sve ok i sretno na tekmi, ali vec smo bili medju 32 ekipe:-)Juventinisimo je napisao/la: ↑20 jun 2026, 02:36Ovdje stvarno ima ljudi koji su bolesni..necu se mjesati u rad Admina/moderatora ali brate dragi...ovaj yebe od do...pa zasto je jos uvijek tu?
Barba u srijedu vodi Bosnu po PRVI puta u sesnaestinu svjetskog prvenstva....u top 32 repke svijeta...pa vi gledajte...ja cu da slavim u Seattleu...
Sve je spremno, ulaznice, avion, smjestaj, ljiljani..![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ne sumnjam da cemo i sada, a sa amerima cemo se dobro ponosati, sve je moguce pa i historija da idemo prvi put u top 16.







