni u Skupstini ni UO ni nikakvu funkciju imao u klubu samo prosjecni navijac koji uvijek ide na utakmice . A od rata na vamo imao si period od 30 godina u tih 30 godina imao si previse ljudi koji su bili u skupstini i UO a koga je to Sanin od njih kontaktirao sta pitao ili nesto drugo i naravno da su automatski protiv njega pogotovu sto su se potrefili losi rezultati nezadovoljstvo oko Sportskog Direktora , kasne plate , citava stvar oko Nijaza Brkovica pa onda oko Save Milosevica, dovodjenje Slate preko javnog konkursa koji je ubleha onda opet raspivanje javnog konkursa za pozicije koje ne postoje u klubu , zaduzivanje u ASA Banci eno sad je izasla i slika neka sa Ismirom kao satro posvadjani a zajedno uslikani . Uglavnom ja sam odpocetka izabrao svoju stranu a bogami kako prolazi vrijeme sve vise pokazuje da sam bio upravu a i u globalu se mijenja misljenje navijaca.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

perodeformero
Postovi: 1248
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 18 jun 2026, 07:54

Ćuj skidaju mirvića, odakle ga skidaju s drveta?! Čovek je neko ko ti trenutno posuđuje pare, kako mogu zabraniti da posuđuje i dalje

GBBP87
Postovi: 14
Pridružen/a: 14 jun 2026, 21:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GBBP87 » 18 jun 2026, 11:59

Valjda uskoro krenu s objavama vezanim za igrački kadar i trenera da se malo skrene pažnja sa ove negative
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 18 jun 2026, 12:05

samo vas molim ne padajte na spin brigade, sto od kona, sto od juke i co.. sve ce bit uredu
nek crknu dusmani, najjaci smo

GBBP87
Postovi: 14
Pridružen/a: 14 jun 2026, 21:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GBBP87 » 18 jun 2026, 12:13

Kajkutenjoyer je napisao/la:
18 jun 2026, 12:05
samo vas molim ne padajte na spin brigade, sto od kona, sto od juke i co.. sve ce bit uredu
+1
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!

MukiBek
Postovi: 581
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 18 jun 2026, 12:18

Ko cita od ranije ovu debilanu od foruma, zna da se uvijek isto pisalo ko god da je došao, uvijek se pisalo o nekim strujama. To isto važi za ovo, samo ne znam ko vjeruje u ove gluposti.

Ti ako dodjes za pola godine a ozbiljan si investitor na stranu statut, ulozis pare, uredis ono sto je moguće za pola godine, ne postoji ta struja koja tebi moze nesto. Struje su bile samo kad je bilo para u klubu sto od ranijih transfera Amira, Visce, Bajica itd. I nakon Jabera. Kad su se pokrale te pare, nije se ništa uradilo sad sigurno nikome od tih istih lešinara ne pada napamet da ulazi u klub. To su priče za ovu debilanu od foruma koje sam i ja dio nazalost.

A sto se tice investitora ovo je jedna obična prevara, nista vise od toga. Jedini cilj moze biti da se klub sroza do dna, da pomoćni teren se proda.
A ovdje da nekoga zanima fudbal, rezultat, to ko misli nije dobar nikako.

ELDIABLO20
Postovi: 1170
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 18 jun 2026, 13:02

Opet kazem vratiti Corica za trenera a Amara ukljuciti da bude tu ili sta vec neki menadzer.
Njima dati ovlasti za dovodjenje igraca.

Avatar
Lynx
Postovi: 1714
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lynx » 18 jun 2026, 16:04

ELDIABLO20 je napisao/la:
18 jun 2026, 13:02
Opet kazem vratiti Corica za trenera a Amara ukljuciti da bude tu ili sta vec neki menadzer.
Njima dati ovlasti za dovodjenje igraca.
+1, mada nema od tog ništa


Nema šanse da se nešto ne dešava, Mirviću svaka čast :salut:
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Avatar
Blue1921
Postovi: 31
Pridružen/a: 14 mar 2026, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blue1921 » 18 jun 2026, 16:42

GBBP87 je napisao/la:
17 jun 2026, 21:53
Pozdrav, raja! Već duže vrijeme čitav ovaj forum pa sam se evo odlučio registrovati jer ovom forumu treba navijača ŽELJEZNIČARA previše ima botova i pitara. Nadam se da je istina da su pojačanja dogovorena i zna li možda neko možemo li očekivati imenovanje trenera ove ili tek sljedeće sedmice
Pozdrav, pasa dobro dosao. Forum nazalost i sam vidis u kakvom je stanju. Samo strpljivo i ignorisi pojedince. Sto se pojacanja tice nadam se da ce bit istina ovo sto najvljuju tih nekih 8 igraca koliko god, samo da prvo cujemo za njih sa Zeljinih izvora. To bi bio odlican pokazatelj da se dobro radi, u suprotnom ne pise nam se dobro.

Avatar
godrina
Postovi: 4801
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 18 jun 2026, 16:49

GBBP87 je napisao/la:
18 jun 2026, 11:59
Valjda uskoro krenu s objavama vezanim za igrački kadar i trenera da se malo skrene pažnja sa ove negative
Poslije mundijala. Prate tamo ko nam može pomoć.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
Brufen
Postovi: 150
Pridružen/a: 24 jun 2025, 09:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brufen » 18 jun 2026, 18:10

Sljedeca sedmica :opaopa: :opaopa:
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 18 jun 2026, 18:16

Brufen je napisao/la:
18 jun 2026, 18:10
Sljedeca sedmica :opaopa: :opaopa:
Imam osjecaj da ce tema postat zanimljivija :kafa:

sagrbaviceplavi4637
Postovi: 14
Pridružen/a: 06 feb 2022, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sagrbaviceplavi4637 » 18 jun 2026, 18:53

Cao raja, odlučio sam se i ja priključiti na forum, davno sam napravio profil ali ga nisam skoro nikako koristio, privukla me euforija oko repke i naravno našeg Željezničara. Zna li neko do kojeg nivoa je rekonstrukcija tribine, po slikama i videima se vidi da ne ide bas kako bi trebalo, ima li neko ko bi preciznije objasnio do koje faze smo došli i šta bi se moglo očekivati u skorijem periodu, da makar dobijemo cistu sliku da nesto lici na tribinu. Nadam se sto skorijem imenovanju trenera i igračima, i da nam ova sezona bude psihički lakša nego sezone u periodu od korone pa do današnjeg dana :salut: :D

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BiHSportman » 18 jun 2026, 18:59

Previše smo postali toksični. Puna podrška Mirviću.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bonton, Cwirek i 42 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []