12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

We are 26

Rezultat utakmice Kanada - BiH?

Pobjeda BiH
126
65%
Nerijeseno
54
28%
Pobjeda Kanade
13
7%
 
Ukupno glasova: 193

Profesor
Postovi: 3697
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Profesor » 15 jun 2026, 11:10

Tu je prava raja. Konacno ljudi koji razumiju!
Mi samo na taj nacin (trnutno) mozemo do rezultata.
Naprijed Barba! Samo u kost! :bih:

Avatar
jestamaji
Postovi: 17729
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la jestamaji » 15 jun 2026, 11:12

dena24 je napisao/la:
14 jun 2026, 19:49
Odgledao sam tekmu jedno dva puta, nisam neki stručnjak ali volim ovako diskutirati, pa ako imate šta reći na to, ne bi bilo loše.

....

Mislim da ljudi nisu svjesni kakva je ovo nezgodna grupa, a vjerujem da ce ovi Kanadjani dobro nakantati Svicu. Ako ih ovi ne dobiju na kontre. Cak i mislim da imamo dobre sanse da dobijemo i mi svicu. Njima je sad najgori raspored.
interesantno. naravno sve je moguće ali ovo je stvarno jako malo vjerovatno.
pišemo onda opet nakon 3. kola :D

Avatar
Venom
Postovi: 2223
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Venom » 15 jun 2026, 11:13

Realno je steta sto u vezi nemamo nekog pit bulla tipa Besic, ono mal, prgav, voli udarit vise nego se hljeba najest pa da ugođaj haramballa bude potpun
Srce, čast i ponos!

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5834
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CAGarfia » 15 jun 2026, 11:15

Venom je napisao/la:
15 jun 2026, 11:13
Realno je steta sto u vezi nemamo nekog pit bulla tipa Besic, ono mal, prgav, voli udarit vise nego se hljeba najest pa da ugođaj haramballa bude potpun
Gary Medel i Mo Bešić za totalni ugođaj

signalidunapark
Postovi: 1509
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 15 jun 2026, 11:23

Venom je napisao/la:
15 jun 2026, 11:13
Realno je steta sto u vezi nemamo nekog pit bulla tipa Besic, ono mal, prgav, voli udarit vise nego se hljeba najest pa da ugođaj haramballa bude potpun
Slažem se.
Fali nam jedan odvratni smećar i kurvin sin, i to nam je najveća mana trenutno.
Momci su nam previše fini, kulturni i odgojeni. :kafa:

Profesor
Postovi: 3697
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Profesor » 15 jun 2026, 15:42

signalidunapark je napisao/la:
15 jun 2026, 11:23
Venom je napisao/la:
15 jun 2026, 11:13
Realno je steta sto u vezi nemamo nekog pit bulla tipa Besic, ono mal, prgav, voli udarit vise nego se hljeba najest pa da ugođaj haramballa bude potpun
Slažem se.
Fali nam jedan odvratni smećar i kurvin sin, i to nam je najveća mana trenutno.
Momci su nam previše fini, kulturni i odgojeni. :kafa:
Genaro Gatuso

Avatar
viKK
Postovi: 3620
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 15 jun 2026, 15:47

Meni se od svih u ekipi Sunjic cini kao najblizi tome, makar kad se sjetim kako je u Zenici protiv Italije se zapucao nogom u ledja Manciniju i dok ovaj lezi na podu on ga potapsa i kaze "J*bem ti mater u picku" :rol: al u toj utakmici su svi bili naostreni do maksimuma, Tabakovic sa prepucava sa Gattijem, Dedic sa Donnarumom, cak i Esmir sa Gattusom..

ustvari sad kad kontam, ako gledamo i van veznog reda, Dedic i jeste najblizi tom prgavom pitbullu, ne igracki, ali onako po temperamentu, protiv Kanade sad je imao situaciju, mislim njihov lijevi bek onaj ode u gol aut nakon sto ga on malo gurne i on dok lezi na podu Amar urla na njega vako 5 sekundi cisto da ga iznervira :rol:

signalidunapark
Postovi: 1509
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 15 jun 2026, 16:35

viKK je napisao/la:
15 jun 2026, 15:47
Meni se od svih u ekipi Sunjic cini kao najblizi tome, makar kad se sjetim kako je u Zenici protiv Italije se zapucao nogom u ledja Manciniju i dok ovaj lezi na podu on ga potapsa i kaze "J*bem ti mater u picku" :rol: al u toj utakmici su svi bili naostreni do maksimuma, Tabakovic sa prepucava sa Gattijem, Dedic sa Donnarumom, cak i Esmir sa Gattusom..

ustvari sad kad kontam, ako gledamo i van veznog reda, Dedic i jeste najblizi tom prgavom pitbullu, ne igracki, ali onako po temperamentu, protiv Kanade sad je imao situaciju, mislim njihov lijevi bek onaj ode u gol aut nakon sto ga on malo gurne i on dok lezi na podu Amar urla na njega vako 5 sekundi cisto da ga iznervira :rol:
To su sve incidenti, a nama treba kontinuitet.
Treba nam delikvant i povampireni sociopata, poput Vinnija Jonesa, Diega Coste, Materazzija, Keana...koji će na prvu naznaku joga bonito, protivnikovo koljeno poslati na cooling break. :ljepota:
Slažem se da su Šunjić i Dedara najbliži tome, ali nadam se da će se Benjo u svojoj frustraciji i nemoći isprofilirati u Jacka trbosjeka. :kafa:

Avatar
jestamaji
Postovi: 17729
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la jestamaji » 15 jun 2026, 16:43

signalidunapark je napisao/la:
15 jun 2026, 11:23
Venom je napisao/la:
15 jun 2026, 11:13
Realno je steta sto u vezi nemamo nekog pit bulla tipa Besic, ono mal, prgav, voli udarit vise nego se hljeba najest pa da ugođaj haramballa bude potpun
Slažem se.
Fali nam jedan odvratni smećar i kurvin sin, i to nam je najveća mana trenutno.
Momci su nam previše fini, kulturni i odgojeni. :kafa:
u pravu si

Shevko
Postovi: 531
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 16 jun 2026, 00:04

Fali nam jedna osmica koji zna i povući loptu naprijed. Ovo što imamo su qite.

adicrnac
Postovi: 71
Pridružen/a: 17 nov 2009, 14:38
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la adicrnac » 16 jun 2026, 17:11



dobra analiza. Treba nam definitivno kljuc za ovaj pritisak kad nam ekipe prave visoki blok poslije prvog izbijanja. Na neki nacin suprotna krila od tezista igre i 2 napadaca bi se mogli zavlaciti izmedju ove odbrambene linije koja vrsi presing i tu ga se probat rjesiti dok ne izadjemo iz bloka. Onda mozemo graditi igru lakse.

Avatar
DamirT
Postovi: 30859
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 16 jun 2026, 19:22



Kako Lukic poljubi Dzeku na kraju videa. Bas mi je drago zbog momka sto je dao gol. Pogotovo sto je poceo na nasim livadama i dosao do najvece scene :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Madal
Postovi: 5988
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 16 jun 2026, 19:28

adicrnac je napisao/la:
16 jun 2026, 17:11


dobra analiza. Treba nam definitivno kljuc za ovaj pritisak kad nam ekipe prave visoki blok poslije prvog izbijanja. Na neki nacin suprotna krila od tezista igre i 2 napadaca bi se mogli zavlaciti izmedju ove odbrambene linije koja vrsi presing i tu ga se probat rjesiti dok ne izadjemo iz bloka. Onda mozemo graditi igru lakse.
U tim situacijama kada dobijemo loptu na 30ak metara od naseg gola zelimo ici okomito naprijed jer nemamo kapacitet na odgovorimo presingu kroz pas igru. Mi iz njega izadjemo tako sto je damo Memicu u prostor pa da trci i uvijek izbori nesto ili nabijamo Dzeki koji isto izbori nesto. Na kraju to dobro ispadne za nas s obzirom koliko smo tehnicki limitirani. Sada nismo imali Dzeke a Memica su udarali i nije imao protekciju sudija adekvatnu. Nista strasno da su nas pokrali cisto malo domacinskog sudjenja. I ruke ti budu vezane. Kad gledam ovo kontam dobro smo i bod izvukli.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

MostarNeretva
Postovi: 727
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la MostarNeretva » 16 jun 2026, 19:59

Madal je napisao/la:
16 jun 2026, 19:28
adicrnac je napisao/la:
16 jun 2026, 17:11


dobra analiza. Treba nam definitivno kljuc za ovaj pritisak kad nam ekipe prave visoki blok poslije prvog izbijanja. Na neki nacin suprotna krila od tezista igre i 2 napadaca bi se mogli zavlaciti izmedju ove odbrambene linije koja vrsi presing i tu ga se probat rjesiti dok ne izadjemo iz bloka. Onda mozemo graditi igru lakse.
U tim situacijama kada dobijemo loptu na 30ak metara od naseg gola zelimo ici okomito naprijed jer nemamo kapacitet na odgovorimo presingu kroz pas igru. Mi iz njega izadjemo tako sto je damo Memicu u prostor pa da trci i uvijek izbori nesto ili nabijamo Dzeki koji isto izbori nesto. Na kraju to dobro ispadne za nas s obzirom koliko smo tehnicki limitirani. Sada nismo imali Dzeke a Memica su udarali i nije imao protekciju sudija adekvatnu. Nista strasno da su nas pokrali cisto malo domacinskog sudjenja. I ruke ti budu vezane. Kad gledam ovo kontam dobro smo i bod izvukli.
Nijeto tako lose sve je ovo manje vise iskontrolisano. Medjutim Memic je nas jedini top sprinter, kratke distance i duze distance. Kada njega nema mi automatski padamo klasu dole. On je nas najbitniji igrac. Prioritet broj jedan “roditi” vise takvih igraca. To vrijeme poslije svjetskog naravno

Avatar
Madal
Postovi: 5988
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Madal » 16 jun 2026, 20:13

MostarNeretva je napisao/la:
16 jun 2026, 19:59

Nijeto tako lose sve je ovo manje vise iskontrolisano. Medjutim Memic je nas jedini top sprinter, kratke distance i duze distance. Kada njega nema mi automatski padamo klasu dole. On je nas najbitniji igrac. Prioritet broj jedan “roditi” vise takvih igraca. To vrijeme poslije svjetskog naravno
Da u sustini super je ispalo, vise dok sam ovo gledao razmisljam kako nismo imali i manji procenat posjeda, sto ce reci da smo odigrali brutalno u skladu svojih mogucnosti.
Memic je kljucan jos od baraza i to se vidi, vidjelo se i protiv Kanade sta radimo, znali su i oni ali dzaba kad je brz i neumoran. Djelici sekunde su ga u par situacija dijelili da izadje na prazan gol kao protiv Italije.
S druge strane Esmir je trebao da svojom tehnikom sakrije loptu, oslobodi nas prtisika, iznudi aut, faul, da dobar pas naprijed i kad se nadje u protivnickoj trecini da ima mudru odluku. Ja vidim da ga hvale, mozda mi je promaklo ali nisam nesto primjecivao da je to radio kako zna.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat


Avatar
Clutch
Postovi: 7179
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Clutch » 17 jun 2026, 09:44

random11 je napisao/la:
17 jun 2026, 02:07
:tokralju:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT


Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: 12.06.2026: Kanada - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JohnCleese » 18 jun 2026, 20:28

Memic kljucna figura veceras :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, enobarca, signalidunapark i 28 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []