Ma to sam za Obalu uzeo kao primjer njihove " lose " izvedbe, realno je da dobiju, ali ekvador i svabe nas mogu izigrati.Sport90 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:31Cuj Obala odigra X. Slonovi ce najmanje 5 golova dati kakav crni X. I ta utakmica uopste nije nama bitna. Za nas je bitna utakmica Njemacka -Ekvador. I tu ako bude X je sve sto nam treba.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:17Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
-
bordobijeli
- Postovi: 18307
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pa da je Ekvador pobjedio onda bi i X bio dovoljan protiv njemacke a ovako Ekvador mora dobit pancere .qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:36Ma to sam za Obalu uzeo kao primjer njihove " lose " izvedbe, realno je da dobiju, ali ekvador i svabe nas mogu izigrati.Sport90 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:31Cuj Obala odigra X. Slonovi ce najmanje 5 golova dati kakav crni X. I ta utakmica uopste nije nama bitna. Za nas je bitna utakmica Njemacka -Ekvador. I tu ako bude X je sve sto nam treba.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:17Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Šta sve ljudi mlate na ovoj temi to je nestvarno.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- feniksptica
- Postovi: 19102
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4
Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo
Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
feniksptica je napisao/la: ↑21 jun 2026, 09:03Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo![]()
Upravo to.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kakav baksuz da ovo uradi nakon vozinhe, eno jos ni milion nije skupio na IGu
-
rossonero85
- Postovi: 589
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
ne vidis da je fake:-)
- invincible1921
- Postovi: 11419
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma sta vam je svijuti, od ovih treveplasiranih vise ce ekipa bit sa manje od 4b nego sa 4b...uzet katar i tjt
=\_1921_/=
-
rossonero85
- Postovi: 589
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Golman Tunisa Dahmen isti nas Zlomislic.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
-
Marokanci58
- Postovi: 678
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Zato treba pristupiti utakmici kao da nismo favoriti A REALNO I NISMO. Kaže Dedić napast ćemo od prve minute. Greška.feniksptica je napisao/la: ↑21 jun 2026, 09:03Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4
Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo![]()
Šanse su 50-50, trebamo biti pametni, zatvoriti prilaze golu a gore će sigurno uci 1-2 čekajući da pogriješe.
Baš bi se obrukali kada i ovu utakmicu ne bi pobjedili. Bili bi uvjerljivo najgora reprezentacija koja se pojavila na SP.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:17Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma kakvi Njemci, druga klasa su postali. Pobijede samo dobro slabije ekipe, nece dalje od cetvrtfinalaicetea01 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:27Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:17Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Wilshere10
- Postovi: 1231
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Istina tebra. Najbolji igrac te ekipe je Kai Havertz. To dovoljno govori o njima.denimen99 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:32Ma kakvi Njemci, druga klasa su postali. Pobijede samo dobro slabije ekipe, nece dalje od cetvrtfinalaicetea01 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:27Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:17Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1628
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Marokanci58 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 11:37Zato treba pristupiti utakmici kao da nismo favoriti A REALNO I NISMO. Kaže Dedić napast ćemo od prve minute. Greška.feniksptica je napisao/la: ↑21 jun 2026, 09:03Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4
Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo![]()
Šanse su 50-50, trebamo biti pametni, zatvoriti prilaze golu a gore će sigurno uci 1-2 čekajući da pogriješe.
Baš bi se obrukali kada i ovu utakmicu ne bi pobjedili. Bili bi uvjerljivo najgora reprezentacija koja se pojavila na SP.
Kakav si ti strucnjak sad? Ako neces Katar napasti, koga hoces? Od prve minute se postaviti da se ti pitas, i prvih 20min ne izlaziti iz njihovog 16, pritisak i samo pritisak
Ne bude li islo, sigurno ce u drugom pol kao protiv Velsa sa 3 Spica
-
Marokanci58
- Postovi: 678
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ako uzmemo 1:0 slaviti do 3 ujutro zapamti.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:36Marokanci58 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 11:37Zato treba pristupiti utakmici kao da nismo favoriti A REALNO I NISMO. Kaže Dedić napast ćemo od prve minute. Greška.feniksptica je napisao/la: ↑21 jun 2026, 09:03Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4
Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo![]()
Šanse su 50-50, trebamo biti pametni, zatvoriti prilaze golu a gore će sigurno uci 1-2 čekajući da pogriješe.
Baš bi se obrukali kada i ovu utakmicu ne bi pobjedili. Bili bi uvjerljivo najgora reprezentacija koja se pojavila na SP.
Kakav si ti strucnjak sad? Ako neces Katar napasti, koga hoces? Od prve minute se postaviti da se ti pitas, i prvih 20min ne izlaziti iz njihovog 16, pritisak i samo pritisak
Ne bude li islo, sigurno ce u drugom pol kao protiv Velsa sa 3 Spica
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Zasad sto sam gledao Nmecha najbolji,kakav flop havertzWilshere10 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:33Istina tebra. Najbolji igrac te ekipe je Kai Havertz. To dovoljno govori o njima.denimen99 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:32Ma kakvi Njemci, druga klasa su postali. Pobijede samo dobro slabije ekipe, nece dalje od cetvrtfinalaicetea01 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:27
Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.![]()





