Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
qaa18
Postovi: 3555
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la qaa18 » 21 jun 2026, 08:36

Sport90 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:31
qaa18 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:17
Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Cuj Obala odigra X. Slonovi ce najmanje 5 golova dati kakav crni X. I ta utakmica uopste nije nama bitna. Za nas je bitna utakmica Njemacka -Ekvador. I tu ako bude X je sve sto nam treba.
Ma to sam za Obalu uzeo kao primjer njihove " lose " izvedbe, realno je da dobiju, ali ekvador i svabe nas mogu izigrati.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

bordobijeli
Postovi: 18305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bordobijeli » 21 jun 2026, 08:44

qaa18 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:36
Sport90 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:31
qaa18 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:17
Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Cuj Obala odigra X. Slonovi ce najmanje 5 golova dati kakav crni X. I ta utakmica uopste nije nama bitna. Za nas je bitna utakmica Njemacka -Ekvador. I tu ako bude X je sve sto nam treba.
Ma to sam za Obalu uzeo kao primjer njihove " lose " izvedbe, realno je da dobiju, ali ekvador i svabe nas mogu izigrati.
Pa da je Ekvador pobjedio onda bi i X bio dovoljan protiv njemacke a ovako Ekvador mora dobit pancere .

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Virtu4l » 21 jun 2026, 08:48

Šta sve ljudi mlate na ovoj temi to je nestvarno.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la feniksptica » 21 jun 2026, 09:03

Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4

Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo :urnebes:
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Virtu4l » 21 jun 2026, 09:40

feniksptica je napisao/la:
21 jun 2026, 09:03
Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo :urnebes:

Upravo to.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović


Avatar
Finn
Postovi: 10055
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Finn » 21 jun 2026, 10:29

Kakav baksuz da ovo uradi nakon vozinhe, eno jos ni milion nije skupio na IGu :mrgreen:


rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 21 jun 2026, 10:37

😅😂🤣

slika

babino
Postovi: 8022
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la babino » 21 jun 2026, 10:39

rossonero85 je napisao/la:
21 jun 2026, 10:37
😅😂🤣

slika
ne vidis da je fake:-)

Avatar
invincible1921
Postovi: 11410
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la invincible1921 » 21 jun 2026, 10:57

Ma sta vam je svijuti, od ovih treveplasiranih vise ce ekipa bit sa manje od 4b nego sa 4b...uzet katar i tjt
=\_1921_/=

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 21 jun 2026, 11:13

😅😂🤣

slika

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 21 jun 2026, 11:23

Golman Tunisa Dahmen isti nas Zlomislic.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Kaunas
Postovi: 13513
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Kaunas » 21 jun 2026, 11:35

15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Marokanci58
Postovi: 673
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marokanci58 » 21 jun 2026, 11:37

feniksptica je napisao/la:
21 jun 2026, 09:03
Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4

Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo :urnebes:
Zato treba pristupiti utakmici kao da nismo favoriti A REALNO I NISMO. Kaže Dedić napast ćemo od prve minute. Greška.

Šanse su 50-50, trebamo biti pametni, zatvoriti prilaze golu a gore će sigurno uci 1-2 čekajući da pogriješe.

Baš bi se obrukali kada i ovu utakmicu ne bi pobjedili. Bili bi uvjerljivo najgora reprezentacija koja se pojavila na SP.
BRATSTVO GRAČANiCA

icetea01
Postovi: 425
Pridružen/a: 11 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la icetea01 » 21 jun 2026, 12:27

qaa18 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:17
Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.

Avatar
denimen99
Postovi: 3698
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la denimen99 » 21 jun 2026, 12:32

icetea01 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:27
qaa18 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:17
Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.
Ma kakvi Njemci, druga klasa su postali. Pobijede samo dobro slabije ekipe, nece dalje od cetvrtfinala
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1231
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Wilshere10 » 21 jun 2026, 12:33

denimen99 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:32
icetea01 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:27
qaa18 je napisao/la:
21 jun 2026, 08:17
Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.
Ma kakvi Njemci, druga klasa su postali. Pobijede samo dobro slabije ekipe, nece dalje od cetvrtfinala
Istina tebra. Najbolji igrac te ekipe je Kai Havertz. To dovoljno govori o njima. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1622
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 jun 2026, 12:36

Marokanci58 je napisao/la:
21 jun 2026, 11:37
feniksptica je napisao/la:
21 jun 2026, 09:03
Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4

Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo :urnebes:
Zato treba pristupiti utakmici kao da nismo favoriti A REALNO I NISMO. Kaže Dedić napast ćemo od prve minute. Greška.

Šanse su 50-50, trebamo biti pametni, zatvoriti prilaze golu a gore će sigurno uci 1-2 čekajući da pogriješe.

Baš bi se obrukali kada i ovu utakmicu ne bi pobjedili. Bili bi uvjerljivo najgora reprezentacija koja se pojavila na SP.

Kakav si ti strucnjak sad? Ako neces Katar napasti, koga hoces? Od prve minute se postaviti da se ti pitas, i prvih 20min ne izlaziti iz njihovog 16, pritisak i samo pritisak

Ne bude li islo, sigurno ce u drugom pol kao protiv Velsa sa 3 Spica

Marokanci58
Postovi: 673
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marokanci58 » 21 jun 2026, 12:41

GrbavicaHrammm je napisao/la:
21 jun 2026, 12:36
Marokanci58 je napisao/la:
21 jun 2026, 11:37
feniksptica je napisao/la:
21 jun 2026, 09:03
Stvarno su male aanse sanse sa ne prodjemo s 4

Al gledano % vece su sanse da prodjemo s 4 nego da pobijedimo :urnebes:
Zato treba pristupiti utakmici kao da nismo favoriti A REALNO I NISMO. Kaže Dedić napast ćemo od prve minute. Greška.

Šanse su 50-50, trebamo biti pametni, zatvoriti prilaze golu a gore će sigurno uci 1-2 čekajući da pogriješe.

Baš bi se obrukali kada i ovu utakmicu ne bi pobjedili. Bili bi uvjerljivo najgora reprezentacija koja se pojavila na SP.

Kakav si ti strucnjak sad? Ako neces Katar napasti, koga hoces? Od prve minute se postaviti da se ti pitas, i prvih 20min ne izlaziti iz njihovog 16, pritisak i samo pritisak

Ne bude li islo, sigurno ce u drugom pol kao protiv Velsa sa 3 Spica
Ako uzmemo 1:0 slaviti do 3 ujutro zapamti.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
Markinhio
Postovi: 1370
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Markinhio » 21 jun 2026, 12:42

Wilshere10 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:33
denimen99 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:32
icetea01 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:27


Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.
Ma kakvi Njemci, druga klasa su postali. Pobijede samo dobro slabije ekipe, nece dalje od cetvrtfinala
Istina tebra. Najbolji igrac te ekipe je Kai Havertz. To dovoljno govori o njima. :yawn:
Zasad sto sam gledao Nmecha najbolji,kakav flop havertz

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []