24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
PSV
Postovi: 1144
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la PSV » 19 jun 2026, 14:22

S kim se krizamo do finala kad prodjemo Katar i Australiju? :yawn:

Matterhorn22
Postovi: 73
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Matterhorn22 » 19 jun 2026, 14:23

ma treba samo natrpati šesnaesterac i ubacivati, samo valja preći sredinu :D

gledam primili su 24 gola u 10 utakmica azijskih kvalifikacija, švicarska igra se uglavnom ne fokusira na igru glavom ili ubacivanja pa smatram da je i to doprinijelo njihovoj neefikasnosti protiv Katara

Halix131
Postovi: 150
Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Halix131 » 19 jun 2026, 14:25

StevieG8 je napisao/la:
19 jun 2026, 14:12
Halix131 je napisao/la:
19 jun 2026, 14:08
Vasilj
Dedić-Katic-Radeljic-Kolasinac
Sunjic
Mahmic
Bajrak Alajbeg
Dzeko Demirovic
Na poluvremenu ubaciti Tabakovića bez obzira na rezultat a onda ako nam bude trebalo golova jos, Dedic put Jovic in Gazi Bosni Gazi

Poslije pobjede bice možemo osvojiti svjetsko
I ko ce tu drzat sredinu, sam Sunjic?
**** sredinu samo naprijed, sredine nema. Ko je drzo sredinu protiv Italije ? Nebi njima naumpala sredina, nebi znali sta ih je snaslo.Katar je amaterska reprezentacija, nije ni trebala biti na svjetsko, nego UAE ili Oman. Namjestili da odu. Donedavno po 5 nula gubili od tih istih emirata. Palestina kojoj su oni kjafiri ubili stotinama fudbalera je ovaj Katar pobjedila 1: 0. Igrat da ako treba zabijemo 10. Ovo protiv svicarske nije mjerodavno raspad sistema i ako smo 70 min bili u egalu. Katar su Amateri, i nije da svako igra fudbal. Igra Luxembourg ali ne igra Lihtenštajn. Eto

Mukebir
Postovi: 3046
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Mukebir » 19 jun 2026, 14:25

Nema tu neke filozofije protiv Katra. Neka ih pusti da igraju od prve. Kakav bunker i kakvi bakraci. Prve dvije kao da su pod kocnicom igrali

KenoRob
Postovi: 2641
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la KenoRob » 19 jun 2026, 14:26

phillies je napisao/la:
19 jun 2026, 08:34
Sad je doslo nase vrijeme - vrijeme kombinatorike i kalkulacija :D

Nama je najbitnije da "nadjemo" 4 grupe gdje ce potencijalni 3plasirani biti slabiji od nas.
Ja tipujem na ova cetiri:

1. Ekvador trenutno nula bodova (igra protic CUW i GER), vjerujem da im je max 3 boda na kraju i trece mjesto.
2.Jordan/Alzir trenutno imaju nulu, igraju slijedece kolo medjusobni a u zadnjem kolu igrajui protiv (ARG/AUT), i tu je teska prica da ce jedna od ove dvije ekipe doci do 4 boda.
3. Iran/NZL trenutno po jedan bod (igraju protiv BEL/EGY). Mislim da su i Belgija i Egipat kvalitetnije ekipe od Irana i Novog Zelanda, te da nece sebi dopustiti da budu porazeni.
4. Senegal trenutno bez bodova. Slijedecu igra protiv Norveske i bilo bi dobro da ih norvezani dobiju i tako ostave na krompiru. A nije nemoguce.
5. Gana trenutno ima tri boda. Treba im bod protiv Engleske ili Hrvatske, sto se, vjerujem, nece desiti...

Ima jos koja grupa, npr Skotka kojoj treba bod protiv Brazila ili Maroka ali je u obe utakmice autsajder, pa vidjecemo.

Al najbitnije je da mi dobijemo Katar, pa kako god.

PS. Mokri snovi o drugom mjestu jos su "realni" . Mi nabijemo Katar sa poznatom all in taktikom, a Svici se otvori pa nabije Javore... :D :D :D just sayin'
Dobra ti je kalkulacija drug moj. Mozes komotno dodati i ovu grupu sa Meksikom. Niti ce Ceska pobjediti Meksiko niti je Juzna Afrika dobit Koreance. Cak i da JAF dobije Koreu onda Korea ima 3 boda. Mislim da nam je ta grupa najsigurnija pa onda ovih gore 5. Nema teorije da ne prodjes sa 4 boda.

Avatar
kouadio
Postovi: 86
Pridružen/a: 03 apr 2026, 13:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la kouadio » 19 jun 2026, 14:26

Kad pogledam žrijeb, ovo je stvarno vrh. Iskreno, čini mi se da će prvoplasirani iz naše grupe proći najgore. U šesnaestini finala ga vjerovatno čeka Ekvador, a onda već u osmini finala vrlo vjerovatno Portugal.

Drugoplasirani ima dosta bolji put – u šesnaestini finala vjerovatno ide na Koreju, a poslije toga može naletjeti na Maroko, Brazil ili Holandiju.

A trećeplasirani (mi) bi u šesnaestini finala mogli dobiti Amerikance, Turke ili Australiju, a onda poslije toga Belgija/Senegal

Usudio bih se reći da, ako završimo treći, imamo čak i najlakši žrijeb od sve tri opcije.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2011
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ArtemisFowl » 19 jun 2026, 14:29

Ma računica je jasna. Ako pobijediš Katar, prolaziš dalje 99% Mora se desiti čudo da ne prođeš. A reko bih i da nam u korist ide što i Katar mora igrati na pobjedu, nijednoj ekipi ne odgovara X.

Iceplayer
Postovi: 2188
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Iceplayer » 19 jun 2026, 14:32

kouadio je napisao/la:
19 jun 2026, 14:26
Kad pogledam žrijeb, ovo je stvarno vrh. Iskreno, čini mi se da će prvoplasirani iz naše grupe proći najgore. U šesnaestini finala ga vjerovatno čeka Ekvador, a onda već u osmini finala vrlo vjerovatno Portugal.

Drugoplasirani ima dosta bolji put – u šesnaestini finala vjerovatno ide na Koreju, a poslije toga može naletjeti na Maroko, Brazil ili Holandiju.

A trećeplasirani (mi) bi u šesnaestini finala mogli dobiti Amerikance, Turke ili Australiju, a onda poslije toga Belgija/Senegal

Usudio bih se reći da, ako završimo treći, imamo čak i najlakši žrijeb od sve tri opcije.
Nema lake opcije svi igraju, bitno je samo koliko si ti na nivou. Ja mislim da u zadnjih 8 utakmica samo na nivou samo ovu zadnju protiv Švice bili ispod nivoa...

Iniesta12
Postovi: 214
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Iniesta12 » 19 jun 2026, 14:33

kouadio je napisao/la:
19 jun 2026, 14:26
Kad pogledam žrijeb, ovo je stvarno vrh. Iskreno, čini mi se da će prvoplasirani iz naše grupe proći najgore. U šesnaestini finala ga vjerovatno čeka Ekvador, a onda već u osmini finala vrlo vjerovatno Portugal.

Drugoplasirani ima dosta bolji put – u šesnaestini finala vjerovatno ide na Koreju, a poslije toga može naletjeti na Maroko, Brazil ili Holandiju.

A trećeplasirani (mi) bi u šesnaestini finala mogli dobiti Amerikance, Turke ili Australiju, a onda poslije toga Belgija/Senegal

Usudio bih se reći da, ako završimo treći, imamo čak i najlakši žrijeb od sve tri opcije.
Bravo, odlicna analiza....

Marokanci58
Postovi: 660
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Marokanci58 » 19 jun 2026, 14:49

Kod nas svaki igrač kada dobije loptu to je takav strah trema da se noge oduzimaju samo da se što prije riješe lopte, NIKO NE SMIJE STATI POVUCI, LAŽNJAK, PREUZETI ODGOVORNOST I RIZIK SVE IJEDAN. ŠTA JE VAMA MOMCI JESTE NAOGRAISALI? PROUCITE BISMILU IDITE NA RUKJU.

DA LI STE NORMALNI, SMIRITE SE. ZNAM DA SMO PO PRIKAZANOM TOP 3 NAJGORE EKIPE NA SP ali i Katar je rame uz rame. Po kvaliteti smo sa njima bara bara ali gdje vam je glad u očima iz Zenice protiv Rumunije i Italije? Kakvi su oni izgubljeni pogledi kada vas kamera zumira? ŠTA VAM SE DEŠAVA DA DVA PASA SPOJITI NE MOŽETE? 5 SEKUNDI ZADRŽATI LOPTU U NOGAMA?
BRATSTVO GRAČANiCA

Shevko
Postovi: 531
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 14:52

Protiv Kanade nismo imali igru ali je bilo neke borbe, snage i fajterskog duha. Nazalost protiv Svicarske, kao da im je bila nebitna utakmica pa su trku i duele olahko shvatili.

CAZIN
Postovi: 2499
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAZIN » 19 jun 2026, 14:56

Moraju se danas i sutra mentalno dovesti u red za Katar i aBd nastavak turnira. Neka im da 2 dana bez treninga kao što su Švicarci pred utakmicu sa nama. Jednostavno na pojedinim igračima se ne vidi ona glad kao u baražu i protiv Rumunije/Austrije.

tuzlanskinacin
Postovi: 1546
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la tuzlanskinacin » 19 jun 2026, 14:58

Marokanci58 je napisao/la:
19 jun 2026, 14:49
Kod nas svaki igrač kada dobije loptu to je takav strah trema da se noge oduzimaju samo da se što prije riješe lopte, NIKO NE SMIJE STATI POVUCI, LAŽNJAK, PREUZETI ODGOVORNOST I RIZIK SVE IJEDAN. ŠTA JE VAMA MOMCI JESTE NAOGRAISALI? PROUCITE BISMILU IDITE NA RUKJU.

DA LI STE NORMALNI, SMIRITE SE. ZNAM DA SMO PO PRIKAZANOM TOP 3 NAJGORE EKIPE NA SP ali i Katar je rame uz rame. Po kvaliteti smo sa njima bara bara ali gdje vam je glad u očima iz Zenice protiv Rumunije i Italije? Kakvi su oni izgubljeni pogledi kada vas kamera zumira? ŠTA VAM SE DEŠAVA DA DVA PASA SPOJITI NE MOŽETE? 5 SEKUNDI ZADRŽATI LOPTU U NOGAMA?
Aj konobarisi u onom svom "restoranu" cuj po kvalitetu bara bara s Katarom ti se sine drogiras, ccc...
#CarsijaOdjebi

Avatar
Madal
Postovi: 5988
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Madal » 19 jun 2026, 14:58

kouadio je napisao/la:
19 jun 2026, 14:26
Kad pogledam žrijeb, ovo je stvarno vrh. Iskreno, čini mi se da će prvoplasirani iz naše grupe proći najgore. U šesnaestini finala ga vjerovatno čeka Ekvador, a onda već u osmini finala vrlo vjerovatno Portugal.

Drugoplasirani ima dosta bolji put – u šesnaestini finala vjerovatno ide na Koreju, a poslije toga može naletjeti na Maroko, Brazil ili Holandiju.

A trećeplasirani (mi) bi u šesnaestini finala mogli dobiti Amerikance, Turke ili Australiju, a onda poslije toga Belgija/Senegal

Usudio bih se reći da, ako završimo treći, imamo čak i najlakši žrijeb od sve tri opcije.
Dobro je ovo sve. Za Katar smo znali i prije turnira da ih moramo dobiti i da ako ih ne dobijemo ni ne zasluzujemo dalje. Tako je i sada. Najludja sreca je sto ne idemo na vanzemaljce u sesnaestini ali i ova USA bas brutalno izgleda.
Ali SP je, nemas sta drugo ocekivati.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

qaa18
Postovi: 3532
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la qaa18 » 19 jun 2026, 14:59

Sta ocekivati od naroda koji je sebi dozvolio da mu vladaju kabadahije, da je korupcija postala dio zivljenja, jedva cekati poraz repke da se popljuju igraci, itd itd.
Bljak, bljak.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

Avatar
perun
Postovi: 940
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la perun » 19 jun 2026, 15:10

Znam da u ovom trenutku nije realno da se vratimo na 3-5-2 ali mislim da bi ova formacija a s obzirom na izostanak Muhe i psihološku barijeru Esmira i Kerima bila prilično učinkovita kontra Katara.
slika
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2011
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la ArtemisFowl » 19 jun 2026, 15:14

Zašto se uopće razmišlja o tome da Džeko ne igra? :lol:

Avatar
phillies
Postovi: 2371
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la phillies » 19 jun 2026, 15:17

Svaka reprezentacija prije odlaska na veliko takmicenje (ili bilo koje takmicenje) postavi sebi sta joj je konacni cilj na tom takmicenju. Pa tako i nasi.
Vjerujem da je kod nas to bio prolaz u knock out fazu. Nije bio cilj ni lijepa i leprsava igra, ni afirmacija mladjih igraca ni peto ni deseto...cilj je prolazak grupe. Bar je tako bilo kad su se navijaci pitali prije pocetka prvenstva. Osvojili smo jedan bod protiv reprezentacija koje su na papiru bili favoriti, bilo kvalitetom (SUI) bilo domacinstvom i kvalitetom (CAN). Igramo i trecu utakmicu protiv (u nasim ocima) autsajdera u grupi i pobjedom ispunjavamo zadati cilj koji je postavljen pred momke. I ko moze da trazi jos nesto vise...budite realni.

Avatar
emir_
Postovi: 6395
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la emir_ » 19 jun 2026, 15:19

perun je napisao/la:
19 jun 2026, 15:10
Znam da u ovom trenutku nije realno da se vratimo na 3-5-2 ali mislim da bi ova formacija a s obzirom na izostanak Muhe i psihološku barijeru Esmira i Kerima bila prilično učinkovita kontra Katara.
slika
Jedan napadač.

Sa dva ne igra ni Francuska a ni Španija
4-IN-A-ROW

Avatar
perun
Postovi: 940
Pridružen/a: 25 feb 2025, 14:50
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la perun » 19 jun 2026, 15:20

ArtemisFowl je napisao/la:
19 jun 2026, 15:14
Zašto se uopće razmišlja o tome da Džeko ne igra? :lol:
Zato jer ovoj ekipi treba iskustvo igranja bez Džeke (oprostit će se prije nego poslije) a gdje ćeš boljeg iskustva od igranja Mundijala.
Drugo, mišljenja sam da možemo pobijediti Katari bez njega :bih:
Zadnja izmjena: perun, dana/u 19 jun 2026, 15:22, ukupno mijenjano 1 put.
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EnesSS, Google Adsense [Bot], Jurica95, Mataruge, MiranGlasnic, Shevko, tuzlanskinacin i 62 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []