18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1217
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RacioEmocionalan » 18 jun 2026, 16:01

Moze li neko postaviti par internet stranica koje rade streaming ove utakmice veceras? Htio sam preko mojawebtv da pogledam preko FTV, medjutim, iz inostranstva, iako sam uplatio, ne prikazuje mi niti Arene, niti FTV a Nijemci ne prenose ovu utakmicu veceras preko drzavnih kanala.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Madal
Postovi: 6002
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 18 jun 2026, 16:02

boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:32
RollingPaper je napisao/la:
18 jun 2026, 14:09
Kaze mi covjek sto radi kao fudbalski skaut u Slovackoj, da Memic mora igrati jer pokriva sporog Kolasinca na lijevom beku. Zato se zatvara mjesto Alajbegovicu.

A ovde ljudi i dalje pljuju Barbareza, ko da on mrzi Kerima.
Ne mora ti niko to govoriti pored svojih ociju. Memic je najpodcjenjeniji igrac ove generacije, odlican u oba smjera.
Ubjedljivo ali bitno je da Sergej vidi sta radi.
Skroz je ok argument da Kerim mora startati ali ljudi uopste ne vide sta se gubi time, gubimo puno. Kanada nije bila za Kerima od prve, Katar jeste. Za veceras cemo vidjeti, moguce i da starta.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

napapijri1987
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 16:08

Wolffire je napisao/la:
18 jun 2026, 15:58
Hocel' nas biti na ovoj utakmici? Iz Toronta je bio svako malo neki video prije utakmice. Sada nista.
Utakmica je za pet sati. U LA je sada 7 ujutru.
Cekaj da ljudi ustanu jbm 😁

Avatar
Wolffire
Postovi: 1636
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wolffire » 18 jun 2026, 16:10

napapijri1987 je napisao/la:
18 jun 2026, 16:08
Wolffire je napisao/la:
18 jun 2026, 15:58
Hocel' nas biti na ovoj utakmici? Iz Toronta je bio svako malo neki video prije utakmice. Sada nista.
Utakmica je za pet sati. U LA je sada 7 ujutru.
Cekaj da ljudi ustanu jbm 😁
Haha do mene je. Zaboravio sam koliko je sati tamo :njanjanja:

Matterhorn22
Postovi: 82
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Matterhorn22 » 18 jun 2026, 16:21

torontu je bilo u 15, a u LA u 12

Avatar
Wolffire
Postovi: 1636
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wolffire » 18 jun 2026, 16:24

Matterhorn22 je napisao/la:
18 jun 2026, 16:21
torontu je bilo u 15, a u LA u 12
Znal se kakva je vrijeme i temperatura danas? To je bas uzasan termin za igranje.

Avatar
perun
Postovi: 944
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la perun » 18 jun 2026, 16:25

RacioEmocionalan je napisao/la:
18 jun 2026, 16:01
Moze li neko postaviti par internet stranica koje rade streaming ove utakmice veceras? Htio sam preko mojawebtv da pogledam preko FTV, medjutim, iz inostranstva, iako sam uplatio, ne prikazuje mi niti Arene, niti FTV a Nijemci ne prenose ovu utakmicu veceras preko drzavnih kanala.
Poslao sam ti u pp.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

EdoMedo
Postovi: 10
Pridružen/a: 22 maj 2026, 11:28
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la EdoMedo » 18 jun 2026, 16:27

RacioEmocionalan je napisao/la:
18 jun 2026, 16:01
Moze li neko postaviti par internet stranica koje rade streaming ove utakmice veceras? Htio sam preko mojawebtv da pogledam preko FTV, medjutim, iz inostranstva, iako sam uplatio, ne prikazuje mi niti Arene, niti FTV a Nijemci ne prenose ovu utakmicu veceras preko drzavnih kanala.
Druze, ako zivis u njemackoj i imas Aplikaciju od Mc Donaldsa, imas tu kao Voucher Kod za dva mjeseca besplatno Magenta TV, i poslje prvenstva samo otkazes, oni sve utakmice prenose. Slika u 4k ko mlijeko, treba ti sami kucni wifi i Smart-TV ili amazon Stick ili Konzola preko koje mozes instalirat Magenta TV App.

Sretno.

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1217
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RacioEmocionalan » 18 jun 2026, 16:28

EdoMedo je napisao/la:
18 jun 2026, 16:27
Druze, ako zivis u njemackoj i imas Aplikaciju od Mc Donaldsa, imas tu kao Voucher Kod za dva mjeseca besplatno Magenta TV, i poslje prvenstva samo otkazes, oni sve utakmice prenose. Slika u 4k ko mlijeko, treba ti sami kucni wifi i Smart-TV ili amazon Stick ili Konzola preko koje mozes instalirat Magenta TV App.

Sretno.
Zivim, ali nemam TV u stanu, ne gledam skoro pa nikako pa nisam kupio. U svakom slucaju, hvala.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

kinder_jaje
Postovi: 1252
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la kinder_jaje » 18 jun 2026, 16:29

Kad veceras eksperti pocnu da psuju i da govore kako su oni znali da to nece ici tako(u slucaju poraza) ili kako imamo vrh tim za veliko finale(u slucaju pozitivnog rezultata).
Kako god zavrsilo ovo igraci su moji heroji jer su mi uljepsali ovo ljeto i ovo prvenstvo.

Telalovic
Postovi: 743
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Telalovic » 18 jun 2026, 16:30

Wolffire je napisao/la:
18 jun 2026, 16:24
Matterhorn22 je napisao/la:
18 jun 2026, 16:21
torontu je bilo u 15, a u LA u 12
Znal se kakva je vrijeme i temperatura danas? To je bas uzasan termin za igranje.
Temperatura trenutno savrsena. Grad je vec juce bio pun nasih navijaca iz cijeloga svijeta. Uslovi za igru bice puno bolji nego u torontu

EdoMedo
Postovi: 10
Pridružen/a: 22 maj 2026, 11:28
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la EdoMedo » 18 jun 2026, 16:32

RacioEmocionalan je napisao/la:
18 jun 2026, 16:28
EdoMedo je napisao/la:
18 jun 2026, 16:27
Druze, ako zivis u njemackoj i imas Aplikaciju od Mc Donaldsa, imas tu kao Voucher Kod za dva mjeseca besplatno Magenta TV, i poslje prvenstva samo otkazes, oni sve utakmice prenose. Slika u 4k ko mlijeko, treba ti sami kucni wifi i Smart-TV ili amazon Stick ili Konzola preko koje mozes instalirat Magenta TV App.

Sretno.
Zivim, ali nemam TV u stanu, ne gledam skoro pa nikako pa nisam kupio. U svakom slucaju, hvala.

u tom slucaju mozes i na Telefon instalirat tu Aplikaciju i na telefonu gledat preko mobilne mreze. :thumbup:

CAZIN
Postovi: 2507
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CAZIN » 18 jun 2026, 16:36

Pobjeda 1-2 zabija Džeko i Demirović ali će pripisati kao autogol. DžeKo postaje drugi najstariji strijelac na SP :kafa:
Zadnja izmjena: CAZIN, dana/u 18 jun 2026, 16:38, ukupno mijenjano 1 put.

thulkazal
Postovi: 2611
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la thulkazal » 18 jun 2026, 16:36

Telalovic je napisao/la:
18 jun 2026, 16:30

Temperatura trenutno savrsena. Grad je vec juce bio pun nasih navijaca iz cijeloga svijeta. Uslovi za igru bice puno bolji nego u torontu
Temperatura može biti i 25 stepeni ali džaba kada je vlažnost zraka loša i napravi sparinu da ne možeš disati... Važnije je imati vlažnost zraka pa neka je i 32 stepena.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11417
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la invincible1921 » 18 jun 2026, 16:38

Wolffire je napisao/la:
18 jun 2026, 15:58
Hocel' nas biti na ovoj utakmici? Iz Toronta je bio svako malo neki video prije utakmice. Sada nista.
Ne bih da licitiram ciframa,,,ali mislim da ce bit invazija,,,znam brat bratu 20 ljudi sto su otisli iz Sarajeva na tekmu, a i jos bar desetak iz dijaspore...znaci ima da izgori sve :D
=\_1921_/=

Avatar
Beduin
Postovi: 19473
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Beduin » 18 jun 2026, 16:41

kinder_jaje je napisao/la:
18 jun 2026, 16:29
Kad veceras eksperti pocnu da psuju i da govore kako su oni znali da to nece ici tako(u slucaju poraza) ili kako imamo vrh tim za veliko finale(u slucaju pozitivnog rezultata).
Kako god zavrsilo ovo igraci su moji heroji jer su mi uljepsali ovo ljeto i ovo prvenstvo.
To je to. I prije Kanade sam isto rek'o, ponosan na ovaj tim, neka se bore i predstave nas u sto boljem svjetlu, ako uspiju nadmasiti ocekivanja i proci u dalji krug to je samo bonus.
Ali pljuvati ih i biti negativan, to je bezobrazno. Ponos drvaze su, makar na kratko ujedinili region, skrenuli paznju na sebe, drzavu, sta hoces vise. :bih:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1217
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RacioEmocionalan » 18 jun 2026, 16:44

EdoMedo je napisao/la:
18 jun 2026, 16:32
u tom slucaju mozes i na Telefon instalirat tu Aplikaciju i na telefonu gledat preko mobilne mreze. :thumbup:
Evo, pomogao mi je @perun cini mi se. Hvala jos jednom sa dodatnim prijedlogom.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Telalovic
Postovi: 743
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Telalovic » 18 jun 2026, 16:45

thulkazal je napisao/la:
18 jun 2026, 16:36
Telalovic je napisao/la:
18 jun 2026, 16:30

Temperatura trenutno savrsena. Grad je vec juce bio pun nasih navijaca iz cijeloga svijeta. Uslovi za igru bice puno bolji nego u torontu
Temperatura može biti i 25 stepeni ali džaba kada je vlažnost zraka loša i napravi sparinu da ne možeš disati... Važnije je imati vlažnost zraka pa neka je i 32 stepena.
Temperaura je oko 20 i ne osjeti se neka velika vlaznost ni sparina. Puno bolje vrijeme nego proslih dana.

kinder_jaje
Postovi: 1252
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la kinder_jaje » 18 jun 2026, 16:46

Beduin je napisao/la:
18 jun 2026, 16:41
kinder_jaje je napisao/la:
18 jun 2026, 16:29
Kad veceras eksperti pocnu da psuju i da govore kako su oni znali da to nece ici tako(u slucaju poraza) ili kako imamo vrh tim za veliko finale(u slucaju pozitivnog rezultata).
Kako god zavrsilo ovo igraci su moji heroji jer su mi uljepsali ovo ljeto i ovo prvenstvo.
To je to. I prije Kanade sam isto rek'o, ponosan na ovaj tim, neka se bore i predstave nas u sto boljem svjetlu, ako uspiju nadmasiti ocekivanja i proci u dalji krug to je samo bonus.
Ali pljuvati ih i biti negativan, to je bezobrazno. Ponos drvaze su, makar na kratko ujedinili region, skrenuli paznju na sebe, drzavu, sta hoces vise. :bih:
Zato nikad poslije bilo koje utakmice ne ulazim na forum jer onda moram citati razne eksperte kako su oni sve znali i da imamo pokerasa na klupi.
Taj pokeras je covjek koji je imao muda do poda i kao igrac i kao selektor danas.
Projektor je vec spreman i slijedi uzivanje i navijanje za moju jedinu i najdrazu domovinu.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11417
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la invincible1921 » 18 jun 2026, 16:48

Beduin je napisao/la:
18 jun 2026, 16:41
kinder_jaje je napisao/la:
18 jun 2026, 16:29
Kad veceras eksperti pocnu da psuju i da govore kako su oni znali da to nece ici tako(u slucaju poraza) ili kako imamo vrh tim za veliko finale(u slucaju pozitivnog rezultata).
Kako god zavrsilo ovo igraci su moji heroji jer su mi uljepsali ovo ljeto i ovo prvenstvo.
To je to. I prije Kanade sam isto rek'o, ponosan na ovaj tim, neka se bore i predstave nas u sto boljem svjetlu, ako uspiju nadmasiti ocekivanja i proci u dalji krug to je samo bonus.
Ali pljuvati ih i biti negativan, to je bezobrazno. Ponos drvaze su, makar na kratko ujedinili region, skrenuli paznju na sebe, drzavu, sta hoces vise. :bih:
:bih: Tako je brate .... kad vidim kolko i jedni i drugi, da ne govorim koji, pjene kad vide da pored genocida, agresije, poslijeratnog podmetanja noge, negiranja drzave, prijetnji, ucjena...BOSNA I HERCEGOVINA ne da je samo opstala nego postoje milioni onih koji je vole svim srcem....to je za mene najveca pobjeda. Kad vidim nas narod da se veseli i okuplja oko ljubavi prema domovini srce mi je ko svemir.

Svaki dan vidis ljude u dresovima i sa zastavama, posebno sa ljiljanima....a tek koliko su radosti donijeli da ljudi ovaj mjesec ni o cemu ne misle vec o utakmicama....sta imamo dalje pricat....mi smo vec svjetski prvaci :bih: :bih: :bih:

Sto se tice utakmice, ubjedjen sam u barem 4 boda iz naredne dvije, ali kako god, znam da ce momci ostavit srce na terenu, pa sta bude nek bude.
=\_1921_/=

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []