Reprezentacija Njemačke - Elf
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Kakva Mamba, go i asist za 15 minuta u igri 
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Ovaj Havertz je nekad u mladosti bio desno krilo, ne znam sta se njemu desilo drkajuci ga na CF, treba vidjet nekako da se ugura Undav na CF, a Havertz desno nek Raumdeutuje ima on mozga za to. Sane se trpit ne mere.
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Kurdski Udav
Deniz Undav for Germany
10 games (3 starts)
11 G/A (7G, 4A)
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Fanovi se mogu nadati samo da će Sane polomiti opet ligamente , inace ne vidim nacin da se Nagelsmann opameti
Takodjer, nazalost , poslije ovog veceras iako su igrali protiv ekipe od koje Novi Grad Sarajevo ima vise stanovnik, Havertz ce biti neupitan starter jer je tobooze zabio dva gola.
Zbog pomenutih propaliteta gore ,koji ne koriste ni defanzivno ni ofanzivno, izgubit ce i protiv Ekvdaroa i protiv Slonove Kosti.
Imaju dobru gol razliku sad, bit ce dovoljna 3 boda za prolaz ima dosta grupa gdje treci u grupi lako moguce nece imati vise od 1 bod
Takodjer, nazalost , poslije ovog veceras iako su igrali protiv ekipe od koje Novi Grad Sarajevo ima vise stanovnik, Havertz ce biti neupitan starter jer je tobooze zabio dva gola.
Zbog pomenutih propaliteta gore ,koji ne koriste ni defanzivno ni ofanzivno, izgubit ce i protiv Ekvdaroa i protiv Slonove Kosti.
Imaju dobru gol razliku sad, bit ce dovoljna 3 boda za prolaz ima dosta grupa gdje treci u grupi lako moguce nece imati vise od 1 bod
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Sane večeras što je mogao to je upropastio. Naggyjeve zamjene, osim Undava, neinventivne.
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
ocijenjen je kao da su izgubili 7 1 a ne obratno, a napadac, to sve govori
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Kada na svjetskim prvenstvima Brazil pobijediš jednom 7:1 i to u tako bitnoj utakmici, onda ovih 7:1 protiv Curacaa ispadno totalno obična...
Dobar ulazak u turnir, bitno za samopouzdanje ekipe i da se digne euforija, jer to je uvijek Nijemcima dosta značilo. A kao i što sam rekao danas i kako je i postavljeno evo na temi, uvijek kada se s uvjerljivom pobjedom startalo dolazilo se do kraja. Nadat se nastavku te tradicije. I naravno Sane je ovde najveći problem i da li se on opšte može probudit i bljesnut preveliko je pitanje...
Brown puno znači reprezentaciji, totalno osvježenje, njegov tempo i generalno shvatanje igre i potezi, sve super. Najbolji igrač faktički.
A Havertz ima klasu, igrao je i 2 finala LP, jedno i odlučio. A to neko guranje njega u napad ima veze s tim što on dobro se kreće u prostori pronazali rupe...Ali evo i danas još više bi golova Elf zabio da je npr startao Undav ili Woltemade. Ovaj drugi zbog visine, snage. Meni bi Havertz bio u napadu u iznimnim situacijama, a prije bi ga povukao na ovu neku poziciju ili 10 ili krila, sve zavisno u kakvoj je formi u tom trenutku Musiala.
Usput Musiala je prema komentatoru ARD-a , a i ostalom što se govorilo nakon utakmice otišao direktno nakon izmjene u svlačionicu na tretmane. Nadat se da je tu sve ok, na prvu se činilo da ima nekih manjih problema.
Dobar ulazak u turnir, bitno za samopouzdanje ekipe i da se digne euforija, jer to je uvijek Nijemcima dosta značilo. A kao i što sam rekao danas i kako je i postavljeno evo na temi, uvijek kada se s uvjerljivom pobjedom startalo dolazilo se do kraja. Nadat se nastavku te tradicije. I naravno Sane je ovde najveći problem i da li se on opšte može probudit i bljesnut preveliko je pitanje...
Brown puno znači reprezentaciji, totalno osvježenje, njegov tempo i generalno shvatanje igre i potezi, sve super. Najbolji igrač faktički.
A Havertz ima klasu, igrao je i 2 finala LP, jedno i odlučio. A to neko guranje njega u napad ima veze s tim što on dobro se kreće u prostori pronazali rupe...Ali evo i danas još više bi golova Elf zabio da je npr startao Undav ili Woltemade. Ovaj drugi zbog visine, snage. Meni bi Havertz bio u napadu u iznimnim situacijama, a prije bi ga povukao na ovu neku poziciju ili 10 ili krila, sve zavisno u kakvoj je formi u tom trenutku Musiala.
Usput Musiala je prema komentatoru ARD-a , a i ostalom što se govorilo nakon utakmice otišao direktno nakon izmjene u svlačionicu na tretmane. Nadat se da je tu sve ok, na prvu se činilo da ima nekih manjih problema.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Koja propast od ličnosti i igrača je ovaj Sane. Nešto mu se i oči usitnile, od neke podmuklosti
Selektor nije normalan čim je njega pozvao, pa ga još gura u standarne.
Ova nova generacija je baš čudna. Šta Šloti glumi sa onim povlačenjem dresa i konstantnim isticanjem nekakvih bicepsa
Sad zamišljam Kohlera, Buchwalda, Augenthalera da tako nešto rade....
Ko je proglašen igračem utakmice?
Selektor nije normalan čim je njega pozvao, pa ga još gura u standarne.
Ova nova generacija je baš čudna. Šta Šloti glumi sa onim povlačenjem dresa i konstantnim isticanjem nekakvih bicepsa
Sad zamišljam Kohlera, Buchwalda, Augenthalera da tako nešto rade....
Ko je proglašen igračem utakmice?
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Izmjena je mjera predostrožnosti, ništa ozbiljno, potvrđeno je.
Kai.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
- kraljttbvb
- Postovi: 8542
- Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
- Kontakt:
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Dvojica igraca BVB-a u početnoj postavi i obojica zabili po gol 
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Večeras igramo sa koščobom. Koščoba je zadnjih sezona respektabilna momčad, ne za prvaka ali svakom može pomrsit račune. Naggy je odabrao momčad i sistem koji je i tu nema koristi od žalopojki, treba ući odlučno u meč pa što bude. Zaboravimo Kurasao i velike brojke, bilo koja pobjeda protiv koščobe vodi dalje, dakle 1-0 bi bio odličan rezultat.
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Pravi ispit da se vide mogućnosti ekipe, koliko se može iskontrolisati ekipa koja ima vrhunske individualce za tranziciju u Diomandeu, Toureu, Amadu, koliko sam vidio i Wahi je dobio na kraju kartu za ulazak u Kanadu, tu su i korpulentnost i tijelo u Bonyu, atletični bekovi naravno. Centralni veznjaci su im fizički izuzetno jaki Kessie i Fofana, ponekad nedisciplinovani. Ali su svakako im ključna krila, protiv Ekvadora Amad i Diomande 10 od 13 uspješnih driblinga, Brown i Kimmich na ispitu kao i timski pristup ovako dobrim individuama.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Neupotrebljivi parmak, ponovo desno, kao i smlata u vrhu napada.
Potpuno sterilni i neupotrebljivi igrači protiv fizičkih aždaja.
Na klupi meanwhile , Woltemade, Undav , Leweling
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Nagy rijetko nedokazan lik
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- muhamedhulk
- Postovi: 8512
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
zivo me zanima kako ce kimmich da "pokrije" diomandea, jos kad uzmemo u obzir da ce mu "pomagati" sane. 
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Nmecha
Deniz

Deniz
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
izađe mejt Pavlović i odmah proguli
Kakav je to hodajući mrtvac
Kakav je to hodajući mrtvac
Re: Reprezentacija Njemačke - Elf
Steta Undava , steta Woltemadea i Lewelinga
Bili bi mnogo,mnogo korisniji tj bukvalno ne mozes biti gori od Havetza i Sanea.
No , sve i da igraju sve iduce minute i da se uigraju
Prekasno je, jer je Francuska u 1/8 prejaka
Bili bi mnogo,mnogo korisniji tj bukvalno ne mozes biti gori od Havetza i Sanea.
No , sve i da igraju sve iduce minute i da se uigraju
Prekasno je, jer je Francuska u 1/8 prejaka
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




