Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Edincapitano
- Postovi: 1660
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edincapitano » 17 jun 2026, 11:13
Coolpanda24 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 00:09
Prema pisanju portugalske, jako pouzdane stranice, Abola - Benfica će prodati ili Dedića ili Baha, jer iz akademije uvode Banjaquia u prvi tim. Prenose da je za Amara posebno zainteresovan jedan njemački klub.
Schalke
Od Reala do Schalkea, sve je isto na forumu
Sad ce forum pisati da ide Mahmic u Barcelonu ako odigra dva dobra pasa protiv Svicarske

-
DamirT
- Postovi: 31040
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 13:37
Izvukli St Gallen u Evropskoj ligi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12668
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 18 jun 2026, 22:47
najvece razocarenje spusti se na zemlju decko pasa nisi sastavio
-
Wilshere10
- Postovi: 1253
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wilshere10 » 18 jun 2026, 22:48
QUARTERBACK je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:47
najvece razocarenje spusti se na zemlju decko pasa nisi sastavio
Samo pokriva cijelu stranu. Ni Timber ne bi izdrzao.

Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
-
FoxMulder
- Postovi: 1736
- Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la FoxMulder » 18 jun 2026, 23:01
Bolji nego protiv Kanade, pogotovo u ofanzivi, iako je u odbrani u prvom poluvremenu par puta visio.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14563
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 18 jun 2026, 23:14
Defanzivno je večeras pokazao da još uvijek nije spreman za neki gornji vrh. Nevjerovatno koliko puta je ispadao i visio protiv jednog prosječnog europskog krila u vidu Ndyoea.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
feniksptica
- Postovi: 19117
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 18 jun 2026, 23:16
baboedindzeko09 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:14
Defanzivno je večeras pokazao da još uvijek nije spreman za neki gornji vrh. Nevjerovatno koliko puta je ispadao i visio protiv jednog prosječnog europskog krila u vidu Ndyoea.
Ni Timber ne bi izdrzo svaki napad po njegovoj strani i uvijek ne protivnickih igraca nekim cudom vise.
Al da previse ocekujemo od njega to stoji.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
JayCatwright
- Postovi: 9507
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la JayCatwright » 18 jun 2026, 23:23
Mozda i najgori igrac u ovom rosteru od 26 igraca, a to nije tako lako kad ti je suigrac Ermedin Demirović. I dalje cekam da odigra pa hajmo reci jedno dobro poluvrijeme za reprezentaciju. Smijurija od igrača.
-
Shevko
- Postovi: 605
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 23:41
Zaginuo je veceras sam protiv dvojice u navali ali on svakako nije neki top top bek.
-
PasodelMar
- Postovi: 724
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la PasodelMar » 18 jun 2026, 23:46
Kao desni bek moraš ići puno agresivnije na loptu dragi moj Amare, a ne gledati kako se igrači pored tebe dodaju. Iste greške protiv Kanade i Svicarske u odbrani. Previše mlak u duelu, Ndoye prolazio barem 4,5 puta u prvom pv na isti fazon. Naprijed nije mogao puno pokazati jer su nas stisli preko njegove strane sa tri igrača.
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12668
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 18 jun 2026, 23:48
ljudi dragi nije sve vrijeme sam bio, pa bio je memic na toj strani ne kontam fakat evo ja ga volim nenormalno al me toliko nervira kad vidim kako igra ko preko neke stvari, ja ne znam sta se desava u glavi ovom decku ali nije dobro nikako
-
Edincapitano
- Postovi: 1660
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 23:48
Solidan desni bek, nist specijalno ali za nasu malenu repku sasvim OK, ali puste te price vise da ga Mourinho vodi u Real a momak nije presao centra dvije tekme na SP.
-
signalidunapark
- Postovi: 1567
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la signalidunapark » 18 jun 2026, 23:50
PasodelMar je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:46
Kao desni bek moraš ići puno agresivnije na loptu dragi moj Amare, a ne gledati kako se igrači pored tebe dodaju. Iste greške protiv Kanade i Svicarske u odbrani. Previše mlak u duelu, Ndoye prolazio barem 4,5 puta u prvom pv na isti fazon. Naprijed nije mogao puno pokazati jer su nas stisli preko njegove strane sa tri igrača.
Baš to.
Kolašinac koji je duplo sporiji od njega ima odlično pozicioniranje plus jak je ko bik, i rijetko ga ko može pretrčat.
Ove dvije utakmice je jako slabo odigrao.
-
Denno
- Postovi: 4959
- Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denno » 18 jun 2026, 23:50
Edincapitano je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:48
Solidan desni bek, nist specijalno ali za nasu malenu repku sasvim OK, ali puste te price vise da ga Mourinho vodi u Real a momak nije presao centra dvije tekme na SP.
Ne pratim ga u klubu, al ovo sto pruza u reprezentaciji djeluje da mu je i Benfica previse. Kao i obicno ovaj pdf precjenjuje nase igrace.
embrace the chaos
-
Poligon10
- Postovi: 4537
- Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Poligon10 » 18 jun 2026, 23:51
QUARTERBACK je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:48
ljudi dragi nije sve vrijeme sam bio, pa bio je memic na toj strani ne kontam fakat evo ja ga volim nenormalno al me toliko nervira kad vidim kako igra ko preko neke stvari, ja ne znam sta se desava u glavi ovom decku ali nije dobro nikako
Memić je bio na istoj strani 20 min, kasnije je Dedic u 3 5 2 sve sam držao. Isključivi krivac za prvi gol je Memić.
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12668
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 18 jun 2026, 23:54
Poligon10 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:51
QUARTERBACK je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:48
ljudi dragi nije sve vrijeme sam bio, pa bio je memic na toj strani ne kontam fakat evo ja ga volim nenormalno al me toliko nervira kad vidim kako igra ko preko neke stvari, ja ne znam sta se desava u glavi ovom decku ali nije dobro nikako
Memić je bio na istoj strani 20 min, kasnije je Dedic u 3 5 2 sve sam držao. Isključivi krivac za prvi gol je Memić.
ma nije istina u 35 minuti smo promjenili formaciju, i prije toga je dedic grijesio i ndoye ga je prolazio kako je htio sve na isti fazon gurne je pored njega i centrira pa nasi izbijaju, momak je bio bolji igrac prije 3 godine takav osjecaj imam eto
nije on najveci problem, al od njega ocekujem puno vise
-
Edincapitano
- Postovi: 1660
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 23:58
Denno je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:50
Edincapitano je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:48
Solidan desni bek, nist specijalno ali za nasu malenu repku sasvim OK, ali puste te price vise da ga Mourinho vodi u Real a momak nije presao centra dvije tekme na SP.
Ne pratim ga u klubu, al ovo sto pruza u reprezentaciji djeluje da mu je i Benfica previse. Kao i obicno ovaj pdf precjenjuje nase igrace.
Sasvim OK je Dedic za nas, opet igra u Benfici znaci nije vrhunski bek ali OK. Imam osjecaj da je nesto nervozan ovo SP, boji se nekako.
Ne znam sta raja ocekiva od nasih igraca, drugo je sto raja misli da svi nasi igraci su za Reala kad odigraju jednu dobru tekmu a kad je slaba tekma odma su kanta.
Nama je maksimum ako uspijemo grupu da savladamo, to bi bilo super.
Zadnja izmjena:
Edincapitano, dana/u 18 jun 2026, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.
-
Scholl
- Postovi: 1688
- Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Scholl » 18 jun 2026, 23:58
Rijesi se onog kvazi doktoea Nuhica sto je fakultet zavrsio na ganicu, i sto prodaje maglu nekog nutricioniste
Duela ne mozes dobiti
Jedi sine prsvu hranu
-
Kajzer10
- Postovi: 4912
- Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kajzer10 » 18 jun 2026, 23:59
Daleko najvece razocarenje zasad. Kronicno beskoristan i los. Nisu bez razloga forsirali njegovu stranu.
-
DamirT
- Postovi: 31040
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 00:05
Najgora stvar kod njega je kad ima loptu i krene cupkati u mjestu. Ocekujes od igraca Benfice da probije stranu makar jednom. Od ovih igraca koji su nam bitni, najvece razocarenje. Naravno, osim Demirovica.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
DEBUG SSO: [] | STATUS: []