Dobrodosao, jug je probio sve rokove zadnji rok je do kraja godine, medjutim po snimcima i slikama bojim se da ce se i on probit, lijepo je vrijeme mora se stisnut ovo prije pocetka ruznijeg vremena buduci da znamo kakvo je vrijeme u Sa nakon ljeta. Moje nekakvo vidjenje da bi u sljedeca tri mjeseca trebali vidjeti dignut jug u potpunosti, nakon grubih radova trebat ce im vremena da rijese i zavrsne. Ako ispostuju rok trebali bi "stati" na tribinu pocetkom druge polusezone.sagrbaviceplavi4637 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 18:53Cao raja, odlučio sam se i ja priključiti na forum, davno sam napravio profil ali ga nisam skoro nikako koristio, privukla me euforija oko repke i naravno našeg Željezničara. Zna li neko do kojeg nivoa je rekonstrukcija tribine, po slikama i videima se vidi da ne ide bas kako bi trebalo, ima li neko ko bi preciznije objasnio do koje faze smo došli i šta bi se moglo očekivati u skorijem periodu, da makar dobijemo cistu sliku da nesto lici na tribinu. Nadam se sto skorijem imenovanju trenera i igračima, i da nam ova sezona bude psihički lakša nego sezone u periodu od korone pa do današnjeg dana![]()
![]()
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- Ferroviere1987
- Postovi: 693
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Gledam Mirsada Baljica ba FTV, kakva je to igracina bila, preteča modernog beka.
Imao sve, brzinu, jedan fazon/biciklo kojem je prodao svakom protiv koga je igrao.
Pa se sjetim Hrasnice i derneka čitavu noć, janjetina i ono što ide uz janjetinu, a sutra tekma.
I, naravno, sutra izdominirao na tekmi.
Strašna je to generacija bila, Svabo ih je baš bio poslozio, fakin do fakina.
Nešto slično tome, naravno s aspekta fakinluka, ne igračkog, je bila ona generacija: Zeba, Stanic, Benjo Colic, Stanic, Adilovic, Jamak, Svraka, Becks...
Čitavu noć kod Keme u kafani, a sutra razvale na terenu. Klapa, zajedništvo, a opet ne previše nadobudni, s respektom prema pravim autoritetima. Recept za uspjeh...
Imao sve, brzinu, jedan fazon/biciklo kojem je prodao svakom protiv koga je igrao.
Pa se sjetim Hrasnice i derneka čitavu noć, janjetina i ono što ide uz janjetinu, a sutra tekma.
I, naravno, sutra izdominirao na tekmi.
Strašna je to generacija bila, Svabo ih je baš bio poslozio, fakin do fakina.
Nešto slično tome, naravno s aspekta fakinluka, ne igračkog, je bila ona generacija: Zeba, Stanic, Benjo Colic, Stanic, Adilovic, Jamak, Svraka, Becks...
Čitavu noć kod Keme u kafani, a sutra razvale na terenu. Klapa, zajedništvo, a opet ne previše nadobudni, s respektom prema pravim autoritetima. Recept za uspjeh...
-
ELDIABLO20
- Postovi: 1192
- Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
To sto kazes najbitnije da ekipa djeluje kao porodica, da svi za jednog jedan za sve.mavi je napisao/la: ↑18 jun 2026, 20:37Gledam Mirsada Baljica ba FTV, kakva je to igracina bila, preteča modernog beka.
Imao sve, brzinu, jedan fazon/biciklo kojem je prodao svakom protiv koga je igrao.
Pa se sjetim Hrasnice i derneka čitavu noć, janjetina i ono što ide uz janjetinu, a sutra tekma.
I, naravno, sutra izdominirao na tekmi.
Strašna je to generacija bila, Svabo ih je baš bio poslozio, fakin do fakina.
Nešto slično tome, naravno s aspekta fakinluka, ne igračkog, je bila ona generacija: Zeba, Stanic, Benjo Colic, Stanic, Adilovic, Jamak, Svraka, Becks...
Čitavu noć kod Keme u kafani, a sutra razvale na terenu. Klapa, zajedništvo, a opet ne previše nadobudni, s respektom prema pravim autoritetima. Recept za uspjeh...
Uzmi za primjer kad onda levat iz Sloge Cveti slomi nogu, nasi svi stali sa strane niko da pridje, da levatu kasnije u duelu da doznanja da je najebo.
Re: FK Željezničar
Zajedništvo je bilo samo kad su u klubu bili ljudi iz sporta, ljudi koji vole klub. A danas neki Slato, Oro, Balic, Tunovic, ljudi veze nemaju s sportom, a ne da vode jedan klub kao Zeljo. Da ne pišemo o ovom cirkusu kvazi investitoru koji vodi klub preko kamere.
A da ne pišemo o kvazi igracima Pejicu, Prokopu, Huskovicu, Galcevu, guranje antitalenata u21. Nema ovdje hljeba i tu svima treba da bude jasno.
A da ne pišemo o kvazi igracima Pejicu, Prokopu, Huskovicu, Galcevu, guranje antitalenata u21. Nema ovdje hljeba i tu svima treba da bude jasno.
Re: FK Željezničar
E ja sam gledo uzivo Zvaku i njegovo biciklo.Njegova najbolja tekma protiv pitara 4-1 ubio ih u pojam bio.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jel istina ovo za Despotovića?
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
Re: FK Željezničar
Sumnjam i prosli prelazni rok se povezivao s nama, mahalska vjerovatno
Uvijek uz tebe i ti to dobro znaš!
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mozda smo sad ozbiljnije pristupili, mada nista se zivo ne zna, mozemo samo nagaðati očigledno, jedino nam se prikazuje da se jug gradi i tjt
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
- MisterBlue
- Postovi: 196
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jedno je sigurno možemo mi i bez Mirvića dizati kredite i plaćati tako igrače. Vakat je da preuzme inicijativu i da kao investitor pokaže dobru volju za ulaganjem u igrački kadar. Pare ne mora namiriti od imovine Kluba(sad za sad, bez statuta) može i od igračkog kadra, dovedi, prodaj, niko ti ne brani. Naredne sedmice bi trebao biti predstavljen trener i par novih igrača ako misle dobro ovom Klubu.
I previše mi strpljenja imamo za navijače Kluba koji je osvajao duple krune i igrao s mnogim evropskim velikanima.
I previše mi strpljenja imamo za navijače Kluba koji je osvajao duple krune i igrao s mnogim evropskim velikanima.
-
12tiigrac21
- Postovi: 84
- Pridružen/a: 17 apr 2026, 10:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Lijepo bi bilo da ova tisina znači da se radi u pozadini, a isto može i da znači da se ništa ne radi i da bude na kraju Čiča trener, okrećemo se mladim igračima i pojačanja iz prve federalne pod izgovorom da se klub konsoliduje.
-
Helemnejse
- Postovi: 338
- Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tri horoza kafu pije tarik karic, u portofinu trupe.
- WeekendOffender
- Postovi: 617
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
-
istokzeljo
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 31 jul 2022, 18:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Terzić
Re: FK Željezničar
Ne zalim za njim kao individuom nikako ali tragikomedija smo. Za ozbiljne analize ali i sprdancije realno.
Hajd sto igrace i trenere mjenjamo kao na traci sad je to krenulo i sa "ljudima od povjerenja" onog koji se za sve pita a ocito pojma nema.
Joj cirkusa Allahu dragi.
Hajd sto igrace i trenere mjenjamo kao na traci sad je to krenulo i sa "ljudima od povjerenja" onog koji se za sve pita a ocito pojma nema.
Joj cirkusa Allahu dragi.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
- MisterBlue
- Postovi: 196
- Pridružen/a: 21 avg 2025, 22:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Eto gavranu svanulo, nije vise ubleha Slato direktor.
Re: FK Željezničar
Čim je njemu svanulo nama će smrknut
Re: FK Željezničar
Kakav ba Slato, pa ništa nije uradio, čuj novinar da bude direktor.
Ako se ne odluče za neko stručno ime sa iskustvom tog posla, onda samo jedno domaće ime dolazi u obzir, zna se ko
Ako se ne odluče za neko stručno ime sa iskustvom tog posla, onda samo jedno domaće ime dolazi u obzir, zna se ko




