FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 18 jun 2026, 19:23

sagrbaviceplavi4637 je napisao/la:
18 jun 2026, 18:53
Cao raja, odlučio sam se i ja priključiti na forum, davno sam napravio profil ali ga nisam skoro nikako koristio, privukla me euforija oko repke i naravno našeg Željezničara. Zna li neko do kojeg nivoa je rekonstrukcija tribine, po slikama i videima se vidi da ne ide bas kako bi trebalo, ima li neko ko bi preciznije objasnio do koje faze smo došli i šta bi se moglo očekivati u skorijem periodu, da makar dobijemo cistu sliku da nesto lici na tribinu. Nadam se sto skorijem imenovanju trenera i igračima, i da nam ova sezona bude psihički lakša nego sezone u periodu od korone pa do današnjeg dana :salut: :D
Dobrodosao, jug je probio sve rokove zadnji rok je do kraja godine, medjutim po snimcima i slikama bojim se da ce se i on probit, lijepo je vrijeme mora se stisnut ovo prije pocetka ruznijeg vremena buduci da znamo kakvo je vrijeme u Sa nakon ljeta. Moje nekakvo vidjenje da bi u sljedeca tri mjeseca trebali vidjeti dignut jug u potpunosti, nakon grubih radova trebat ce im vremena da rijese i zavrsne. Ako ispostuju rok trebali bi "stati" na tribinu pocetkom druge polusezone.

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 18 jun 2026, 20:37

Gledam Mirsada Baljica ba FTV, kakva je to igracina bila, preteča modernog beka.
Imao sve, brzinu, jedan fazon/biciklo kojem je prodao svakom protiv koga je igrao.
Pa se sjetim Hrasnice i derneka čitavu noć, janjetina i ono što ide uz janjetinu, a sutra tekma.
I, naravno, sutra izdominirao na tekmi.
Strašna je to generacija bila, Svabo ih je baš bio poslozio, fakin do fakina.
Nešto slično tome, naravno s aspekta fakinluka, ne igračkog, je bila ona generacija: Zeba, Stanic, Benjo Colic, Stanic, Adilovic, Jamak, Svraka, Becks...
Čitavu noć kod Keme u kafani, a sutra razvale na terenu. Klapa, zajedništvo, a opet ne previše nadobudni, s respektom prema pravim autoritetima. Recept za uspjeh...

ELDIABLO20
Postovi: 1189
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ELDIABLO20 » 18 jun 2026, 20:57

mavi je napisao/la:
18 jun 2026, 20:37
Gledam Mirsada Baljica ba FTV, kakva je to igracina bila, preteča modernog beka.
Imao sve, brzinu, jedan fazon/biciklo kojem je prodao svakom protiv koga je igrao.
Pa se sjetim Hrasnice i derneka čitavu noć, janjetina i ono što ide uz janjetinu, a sutra tekma.
I, naravno, sutra izdominirao na tekmi.
Strašna je to generacija bila, Svabo ih je baš bio poslozio, fakin do fakina.
Nešto slično tome, naravno s aspekta fakinluka, ne igračkog, je bila ona generacija: Zeba, Stanic, Benjo Colic, Stanic, Adilovic, Jamak, Svraka, Becks...
Čitavu noć kod Keme u kafani, a sutra razvale na terenu. Klapa, zajedništvo, a opet ne previše nadobudni, s respektom prema pravim autoritetima. Recept za uspjeh...
To sto kazes najbitnije da ekipa djeluje kao porodica, da svi za jednog jedan za sve.

Uzmi za primjer kad onda levat iz Sloge Cveti slomi nogu, nasi svi stali sa strane niko da pridje, da levatu kasnije u duelu da doznanja da je najebo.

MukiBek
Postovi: 586
Pridružen/a: 22 sep 2025, 20:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MukiBek » 18 jun 2026, 23:29

Zajedništvo je bilo samo kad su u klubu bili ljudi iz sporta, ljudi koji vole klub. A danas neki Slato, Oro, Balic, Tunovic, ljudi veze nemaju s sportom, a ne da vode jedan klub kao Zeljo. Da ne pišemo o ovom cirkusu kvazi investitoru koji vodi klub preko kamere.
A da ne pišemo o kvazi igracima Pejicu, Prokopu, Huskovicu, Galcevu, guranje antitalenata u21. Nema ovdje hljeba i tu svima treba da bude jasno.

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 19 jun 2026, 06:43

E ja sam gledo uzivo Zvaku i njegovo biciklo.Njegova najbolja tekma protiv pitara 4-1 ubio ih u pojam bio.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 19 jun 2026, 08:15

Jel istina ovo za Despotovića?
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

GBBP87
Postovi: 21
Pridružen/a: 14 jun 2026, 21:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GBBP87 » 19 jun 2026, 08:32

ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
19 jun 2026, 08:15
Jel istina ovo za Despotovića?
Sumnjam i prosli prelazni rok se povezivao s nama, mahalska vjerovatno
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 19 jun 2026, 09:45

GBBP87 je napisao/la:
19 jun 2026, 08:32
ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
19 jun 2026, 08:15
Jel istina ovo za Despotovića?
Sumnjam i prosli prelazni rok se povezivao s nama, mahalska vjerovatno
Mozda smo sad ozbiljnije pristupili, mada nista se zivo ne zna, mozemo samo nagaðati očigledno, jedino nam se prikazuje da se jug gradi i tjt
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Avatar
MisterBlue
Postovi: 196
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 19 jun 2026, 11:41

Jedno je sigurno možemo mi i bez Mirvića dizati kredite i plaćati tako igrače. Vakat je da preuzme inicijativu i da kao investitor pokaže dobru volju za ulaganjem u igrački kadar. Pare ne mora namiriti od imovine Kluba(sad za sad, bez statuta) može i od igračkog kadra, dovedi, prodaj, niko ti ne brani. Naredne sedmice bi trebao biti predstavljen trener i par novih igrača ako misle dobro ovom Klubu.
I previše mi strpljenja imamo za navijače Kluba koji je osvajao duple krune i igrao s mnogim evropskim velikanima.

12tiigrac21
Postovi: 84
Pridružen/a: 17 apr 2026, 10:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 12tiigrac21 » 19 jun 2026, 12:13

Lijepo bi bilo da ova tisina znači da se radi u pozadini, a isto može i da znači da se ništa ne radi i da bude na kraju Čiča trener, okrećemo se mladim igračima i pojačanja iz prve federalne pod izgovorom da se klub konsoliduje.

Avatar
0oo0
Postovi: 1203
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 0oo0 » 19 jun 2026, 12:15

kad ce novi dresovi?
🔵⚪

Anpa
Postovi: 315
Pridružen/a: 22 okt 2018, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anpa » 19 jun 2026, 12:23

0oo0 je napisao/la:
19 jun 2026, 12:15
kad ce novi dresovi?
Dogodine valjda

Helemnejse
Postovi: 337
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Helemnejse » 19 jun 2026, 22:14

Tri horoza kafu pije tarik karic, u portofinu trupe.

Avatar
Brufen
Postovi: 152
Pridružen/a: 24 jun 2025, 09:36

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brufen » 20 jun 2026, 12:29

Zatišje pred buru :? :?
Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamo...!

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 617
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 20 jun 2026, 18:01

Haris Smlato vise nije direktor FK Zeljeznicara
Curva Sud

istokzeljo
Postovi: 206
Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la istokzeljo » 20 jun 2026, 18:08

Terzić

Avatar
godrina
Postovi: 4805
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 20 jun 2026, 18:08

Ne zalim za njim kao individuom nikako ali tragikomedija smo. Za ozbiljne analize ali i sprdancije realno.
Hajd sto igrace i trenere mjenjamo kao na traci sad je to krenulo i sa "ljudima od povjerenja" onog koji se za sve pita a ocito pojma nema.
Joj cirkusa Allahu dragi.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
MisterBlue
Postovi: 196
Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MisterBlue » 20 jun 2026, 18:24

Eto gavranu svanulo, nije vise ubleha Slato direktor.

SamLake
Postovi: 183
Pridružen/a: 31 mar 2026, 01:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SamLake » 20 jun 2026, 18:29

MisterBlue je napisao/la:
20 jun 2026, 18:24
Eto gavranu svanulo, nije vise ubleha Slato direktor.
Čim je njemu svanulo nama će smrknut

Arma00
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arma00 » 20 jun 2026, 18:33

Kakav ba Slato, pa ništa nije uradio, čuj novinar da bude direktor.
Ako se ne odluče za neko stručno ime sa iskustvom tog posla, onda samo jedno domaće ime dolazi u obzir, zna se ko

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Laudrup, Pact1921 i 44 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []