Na stranu ovi što su u svemu pametniji od svakoga, a niko drugi ništa ne zna i ne radi kako treba. Te pojave ignorišem i sam.
Ja fakat vjerujem da dosta raje iz najbolje želje navijački misli da vidi neke stvari koje SŠ ne vidi, dok istovremeno ne vidimo neke druge koje su možda bitnije, a zbog kojih oni to što mi vidimo ne rade, i to je to.
Imamo limitiran roster, al itekako imaju svoje kvalitete. Ideja je ubaciti ih u mašinu da igraju tako da je ono što im ide dobro najbolje naglašeno.






