Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
Arvid
Postovi: 24128
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Arvid » 20 jun 2026, 23:16

Morel malo hlopta i za mog elfa
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59805
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Virtu4l » 20 jun 2026, 23:16

invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:15
Cekaj brate od cega zavisi jel amerika il prvi iz ove grupe :hmmmmm:
1921ljoze je napisao/la:
20 jun 2026, 23:08
U rasporedu kombinacija, grupa D ima prioritet da "pokupi" grupu B ako grupa A otpadne. Da se to ne bi desilo, potrebno je da se poklopi scenario u kojem trećeplasirani iz grupe D (npr. Paragvaj ili Australija) i grupe F (npr. Japan) potpuno ispadnu s turnira, što bi primoralo FIFA-in algoritam da preraspodijeli BiH (grupu B) direktno na grupu E. [1]

Zaključak: Ako treći iz grupe A ispadne, Zmajevi idu na grupu E samo ako istovremeno ispadnu i trećeplasirane ekipe iz grupa D i F, a prođu ekipe iz grupa B i C zajedno sa većinom ekipa iz drugog dijela turnira (od G do K). [1]
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
invincible1921
Postovi: 11448
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la invincible1921 » 20 jun 2026, 23:18

Virtu4l je napisao/la:
20 jun 2026, 23:16
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:15
Cekaj brate od cega zavisi jel amerika il prvi iz ove grupe :hmmmmm:
1921ljoze je napisao/la:
20 jun 2026, 23:08
U rasporedu kombinacija, grupa D ima prioritet da "pokupi" grupu B ako grupa A otpadne. Da se to ne bi desilo, potrebno je da se poklopi scenario u kojem trećeplasirani iz grupe D (npr. Paragvaj ili Australija) i grupe F (npr. Japan) potpuno ispadnu s turnira, što bi primoralo FIFA-in algoritam da preraspodijeli BiH (grupu B) direktno na grupu E. [1]

Zaključak: Ako treći iz grupe A ispadne, Zmajevi idu na grupu E samo ako istovremeno ispadnu i trećeplasirane ekipe iz grupa D i F, a prođu ekipe iz grupa B i C zajedno sa većinom ekipa iz drugog dijela turnira (od G do K). [1]
:thumbup:

Znaci ipak 99% amerika, ako sam dobro razumio ovo
=\_1921_/=

Confiance
Postovi: 1347
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Confiance » 20 jun 2026, 23:18

invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:15
0oo0 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:01
realno laksa nam je protiv slonovace nego sad-a ako prodjemo ko treci, nije nam ni los ovaj rezultat
Cekaj brate od cega zavisi jel amerika il prvi iz ove grupe :hmmmmm:
Raja ne konta izgleda, mora biti bas specifican raspored 8 najboljih selekcija da bi mi isli na nekog drugog osim SAD-a. To je red velicine 1-2% otprilike, skoro pa nemoguce. SAD nas ceka ako prodjemo Katar
Zadnja izmjena: Confiance, dana/u 20 jun 2026, 23:19, ukupno mijenjano 1 put.

ElAn10
Postovi: 618
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ElAn10 » 20 jun 2026, 23:19

Ma morat ce ih kurd spasavati

qaa18
Postovi: 3559
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la qaa18 » 20 jun 2026, 23:19

Kaznice ovo Nijemci, umjesto 2 0, imaces 1 1.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

1921ljoze
Postovi: 793
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la 1921ljoze » 20 jun 2026, 23:19

invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:18
Virtu4l je napisao/la:
20 jun 2026, 23:16
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:15
Cekaj brate od cega zavisi jel amerika il prvi iz ove grupe :hmmmmm:
1921ljoze je napisao/la:
20 jun 2026, 23:08
U rasporedu kombinacija, grupa D ima prioritet da "pokupi" grupu B ako grupa A otpadne. Da se to ne bi desilo, potrebno je da se poklopi scenario u kojem trećeplasirani iz grupe D (npr. Paragvaj ili Australija) i grupe F (npr. Japan) potpuno ispadnu s turnira, što bi primoralo FIFA-in algoritam da preraspodijeli BiH (grupu B) direktno na grupu E. [1]

Zaključak: Ako treći iz grupe A ispadne, Zmajevi idu na grupu E samo ako istovremeno ispadnu i trećeplasirane ekipe iz grupa D i F, a prođu ekipe iz grupa B i C zajedno sa većinom ekipa iz drugog dijela turnira (od G do K). [1]
:thumbup:

Znaci ipak 99% amerika, ako sam dobro razumio ovo
To mi je Al rekao
Znaci ceska da ne prodje
Svedska da ostane ba 3 boda i ispadne
I paragvaj australija da neko pobjedi u tom mecu a druga repka ostana na 3 boda

Avatar
tiketoke
Postovi: 490
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la tiketoke » 20 jun 2026, 23:20

Ostaje enigma,kako je ovaj Rudiger uspio u Realu.

Daduli
Postovi: 1040
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Daduli » 20 jun 2026, 23:20

Confiance je napisao/la:
20 jun 2026, 23:18
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:15
0oo0 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:01
realno laksa nam je protiv slonovace nego sad-a ako prodjemo ko treci, nije nam ni los ovaj rezultat
Cekaj brate od cega zavisi jel amerika il prvi iz ove grupe :hmmmmm:
Raja ne konta izgleda, mora biti bas specifican raspored 8 najboljih selekcija da bi mi isli na nekog drugog osim SAD-a. To je red velicine 1-2% otprilike, skoro pa nemoguce. SAD nas ceka ako prodjemo Katar
https://en.wikipedia.org/wiki/2026_FIFA ... kout_stage

Ja kako ovo vidim mi idemo na prvog iz ove grupe, ako ne odu oni na trećeg iz grupe A (tj ako ga ne bude).

Match 74: Winner Group E vs Best 3rd place Group A/B/C/D/F
Glory Glory Man United

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6320
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la AshburtonG » 20 jun 2026, 23:22

Virtu4l je napisao/la:
20 jun 2026, 22:55
AshburtonG je napisao/la:
20 jun 2026, 22:53
Bukvalno gledam im postavku, te trku bez lopte u fazi napada i ne vjerujem da se radi od africkoj ekipi. :salut:
Pogledaj trku i vraćanje na pozicije kad izgube loptu, plus lagano iznošenje lopte bez panike i ludila kad Nijemci kruže oko i u 16.
Ma to svakako, ali mi je vise fascinantna ova ofanzivna trka. Bukvalno po 2 igraca konstantno sama na prijemu lopte, a da je realizacija bolja, moglo je vec biti makar 3 razlike.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9500
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la JayCatwright » 20 jun 2026, 23:23

Sad ce proigrati cim su ova dva prevaranta iz Bayerna izasla.

Confiance
Postovi: 1347
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Confiance » 20 jun 2026, 23:23

Daduli je napisao/la:
20 jun 2026, 23:20
Confiance je napisao/la:
20 jun 2026, 23:18
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:15


Cekaj brate od cega zavisi jel amerika il prvi iz ove grupe :hmmmmm:
Raja ne konta izgleda, mora biti bas specifican raspored 8 najboljih selekcija da bi mi isli na nekog drugog osim SAD-a. To je red velicine 1-2% otprilike, skoro pa nemoguce. SAD nas ceka ako prodjemo Katar
https://en.wikipedia.org/wiki/2026_FIFA ... kout_stage

Ja kako ovo vidim mi idemo na prvog iz ove grupe, ako ne odu oni na trećeg iz grupe A (tj ako ga ne bude).
Ovdje ima komplet excel file sa svim utakmicama i algoritam kako se ti protivnici dodjeljuju. Kome se da nek upise dosadasnje rezultate i otprilike logicne rezultate za dalje, tu se najbolje vidi sta i kako. Sustina je da idemo na SAD :D

https://hermann-baum.de/excel/WorldCup/en/

Avatar
Arvid
Postovi: 24128
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Arvid » 20 jun 2026, 23:24

Sakrili im ljudi loptu kako su izašli iz svlačionice :bow:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11448
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la invincible1921 » 20 jun 2026, 23:24

1921ljoze je napisao/la:
20 jun 2026, 23:19
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 23:18
Virtu4l je napisao/la:
20 jun 2026, 23:16



:thumbup:

Znaci ipak 99% amerika, ako sam dobro razumio ovo
To mi je Al rekao
Znaci ceska da ne prodje
Svedska da ostane ba 3 boda i ispadne
I paragvaj australija da neko pobjedi u tom mecu a druga repka ostana na 3 boda
Ma ja, sansa nepostojeca :D
=\_1921_/=

Avatar
Clutch
Postovi: 7194
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Clutch » 20 jun 2026, 23:25

Sto ne igra Woltemade
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Velizar
Postovi: 1503
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Velizar » 20 jun 2026, 23:27

svabe ako izgube idu na norvesku vjerovatno. znaci ispadanje cionisticke kurave vec u narednoj fazi.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12613
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la BoixosNois1899 » 20 jun 2026, 23:27

Švabe nastavljaju tradiciju brukanja na svjetskim prvenstvima. Bezvezna ekipa.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

inzomni
Postovi: 1608
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la inzomni » 20 jun 2026, 23:28

Kakvu promjenu pravca imaju u nogama igraci CIV...

Rauber33
Postovi: 836
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Rauber33 » 20 jun 2026, 23:28

Pancerima spale gusjenice

Avatar
DamirT
Postovi: 30993
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 23:29

Ma uvalit ce ga ovi hadalji nekako.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3, Mostarac12345 i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []