Slazem se. A dobicemo Katar sigurno.Bosniacum Lilium je napisao/la: ↑19 jun 2026, 02:36nek odmori pa u nokaut fazi ce biti 110% drago mi je sto je dobio crveni a mi ako ne mozemo katara savladat bez njega bolje da nas nema
Ovo dobro ispade da odmori jer se danas mnogo potrošio.
Kad je vidio da sredinu nemamo ni u najavi vise je kreirao prema naprijed od čitave sredine. Dečko je sve pokušavao da izvučemo pozitivan rezultat






