Edin Džeko

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Shevko
Postovi: 553
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 20:26

Ja mislim da je on upitan i za Švicarsku, svo ovo mi smrdi na prikrivanje stvarne slike. Ali ne prigovaram im ako to znači da čuvaju atmosferu i moral.

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 90
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zgemboo89 » 13 jun 2026, 20:44

Kada je on uopste povrijedio se na treningu nase rep ili je dosao iz Salkea sa povredom jer jos od Bajrama on ne trenira sa ekipom i sve jw dopisteno pa postedjen pa eto trckara nw vidim ja nikakvu funkciju u tim dezinformacijama niti sw Kanda niti Svicarska boje hoce li on igrati ili ne aöi mi smo u zabludi svo vrijeme

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24454
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 13 jun 2026, 20:45

Shevko je napisao/la:
13 jun 2026, 20:26
Ja mislim da je on upitan i za Švicarsku, svo ovo mi smrdi na prikrivanje stvarne slike. Ali ne prigovaram im ako to znači da čuvaju atmosferu i moral.
Protiv Svicarske isto nece riskirati nista sa njim, jer nam najvise treba protiv Katara i zato sam ubjedjen da opet nece poceti ni protiv Svicarske. Ova info od ss.ba je vjerovatno tacna (mada sigurno samo nagadjaju kao i uvijek) da ce igrati 30ak minuta.

Juce se zagrijavao i trebao uci u igru, ali zbog zamjene Sea nisu mogli izvesti tu izmjenu. Sto znaci da je sanirana povreda.

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1213
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zglavkar » 13 jun 2026, 20:46

Marokanci58 je napisao/la:
13 jun 2026, 19:41
Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.

Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !
Pišeš s puno samopouzdanja za nekog ko ne zna oduzeti dva broja.

Avatar
HariTz
Postovi: 3231
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la HariTz » 13 jun 2026, 20:50

Zglavkar je napisao/la:
13 jun 2026, 20:46
Marokanci58 je napisao/la:
13 jun 2026, 19:41
Kockar je prevarant i lažov ne vjeruj šta prica.

Kaže trebao ući BABUKA zadnjih 10-15 minuta ali nije zbog izmjene Kolašinca a IZMJENA BILA U 85 MINUTI !
Pišeš s puno samopouzdanja za nekog ko ne zna oduzeti dva broja.
Ma ovo mi liči na onog Fanatica. Jako sličan stil pisanja.

Marokanci58
Postovi: 678
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Marokanci58 » 13 jun 2026, 22:08

Goalgetter je napisao/la:
13 jun 2026, 20:45
Shevko je napisao/la:
13 jun 2026, 20:26
Ja mislim da je on upitan i za Švicarsku, svo ovo mi smrdi na prikrivanje stvarne slike. Ali ne prigovaram im ako to znači da čuvaju atmosferu i moral.
Protiv Svicarske isto nece riskirati nista sa njim, jer nam najvise treba protiv Katara i zato sam ubjedjen da opet nece poceti ni protiv Svicarske. Ova info od ss.ba je vjerovatno tacna (mada sigurno samo nagadjaju kao i uvijek) da ce igrati 30ak minuta.

Juce se zagrijavao i trebao uci u igru, ali zbog zamjene Sea nisu mogli izvesti tu izmjenu. Sto znaci da je sanirana povreda.
Kada je trebao uci? Kolašinac zamijenjen u 85 minuti?
BRATSTVO GRAČANiCA

NoDi80
Postovi: 18987
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la NoDi80 » 13 jun 2026, 23:59

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Coolpanda24
Postovi: 3179
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Coolpanda24 » 14 jun 2026, 15:44

Potom je otkrio da li će Džeko nastaviti karijeru i poslije Svjetskog prvenstva.

“Definitivno nastavlja karijeru. Izašla je jedna informacija koju je napisao jedan moj dobar drug koji uvijek to provjeri sa mnom. On meni kaže rekao mi je jedan dobar izvor iz N/FS BiH da Edin završava karijeru nakon Svjetskog prvenstva. A meni izvor Edin Džeko, a njemu neko iz Saveza. Dakle, ne može bolji izvor od njega samoga. Sjedili smo zajedno i rekao mi je 1000 posto nastavlja karijeru poslije Svjetskog. Trenutno je njegovo razmišljanje da nastavi da igra i što da ne kad ga ide. U 40-oj godini i dalje skoči kao u buketu igrača skoči pored Velšana koji su poznati kao skakači u tom Ostrvskom fudbalu i bude najviši i da gol. Što ne bi igrao. Uvijek će biti neka ekipa. Otimaju se za njega i ima ponuda. Dosta je racionalniji, bira bitke koje će dobiti, ali kao vođa njega će čuvati ne dva nego jedan. Kroz njegovu cijelu karijeru sve je prožeto dobrim odlukama. I Fiorentina kada se sve vrati, bila je dobra odluka. Da nije otišao tamo, ne bi igrao za Šalke. I na kraju je bilo dobro” – rekao je Ligata.

Avatar
Sveti
Postovi: 10098
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sveti » 14 jun 2026, 18:18

Naravno da ce igrati, babuka se oprasta na euru abd :bih:
naprijed rejal

Avatar
emir_
Postovi: 6399
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: Edin Džeko

Post Postao/la emir_ » 14 jun 2026, 18:52

Babuka da se oprosti sa ovim prvenstvom. Ne treba mu neke promašene kvalifikacije da ostave zadnji trag na karijeru.
Ima djece, neke dobiju šansu i igraju.
4-IN-A-ROW

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1627
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 14 jun 2026, 18:58

Sveti je napisao/la:
14 jun 2026, 18:18
Naravno da ce igrati, babuka se oprasta na euru abd :bih:
Sigurno u strucnom stabu ako nece kao igrac

FerdinandF
Postovi: 624
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FerdinandF » 14 jun 2026, 20:55

Bilo bi lijepo da sa Šalkeom odigra sezonu i ostane u ligi, pa da ode u Hajduk jednu sezonu, osvoji hnl, plasira se na Euro s repkom, i dođe za kraj tamo fdje je i počeo, u Želju, i tu odigra par tekmi, i oprosti se na Grbavici na nekoj prijateljskoj protiv neke jake repke.

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1721
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FoxMulder » 14 jun 2026, 22:53

FerdinandF je napisao/la:
14 jun 2026, 20:55
Bilo bi lijepo da sa Šalkeom odigra sezonu i ostane u ligi, pa da ode u Hajduk jednu sezonu, osvoji hnl, plasira se na Euro s repkom, i dođe za kraj tamo fdje je i počeo, u Želju, i tu odigra par tekmi, i oprosti se na Grbavici na nekoj prijateljskoj protiv neke jake repke.
Ejbo te hajduk
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Marokanci58
Postovi: 678
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Marokanci58 » 18 jun 2026, 12:42

SAD ILI NIKAD POKAŽI DA SI BESMRTAN KAO BAN KULIN.
AKO NE ZAIGRAŠ VEČERAS KAD ĆEŠ?
BRATSTVO GRAČANiCA

Shevko
Postovi: 553
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 12:59

Nema on sta vise pokazivati ni dokazivati, hvala majstore za sve

Avatar
dedo26
Postovi: 642
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la dedo26 » 18 jun 2026, 13:03

Nazalost sumnjam da ce veceras igrat. Dobit ce vjerovatno 10 minuta na kraju, ali valjda protiv Katra bude spreman makar za 45 min.

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 15:30

FerdinandF je napisao/la:
14 jun 2026, 20:55
Bilo bi lijepo da sa Šalkeom odigra sezonu i ostane u ligi, pa da ode u Hajduk jednu sezonu, osvoji hnl, plasira se na Euro s repkom, i dođe za kraj tamo fdje je i počeo, u Želju, i tu odigra par tekmi, i oprosti se na Grbavici na nekoj prijateljskoj protiv neke jake repke.
Poslje EP ide na SP 2030, kad moze Ronaldo, moze i Edin :kafa:

Avatar
Beduin
Postovi: 19473
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Beduin » 18 jun 2026, 16:23

dedo26 je napisao/la:
18 jun 2026, 13:03
Nazalost sumnjam da ce veceras igrat. Dobit ce vjerovatno 10 minuta na kraju, ali valjda protiv Katra bude spreman makar za 45 min.
Pa ako ce dobiti 10min, onda znaci da ce igrati. Ili ne?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

FerdinandF
Postovi: 624
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FerdinandF » 18 jun 2026, 16:57

FoxMulder je napisao/la:
14 jun 2026, 22:53
FerdinandF je napisao/la:
14 jun 2026, 20:55
Bilo bi lijepo da sa Šalkeom odigra sezonu i ostane u ligi, pa da ode u Hajduk jednu sezonu, osvoji hnl, plasira se na Euro s repkom, i dođe za kraj tamo fdje je i počeo, u Želju, i tu odigra par tekmi, i oprosti se na Grbavici na nekoj prijateljskoj protiv neke jake repke.
Ejbo te hajduk
Nije to moja zelja. J**+ mi se za Hajduk. To nije onaj dobribstari Hajduk. Ali znam da je on nešto koketirao s njima, i da ima dole i biznis neki, i dosta prijatelja, i kuću valjda.

Avatar
CHR
Postovi: 1371
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:44

Pocinje 100%

Edin je institucija na terenu, taman puzao 60 minuta.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []