Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
11
16%
2) polufinale minimum
14
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
11
16%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
34
49%
 
Ukupno glasova: 70


Kaunas
Postovi: 13497
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 20:42

Kakva Mamba, go i asist za 15 minuta u igri :tokralju:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
coelho41
Postovi: 15696
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 14 jun 2026, 20:46

Ovaj Havertz je nekad u mladosti bio desno krilo, ne znam sta se njemu desilo drkajuci ga na CF, treba vidjet nekako da se ugura Undav na CF, a Havertz desno nek Raumdeutuje ima on mozga za to. Sane se trpit ne mere.

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 14 jun 2026, 20:58

Kurdski Udav :bow:
Deniz Undav for Germany

10 games (3 starts)
11 G/A (7G, 4A)
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
tiketoke
Postovi: 475
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 14 jun 2026, 21:01

Fanovi se mogu nadati samo da će Sane polomiti opet ligamente , inace ne vidim nacin da se Nagelsmann opameti

Takodjer, nazalost , poslije ovog veceras iako su igrali protiv ekipe od koje Novi Grad Sarajevo ima vise stanovnik, Havertz ce biti neupitan starter jer je tobooze zabio dva gola.

Zbog pomenutih propaliteta gore ,koji ne koriste ni defanzivno ni ofanzivno, izgubit ce i protiv Ekvdaroa i protiv Slonove Kosti.

Imaju dobru gol razliku sad, bit ce dovoljna 3 boda za prolaz ima dosta grupa gdje treci u grupi lako moguce nece imati vise od 1 bod


Avatar
ledar
Postovi: 4680
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ledar » 14 jun 2026, 21:18

Sane večeras što je mogao to je upropastio. Naggyjeve zamjene, osim Undava, neinventivne.

Avatar
sljivo
Postovi: 13775
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la sljivo » 14 jun 2026, 21:23

ocijenjen je kao da su izgubili 7 1 a ne obratno, a napadac, to sve govori

Avatar
effe_sa
Postovi: 7601
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 14 jun 2026, 21:30

Kada na svjetskim prvenstvima Brazil pobijediš jednom 7:1 i to u tako bitnoj utakmici, onda ovih 7:1 protiv Curacaa ispadno totalno obična... :D :D

Dobar ulazak u turnir, bitno za samopouzdanje ekipe i da se digne euforija, jer to je uvijek Nijemcima dosta značilo. A kao i što sam rekao danas i kako je i postavljeno evo na temi, uvijek kada se s uvjerljivom pobjedom startalo dolazilo se do kraja. Nadat se nastavku te tradicije. I naravno Sane je ovde najveći problem i da li se on opšte može probudit i bljesnut preveliko je pitanje...
Brown puno znači reprezentaciji, totalno osvježenje, njegov tempo i generalno shvatanje igre i potezi, sve super. Najbolji igrač faktički.
A Havertz ima klasu, igrao je i 2 finala LP, jedno i odlučio. A to neko guranje njega u napad ima veze s tim što on dobro se kreće u prostori pronazali rupe...Ali evo i danas još više bi golova Elf zabio da je npr startao Undav ili Woltemade. Ovaj drugi zbog visine, snage. Meni bi Havertz bio u napadu u iznimnim situacijama, a prije bi ga povukao na ovu neku poziciju ili 10 ili krila, sve zavisno u kakvoj je formi u tom trenutku Musiala.
Usput Musiala je prema komentatoru ARD-a , a i ostalom što se govorilo nakon utakmice otišao direktno nakon izmjene u svlačionicu na tretmane. Nadat se da je tu sve ok, na prvu se činilo da ima nekih manjih problema.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
armando
Postovi: 3882
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la armando » 14 jun 2026, 21:32

Koja propast od ličnosti i igrača je ovaj Sane. Nešto mu se i oči usitnile, od neke podmuklosti :lol:
Selektor nije normalan čim je njega pozvao, pa ga još gura u standarne.
Ova nova generacija je baš čudna. Šta Šloti glumi sa onim povlačenjem dresa i konstantnim isticanjem nekakvih bicepsa :rol:
Sad zamišljam Kohlera, Buchwalda, Augenthalera da tako nešto rade....
Ko je proglašen igračem utakmice?
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 14 jun 2026, 22:01

effe_sa je napisao/la:
14 jun 2026, 21:30
Usput Musiala je prema komentatoru ARD-a , a i ostalom što se govorilo nakon utakmice otišao direktno nakon izmjene u svlačionicu na tretmane. Nadat se da je tu sve ok, na prvu se činilo da ima nekih manjih problema.
Izmjena je mjera predostrožnosti, ništa ozbiljno, potvrđeno je.
armando je napisao/la:
14 jun 2026, 21:32
Ko je proglašen igračem utakmice?
Kai.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la kraljttbvb » 14 jun 2026, 22:50

Dvojica igraca BVB-a u početnoj postavi i obojica zabili po gol :kafa:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
ledar
Postovi: 4680
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ledar » 20 jun 2026, 10:25

Večeras igramo sa koščobom. Koščoba je zadnjih sezona respektabilna momčad, ne za prvaka ali svakom može pomrsit račune. Naggy je odabrao momčad i sistem koji je i tu nema koristi od žalopojki, treba ući odlučno u meč pa što bude. Zaboravimo Kurasao i velike brojke, bilo koja pobjeda protiv koščobe vodi dalje, dakle 1-0 bi bio odličan rezultat.

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 20 jun 2026, 18:27

Pravi ispit da se vide mogućnosti ekipe, koliko se može iskontrolisati ekipa koja ima vrhunske individualce za tranziciju u Diomandeu, Toureu, Amadu, koliko sam vidio i Wahi je dobio na kraju kartu za ulazak u Kanadu, tu su i korpulentnost i tijelo u Bonyu, atletični bekovi naravno. Centralni veznjaci su im fizički izuzetno jaki Kessie i Fofana, ponekad nedisciplinovani. Ali su svakako im ključna krila, protiv Ekvadora Amad i Diomande 10 od 13 uspješnih driblinga, Brown i Kimmich na ispitu kao i timski pristup ovako dobrim individuama.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
tiketoke
Postovi: 475
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 20 jun 2026, 20:58



Neupotrebljivi parmak, ponovo desno, kao i smlata u vrhu napada.

Potpuno sterilni i neupotrebljivi igrači protiv fizičkih aždaja.

Na klupi meanwhile , Woltemade, Undav , Leweling

Kaunas
Postovi: 13497
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kaunas » 20 jun 2026, 21:03

Nagy rijetko nedokazan lik
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8512
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 20 jun 2026, 21:12

zivo me zanima kako ce kimmich da "pokrije" diomandea, jos kad uzmemo u obzir da ce mu "pomagati" sane. :rol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 20 jun 2026, 23:58

Nmecha :tokralju:

Deniz :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

ljevak
Postovi: 1184
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ljevak » 20 jun 2026, 23:58

izađe mejt Pavlović i odmah proguli

Kakav je to hodajući mrtvac

Avatar
tiketoke
Postovi: 475
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 21 jun 2026, 00:04

Steta Undava , steta Woltemadea i Lewelinga

Bili bi mnogo,mnogo korisniji tj bukvalno ne mozes biti gori od Havetza i Sanea.

No , sve i da igraju sve iduce minute i da se uigraju
Prekasno je, jer je Francuska u 1/8 prejaka

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []