18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
NazorUso
Postovi: 6874
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NazorUso » 18 jun 2026, 21:54

Ne moze drugacije sa 1 veznim. Vise nam je doprinio sudija s onim zaistavljanjem pasa Svicaraca nego tahiraga.
Barbarez tvrdoglav pa tvrdoglav, nece ga izvaditi kad bi bez 1 noge ostao...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Arvid
Postovi: 24134
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Arvid » 18 jun 2026, 21:54

Drum je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
StevieG8 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:48
Takticki smo najgora ekipa na prvenstvu
Uf. Odbranu igramo ko veliki ...
Slazem se, ali ova nasa odbrana nije taktika vec prezivljavanje
I found freedom. Losing all hope was freedom.

ugursuz
Postovi: 177
Pridružen/a: 21 okt 2011, 19:23
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ugursuz » 18 jun 2026, 21:54

U zadnjih 10 minuta pokazali da znamo i malo fudbala. Realno da ovakvu utakmicu igraju neka druga dva time, niko od nas ne bi gledao

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2649
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la marlostanf1eld » 18 jun 2026, 21:54

Sveti je napisao/la:
18 jun 2026, 21:51
Barba, kakva reakcija :tokralju:

Mislim da igramo 433 ili?
3412

Katic-Muharemovic-Kolasinac

Dedic-Tahirovic-Sunjic-Memic

Alajbegovic

Demirovic-Dzeko
Zadnja izmjena: marlostanf1eld, dana/u 18 jun 2026, 21:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2854
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la h1a2s3o4 » 18 jun 2026, 21:54

Valter je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
Mora ući Bajramović da pomogne Dediću. Smije li se reči da je Kerim najtanji.
Što je najtužnije protiv ove Švice se može igrati.
Bajramovic je bolji vezni od Benje.
Barba halali sto smo sumnjali.

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Fudo » 18 jun 2026, 21:54

Vadi Demirovica i Tahirovica, pa sto moramo igrati sa 9 igraca
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

AmorVincitOmnia
Postovi: 38
Pridružen/a: 29 maj 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la AmorVincitOmnia » 18 jun 2026, 21:54

Izdrzali smo njihov pritisak a na kraju bolje zatvorili poluvrijeme. Nije lose izgledalo pred kraj.
Ova ekipa nije dosla da se nadigrava nego da napravi rezultat i prodje dalje.

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la rishovski » 18 jun 2026, 21:54

Imamkarbarum je napisao/la:
18 jun 2026, 21:52
Neka je,mi koji govorimo da treba da igramo sa jednim napadacem i sa 3 vezna prave nas budalama,eto vidite da ne mozemo mac ovako .
Ništa ti neces dobiti niti ce biti kakve promjene dok Tahirović igra... Ni u odbrani ni u napadu nikakve koristi.. Pa čak je i Tino Sušić imao neki kvalitet u odnosu na Tahiragu.. Svaka čast klubu koji njega plaća..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

RobijasiZenica1988
Postovi: 358
Pridružen/a: 03 nov 2025, 22:36
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RobijasiZenica1988 » 18 jun 2026, 21:55

Kera presebican..
Vidi se zasto je na klupi...

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wilshere10 » 18 jun 2026, 21:55

dubioza144 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:49
Wilshere10 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:48
Jesam ja corav ili na ovoj Dedicevoj strani samo Dedic igra? Ubijaju ljudi po toj strani jbte ponjava :yawn:
Vidis da je strucnjak orebacio Memica lijevo a Kerima malo u sredinu gurno sve je to bolje nego pocet normalno u formaciji sa 1 napadacem a desno nikog nemas
Mislim da necemo izgubiti jer je Švica puna polovnjaka ali ja sam zadnji put gledao formaciju slicnu ovoj na svjetskom kad smo igrali protiv Nigerije. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Majstorinho
Postovi: 593
Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Majstorinho » 18 jun 2026, 21:55

Na početku loše, ali malo smo se dohavizali poslije pauze. Barbarez ovo igra taktički Švica se ispuhala, a šanse napravili nisu.
Blue is a color
Football is a game

Avatar
bh22
Postovi: 83
Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bh22 » 18 jun 2026, 21:55

mercurial je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
bh22 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
Moze li meni neko objasniti kako mi stojimo? Meni izgleda da je Kerim u sredini, Memic lijevo, Dedic sam pokriva cijelu desnu stranu.
To i ja kontam. Ali tesko je znati. U odbrani Demirovic glumi desno krilo, a Tahir desnog od 3 vezna i on je najblizi Dedicu, sto znaci da Dedic sam drzi desnu stranu i da ce se povrijediti.
Pa dobro, izgleda da je sam Barbarez skontao da nam je potrebno taj jos jedan vezni igrac u sredini terena, al ovo nekako djeluje da izkomplikujes sto nije potrebno. ova Svicarska ekipa zaista nije nesto, sa par pasova prolazimo i lahko... samo da funkcionesi taj vezni red ovo se lahko moze dobiti.

Avatar
CHR
Postovi: 1459
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CHR » 18 jun 2026, 21:55

Harambarba :bih:

Avatar
Kylian
Postovi: 653
Pridružen/a: 20 dec 2022, 15:52
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Kylian » 18 jun 2026, 21:55

darker10 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:52
bh22 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
Moze li meni neko objasniti kako mi stojimo? Meni izgleda da je Kerim u sredini, Memic lijevo, Dedic sam pokriva cijelu desnu stranu. A ovo je sasvim pobjedliva Svicarska...
Ma ko to zna vise :rol:
Alajbegovic svoje, Dedić sam, ostali svoje

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Imamkarbarum » 18 jun 2026, 21:55

PasodelMar je napisao/la:
18 jun 2026, 21:53
Pogba je napisao/la:
18 jun 2026, 21:49
I ovakvi kakvi smo, ovo je mec koji mozes dobiti sa 4-5-1 i jednim veznim sposobnim malo povezati. Daj Hadziahmetovica za Demirovica.
Abnormalno je vidjeti ekipu s 2 napadaca, a autobus je formacija, apsolutna glupost.
To je sve zato što su odbrana i napad odsjeceni skroz. Luksuz je igrati sa dva napadača kada znaš da ti u veznom redu puše najviše. Fali hronicno još jedan igrač u vezi, da bi se lopta držala lakše i duže u našem posjedu. Imamo tehnički dobre igrače ali imamo barem - 1 igrača u vezi.
Ne mozes ti majmunina objasnit hoce ljudi 2 napadaca.

Avatar
Lampard8
Postovi: 1482
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Lampard8 » 18 jun 2026, 21:55

adrenaline323 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:51
Tahirovic 100 pressinga nijedna oduzeta lopta lik samo trckara
Promašio je jednom cijelu loptu iz ugledne situacije.
I još jednom zapeo za švicarskog igrača pa mu faul svirao.
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

visokohz
Postovi: 4636
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la visokohz » 18 jun 2026, 21:55

Telalovic je napisao/la:
18 jun 2026, 21:52
Ima nas 30000 a gledamo bruku. Jebbem barbarezu 10 najmladjih clanova uze porodice. Selam
To ti nije uredu drug da tako pišeš...

napapijri1987
Postovi: 1124
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 21:56

PeppermintSA je napisao/la:
18 jun 2026, 21:51
Jel realno da neko piše da je ovo super?
Nabroji prilike Svicaraca.

Avatar
perun
Postovi: 956
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la perun » 18 jun 2026, 21:56

Igramo sa 10 igrača kad igramo sa Džeksonom i opet kontrolišemo tekmu :kafa:
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

NoDi80
Postovi: 19034
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 18 jun 2026, 21:56

Svicarska je proslo euro igrala cetvrfinale, a na proslom svjetskom su prosli grupu. Ovo je odlicno od nas, jer nemaju rijesenje za nasu dobru odbranu.. Opusteno!!!
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, Bing [Bot], Elddar, Nakata, Shevko, trunks1946, Wisey i 46 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []