Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5255
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 20 jun 2026, 22:10

Brokula je napisao/la:
20 jun 2026, 22:09
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 21:56
Brokula je napisao/la:
20 jun 2026, 20:36
Halidova smrt je najbolje sto se desilo ovoj drzavi u dugo vremena
Tbjrb.
Svi cemo mi umrijeti, nista tu nije tbjrb
Ja neću, odoh dalje vas obične smrtnike ko šiša :kafa:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
CHR
Postovi: 1358
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CHR » 20 jun 2026, 22:11

MaroonBjelave je napisao/la:
20 jun 2026, 21:51
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 21:44
scholsey je napisao/la:
20 jun 2026, 21:27
Odoše deraši, haman niko ne bi ni skontao da su bili (mimo saobraćaja).

Toliko o tome koliko su njihovi "problemi" bitni.
Nisam ni skonto da je bila dok ne vidjeh na klixu..medjutim evo vidjeh ovog debila sto je stavio ljiljane na gej zastavu...znaci realno bas provokacija.

Znaci brate ne dira vas niko eto hodajte , ne napadaju vas ljudi, eo prvi ja kazem ako hoces budi derpas, al zasto onda ti imas potrebu da mene ujedas? Da neke moje vrijednosti predstavljas ko nazadne i lose...a nesto sad reci ispasce da si vakav, nakav, a ustvari ljudi tr namjerno provociraju
Bez ikakve namjere da ih branim, ali to je stvar percepcije. On kao "normalan" smatra da je normalno nositi ljiljane u srcu isto kao i tebi normalnom :D

Doktor.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5255
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 20 jun 2026, 22:12

CHR je napisao/la:
20 jun 2026, 21:41
scholsey je napisao/la:
20 jun 2026, 21:27
Odoše deraši, haman niko ne bi ni skontao da su bili (mimo saobraćaja).

Toliko o tome koliko su njihovi "problemi" bitni.

Miran san. :kralj:

slika


:opaopa: :opaopa: :opaopa:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la scholsey » 20 jun 2026, 22:14

MaroonBjelave je napisao/la:
20 jun 2026, 21:51
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 21:44
scholsey je napisao/la:
20 jun 2026, 21:27
Odoše deraši, haman niko ne bi ni skontao da su bili (mimo saobraćaja).

Toliko o tome koliko su njihovi "problemi" bitni.
Nisam ni skonto da je bila dok ne vidjeh na klixu..medjutim evo vidjeh ovog debila sto je stavio ljiljane na gej zastavu...znaci realno bas provokacija.

Znaci brate ne dira vas niko eto hodajte , ne napadaju vas ljudi, eo prvi ja kazem ako hoces budi derpas, al zasto onda ti imas potrebu da mene ujedas? Da neke moje vrijednosti predstavljas ko nazadne i lose...a nesto sad reci ispasce da si vakav, nakav, a ustvari ljudi tr namjerno provociraju
Bez ikakve namjere da ih branim, ali to je stvar percepcije. On kao "normalan" smatra da je normalno nositi ljiljane u srcu isto kao i tebi normalnom :D
@invincible1921 pusti ovog normalnog, nije dugo bio na Bjelavama. :mrgreen:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
CHR
Postovi: 1358
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CHR » 20 jun 2026, 22:17

VensanKasel je napisao/la:
20 jun 2026, 22:12
CHR je napisao/la:
20 jun 2026, 21:41
scholsey je napisao/la:
20 jun 2026, 21:27
Odoše deraši, haman niko ne bi ni skontao da su bili (mimo saobraćaja).

Toliko o tome koliko su njihovi "problemi" bitni.

Miran san. :kralj:

slika


:opaopa: :opaopa: :opaopa:
MMM Gelato

Avatar
CHR
Postovi: 1358
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CHR » 20 jun 2026, 22:18


Avatar
jasmin10
Postovi: 14897
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la jasmin10 » 20 jun 2026, 22:23

Brokula je napisao/la:
20 jun 2026, 22:09
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 21:56
Brokula je napisao/la:
20 jun 2026, 20:36
Halidova smrt je najbolje sto se desilo ovoj drzavi u dugo vremena
Tbjrb.
Svi cemo mi umrijeti, nista tu nije tbjrb
Pa šta je dobro u vezi smrti jednog takvog insana ?

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la MaroonBjelave » 20 jun 2026, 22:34

scholsey je napisao/la:
20 jun 2026, 22:14
MaroonBjelave je napisao/la:
20 jun 2026, 21:51
invincible1921 je napisao/la:
20 jun 2026, 21:44


Nisam ni skonto da je bila dok ne vidjeh na klixu..medjutim evo vidjeh ovog debila sto je stavio ljiljane na gej zastavu...znaci realno bas provokacija.

Znaci brate ne dira vas niko eto hodajte , ne napadaju vas ljudi, eo prvi ja kazem ako hoces budi derpas, al zasto onda ti imas potrebu da mene ujedas? Da neke moje vrijednosti predstavljas ko nazadne i lose...a nesto sad reci ispasce da si vakav, nakav, a ustvari ljudi tr namjerno provociraju
Bez ikakve namjere da ih branim, ali to je stvar percepcije. On kao "normalan" smatra da je normalno nositi ljiljane u srcu isto kao i tebi normalnom :D
@invincible1921 pusti ovog normalnog, nije dugo bio na Bjelavama. :mrgreen:
Jest vala, nisam od juce bio. I vec mi nedostaju. :kuknjava:

Avatar
Brokula
Postovi: 26861
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Brokula » 20 jun 2026, 22:36

jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 22:23
Brokula je napisao/la:
20 jun 2026, 22:09
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 21:56


Tbjrb.
Svi cemo mi umrijeti, nista tu nije tbjrb
Pa šta je dobro u vezi smrti jednog takvog insana ?
Donio marketing drzavi kakvim se nismo nadali ni u snu.

A nije da je bio u cvijetu mladosti pa da sad pricamo ko da je neki šok. Ja mislim da bi se i on slozio sa ovim
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1219
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 21 jun 2026, 00:33

E jesu zvezde granda propale jbte. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

GG3
Postovi: 4147
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la GG3 » 21 jun 2026, 00:39

Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:33
E jesu zvezde granda propale jbte. :yawn:
Očekuje li se pobjeda BiH il se nesto promijenilo?

Zvijezde Granda ko Sjedeca Odbojka - ne iznevjeri nikad 🤣
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 jun 2026, 00:40

Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:33
E jesu zvezde granda propale jbte. :yawn:
Kakav strmoglav pad nase dominacije u tom prestiznom takmicenju, samo 5 nasih u finalu.

Kakav im je ono Portugalac? :yawn:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1219
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 21 jun 2026, 00:48

19vendetta87 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:40
Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:33
E jesu zvezde granda propale jbte. :yawn:
Kakav strmoglav pad nase dominacije u tom prestiznom takmicenju, samo 5 nasih u finalu.

Kakav im je ono Portugalac? :yawn:
Ma guzio Daru taj Quaresma pa ga ona pustila do finala. :yawn:
GG3 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:39
Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:33
E jesu zvezde granda propale jbte. :yawn:
Očekuje li se pobjeda BiH il se nesto promijenilo?

Zvijezde Granda ko Sjedeca Odbojka - ne iznevjeri nikad 🤣
Favoriti smo veliki i ove godine. Glavonja Abdijanic gazi prema tituli. Ima ovih par pripadnika romske zajednice koji ga mogu ugroziti. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 jun 2026, 01:44

Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:48
19vendetta87 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:40
Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 00:33
E jesu zvezde granda propale jbte. :yawn:
Kakav strmoglav pad nase dominacije u tom prestiznom takmicenju, samo 5 nasih u finalu.

Kakav im je ono Portugalac? :yawn:
Ma guzio Daru taj Quaresma pa ga ona pustila do finala. :yawn:
Nijedan nas takmicar u top 3...ovo me vise pogodilo nego poraz od Svicarske. Nas prajm u ovom takmicenju je gotov, Makedonija polako preuzima primat. :yawn:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
CHR
Postovi: 1358
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CHR » 21 jun 2026, 03:15

Brokula je napisao/la:
20 jun 2026, 22:09
jasmin10 je napisao/la:
20 jun 2026, 21:56
Brokula je napisao/la:
20 jun 2026, 20:36
Halidova smrt je najbolje sto se desilo ovoj drzavi u dugo vremena
Tbjrb.
Svi cemo mi umrijeti, nista tu nije tbjrb
+1

Neko "gore" ugasi svjetla i cao.

Avatar
CHR
Postovi: 1358
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CHR » 21 jun 2026, 03:24

Da je lake smrti, taman sutra preselio. 🙏

Avatar
Asteriks
Postovi: 10285
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 21 jun 2026, 08:23

Pred hrvatskim je ratarima još jedna žetva, i to pšenice. Procjenjuje se da bi mogla biti rekordna, jer bi urod mogao premašiti i milijun tona. No, ono što proizvođačima ni ovaj put ne ide na ruku jest otkupna cijena. Dosad je s ponudom izašla jedna tvrtka, prema kojoj bi se tona krušnoga zrna mogla plaćati oko 150 eura.
Proizvode oko mlion tona, a domaća potrošnja im je oko 400 000 tona.

Hrvatska nema neke ozbiljne preradbene kapacitete da izvoze hljeb, peciva i griz.

Ovako, izvoze sirovinu a uvoze pekarske proizvode.
A smooth sea never made a skilled sailor.

19vendetta87
Postovi: 10260
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 jun 2026, 09:18

:ljepota:
slika
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Surreal
Postovi: 11803
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 21 jun 2026, 09:37

19vendetta87 je napisao/la:
21 jun 2026, 09:18
:ljepota:
slika
Sarajevo pravi evropski grad.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
TefalTava
Postovi: 1072
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la TefalTava » 21 jun 2026, 10:08

Surreal je napisao/la:
21 jun 2026, 09:37
19vendetta87 je napisao/la:
21 jun 2026, 09:18
:ljepota:
slika
Sarajevo pravi evropski grad.
cek da se samo jave oni veliki zastitnici bosnjaka :beba:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []