18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 883
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la MrAmarOsim » 18 jun 2026, 21:52

Tahirović i Demirović su 2 najveće oyebine koje sam ikad gledao u životu. A nagledao sam se svega.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
CHR
Postovi: 1462
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CHR » 18 jun 2026, 21:52

Tisina! Igramo odlicno!

Avatar
Scholl
Postovi: 1689
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Scholl » 18 jun 2026, 21:52

Ko jos igra bunker, haramball sa dva spica u ekipi
Pa daj covjece veznog

Avatar
Valter
Postovi: 1204
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Valter » 18 jun 2026, 21:53

Mora ući Bajramović da pomogne Dediću. Smije li se reči da je Kerim najtanji.
Što je najtužnije protiv ove Švice se može igrati.

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2649
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la marlostanf1eld » 18 jun 2026, 21:53

Kako bolan ne vodimo protiv Svicarske,koja je pod imperativom pobjede, 3-0 na poluvremenu! Barbarez Out!

Drum
Postovi: 1308
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Drum » 18 jun 2026, 21:53

StevieG8 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:48
Takticki smo najgora ekipa na prvenstvu
Uf. Odbranu igramo ko veliki ...

mercurial
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la mercurial » 18 jun 2026, 21:53

bh22 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
Moze li meni neko objasniti kako mi stojimo? Meni izgleda da je Kerim u sredini, Memic lijevo, Dedic sam pokriva cijelu desnu stranu.
To i ja kontam. Ali tesko je znati. U odbrani Demirovic glumi desno krilo, a Tahir desnog od 3 vezna i on je najblizi Dedicu, sto znaci da Dedic sam drzi desnu stranu i da ce se povrijediti.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17932
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Omerbavarac » 18 jun 2026, 21:53

Pametno, bez srljanja i previse nervoze.

Napad ne prati trend odbrane koja je po mom misljenju na dva nivoa iznad ocekivanog.

Ovdje se moze igrati, samo nastaviti u istom ritmu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

let3
Postovi: 31845
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la let3 » 18 jun 2026, 21:53

Xhaka nam pravi najvise problema na sedini, dominira, razigrava okolo, nema mu ko parirati, izeltiti na njega, uzeti mu loptu.
Pa nije Xavi, vec Xhaka yebes mu sve.

Daj Sergej, uvedi jos jednog veznjaka da im se moze suprotstaviti :pray:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 18 jun 2026, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
PasodelMar
Postovi: 733
Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PasodelMar » 18 jun 2026, 21:53

Pogba je napisao/la:
18 jun 2026, 21:49
I ovakvi kakvi smo, ovo je mec koji mozes dobiti sa 4-5-1 i jednim veznim sposobnim malo povezati. Daj Hadziahmetovica za Demirovica.
Abnormalno je vidjeti ekipu s 2 napadaca, a autobus je formacija, apsolutna glupost.
To je sve zato što su odbrana i napad odsjeceni skroz. Luksuz je igrati sa dva napadača kada znaš da ti u veznom redu puše najviše. Fali hronicno još jedan igrač u vezi, da bi se lopta držala lakše i duže u našem posjedu. Imamo tehnički dobre igrače ali imamo barem - 1 igrača u vezi.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5862
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CAGarfia » 18 jun 2026, 21:53

Promjena formacije nam je donijela stabilniju igru. Švicarci bezidejni.

Avatar
DamirT
Postovi: 31099
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 21:53

PeppermintSA je napisao/la:
18 jun 2026, 21:51
Jel realno da neko piše da je ovo super?
Zadnjih desetak minuta sasvim korektno. Vidi se da znamo kreirati nesto, ali ocito nam taktika da se ne primi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Stroj1946
Postovi: 8521
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Stroj1946 » 18 jun 2026, 21:53

Shategabri je napisao/la:
18 jun 2026, 21:49
Odlicno nase poluvrijeme!
Nakon promjene formacije :thumbup: Samo nek drze ovaj rezultat. Top!

Samo ubise Dedica, Tahirovic zaluto na ovo prvenstvo. On je nivo nase lige.
Demirovic totalno pao psihicki. Njemu fali go, da se oslobodi.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11495
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la invincible1921 » 18 jun 2026, 21:53

PA IZVEDI TAHIROVICA HEBO GA ON VISE

Tare mangupski, odbrana vrhuska

IDEMO LJILJANI :bih:
=\_1921_/=

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 18 jun 2026, 21:53

Odlicna utakmica, igramo na rezultat, Svicarci nemocni
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 18 jun 2026, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
dubioza144
Postovi: 2514
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dubioza144 » 18 jun 2026, 21:53

Sad ce doc onaj strucnjak i rec ostavio je Tahirovica na klupi u najvaznijoj tekmi poluvrijeme protiv italije
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 11731
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la nerkolfc » 18 jun 2026, 21:54

Ovdje ce ljudi pljuvati Barbareza jer mi nismo osvojili.

Trifunov
Postovi: 22
Pridružen/a: 25 maj 2026, 12:32
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Trifunov » 18 jun 2026, 21:54

Ovo čak i nije bilo loše u zadnjih desetak minuta. Meni se čini da su igrači previše impresionirani i da je to razlog tog grča. Čim se malo opuste, pokažu da mogu kombinirati.

Avatar
hz1987
Postovi: 2300
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la hz1987 » 18 jun 2026, 21:54

Barbarez je odlicno poslozio da kombinuje 4-4-2 u 3-5-2 prebacivanjem Memica lijevo, gdje povlacenjem Memica i Dedica transformisemo u 5-3-2...Al je psihicki lose pripremljeno. Zar moramo primiti gol da se probudimo. Kolasinac ni jedno dodavanje nije uspio, imamo dodir vise, nabijamo loptu. Tvrdi, kruti, napeti. Uzas. Alajbegovic ne slusa, nagurava se s Memice a mora u SREDINU da razvuce. Izginuse Tahirovic i Sunjic + Katic i Muharemovic. Za cas nam dodju poziciono na 30m. Nije dobro, sve je slozeno kako treba al psiha nije na nivou nikako. Umjesto da grizu, da lete, oni ko usidrene babe. Ocito da ga moramo primiti da bi proigrali, al ne moze svaka na taj fol iz minusa da idemo.

Sindikat12
Postovi: 2287
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sindikat12 » 18 jun 2026, 21:54

Ko god pise da nije dobro poluvrijeme nema pojma o fudbalu, nakon breaka smo ih skroz neutralizirali ljudi nisu nisu nista stvorili.

Nevjerovatno pametnu odbranu igramo.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: gh0stHZ, Google Adsense [Bot], MostarNeretva, Muumii i 34 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []