18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- MrAmarOsim
- Postovi: 883
- Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Tahirović i Demirović su 2 najveće oyebine koje sam ikad gledao u životu. A nagledao sam se svega.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Tisina! Igramo odlicno!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ko jos igra bunker, haramball sa dva spica u ekipi
Pa daj covjece veznog
Pa daj covjece veznog
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mora ući Bajramović da pomogne Dediću. Smije li se reči da je Kerim najtanji.
Što je najtužnije protiv ove Švice se može igrati.
Što je najtužnije protiv ove Švice se može igrati.
- marlostanf1eld
- Postovi: 2649
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kako bolan ne vodimo protiv Svicarske,koja je pod imperativom pobjede, 3-0 na poluvremenu! Barbarez Out!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
To i ja kontam. Ali tesko je znati. U odbrani Demirovic glumi desno krilo, a Tahir desnog od 3 vezna i on je najblizi Dedicu, sto znaci da Dedic sam drzi desnu stranu i da ce se povrijediti.
- Omerbavarac
- Postovi: 17932
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pametno, bez srljanja i previse nervoze.
Napad ne prati trend odbrane koja je po mom misljenju na dva nivoa iznad ocekivanog.
Ovdje se moze igrati, samo nastaviti u istom ritmu.
Napad ne prati trend odbrane koja je po mom misljenju na dva nivoa iznad ocekivanog.
Ovdje se moze igrati, samo nastaviti u istom ritmu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Xhaka nam pravi najvise problema na sedini, dominira, razigrava okolo, nema mu ko parirati, izeltiti na njega, uzeti mu loptu.
Pa nije Xavi, vec Xhaka yebes mu sve.
Daj Sergej, uvedi jos jednog veznjaka da im se moze suprotstaviti
Pa nije Xavi, vec Xhaka yebes mu sve.
Daj Sergej, uvedi jos jednog veznjaka da im se moze suprotstaviti
Zadnja izmjena: let3, dana/u 18 jun 2026, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.
- PasodelMar
- Postovi: 733
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
To je sve zato što su odbrana i napad odsjeceni skroz. Luksuz je igrati sa dva napadača kada znaš da ti u veznom redu puše najviše. Fali hronicno još jedan igrač u vezi, da bi se lopta držala lakše i duže u našem posjedu. Imamo tehnički dobre igrače ali imamo barem - 1 igrača u vezi.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Promjena formacije nam je donijela stabilniju igru. Švicarci bezidejni.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Zadnjih desetak minuta sasvim korektno. Vidi se da znamo kreirati nesto, ali ocito nam taktika da se ne primi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nakon promjene formacije
Samo ubise Dedica, Tahirovic zaluto na ovo prvenstvo. On je nivo nase lige.
Demirovic totalno pao psihicki. Njemu fali go, da se oslobodi.
- invincible1921
- Postovi: 11495
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
PA IZVEDI TAHIROVICA HEBO GA ON VISE
Tare mangupski, odbrana vrhuska
IDEMO LJILJANI
Tare mangupski, odbrana vrhuska
IDEMO LJILJANI
=\_1921_/=
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Odlicna utakmica, igramo na rezultat, Svicarci nemocni
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 18 jun 2026, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- dubioza144
- Postovi: 2514
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sad ce doc onaj strucnjak i rec ostavio je Tahirovica na klupi u najvaznijoj tekmi poluvrijeme protiv italije
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ovdje ce ljudi pljuvati Barbareza jer mi nismo osvojili.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ovo čak i nije bilo loše u zadnjih desetak minuta. Meni se čini da su igrači previše impresionirani i da je to razlog tog grča. Čim se malo opuste, pokažu da mogu kombinirati.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Barbarez je odlicno poslozio da kombinuje 4-4-2 u 3-5-2 prebacivanjem Memica lijevo, gdje povlacenjem Memica i Dedica transformisemo u 5-3-2...Al je psihicki lose pripremljeno. Zar moramo primiti gol da se probudimo. Kolasinac ni jedno dodavanje nije uspio, imamo dodir vise, nabijamo loptu. Tvrdi, kruti, napeti. Uzas. Alajbegovic ne slusa, nagurava se s Memice a mora u SREDINU da razvuce. Izginuse Tahirovic i Sunjic + Katic i Muharemovic. Za cas nam dodju poziciono na 30m. Nije dobro, sve je slozeno kako treba al psiha nije na nivou nikako. Umjesto da grizu, da lete, oni ko usidrene babe. Ocito da ga moramo primiti da bi proigrali, al ne moze svaka na taj fol iz minusa da idemo.
-
Sindikat12
- Postovi: 2287
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ko god pise da nije dobro poluvrijeme nema pojma o fudbalu, nakon breaka smo ih skroz neutralizirali ljudi nisu nisu nista stvorili.
Nevjerovatno pametnu odbranu igramo.
Nevjerovatno pametnu odbranu igramo.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], gh0stHZ, Google Adsense [Bot], MostarNeretva, Muumii i 36 gostiju.





