Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Sindikat12
- Postovi: 2268
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
60 min smo top odigrali I onda raspad… desava se.. idemo dalje mislim da uzimamo Katar i onda ce opet pojedinim Sergej biti najbolji.
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9793
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Realno ogranicena ekipa. Realno ogranicen selektor.
Meni samo zao kad vidim kako ginu ovi ostali pa izvlace nekvalitet, a mi nekako blijedi i nikakvi. I onda price o nasem duhu nastalom na ratu, bas nidje veze. Slag na tortu ovaj novinar sto ne postavlja pitanja vec im se zahvaljuje. Sve ovo kada saberes dobijes taj neki nas mentalitet gdje mi i imamo neki kvalitet, ali i neku neozbiljnost u pristupu.
Meni samo zao kad vidim kako ginu ovi ostali pa izvlace nekvalitet, a mi nekako blijedi i nikakvi. I onda price o nasem duhu nastalom na ratu, bas nidje veze. Slag na tortu ovaj novinar sto ne postavlja pitanja vec im se zahvaljuje. Sve ovo kada saberes dobijes taj neki nas mentalitet gdje mi i imamo neki kvalitet, ali i neku neozbiljnost u pristupu.
Celik!3,2,2.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Znaci bio si na utakmici pa si ljutTelalovic je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:28Kako bilo stareci magarcu hercegovackkm jebbem mu unuce od kile. I njemu i svima koji ga podrzavaju.let3 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:22Moze li mu iko reci da krene protiv Katara sa tri veznjaka, da dobijemo tu sredinu. To nam je odlucujuca.
Stavi tog Mahmica ili Hadziahmetovica, dodaj malo pomoci jadniku Tahirovicu i Sunjicu, satrase se ljudi a ionako su slabi.
I nemojte sad pljuvanja po covjeku, ko da je zlocinac. Ispostujte ga bar dok traje SP, pa ga kasnije tjerajte po forumu.
Ovdje danas i juce cista ludnica bila i onda ovaj vicin ridjobradi pushikurrac naredi igracima da ne izlaze iz nasega sesnaesterca! Jebbem mu zadnjih 20 novorodjencadi uwfamiliji. I njemu i svima koji ga podrzavaju.
p.S.
JA I DALJE ISPRED STADIONA JEBBEM I CEKAM DA SE JAVI NEKO OD OVIH ONLINE HEROJA DA ME UŠUTKAJU![]()
Garant si dao zadnje pare na kartu sto si izvuko ispod materinog lesa nakon sto se predozirala, keru raspali
naprijed rejal
-
Mocvara1991
- Postovi: 1119
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Strucnjak nisi i ne trazimo to od tebe. Zahvalni smo sto smo na prvenstvu,izbacili smo Wales i Italiju. To je za naklona do poda.
Ali daj molim te da ne padnemo na svjetskom bez ispaljenog metka, da odigramo tri utakmice da ne napadamo,da ne igramo napadacki, da ne tezimo da se nadigravamo i da ne stojimo i trecu utakmicu za redom svih 11 u nasih 40 metara 80 minuta. Daj da izidjemo,napadnemo ovaj Qatar kao da smo Brazil.
Vasilj
Dedic-Katic-Radeljic-Kolasinac
Sunjic-Basic
Esmir-Mahmic-Kerim
Dzeko
Jel tesko?
Ali daj molim te da ne padnemo na svjetskom bez ispaljenog metka, da odigramo tri utakmice da ne napadamo,da ne igramo napadacki, da ne tezimo da se nadigravamo i da ne stojimo i trecu utakmicu za redom svih 11 u nasih 40 metara 80 minuta. Daj da izidjemo,napadnemo ovaj Qatar kao da smo Brazil.
Vasilj
Dedic-Katic-Radeljic-Kolasinac
Sunjic-Basic
Esmir-Mahmic-Kerim
Dzeko
Jel tesko?
-
MostarNeretva
- Postovi: 728
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Opet ide .. sta treba da uradi Mahmic da dobije sansu prije Basica, Sunjica, Tahitovica, Amira ….a doktor je sredine terena za ovu cetvorku
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Treba sam dobro razmisliti šta će poslije turnira, ova ekipa ja posložena da igra antifudbal, ne može je za tri dana pretvoriti u Barcelonu.
Ona motivacija koja je bila temelj ovoga što je izgradio dosad ispuhat će nakon Svjetskog prvenstva i morat će se lopta spustiti na zemlju i nešto probati odigrati.
Ona motivacija koja je bila temelj ovoga što je izgradio dosad ispuhat će nakon Svjetskog prvenstva i morat će se lopta spustiti na zemlju i nešto probati odigrati.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Necu reci da smo zalutuali, nismo neki Curacao, ali mi smo samim plasmanom na SP ostvarili podvig. Ovo sad sto igramo je bonus. Usput smo sjebali Italiju
Nije ovo ekipa za ovog nivoa, fali nam kvalitet u sredini da bi se nosili sa Svicom i slicnim selekcijama. Ali fali nam i formacija u kojoj bi imali vise veznjaka i nadomjestili nekvalitet.
Veceras smo igrali poprilicno ziheraski, defanzivno, cuvali taj bod i nadali se nekom cudu...ali cuda su se vec desila protiv Velsa i Italije
pa ne moze vazda yebiga, moraju nesto i odigrati, napasti u neka doba, probati zabiti taj gol...ne moze se citavu tekmu biti u krilu Vasilja i ziviti od prekida, kornera i sl.
Mi smo obje tekme biti totalno podređeni na terenu. Protiv Katara ce morati Barbarez nesto mijenjati, ne samo u sastavu zbog Muharemovica, vec i formaciju. Ne ide sa ovom 442, da ga yebes ne ide.
Nije ovo ekipa za ovog nivoa, fali nam kvalitet u sredini da bi se nosili sa Svicom i slicnim selekcijama. Ali fali nam i formacija u kojoj bi imali vise veznjaka i nadomjestili nekvalitet.
Veceras smo igrali poprilicno ziheraski, defanzivno, cuvali taj bod i nadali se nekom cudu...ali cuda su se vec desila protiv Velsa i Italije
Mi smo obje tekme biti totalno podređeni na terenu. Protiv Katara ce morati Barbarez nesto mijenjati, ne samo u sastavu zbog Muharemovica, vec i formaciju. Ne ide sa ovom 442, da ga yebes ne ide.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Joj brate orevise ti glupo toSveti je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:33Znaci bio si na utakmici pa si ljutTelalovic je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:28Kako bilo stareci magarcu hercegovackkm jebbem mu unuce od kile. I njemu i svima koji ga podrzavaju.let3 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:22Moze li mu iko reci da krene protiv Katara sa tri veznjaka, da dobijemo tu sredinu. To nam je odlucujuca.
Stavi tog Mahmica ili Hadziahmetovica, dodaj malo pomoci jadniku Tahirovicu i Sunjicu, satrase se ljudi a ionako su slabi.
I nemojte sad pljuvanja po covjeku, ko da je zlocinac. Ispostujte ga bar dok traje SP, pa ga kasnije tjerajte po forumu.
Ovdje danas i juce cista ludnica bila i onda ovaj vicin ridjobradi pushikurrac naredi igracima da ne izlaze iz nasega sesnaesterca! Jebbem mu zadnjih 20 novorodjencadi uwfamiliji. I njemu i svima koji ga podrzavaju.
p.S.
JA I DALJE ISPRED STADIONA JEBBEM I CEKAM DA SE JAVI NEKO OD OVIH ONLINE HEROJA DA ME UŠUTKAJU![]()
Garant si dao zadnje pare na kartu sto si izvuko ispod materinog lesa nakon sto se predozirala, keru raspali
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ja mu samo Tahirovića ne mogu halaliti.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Na sredini terena je pod moranje nesto promijeniti.
Mahmic zasluzuje sansu. Katar je dobra prilika.
Ne bih nikada pomisiio da ce Barbarez sa Tahirovicem biti ovako tvrdoglav. Previse kosta sviju nas. Odbranu igramo vrhunski. Al sta vrijedi kada nam olako dolaze do gola. Jedna lopta ce uci.
Protiv Aus i Svi sve isto. I daleko slabije od baraz utakmica.
Ovo sa Dzekom bas nam nije trebalo. Van forme je, a onako baraz odigrati. Valjda nas ne kosta na kraju ...
Mahmic zasluzuje sansu. Katar je dobra prilika.
Ne bih nikada pomisiio da ce Barbarez sa Tahirovicem biti ovako tvrdoglav. Previse kosta sviju nas. Odbranu igramo vrhunski. Al sta vrijedi kada nam olako dolaze do gola. Jedna lopta ce uci.
Protiv Aus i Svi sve isto. I daleko slabije od baraz utakmica.
Ovo sa Dzekom bas nam nije trebalo. Van forme je, a onako baraz odigrati. Valjda nas ne kosta na kraju ...
- PasodelMar
- Postovi: 704
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Nije mi ga žao. 442 sa Demirovicem i Tahirovicem iz utakmice u utakmicu, ne ide ybga. Rekao sam i prije ove utakmice da se ne citiram sada bez veze. Pojačaj vezni red selektore i ne glumi stratega koji svakako nisi. Ako ti vec mora igrati Tahirovic, onda stavi barem jednog ili dva igraca uz njega da može iznjeti loptu iz naše polovine, jer on sam očigledno to ne može dragi selektore. Ne bude li promjenio sredinu terena, nećemo dobit ni Katar.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
izdzezveubrazil je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:42Treba sam dobro razmisliti šta će poslije turnira, ova ekipa ja posložena da igra antifudbal, ne može je za tri dana pretvoriti u Barcelonu.
Ona motivacija koja je bila temelj ovoga što je izgradio dosad ispuhat će nakon Svjetskog prvenstva i morat će se lopta spustiti na zemlju i nešto probati odigrati.
To je to!
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Bukvalno tako. I na to jos dodaj lijevog vingbeka, pa bi se moglo reci da je i 5 pozicija promijenio. Dobro mu se nije zamantalno od silnih promjena, koliko je samo razlicitih igraca cuvao. I onda ljudi od njega ocekuju da probija kako pozeli, da centrira kao da baca rukom, da pozadi pozatvara sve itd. I sve to pored saigraci koji nisu u stanju povezati tri pasa.Coolpanda24 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:29Memić ne večeras haman pa promijenio 4 pozicije, od desnog krila do lijevog, od lijevog beka do desnog… ko bi to ba sve ispratio.Ghuraba je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:25Do 70. minute je sve bilo kako treba, pametno je mijenjao formacije i to je izgledalo dosta dobro. Taman kad smo svi pomislili da mi preuzimamo inicijativu, dosla je kardinalna greska Memica. Uvijek sam pisao da on nije bek, jer svakom igracu treba vremena da mu na novoj poziciji neke stvari udje u automatizam (ono njegovo igranje glavom na penal). Kad je Muharemovic napravio penal, Barbarez je napravio grozne izmjene. Sta ce ti napadac, vec gubis 2-0, u 85 minuta nisi imao sut na gol i bas ces u preostalih 10 s igracem manje dati dva. Morao je uvesti Radeljica umjesto mrtvog Kolasinca i Burnica umjesto Memica. Ova go razlika je jezivo velika i sad sanse da budemo drugi fakticki ne postoje, a s -3 i pored pobjede u zadnjoj utakmici (osim ako ih bas ne razvalimo, a svi znamo da necemo) moze biti nedovoljno da prodjemo kao treci.
Jednostavno nemamo veznog reda koji ce i krila i bekove uciniti konkretnijim u napadu. Em nemamo kvaliteta u vezi, em nemamo ni kvaniteta jer igramo samo s dvojicom. U napadu ni Demirovic ne uradi nista jer ni ne dobije nista, Dzeko na klasu nesto i pokusa, ali njegovo je 50-60 minuta i kapak.
Meni je bilo nevjerovatno koliko se nasi ne snalaze kad su nakon prvog gola skontali da ce morati nesto uraditi i u napadu. Kao da na treninzima sve vrijeme pripremaju neki podredjeni polozaj, pa da iz toga pokusaju nesto preko kontri.
Protiv Katara bez Muharemovica je idealna prilika da se nesto promijeni, jer tu moramo napadati i dominirati. Ako je veceras izgledalo dosta dobro s 5 pozadi, onda nek to ponovi i u srijedu.
Hadzikadunic - Katic - Kolasinac
Dedic - Sunjic - Basic/Amir - Memic
Mahmic
Demirovic - Dzeko
Za drugo poluvrijeme ima i Tabakovica, i Alajbegovica i Bajraktarevica.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
On mora nesto ucinit po pitanju iznosenja lopte pod pritiskom. Yebote kolko puta nam lopta ide na beka i on onda nema kome loptu da dadne jer nam veznjaci pojma nemaju kako da otvaraju prostor niti kako da se kvalitetno ponude kao opcija
naprijed rejal
- QUARTERBACK
- Postovi: 12663
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
I mene samo zanima jel fakat uvjeren da je ovo najbolje sto mozemo ili ne zna bolje od ovog.. Ne postoji 4 4 2 u ozbiljnom fudbalu, mi smo taoci nekih igraca i selektorovih izbora, okej mogu zivjeti s tim doveo nas je na svjetsko svojim izborima i uz dozu srecu koja ti treba za takvo nesto, ali kako dalje? Ja bih vise volio da igramo s 3 u sredini i jednim napadacem pa nek igraju tri tahirovica i demirovic svakuPasodelMar je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:56Nije mi ga žao. 442 sa Demirovicem i Tahirovicem iz utakmice u utakmicu, ne ide ybga. Rekao sam i prije ove utakmice da se ne citiram sada bez veze. Pojačaj vezni red selektore i ne glumi stratega koji svakako nisi. Ako ti vec mora igrati Tahirovic, onda stavi barem jednog ili dva igraca uz njega da može iznjeti loptu iz naše polovine, jer on sam očigledno to ne može dragi selektore. Ne bude li promjenio sredinu terena, nećemo dobit ni Katar.
-
19vendetta87
- Postovi: 10272
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Evo i kaspera, docekao priliku da se javibhfanatic14 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:08Ridjobrado krme u dvije godine pobjedio samo mrtvu rumuniju koja je igrala sa igracima iz rumunske lige, i san marino ! U dvije godine ! Makedonija, panama,slovenija, nikog ne moze nadigrat. U regularnom vremenu nikog ne moze dobit. 1 gol jedva ako se dadne nakon kornera po utakmici. Ridjobrado magare napravio "taktiku" da mu najbolji stoper dobije crveni jer je vezni red promaja 90 minuta. Levat sa bijelog brijega sa kupljenom Diplomom iz jablanice. Bajramovic pravi taktiku i trening, ostali "staff" svi rade za menadzerske agencije. Najgora repka na Sp bez premca . Zalosno. Klijent barbareza, bendzamin igra sve 25 utakmice bez stida bez kluba za repstaciju. To je bolesna Bosna .
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Poraz je lekcija za ljude poput Barbareza, sjecamo se debkla protiv Njemacke.. Uvijek dodje nesto novo da se nauci, a mi nismo Francuska da sve znamo i da imamo skor 15 utakmica bez poraza. Jednostavno nismo gubili utakmice i nije se nista konkretno mijenjalo , a ovaj poraz ce sigurno nesto promijeniti
Sta ce promijeniti, kad su ga rezultati isli?
Ne bih ni ja nista mijenjao, osim sto bi doveo par novih igraca
Medjutim svjetsko su izborili i nije fer da se neki drugi zovu




Sta ce promijeniti, kad su ga rezultati isli?
Ne bih ni ja nista mijenjao, osim sto bi doveo par novih igraca
Medjutim svjetsko su izborili i nije fer da se neki drugi zovu




Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 19 jun 2026, 00:32, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Jedno 20 minuta prvog poluvremena desno uz Dedica nije bilo nikog, možda griješim.
Ovo sa Tahirom je izgubilo svaki smisao, ako ima neko da javi Barbi da će Tahir bolji transfer napraviti s klupe.
Ovo sa Tahirom je izgubilo svaki smisao, ako ima neko da javi Barbi da će Tahir bolji transfer napraviti s klupe.
- PasodelMar
- Postovi: 704
- Pridružen/a: 08 sep 2024, 12:08
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tvoj krezubi ahbab Madal je ovdje redom ismijavao ljude ubacivanjem dodatnog igrača u veznom redom, a zapravo je to jedino logično riješenje da se konačno stvori balans na sredini i poveze napad sa odbranom. Krećemo svaku utakmicu sa igračem manje na sredini naspram protivnika a viškom u napadu, tako da su te greške koje ti navodiš rezultat deficita igrača kojem možeš loptu dodati. To je i razlog zašto momentalno gubimo loptu u posjedu jer nas napadaju konstantno sa igračem više. Da ne govorim o tome koliko su igrači Kanade i Svicarske brži i fizički spremniji od Tahirovica, Bašića i Šunjica.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Trebalo nam je pola sata da skontamo sta igramo nakon one pauze....
Seo,Memic i Kerim na istoj strani terena se sudaraju
Seo,Memic i Kerim na istoj strani terena se sudaraju
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Bosnjo22, Goalgetter, invincible1921, KarlMarx, kouadio, RoadRunner85, Shevko, Sheyi, tuzlanskinacin i 116 gostiju.



