Kerim Alajbegović

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
delko
Postovi: 3709
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la delko » 20 jun 2026, 12:32

izdzezveubrazil je napisao/la:
20 jun 2026, 12:27
delko je napisao/la:
20 jun 2026, 12:24
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 11:53
S obzirom da su nam ofanzivni trenutno nikakvi, sto zbog filozofije igre, sto zbog njih samih. Trenutno možemo govoriti samo o najmanje lošem a to je svakako Kerim.
Pa vala nije ni dobar, sastao se s loptom nije. Evo u dve utakmice da li je imao ijedan prolaz, neki dobar sut/centarsut ?
Pa je li odlično podvalio Džeki loptu, kad je ovaj centrirao a moćni Benga promašio loptu u prvom poluvremenu?
Eto jedno sastajanje s loptom naseg trebalo bi najboljeg igraca :) Ne vidi se na terenu a trebalo bi preko njega da ide vecina akcija

Avatar
jasmin10
Postovi: 14897
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la jasmin10 » 20 jun 2026, 12:34

delko je napisao/la:
20 jun 2026, 12:24
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 11:53
S obzirom da su nam ofanzivni trenutno nikakvi, sto zbog filozofije igre, sto zbog njih samih. Trenutno možemo govoriti samo o najmanje lošem a to je svakako Kerim.
Pa vala nije ni dobar, sastao se s loptom nije. Evo u dve utakmice da li je imao ijedan prolaz, neki dobar sut/centarsut ?
Manje je los od Esmira i Memica.

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Madal » 20 jun 2026, 13:19

jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 12:34
delko je napisao/la:
20 jun 2026, 12:24
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 11:53
S obzirom da su nam ofanzivni trenutno nikakvi, sto zbog filozofije igre, sto zbog njih samih. Trenutno možemo govoriti samo o najmanje lošem a to je svakako Kerim.
Pa vala nije ni dobar, sastao se s loptom nije. Evo u dve utakmice da li je imao ijedan prolaz, neki dobar sut/centarsut ?
Manje je los od Esmira i Memica.
Momak je uzasno odigrao. U 2 utakmice Memic je za klasu iznad obojice odigrao.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 13:20

jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 12:34
delko je napisao/la:
20 jun 2026, 12:24
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 11:53
S obzirom da su nam ofanzivni trenutno nikakvi, sto zbog filozofije igre, sto zbog njih samih. Trenutno možemo govoriti samo o najmanje lošem a to je svakako Kerim.
Pa vala nije ni dobar, sastao se s loptom nije. Evo u dve utakmice da li je imao ijedan prolaz, neki dobar sut/centarsut ?
Manje je los od Esmira i Memica.
Iskreno, nije. Memic se krivi opravdano zbog golova. Bajraktarevic zbog qrcobolje. Alajbegovic je po meni dosta sebican bio u par navrata, na stranu onaj pas u prostor u jednom napadu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Madal » 20 jun 2026, 13:21

Ma to ti je do formacije sto je los i sebican. Najjaci argument.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

izdzezveubrazil
Postovi: 3321
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la izdzezveubrazil » 20 jun 2026, 13:28

Mi nemamo akcija, da bi se teretilo ijednog igrača za nešto u tom kontekstu.

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la signalidunapark » 20 jun 2026, 13:31

Godine mlade, godine lude...to je jedini razlog mrljave igre.
Ima ogroman talent, drskost i fudbalski IQ, ali ne i iskustvo i staloženost da napravi pravu stvar u pravom trenutku. Sličan problem ima i Bajraktarević. Obojici treba još "pure" i još sezona dvije u PSV-u, i Bayeru da se bubice istrijebe. Ne sumnjam u njih, jer obojica će imati velike karijere. Uopće se ne brinem.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14897
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la jasmin10 » 20 jun 2026, 13:46

Lošiji je od Memica, koji je direktan krivac za dva gola, jer je pokušao da dribla. :rol:

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 13:51

Procitaj opet. Nije losiji od njega, nego jednako los. Ne mora svaki napad peljati loptu dok ga trojica ne okruze. Ne vidim problem ako se kaze da je los nekad, sasvim normalna stvar za fakticki dijete od 18 godina.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
jasmin10
Postovi: 14897
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la jasmin10 » 20 jun 2026, 14:08

DamirT je napisao/la:
20 jun 2026, 13:51
Procitaj opet. Nije losiji od njega, nego jednako los. Ne mora svaki napad peljati loptu dok ga trojica ne okruze. Ne vidim problem ako se kaze da je los nekad, sasvim normalna stvar za fakticki dijete od 18 godina.
Pa već sam napisao da je los, ali najmanje los od ostalih. Esmir gubi loptu, dobijamo crveni. Amar kriv za dva gola. Ne vidim kako je moguće da je Kerim lošiji od toga.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5834
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la CAGarfia » 20 jun 2026, 14:11

Daleko ispod svojih mogućnosti je odigrao protiv Švice. Iskupit će se protiv Katara.

Avatar
Sheyi
Postovi: 13888
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Sheyi » 20 jun 2026, 14:15

CAGarfia je napisao/la:
20 jun 2026, 14:11
Daleko ispod svojih mogućnosti je odigrao protiv Švice. Iskupit će se protiv Katara.
Ma vjerujem da smo svi ocekivali drugaciji doprinod Kerima i Esmira na prvenstvu, ja sam ocekivao ce konstatno da siluju protivnicku odbranu i da cemo biti hit sa ta dva krila, ali dobro. Profulio sam i zato sam vise razocaran, ocekivanja su mi bila previsoka, mozda neopravdano :mrgreen:

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5834
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la CAGarfia » 20 jun 2026, 14:17

Sheyi je napisao/la:
20 jun 2026, 14:15
CAGarfia je napisao/la:
20 jun 2026, 14:11
Daleko ispod svojih mogućnosti je odigrao protiv Švice. Iskupit će se protiv Katara.
Ma vjerujem da smo svi ocekivali drugaciji doprinod Kerima i Esmira na prvenstvu, ja sam ocekivao ce konstatno da siluju protivnicku odbranu i da cemo biti hit sa ta dva krila, ali dobro. Profulio sam i zato sam vise razocaran, ocekivanja su mi bila previsoka, mozda neopravdano :mrgreen:
Isto sve, ali neka natamburaju Katar i eto hajpa opet. :mrgreen:

Avatar
Sveti
Postovi: 10091
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Sveti » 20 jun 2026, 14:18

Sheyi je napisao/la:
20 jun 2026, 14:15
CAGarfia je napisao/la:
20 jun 2026, 14:11
Daleko ispod svojih mogućnosti je odigrao protiv Švice. Iskupit će se protiv Katara.
Ma vjerujem da smo svi ocekivali drugaciji doprinod Kerima i Esmira na prvenstvu, ja sam ocekivao ce konstatno da siluju protivnicku odbranu i da cemo biti hit sa ta dva krila, ali dobro. Profulio sam i zato sam vise razocaran, ocekivanja su mi bila previsoka, mozda neopravdano :mrgreen:
Pa ja mislim da bi sa ovakvom timskom fudbalskom filozofijom i vinicius imo problema da nesto napravi. Dva vezna ti naprave ukupno 3 okomita pasa za cijelu utakmicu, plus smo 80 minuta bili svi u vasiljevom krilu, sta tu krila, bekovi i napadaci mogu da naprave
naprijed rejal

Avatar
jasmin10
Postovi: 14897
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la jasmin10 » 20 jun 2026, 14:19

Sveti je napisao/la:
20 jun 2026, 14:18
Sheyi je napisao/la:
20 jun 2026, 14:15
CAGarfia je napisao/la:
20 jun 2026, 14:11
Daleko ispod svojih mogućnosti je odigrao protiv Švice. Iskupit će se protiv Katara.
Ma vjerujem da smo svi ocekivali drugaciji doprinod Kerima i Esmira na prvenstvu, ja sam ocekivao ce konstatno da siluju protivnicku odbranu i da cemo biti hit sa ta dva krila, ali dobro. Profulio sam i zato sam vise razocaran, ocekivanja su mi bila previsoka, mozda neopravdano :mrgreen:
Pa ja mislim da bi sa ovakvom timskom fudbalskom filozofijom i vinicius imo problema da nesto napravi. Dva vezna ti naprave ukupno 3 okomita pasa za cijelu utakmicu, plus smo 80 minuta bili svi u vasiljevom krilu, sta tu krila, bekovi i napadaci mogu da naprave
Bravo. Samo potpuna neznalica može misliti da je slučajno to sto nam je cijeli ofanzivni dio u qrcu.

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Madal » 20 jun 2026, 14:52

Sveti je napisao/la:
20 jun 2026, 14:18
Sheyi je napisao/la:
20 jun 2026, 14:15
CAGarfia je napisao/la:
20 jun 2026, 14:11
Daleko ispod svojih mogućnosti je odigrao protiv Švice. Iskupit će se protiv Katara.
Ma vjerujem da smo svi ocekivali drugaciji doprinod Kerima i Esmira na prvenstvu, ja sam ocekivao ce konstatno da siluju protivnicku odbranu i da cemo biti hit sa ta dva krila, ali dobro. Profulio sam i zato sam vise razocaran, ocekivanja su mi bila previsoka, mozda neopravdano :mrgreen:
Pa ja mislim da bi sa ovakvom timskom fudbalskom filozofijom i vinicius imo problema da nesto napravi. Dva vezna ti naprave ukupno 3 okomita pasa za cijelu utakmicu, plus smo 80 minuta bili svi u vasiljevom krilu, sta tu krila, bekovi i napadaci mogu da naprave
Ja nisam mislio na golove ili asistencije. Ja mislim na opceniti ucinak na terenu dakle ako primi loptu da makar izbori aut pa tako prenesemo igru na njihovu polovinu, da dobije duele, da pri prenosenju predribla nekog pa nas izvuce iz pritiska itd Nije nista od toga radio.
U napadu je kriminal sto ono nije dodao Dzeki na vrijeme. Korneri uzas. Opcenito i to prilika sto je imao u napadu je sve sjebao.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21911
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Unofficialpage » 20 jun 2026, 16:03

Sveti je napisao/la:
20 jun 2026, 14:18
Sheyi je napisao/la:
20 jun 2026, 14:15
CAGarfia je napisao/la:
20 jun 2026, 14:11
Daleko ispod svojih mogućnosti je odigrao protiv Švice. Iskupit će se protiv Katara.
Ma vjerujem da smo svi ocekivali drugaciji doprinod Kerima i Esmira na prvenstvu, ja sam ocekivao ce konstatno da siluju protivnicku odbranu i da cemo biti hit sa ta dva krila, ali dobro. Profulio sam i zato sam vise razocaran, ocekivanja su mi bila previsoka, mozda neopravdano :mrgreen:
Pa ja mislim da bi sa ovakvom timskom fudbalskom filozofijom i vinicius imo problema da nesto napravi. Dva vezna ti naprave ukupno 3 okomita pasa za cijelu utakmicu, plus smo 80 minuta bili svi u vasiljevom krilu, sta tu krila, bekovi i napadaci mogu da naprave
Upravo ovo. Neka budu Vinicius s jedne a s druge Olise teško bi šta napravili. A ni Esmir ni Kerim nisu ni blizu nivoa ove dvojice.

Jedino što još treba da nauči a to je da se brže oslobađa lopte jer nam je u onoj situaciji možda čist gol upropastio nepotrebnim driblinzima ali mlad je i popravit će to.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Atlanta
Postovi: 343
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Atlanta » 20 jun 2026, 16:14

Mislim da momku nemamo sta zamjeriti. Postavka igre sto kazete, a uz to momcina je igrao za u19 prosle godine u ovo doba. On nema ni 50 utakmica u profi fudbalu. Isto vazi za Esmira, ne racunam MLS. Liga koja nema sistem ispadanje/promocija nije ozbiljna liga

Prvo im je veliko takmicenje, nije zadnje ubjedjen sam u to.
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Madal » 20 jun 2026, 16:31

Atlanta je napisao/la:
20 jun 2026, 16:14
Mislim da momku nemamo sta zamjeriti. Postavka igre sto kazete, a uz to momcina je igrao za u19 prosle godine u ovo doba. On nema ni 50 utakmica u profi fudbalu. Isto vazi za Esmira, ne racunam MLS. Liga koja nema sistem ispadanje/promocija nije ozbiljna liga

Prvo im je veliko takmicenje, nije zadnje ubjedjen sam u to.
Naravno da nemamo. Samo treba napisati sta je cinjenica - go qurac je bio.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24451
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Kerim Alajbegović

Post Postao/la Goalgetter » 20 jun 2026, 17:11

Bayer Leverkusen doveo Moreiru iz Lyona za 30 miliona, igra lijevo krilo kao i Kerim.
Da li ga mozda planiraju umjesto Grimalda, nisam ga gledao do sada, ali ako ga dovode za Kerimovu poziciju onda je njegov odlazak vec siguran.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Bing [Bot], Proximic i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []