Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

We are 26
Avatar
Markinhio
Postovi: 1369
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la Markinhio » 08 jun 2026, 21:04

Edincapitano je napisao/la:
08 jun 2026, 19:59
Sindikat12 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:30
RobertHrkac555 je napisao/la:
08 jun 2026, 18:33
Kakvo podcjenjivanje Ekvadora, nemojte se iznenaditi njihovom dobrom igrom
100% tipujem ih medju 8 najbolji, dark horse turnira.
Hrabro ali moguce, kolika je kvota? :)

Gledao sam na nas da doguramo do osminefinala da je 4 kvota, ne znam jel bas dobra kvota jel dalek je put do toga ali stavio sam 100€ pa nek gori :)
Usudio bih se staviti pare da ce biti pobjednik grupe

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la Edincapitano » 08 jun 2026, 22:31

Markinhio je napisao/la:
08 jun 2026, 21:04
Edincapitano je napisao/la:
08 jun 2026, 19:59
Sindikat12 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:30


100% tipujem ih medju 8 najbolji, dark horse turnira.
Hrabro ali moguce, kolika je kvota? :)

Gledao sam na nas da doguramo do osminefinala da je 4 kvota, ne znam jel bas dobra kvota jel dalek je put do toga ali stavio sam 100€ pa nek gori :)
Usudio bih se staviti pare da ce biti pobjednik grupe
Njemci su i dalje njemci..

insimadop
Postovi: 388
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la insimadop » 09 jun 2026, 11:27

231983 je napisao/la:
08 jun 2026, 18:03
Edincapitano je napisao/la:
08 jun 2026, 15:03
231983 je napisao/la:
01 jun 2026, 19:35
Eto ja cu i umrijet a nikad mi nece bit jasno kako recimo ovaj Caicedo moze vrijediti, paz' ovo: 110 mil. €.

Nije losa ova ekipa Ekvadora, ali da bas vrijede 366 mil., dakle dva i po puta vise od nas... ne znam.
Zato sto je najboljih defenzivni veznjak u Engleskoj. Cuj zasto, a i jesu tri puta boljih od nas ako gledas na papiru.

Pacho glavni u PSGu, Caicedo glavni u Celziju, Ovaj Ordonez je zvijer a mlad, Hincapie malo malo igra u najboljem klubu u Engleskoj, Estupinan igra u Milanu i imaju onog momka u Sunderlandu sto je solidan.

Sta mi imamo? Dzeku u 41oj godini? Kerim sto je jucer krenuo igrati u Austrijoj? Tarik je trenutno najskuplji nas igrac s igra u Sassulo koja je zlatna sredina u Italiji.

Skinite malo naucale bosanske, imamo potencijal, imamo mlade momke ali Ekvador je trenutno puno jaci od nas, i to se vidi gdje igraju momci i koliko vrijede.
Pacho glavni u PSG?!? Pacho glavni u PSG?!? Znaš li da je od svih njihovih defabzivaca najslabije ocijenjen? A i to nije važno, pored onakvih igrača Pacho da im je glavni?!?

Caicedo glavni u Chelsea?!? I to u nikad gorem Chelseau u zadnjih 20 godina!

Estupian u mrtvom Milanu više na klupi nego na terenu.

Ma nebitno. Nisam rekao da nemaju bolju ekipu od nas, ali halo ba, dva i po puta... ma hajde!
Siguran sam da igramo 5 utakmica da bi bilo uvrh glave 3-2 za njih! To što su ti gologuzani iz J. Amerike na cijeni to je druga stvar.
Pacho je mnogo bitniji u PSG nego Esmir u PSV
Caicedo je mnogo bitniji u Chelseaju nego Kerim u Salzburgu
Džeko u mrtvoj Fiorentini više na klupi nego na terenu

ILI ako ćeš pozicija po poziciju

Pacho je jednako bitan PSG-u koliko i Muharemović Sassuolu ili Katić Schalkeu (uporedi klubove)
Caicedo je mnogo bitniji Chelseaju nego Tahirović Brondbyu, Bašić Astani ili Šunjić Pafosu (uporedi klubove)
Estupinan je mnogo bitniji Milanu nego Mujakić Gaziantepu, a jednako bitan ili bitniji nego Kolašinac Atalanti

Sindikat12
Postovi: 2264
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la Sindikat12 » 09 jun 2026, 21:23

insimadop je napisao/la:
09 jun 2026, 11:27
231983 je napisao/la:
08 jun 2026, 18:03
Edincapitano je napisao/la:
08 jun 2026, 15:03


Zato sto je najboljih defenzivni veznjak u Engleskoj. Cuj zasto, a i jesu tri puta boljih od nas ako gledas na papiru.

Pacho glavni u PSGu, Caicedo glavni u Celziju, Ovaj Ordonez je zvijer a mlad, Hincapie malo malo igra u najboljem klubu u Engleskoj, Estupinan igra u Milanu i imaju onog momka u Sunderlandu sto je solidan.

Sta mi imamo? Dzeku u 41oj godini? Kerim sto je jucer krenuo igrati u Austrijoj? Tarik je trenutno najskuplji nas igrac s igra u Sassulo koja je zlatna sredina u Italiji.

Skinite malo naucale bosanske, imamo potencijal, imamo mlade momke ali Ekvador je trenutno puno jaci od nas, i to se vidi gdje igraju momci i koliko vrijede.
Pacho glavni u PSG?!? Pacho glavni u PSG?!? Znaš li da je od svih njihovih defabzivaca najslabije ocijenjen? A i to nije važno, pored onakvih igrača Pacho da im je glavni?!?

Caicedo glavni u Chelsea?!? I to u nikad gorem Chelseau u zadnjih 20 godina!

Estupian u mrtvom Milanu više na klupi nego na terenu.

Ma nebitno. Nisam rekao da nemaju bolju ekipu od nas, ali halo ba, dva i po puta... ma hajde!
Siguran sam da igramo 5 utakmica da bi bilo uvrh glave 3-2 za njih! To što su ti gologuzani iz J. Amerike na cijeni to je druga stvar.
Pacho je mnogo bitniji u PSG nego Esmir u PSV
Caicedo je mnogo bitniji u Chelseaju nego Kerim u Salzburgu
Džeko u mrtvoj Fiorentini više na klupi nego na terenu

ILI ako ćeš pozicija po poziciju

Pacho je jednako bitan PSG-u koliko i Muharemović Sassuolu ili Katić Schalkeu (uporedi klubove)
Caicedo je mnogo bitniji Chelseaju nego Tahirović Brondbyu, Bašić Astani ili Šunjić Pafosu (uporedi klubove)
Estupinan je mnogo bitniji Milanu nego Mujakić Gaziantepu, a jednako bitan ili bitniji nego Kolašinac Atalanti

Smijesno je njih poredit sa nama, ubili bi nas. Imaju 20 tekmi bez poraza, 6 primljeni golova u zadnji 20 utakmica… mi da smo u toj formi pricali bi da mozemo do polufinala….

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la RobertHrkac555 » 14 jun 2026, 18:59

Mislim da će Curacao uzeti nekome bod u ovoj skupini, sad koga će iznenaditi vidjet ćemo
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Kaunas
Postovi: 13511
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 19:19

RobertHrkac555 je napisao/la:
14 jun 2026, 18:59
Mislim da će Curacao uzeti nekome bod u ovoj skupini, sad koga će iznenaditi vidjet ćemo
Nece gola dat u ovoj grupi smrti, da su u nekoj drugoj otkinuli bi nesto al ovdje mrka kapa.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Generation74
Postovi: 167
Pridružen/a: 14 dec 2016, 18:53
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la Generation74 » 14 jun 2026, 19:23

Kaunas je napisao/la:
14 jun 2026, 19:19
RobertHrkac555 je napisao/la:
14 jun 2026, 18:59
Mislim da će Curacao uzeti nekome bod u ovoj skupini, sad koga će iznenaditi vidjet ćemo
Nece gola dat u ovoj grupi smrti, da su u nekoj drugoj otkinuli bi nesto al ovdje mrka kapa.
Tako sam i ja mislio za Katar.

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la 231983 » 20 jun 2026, 23:25

Eno pjevaju navijači
Naprijed Obalo slonovače ljubavi moja!!!

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la 231983 » 21 jun 2026, 09:09

Edincapitano je napisao/la:
08 jun 2026, 19:52
231983 je napisao/la:
08 jun 2026, 18:03
Edincapitano je napisao/la:
08 jun 2026, 15:03


Zato sto je najboljih defenzivni veznjak u Engleskoj. Cuj zasto, a i jesu tri puta boljih od nas ako gledas na papiru.

Pacho glavni u PSGu, Caicedo glavni u Celziju, Ovaj Ordonez je zvijer a mlad, Hincapie malo malo igra u najboljem klubu u Engleskoj, Estupinan igra u Milanu i imaju onog momka u Sunderlandu sto je solidan.

Sta mi imamo? Dzeku u 41oj godini? Kerim sto je jucer krenuo igrati u Austrijoj? Tarik je trenutno najskuplji nas igrac s igra u Sassulo koja je zlatna sredina u Italiji.

Skinite malo naucale bosanske, imamo potencijal, imamo mlade momke ali Ekvador je trenutno puno jaci od nas, i to se vidi gdje igraju momci i koliko vrijede.
Pacho glavni u PSG?!? Pacho glavni u PSG?!? Znaš li da je od svih njihovih defabzivaca najslabije ocijenjen? A i to nije važno, pored onakvih igrača Pacho da im je glavni?!?

Caicedo glavni u Chelsea?!? I to u nikad gorem Chelseau u zadnjih 20 godina!

Estupian u mrtvom Milanu više na klupi nego na terenu.

Ma nebitno. Nisam rekao da nemaju bolju ekipu od nas, ali halo ba, dva i po puta... ma hajde!
Siguran sam da igramo 5 utakmica da bi bilo uvrh glave 3-2 za njih! To što su ti gologuzani iz J. Amerike na cijeni to je druga stvar.
Kako nije glavni Pacho? On je standardan u odbrani koja je osvojila LP. Znaci u najboljem klubu u Evropi? Sigurno bi bili DOSTA slabiji bez njega, nije PSG samo Dembele i Vitinha.

Celzi jest bas slab ove sezone ali Caicedo kida na sredini, glatko bi mogao igrati u kojem kod klubu u Engleskoj. Krunic kad je bio na klupi Milana UVIJEK se pisalo ”mora biti u prvih 11, opet je to Milan”. A sada Estupinan je kao kanta, dobro, jesil ga gledao u Brightonu?

Kod nas kad jedan momak krene igrati u Serie A, dizemo ga u nebesa i pisemo ode u Real, City itd a kad neki drugi momci iz druge nacije igraju po Celziju, PSG, Arsenalu onda nije to nista specijalno.

Uopste nije cudno sto vrijede haman tri puta vise. Vidjeces na SP ako nisi vidio ovih par igraca u svojim klubovima kako igraju ;)
Đe si jarane
Zadnja izmjena: 231983, dana/u 21 jun 2026, 09:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la 231983 » 21 jun 2026, 09:11

Markinhio je napisao/la:
08 jun 2026, 18:41
231983 je napisao/la:
08 jun 2026, 18:03
Edincapitano je napisao/la:
08 jun 2026, 15:03


Zato sto je najboljih defenzivni veznjak u Engleskoj. Cuj zasto, a i jesu tri puta boljih od nas ako gledas na papiru.

Pacho glavni u PSGu, Caicedo glavni u Celziju, Ovaj Ordonez je zvijer a mlad, Hincapie malo malo igra u najboljem klubu u Engleskoj, Estupinan igra u Milanu i imaju onog momka u Sunderlandu sto je solidan.

Sta mi imamo? Dzeku u 41oj godini? Kerim sto je jucer krenuo igrati u Austrijoj? Tarik je trenutno najskuplji nas igrac s igra u Sassulo koja je zlatna sredina u Italiji.

Skinite malo naucale bosanske, imamo potencijal, imamo mlade momke ali Ekvador je trenutno puno jaci od nas, i to se vidi gdje igraju momci i koliko vrijede.
Pacho glavni u PSG?!? Pacho glavni u PSG?!? Znaš li da je od svih njihovih defabzivaca najslabije ocijenjen? A i to nije važno, pored onakvih igrača Pacho da im je glavni?!?

Caicedo glavni u Chelsea?!? I to u nikad gorem Chelseau u zadnjih 20 godina!

Estupian u mrtvom Milanu više na klupi nego na terenu.

Ma nebitno. Nisam rekao da nemaju bolju ekipu od nas, ali halo ba, dva i po puta... ma hajde!
Siguran sam da igramo 5 utakmica da bi bilo uvrh glave 3-2 za njih! To što su ti gologuzani iz J. Amerike na cijeni to je druga stvar.
U 5 utakmica bi dobili svih 5 rutinski protiv bih
Đe si i ti jarane

Avatar
231983
Postovi: 2127
Pridružen/a: 25 sep 2020, 00:08
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la 231983 » 21 jun 2026, 09:13

Sindikat12 je napisao/la:
08 jun 2026, 19:30
RobertHrkac555 je napisao/la:
08 jun 2026, 18:33
Kakvo podcjenjivanje Ekvadora, nemojte se iznenaditi njihovom dobrom igrom
100% tipujem ih medju 8 najbolji, dark horse turnira.
Fali ti H u ovoj riječi najbolji, ali nije to tema 🤣

Avatar
Markinhio
Postovi: 1369
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la Markinhio » 21 jun 2026, 09:47

231983 je napisao/la:
21 jun 2026, 09:11
Markinhio je napisao/la:
08 jun 2026, 18:41
231983 je napisao/la:
08 jun 2026, 18:03


Pacho glavni u PSG?!? Pacho glavni u PSG?!? Znaš li da je od svih njihovih defabzivaca najslabije ocijenjen? A i to nije važno, pored onakvih igrača Pacho da im je glavni?!?

Caicedo glavni u Chelsea?!? I to u nikad gorem Chelseau u zadnjih 20 godina!

Estupian u mrtvom Milanu više na klupi nego na terenu.

Ma nebitno. Nisam rekao da nemaju bolju ekipu od nas, ali halo ba, dva i po puta... ma hajde!
Siguran sam da igramo 5 utakmica da bi bilo uvrh glave 3-2 za njih! To što su ti gologuzani iz J. Amerike na cijeni to je druga stvar.
U 5 utakmica bi dobili svih 5 rutinski protiv bih
Đe si i ti jarane
E jbg,enner valencia je najveci panj na svijetu

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Grupa E (Njemačka, Curacao, Obala Slonovače, Ekvador)

Post Postao/la RobertHrkac555 » 21 jun 2026, 13:21

Kakve dobre prilike Ekvador noćas nije iskoristio, ovo je stvarno nemoguće. Ovo će ih koštati prolaska dalje
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Invincibles14 i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []