Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
soccerfan
- Postovi: 9871
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 19 jun 2026, 03:26
Bosniacum Lilium je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:36
nek odmori pa u nokaut fazi ce biti 110% drago mi je sto je dobio crveni a mi ako ne mozemo katara savladat bez njega bolje da nas nema
Slazem se. A dobicemo Katar sigurno.
Ovo dobro ispade da odmori jer se danas mnogo potrošio.
Kad je vidio da sredinu nemamo ni u najavi vise je kreirao prema naprijed od čitave sredine. Dečko je sve pokušavao da izvučemo pozitivan rezultat

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
CAGarfia
- Postovi: 5839
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 19 jun 2026, 03:37
Daleko najbolji igrač reprezentacije. Svakom utakmicom to pokazuje.
-
SanaBosna
- Postovi: 1363
- Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 19 jun 2026, 05:05
Ovaj momak je trenutno najbolji defanzivni igrac na SP
-
Ghuraba
- Postovi: 6118
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 19 jun 2026, 08:16
Ono kako je ovaj momak izgledao sinoc u prvih 80 minuta, ne znam da sam ikad vidio u nasoj reprezentaciji. Bas je Spahic imao brutalnih utakmica, ali onakvo 'ponistavanje' Emboloa je bilo bas brutalno. Kod crvenog ga je vjerovatno ponijelo, jer je bio u fazonu 'ako sam dosad odigrao perfektno, i ovo uklizavanje ce proci kako sam zamislio', ali je nazalost napravio kardinalnu gresku. Da je probao uci malo tijelom u njega, da ga omete bar za 10%, mozda ne bi bilo ni gola ni crvenog kartona. Nadam se da ce nauciti iz ovih stvari, jer je jos uvijek premlad. Slicnu glupost je i Memic napravio kod penala. U sesnaestercu se ne uklizava, a pogotovo ne na onakav nacin. Nismo smjeli izgubiti vise od 2 razlike, a Barbarez je najveci krivac zbog toga jer je morao zatvoriti utakmicu kod 0-2.
-
Kaunas
- Postovi: 13513
- Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kaunas » 19 jun 2026, 08:23
DamirT je napisao/la: ↑18 jun 2026, 23:38
Naravno da retardima sad niko ne valja. Da smo izvukli pozitivan rezultat, svaki igrac bi im bio jaci od Messija.
Danas sam rekao, mi idemo iz krajnosti u krajnost.
Standardna. Igrac se ovdje ocjenjuje na osnovu zadnjeg nastupa u repki. Memic ce sad za sve bit kurchina iako je do jucer bio blago, niko se nece pitat zasto Alajbegovic ne vrijedi na marktu duplo vise, Bajraktareviceva klupa u PSV ce bit normalna skroz, Muharemovic ce bit igrac za Barcelonu, Vasilja niko nece zvat kikserom i sve tako. Nema sredine ni u tragovima.
Haj bar nece prat za Demirovica na njegovoj temi da je neki rasni strijelac ovi sto prate Bundes preko sofe.

15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
Scholl
- Postovi: 1682
- Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Scholl » 19 jun 2026, 08:34
Nas najbolji igrac
Jedini koji je trenutno svjetska klasa
Budimo realni
Crveni karton je milisekunda mogao biti i cist clearence
Ovo je zlata vrijedan momak i zalog za buducnost
-
bhsport
- Postovi: 13519
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 19 jun 2026, 08:37
Tare tebi svaka čast, od prve do zadnje minute i definitivno je buduci kapiten.
Crveni je i posljedica umora.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
Diadora
- Postovi: 687
- Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Diadora » 19 jun 2026, 08:39
bhsport je napisao/la: ↑19 jun 2026, 08:37
Tare tebi svaka čast, od prve do zadnje minute i definitivno je buduci kapiten.
Crveni je i posljedica umora.
Ne, nego crveni je posljedica esmirovog gubljenja lopte na sredini terena gdje su ga onakvog svjezeg odgurali od lopte kao da je pjetlic
-
AllGunsBlazing
- Postovi: 9800
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
-
Kontakt:
Post
Postao/la AllGunsBlazing » 19 jun 2026, 09:10
On je jucer imao jos tri slicna starta i svaki je realno mogao biti crveni da je stotinku zakasnio. Zasto je uopste cetiri puta morao onako da reaguje? Zato sto su protivnici prelahko prolazili sredinu i gurali loptu iza ledja nasih stopera. Odlicna utakmica do crvenog. Jedan od rijetkih koji se "pojavio" na prvenstvu.
Celik!3,2,2.
-
Bosnjo22
- Postovi: 64
- Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnjo22 » 19 jun 2026, 09:51
Za sta se on izvinjava,igro je za 3
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21915
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 19 jun 2026, 10:00
Tariče ne izvinjavaj se, odigrao si brutalno a crveni se dešava. Bravo majstore.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
Wolffire
- Postovi: 1636
- Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wolffire » 19 jun 2026, 10:01
Bosnjo22 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 09:51
Za sta se on izvinjava,igro je za 3
Zato sto je momak tako odgojen. Svaka mu cast i hvala mu na svemu.
-
DamirT
- Postovi: 30921
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 10:01
Tahirovic onda treba svakom igracu i navijacu pojedinacno poslati poruku izvinjenja. Ramos, pa dobije crveni.
Sve u svemu, ovaj decko ce nadmasiti svakog stopera ikad u reprezentaciji, samo da ne bude povreda.

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Shevko
- Postovi: 549
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 10:05
nisam defanzivni ekspert ali se na pola sekunde odmakao od svog igraca i to mu je i presudilo.
-
phillies
- Postovi: 2371
- Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la phillies » 19 jun 2026, 10:30
Unofficialpage je napisao/la: ↑19 jun 2026, 10:00
Tariče ne izvinjavaj se, odigrao si brutalno a crveni se dešava. Bravo majstore.
Ovo je potez buduceg kapitena i lidera.
Glavu gore i hrabro idemo dalje!

-
ArtemisFowl
- Postovi: 2020
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtemisFowl » 19 jun 2026, 14:34
Odigrao je i Memić brutalnu utakmicu do greške kod prvog gola
Gleda se kompletna slika.
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 19 jun 2026, 14:57
Ignorisat apsolutnu dominaciju do crvenog bi isto tako bilo komično
Walk on
-
jasmin10
- Postovi: 14900
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 19 jun 2026, 15:35
Jedini nas igrac kome će svjetsko dici cijenu.
Barcelona treba stopera.

-
ArtemisFowl
- Postovi: 2020
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtemisFowl » 19 jun 2026, 17:09
313 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 14:57
Ignorisat apsolutnu dominaciju do crvenog bi isto tako bilo komično
Potencira se samo taj dio. Napravio je glupost zbog kojeg ga nema protiv Katara. Crvenim kartonom je prepolovio sav svoj učnak prije tog.
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 19 jun 2026, 17:23
There is always a room for improvement for all of us. Momak ima 23 godine. Što neko napisa - Ramos pa dobije crveni. Vruća glava. Gerrard, kapiten, u poznim godinama minutu poslije ulaska dobija direktan crveni u utakmici protiv Utda - dešava se. Suština je da vjerovatno nikad nismo imali kvalitetom i energijom dominantniju pojavu nazad u tim godinama. Ako gledaš samo ovu utakmicu, pobjegao mu je, napravio je glupost i to je to.
Zadnja izmjena:
313, dana/u 19 jun 2026, 17:26, ukupno mijenjano 1 put.
Walk on
Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, Cautinho, crvenidjavol98, Cwirek, Drum, dsulejm, Elddar, EnesSS, Google [Bot], Hajdeee, lol89, napapijri1987, NazorUso, Sheyi, TefalTava, unavita i 152 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []