Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
SamoTi4000
- Postovi: 36
- Pridružen/a: 25 maj 2026, 13:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoTi4000 » 19 jun 2026, 18:10
Herson je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:02
Vanja8 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 16:18
rimljanin90 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 16:11
Mikic je provjeren igrac u ligi jos plus imas par ovih pojacanja sto su dosla a doci ce ih jos. Nisi nikog izgubio od neke vaznosti. I da zekic je madjionicar za svakog trenera od prosle godine
Izvini, ali nije madjionicar za Preleca...
Poprilično je sumnjiva ova doza realnosti koja sipa iz njega. Apsolutno niko mu ne valja od trenutnih igrača, a ni oni što se priključuju nisu ništa bolji. Posebno je zanimljiva ova teza da je Mikić rotacijski igrač, a čovjek počinjao svaku utakmicu, uključujući i evropske, sve do pred kraj sezone kad se već znalo da ide iz kluba. Neće ni ovom trebati još dugo prije nego se zvanično izofira. Koji im je ovo sumnjiv profil po redu u zadnja dva mjeseca?
Leo Mikic - Stats 25/26 | Transfermarkt
https://share.google/MyLSeYMmt0GZHOS2T
Upravo suprotno.
Od 15 kola se kao nešto ustalio,a onda je opet imao rotacije.
Vama šta god čovjek napiše,a da se ne uklapa odma neke osude.
Ako ovo nije rotacijski igrač ala Kieremeh kod nas ja ne znam šta je.
-
Seipronto
- Postovi: 450
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Seipronto » 19 jun 2026, 18:17
SamoTi4000 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:10
Herson je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:02
Vanja8 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 16:18
Izvini, ali nije madjionicar za Preleca...
Poprilično je sumnjiva ova doza realnosti koja sipa iz njega. Apsolutno niko mu ne valja od trenutnih igrača, a ni oni što se priključuju nisu ništa bolji. Posebno je zanimljiva ova teza da je Mikić rotacijski igrač, a čovjek počinjao svaku utakmicu, uključujući i evropske, sve do pred kraj sezone kad se već znalo da ide iz kluba. Neće ni ovom trebati još dugo prije nego se zvanično izofira. Koji im je ovo sumnjiv profil po redu u zadnja dva mjeseca?
Leo Mikic - Stats 25/26 | Transfermarkt
https://share.google/MyLSeYMmt0GZHOS2T
Upravo suprotno.
Od 15 kola se kao nešto ustalio,a onda je opet imao rotacije.
Vama šta god čovjek napiše,a da se ne uklapa odma neke osude.
Ako ovo nije rotacijski igrač ala Kieremeh kod nas ja ne znam šta je.
Da se ne lažemo, Mikić nije neki nogometaš, mnogo trči po terenu i koristan je i u odbrani ali je doveden prvenstvo da se proširi rotacijski kapacitet i da igra protiv slabijih ekipa u kupu i ligi...
-
SamoTi4000
- Postovi: 36
- Pridružen/a: 25 maj 2026, 13:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la SamoTi4000 » 19 jun 2026, 18:23
Pa eto moram im se izvinjavati što sam ga nazvao rotacijskim igračem.
-
Vanja8
- Postovi: 14076
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vanja8 » 19 jun 2026, 18:28
Herson je napisao/la: ↑19 jun 2026, 18:02
Vanja8 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 16:18
rimljanin90 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 16:11
Mikic je provjeren igrac u ligi jos plus imas par ovih pojacanja sto su dosla a doci ce ih jos. Nisi nikog izgubio od neke vaznosti. I da zekic je madjionicar za svakog trenera od prosle godine
Izvini, ali nije madjionicar za Preleca...
Poprilično je sumnjiva ova doza realnosti koja sipa iz njega. Apsolutno niko mu ne valja od trenutnih igrača, a ni oni što se priključuju nisu ništa bolji. Posebno je zanimljiva ova teza da je Mikić rotacijski igrač, a čovjek počinjao svaku utakmicu, uključujući i evropske, sve do pred kraj sezone kad se već znalo da ide iz kluba. Neće ni ovom trebati još dugo prije nego se zvanično izofira. Koji im je ovo sumnjiv profil po redu u zadnja dva mjeseca?
Ma daj, ma nije moguce, u krivu si brate...

-
DoktorXabaras
- Postovi: 2046
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
-
Kontakt:
Post
Postao/la DoktorXabaras » 19 jun 2026, 20:11
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
Ammko99
- Postovi: 252
- Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ammko99 » 19 jun 2026, 20:29
Luka Menalo BIVSI
-
nedimmmm1337
- Postovi: 743
- Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la nedimmmm1337 » 19 jun 2026, 20:29
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”
-
BordoAhbab
- Postovi: 39
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 22:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la BordoAhbab » 19 jun 2026, 20:30
Sta je ba ovo Menalo napustio klub? Razocarao je ali konto sam da ce ostat sa Zekicem ostao nam je duzan mnogo
-
NazorUso
- Postovi: 6852
- Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la NazorUso » 19 jun 2026, 20:31
Hvala Allahu. Prvi sam imao velika ocekivanja, ali je lik bio kao mrtvac. Vjerovatno je sporazumni raskid ili max 30tak hiljada eura obestecenja !
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
fks74
- Postovi: 13463
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 19 jun 2026, 20:32
BordoAhbab je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:30
Sta je ba ovo Menalo napustio klub? Razocarao je ali konto sam da ce ostat sa Zekicem ostao nam je duzan mnogo
Svaku utakmicu je odigrao preko qrca, bolje je neka ide nego da nam živce hebe.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 19 jun 2026, 20:34
Nema se ni na cemu zahvaliti.Puno ocekivali nista nismo dobili.Mozda i najgori igrac u eri Mirvica ako gledamo ocekivanja-rezultat uz Penarandu.
Hajd nek je sretno Luka ali igrao si strogo preko qurca
Znaci li ovo dolazak Kulasina?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
fks74
- Postovi: 13463
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 19 jun 2026, 20:35
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:34
Nema se ni na cemu zahvaliti.Puno ocekivali nista nismo dobili.Mozda i najgori igrac u eri Mirvica ako gledamo ocekivanja-rezultat uz Penarandu.
Hajd nek je sretno Luka ali igrao si strogo preko qurca
Znaci li ovo dolazak Kulasina?
Kolumbijac
-
Oikamid
- Postovi: 2827
- Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48
Post
Postao/la Oikamid » 19 jun 2026, 20:35
U jednu ruku mislim da je mogao itekako dati ruke pod Zekićem, u drugu mi nije nimalo žao.
-
tabba77
- Postovi: 3788
- Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la tabba77 » 19 jun 2026, 20:36
Nije nikad ni trebao doći.
Nikad poraz, samo lekcija.
-
Turo
- Postovi: 1038
- Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la Turo » 19 jun 2026, 20:36
Noćas ću dobro spavati.

-
DoktorXabaras
- Postovi: 2046
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
-
Kontakt:
Post
Postao/la DoktorXabaras » 19 jun 2026, 20:45
Ako se je dobila neka lova da se ne mora Elezi prodavati onda odličan posao Mamića.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
Jet2Holiday
- Postovi: 1021
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Jet2Holiday » 19 jun 2026, 20:48
Odavno veca qurcobolja nije bila u klubu od Menala.
Odi papak, i dabogda svi zaboravili da si bio u klubu.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
-
fks74
- Postovi: 13463
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 19 jun 2026, 20:52
DoktorXabaras je napisao/la: ↑19 jun 2026, 20:45
Ako se je dobila neka lova da se ne mora Elezi prodavati onda odličan posao Mamića.
Sumnjam za lovu.
-
hazarder
- Postovi: 3144
- Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la hazarder » 19 jun 2026, 20:55
Proćerala ga ona kahva haman. Sretno Luka, al' nije to to brt
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []