Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Znaci do sad ispali Haiti, Tunis i Turska. Turska komedija, ima ih jel oko 100mil, toliko zaludjeni fudbalom, klubovi im trose dosta novca i nista, ja ne znam jesu li oni dobri i u jednom sportu?
embrace the chaos
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Osvojili su proslo Euro u kosarci i plasirali su se na SP u rukometu. Oni su kao i mi u velikoj auforiji, a neiskusni su i lsigurno ce napredovati
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nisu se oni svojom zaslugom plasirali na SP u rukometu, nego su wildcard dobili, jer je bruka Turaka u Njemackoj. Norveska ih u dvomecu 20-25 razlike nabila.
A sad o fudbalu, oni su iskreno uvijek bili precijenjeni. Da ne govorim da uvijek imaju neki hajp kao da osvajaju prvenstvo, vecinom EP, a skoro nikad na prvenstvima ne prodju grupu. Mozda ih zeznu ta ogromna ocekivanja javnosti, ko zna...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
RodjeniiBrato
- Postovi: 1257
- Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Strašno, Demirović bi je bar na tribinu nabio.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kosarku ne pratim toliko, ne znam, u rukometu ne znam kad sam ih gledao na nekom prvenstvu. Jedini sport u kojem su dobri a da znam je zenska odbojka, ali i tu im je key player ona latinka Vargas.
embrace the chaos
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma kakvi turci, sto neko napisa talentovani samo za prevaru i lezanje.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2731
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Većinom muslimanske nacije pred ispadanjem. Uzmimo da jedna od BiH/Katar ispada ili čak obje. Ispast će Uzbekistan sigurno, vjerojatno netko od dvojca Egipat/Iran. Alžiru će isto biti nezgodno
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nemoj nam svega ti šuhbe ubacivati, BiH je reprezentacija svih nacija koji u njoj zive, a za ostale eto nek ih nazivaju muslinanske mada je to poprilicno sumnjivo imenovanje, ali eto nek bude da je tako.RobertHrkac555 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:24Većinom muslimanske nacije pred ispadanjem. Uzmimo da jedna od BiH/Katar ispada ili čak obje. Ispast će Uzbekistan sigurno, vjerojatno netko od dvojca Egipat/Iran. Alžiru će isto biti nezgodno
Maroko je prosao, Egipat, Iran i Alzir imaju realnu sansu da prodju,
Tunis i Turska su otpali jedino, a za jednu se jos nadamo da sigurno ispadne a to je Katar.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ostat ce zabiljezeno da smo se sepurili i prosetali kroz Inglewood, bloodsi gledaju iznevjerovali 
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ne kazem da ce Njemacka izgubiti, ali Ekvador se ima cemu nadati ako odigraju dobar mec a moraju jer su pod pritiskom a vidjeli smo da se s Njemackom itekako moze igrati, e sad moze se okrenuti na bilo koju stranu, Svabama ne treba nistta, ne bi cudilo da izvede izmjesan sastav i pruzi priliku onima koji su bez nastupa do sada.icetea01 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:27Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:17Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Bit ce to zadnje kolo zaj3bano i iz tog razloga sto ce bit "rijesenih" plasmana i tu je upitno kako ce se ko postavit od ovih sto su vec proslih.Neki ce sigurno kalkulisat i gledat je li im bolje zavrsit recimo drugi nego prvi itd
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1557
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kqda su izbori u fifi i ima li neko ko moze skinuti infantina, definitivno jedna od gadnijih njuski u fudbalu.
#CarsijaOdjebi
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nijemci ako budu mogli dat će 10 golova, J**+ se njima za kalkulacije.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:54Ne kazem da ce Njemacka izgubiti, ali Ekvador se ima cemu nadati ako odigraju dobar mec a moraju jer su pod pritiskom a vidjeli smo da se s Njemackom itekako moze igrati, e sad moze se okrenuti na bilo koju stranu, Svabama ne treba nistta, ne bi cudilo da izvede izmjesan sastav i pruzi priliku onima koji su bez nastupa do sada.icetea01 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:27Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 08:17Dobili smo q s remijememm Curacaoa,
Ekvador dobije Njemacku , sto ne bi, Obala je imala sve u svojim nogama ,mozda bas oni dobiju jer svabama ne treba nista,
Obala odigra x, i imace oba po 4 boda i 0 gol razliku,
Ova grupa moze imati boljeg treceplasiranog od nas, al hajd ti objasni nasim novinarima.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma ko ce ga skinuti, pa prosirio je ovo SP da moze uzeti glasove od africkih i juznoamerickih ekipa. 2027 su izbori, u martu.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:02Kqda su izbori u fifi i ima li neko ko moze skinuti infantina, definitivno jedna od gadnijih njuski u fudbalu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Bazinga12345
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Tunis je imao najlakšu grupu ikad u kvalifikacijama. Namibija koja je bila druga vrijedi 2 miliona na transfermarktu. Jednostavno, posrećilo im se.
Tunisia
Namibia
Liberia
Equatorial Guinea
Malawi
São Tomé and Príncipe
Tunisia
Namibia
Liberia
Equatorial Guinea
Malawi
São Tomé and Príncipe
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
Zadnja klupa
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovo proširenje je top, iako sam ranije mislio da je teški flop.
Podržavam SP od 64 ekipe.
Podržavam SP od 64 ekipe.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1557
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Lijepo je pogledati utakmice i Kurakaa i Haitija i sta ja znam. Nemam nista protiv, ali nije realno da se na jednom kraju svijeta plasira 7 od 10 repki a na drugom koji ima znatno veci kvalitet i bazu samo 16.
#CarsijaOdjebi
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1557
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovaj je gori od Platinia i onih sto su osudjeni ko uni utaja i kradja para, ovaj nema kome nije dao i uzeo pare. Kod njega ce domacini buti i Amerika i Saudijska Arabija covjek napravio od ovog tesku smijuriju treba neko ozbiljan i tu fifu doc vec jednom. Uefa nije bajna, ali Ceferin radi solidan posao znatno bolji nego Infantino.DamirT je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:07Ma ko ce ga skinuti, pa prosirio je ovo SP da moze uzeti glasove od africkih i juznoamerickih ekipa. 2027 su izbori, u martu.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:02Kqda su izbori u fifi i ima li neko ko moze skinuti infantina, definitivno jedna od gadnijih njuski u fudbalu.
#CarsijaOdjebi
Online
Trenutno korisnika/ca: Beli98, bvsic, Frankie, linethreader, Shevko, signalidunapark i 34 gosta.



