18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 485
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 18 jun 2026, 16:49

Ma nema eksperata. Voli raja reći šta misli, prvi ja, al na kraju dana ja znam da nemam pojma osim kao navijač. :D
Na stranu ovi što su u svemu pametniji od svakoga, a niko drugi ništa ne zna i ne radi kako treba. Te pojave ignorišem i sam. :crazy:
Ja fakat vjerujem da dosta raje iz najbolje želje navijački misli da vidi neke stvari koje SŠ ne vidi, dok istovremeno ne vidimo neke druge koje su možda bitnije, a zbog kojih oni to što mi vidimo ne rade, i to je to.

Imamo limitiran roster, al itekako imaju svoje kvalitete. Ideja je ubaciti ih u mašinu da igraju tako da je ono što im ide dobro najbolje naglašeno.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
Clutch
Postovi: 7182
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2026, 16:54

DAY 22°

Low clouds followed by sunshine; a nice afternoon for the soccer match
:mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
godrina
Postovi: 4801
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la godrina » 18 jun 2026, 16:55

Kakve su nam sanse da sa 4 boda ukupno idemo dalje ?
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la N3R3D » 18 jun 2026, 16:56

godrina je napisao/la:
18 jun 2026, 16:55
Kakve su nam sanse da sa 4 boda ukupno idemo dalje ?
Sa 4 skoro pa sigurno.

Telalovic
Postovi: 730
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Telalovic » 18 jun 2026, 17:01

godrina je napisao/la:
18 jun 2026, 16:55
Kakve su nam sanse da sa 4 boda ukupno idemo dalje ?
Odlicne!
Ali sanse da osvojimo 4 boda su nikakve sa onim kockarom na klupi :mrgreen:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Unofficialpage » 18 jun 2026, 17:02

invincible1921 je napisao/la:
18 jun 2026, 16:48
Beduin je napisao/la:
18 jun 2026, 16:41
kinder_jaje je napisao/la:
18 jun 2026, 16:29
Kad veceras eksperti pocnu da psuju i da govore kako su oni znali da to nece ici tako(u slucaju poraza) ili kako imamo vrh tim za veliko finale(u slucaju pozitivnog rezultata).
Kako god zavrsilo ovo igraci su moji heroji jer su mi uljepsali ovo ljeto i ovo prvenstvo.
To je to. I prije Kanade sam isto rek'o, ponosan na ovaj tim, neka se bore i predstave nas u sto boljem svjetlu, ako uspiju nadmasiti ocekivanja i proci u dalji krug to je samo bonus.
Ali pljuvati ih i biti negativan, to je bezobrazno. Ponos drvaze su, makar na kratko ujedinili region, skrenuli paznju na sebe, drzavu, sta hoces vise. :bih:
:bih: Tako je brate .... kad vidim kolko i jedni i drugi, da ne govorim koji, pjene kad vide da pored genocida, agresije, poslijeratnog podmetanja noge, negiranja drzave, prijetnji, ucjena...BOSNA I HERCEGOVINA ne da je samo opstala nego postoje milioni onih koji je vole svim srcem....to je za mene najveca pobjeda. Kad vidim nas narod da se veseli i okuplja oko ljubavi prema domovini srce mi je ko svemir.

Svaki dan vidis ljude u dresovima i sa zastavama, posebno sa ljiljanima....a tek koliko su radosti donijeli da ljudi ovaj mjesec ni o cemu ne misle vec o utakmicama....sta imamo dalje pricat....mi smo vec svjetski prvaci :bih: :bih: :bih:

Sto se tice utakmice, ubjedjen sam u barem 4 boda iz naredne dvije, ali kako god, znam da ce momci ostavit srce na terenu, pa sta bude nek bude.
Već od 1. aprila samo se o ovome priča, svi uživamo već 2 mjeseca. Šta više treba? Sam odlazak na SP, pogotovo nama iz Eueope, je ogroman uspjeh i još ako se napravi dobar rezultat, ekstra.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 485
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 18 jun 2026, 17:03

godrina je napisao/la:
18 jun 2026, 16:55
Kakve su nam sanse da sa 4 boda ukupno idemo dalje ?
Evo kakve:



EDIT:

Jedini izuzetak od pravila je ako se grupa zatvori da svi imaju 4 boda pa završiš 4. zbog tipa gol razlike, žutih kartona ili šta već.
Pošteno, pa kako bude.

SanaBosna
Postovi: 1360
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 17:08

zastitaIdentiteta je napisao/la:
18 jun 2026, 16:49
Ma nema eksperata. Voli raja reći šta misli, prvi ja, al na kraju dana ja znam da nemam pojma osim kao navijač. :D
Na stranu ovi što su u svemu pametniji od svakoga, a niko drugi ništa ne zna i ne radi kako treba. Te pojave ignorišem i sam. :crazy:
Ja fakat vjerujem da dosta raje iz najbolje želje navijački misli da vidi neke stvari koje SŠ ne vidi, dok istovremeno ne vidimo neke druge koje su možda bitnije, a zbog kojih oni to što mi vidimo ne rade, i to je to.

Imamo limitiran roster, al itekako imaju svoje kvalitete. Ideja je ubaciti ih u mašinu da igraju tako da je ono što im ide dobro najbolje naglašeno.
forum je brate imas pravu reci sta hod zelis, zasto smo tu ako nismo da komentarismo igru, igrace, taktike itd :bih:

Avatar
dzemil
Postovi: 1276
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dzemil » 18 jun 2026, 17:21

Ne treba nikoga kritikovati ako rezultat ne bude povoljan po nas. Samo kvalifikovanje je preveliki uspjeh.

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Surreal » 18 jun 2026, 17:22

"Svježi" za duel sa Švicarcima: Frizer iz Sarajeva došao u Los Angeles i ošišao selektora i Zmajeve
Džeko dobio fresh-cut, znači počinje večeras.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
PSV
Postovi: 1159
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PSV » 18 jun 2026, 17:22

slika
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse. :yawn:

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:24

PSV je napisao/la:
18 jun 2026, 17:22
slika
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse. :yawn:
Umri.

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Surreal » 18 jun 2026, 17:24

PSV je napisao/la:
18 jun 2026, 17:22
slika
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse. :yawn:
Kvota da će Alajbegović zabiti gol 6.96, nikad lakše pare neću uzeti.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Beduin
Postovi: 19472
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Beduin » 18 jun 2026, 17:25

invincible1921 je napisao/la:
18 jun 2026, 16:48
Beduin je napisao/la:
18 jun 2026, 16:41
kinder_jaje je napisao/la:
18 jun 2026, 16:29
Kad veceras eksperti pocnu da psuju i da govore kako su oni znali da to nece ici tako(u slucaju poraza) ili kako imamo vrh tim za veliko finale(u slucaju pozitivnog rezultata).
Kako god zavrsilo ovo igraci su moji heroji jer su mi uljepsali ovo ljeto i ovo prvenstvo.
To je to. I prije Kanade sam isto rek'o, ponosan na ovaj tim, neka se bore i predstave nas u sto boljem svjetlu, ako uspiju nadmasiti ocekivanja i proci u dalji krug to je samo bonus.
Ali pljuvati ih i biti negativan, to je bezobrazno. Ponos drvaze su, makar na kratko ujedinili region, skrenuli paznju na sebe, drzavu, sta hoces vise. :bih:
:bih: Tako je brate .... kad vidim kolko i jedni i drugi, da ne govorim koji, pjene kad vide da pored genocida, agresije, poslijeratnog podmetanja noge, negiranja drzave, prijetnji, ucjena...BOSNA I HERCEGOVINA ne da je samo opstala nego postoje milioni onih koji je vole svim srcem....to je za mene najveca pobjeda. Kad vidim nas narod da se veseli i okuplja oko ljubavi prema domovini srce mi je ko svemir.

Svaki dan vidis ljude u dresovima i sa zastavama, posebno sa ljiljanima....a tek koliko su radosti donijeli da ljudi ovaj mjesec ni o cemu ne misle vec o utakmicama....sta imamo dalje pricat....mi smo vec svjetski prvaci :bih: :bih: :bih:

Sto se tice utakmice, ubjedjen sam u barem 4 boda iz naredne dvije, ali kako god, znam da ce momci ostavit srce na terenu, pa sta bude nek bude.
Ne znam za druge gradove, ali u Tuzli je daleko veca euforija nego 2014. Tacno 80% ljudi hoda u dresovima, skoro na svakom poslu, firmi, objektu radnici su u dresu ili majici BiH, auta takodjer. Nevjerovatno koliko ponosa u svima, vjere u ove momke, ljubavi prema njima.
Kad ih vidis zagrljene i sa tukama na srcu, oci ti same zaduze od ponosa sto se postuju i predatavljaju tvoju drzavu, kakva god bila.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

linethreader
Postovi: 525
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la linethreader » 18 jun 2026, 17:26



Ako nekome trebaju dvije karte za tekmu, kaze da daje po prodajnoj cijeni

SHZ82
Postovi: 966
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SHZ82 » 18 jun 2026, 17:27

raja al postojil mogucnost ds mi dobijemo Svicarce, Kanada Katar.
Pa mi izgubimo od Katara, a Svicarska dobije Kanadu
u tom slucaju sva 4 tima po 4 boda sta odlucuje o putnicima dalje

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:28

dzemil je napisao/la:
18 jun 2026, 17:21
Ne treba nikoga kritikovati ako rezultat ne bude povoljan po nas. Samo kvalifikovanje je preveliki uspjeh.
**** vas defetizam! Hajmo ovu dobiti i lagano osigurati prolaz. :bih:


Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Surreal » 18 jun 2026, 17:31

Mogao bi ga Muharemović zakucati večeras
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

SanaBosna
Postovi: 1360
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 17:33

CHR je napisao/la:
18 jun 2026, 17:24
PSV je napisao/la:
18 jun 2026, 17:22
slika
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse. :yawn:
Umri.
Zadnji put je popusio protiv kanade :rol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DirkNowitzki, Drum, edvaE2, Mocvara1991, tuzlanskinacin i 54 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []