24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5942
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Rule_hz » 21 jun 2026, 13:37

Ma necemo pobjediti momci cijelu godinu pa i dvije igraju defqnzivni fudbal, vise su sjebali sve ofanzivne igrace svojom defqnzivnom igrom pa nije ni cudo sto ne mozemo bazena pogoditi, i opet ce sergej i co. Igrat defanzivno protiv raspalog katra.nemaju ovi pojma realno, ali eto...istu formaciju isti sastav ocekujte izuzev muharemovica.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

GIBRA
Postovi: 4069
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la GIBRA » 21 jun 2026, 13:37

Bosnjo22 je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Neki mi je osjecaj u glavi da ce Barba poslije SP mijenjati sistem u Ligi Nacija,na tip 4-2-3-1,jos ako srede mladje vezne igrace da ce to biti top
Nema tu nekog razmišljanja, to se mora desiti, jer nas sa 442 nema nigdje
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Madal » 21 jun 2026, 13:38

Rule_hz je napisao/la:
21 jun 2026, 13:37
Ma necemo pobjediti momci cijelu godinu pa i dvije igraju defqnzivni fudbal, vise su sjebali sve ofanzivne igrace svojom defqnzivnom igrom pa nije ni cudo sto ne mozemo bazena pogoditi, i opet ce sergej i co. Igrat defanzivno protiv raspalog katra.nemaju ovi pojma realno, ali eto...istu formaciju isti sastav ocekujte izuzev muharemovica.
I Italiju smo defanzivno igrali?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24450
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Goalgetter » 21 jun 2026, 13:38

viKK je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Ključ je u tome da Katar nije ozbiljna reprezentacija.
Ne bih se slozio da je dvostruki osvajac azijskog kupa neozbiljna reprezentacija.

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la signalidunapark » 21 jun 2026, 13:38

GIBRA je napisao/la:
21 jun 2026, 13:37
Bosnjo22 je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Neki mi je osjecaj u glavi da ce Barba poslije SP mijenjati sistem u Ligi Nacija,na tip 4-2-3-1,jos ako srede mladje vezne igrace da ce to biti top
Nema tu nekog razmišljanja, to se mora desiti, jer nas sa 442 nema nigdje
Jedino ako je taj 1 u napadu Demirović.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la H8Z7 » 21 jun 2026, 13:39

Bosnjo22 je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Neki mi je osjecaj u glavi da ce Barba poslije SP mijenjati sistem u Ligi Nacija,na tip 4-2-3-1,jos ako srede mladje vezne igrace da ce to biti top
Jedino ispravno, ovo sad nema nikakvog smisla
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Elddar
Postovi: 2315
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Elddar » 21 jun 2026, 13:39

Jeste negativni svi fakat :urnebes: Igraš utakmicu protiv fakin Katara za prolaz grupe na SP, kojeg mnoge jače i mnogoljudnije i fudbalski pismenije države gledaju na tv i opet nam nije dovoljno :urnebes: Kad si pobijedio Italiju znao si da treba uzet bod Kanadi i u trećem kolu dobit Katar i to je to. Previše fantazirate da djeca od 20 godina pokidaju grupnu fazu, hoćete napadački fudbal bez veznog reda.

Uzeti Katar, poslije s SAD šta Bog da, neće ni Ameri letjeti po terenu sigurno kao što su u grupnoj fazi, to je nokaut jedna greška ideš kući sa turnira. I već sam čitao sinoć neke njihove komentare, boje se kao da im BiH ne zatvori utakmicu i uvuče u nervozu itd itd. Mnogi ovdje komentarišu fudbal nažalost a gledaju ga samo kad počne liga prvaka ili kad je mundijal al eto, demokratija brale.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Daduli
Postovi: 1026
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Daduli » 21 jun 2026, 13:39

izdzezveubrazil je napisao/la:
21 jun 2026, 13:20
Daduli je napisao/la:
21 jun 2026, 13:14
lisander je napisao/la:
21 jun 2026, 12:49
Hadžikadunić treba igrati prije Radeljića. Zna bolje loptu dodati
Možda i treba, ali ni po čemu Hadžikadunić nije iznad radeljića u tom segmentu.
To je zapravo i jedini kvalitet koji Radeljić ima, pas igra. U tom je daleko iznad onoga što bi se od štopera njegovog profila očekivalo.
Apsolutno se slažem.
Mada ja ne bih krenuo ni s jednim ni s drugim već sa Kolašincem na štoperu. Dedić i Memić bekovi.
Da je neki drugi protivnik i da ne moram pobijediti išao bih sa jednim od ove dvojice. Malić i Mujakić ni pod razno.
Zadnja izmjena: Daduli, dana/u 21 jun 2026, 13:40, ukupno mijenjano 1 put.
Glory Glory Man United

tuzlanskinacin
Postovi: 1537
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la tuzlanskinacin » 21 jun 2026, 13:40

Rule_hz je napisao/la:
21 jun 2026, 13:37
Ma necemo pobjediti momci cijelu godinu pa i dvije igraju defqnzivni fudbal, vise su sjebali sve ofanzivne igrace svojom defqnzivnom igrom pa nije ni cudo sto ne mozemo bazena pogoditi, i opet ce sergej i co. Igrat defanzivno protiv raspalog katra.nemaju ovi pojma realno, ali eto...istu formaciju isti sastav ocekujte izuzev muharemovica.
Ma to selektore reci him, jel vec Vrbanjusa zvala cujem nemaju trenera?
#CarsijaOdjebi

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5942
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Rule_hz » 21 jun 2026, 13:42

Madal je napisao/la:
21 jun 2026, 13:38
Rule_hz je napisao/la:
21 jun 2026, 13:37
Ma necemo pobjediti momci cijelu godinu pa i dvije igraju defqnzivni fudbal, vise su sjebali sve ofanzivne igrace svojom defqnzivnom igrom pa nije ni cudo sto ne mozemo bazena pogoditi, i opet ce sergej i co. Igrat defanzivno protiv raspalog katra.nemaju ovi pojma realno, ali eto...istu formaciju isti sastav ocekujte izuzev muharemovica.
I Italiju smo defanzivno igrali?

Pa poprilicno citavu ligu nacija smo odigrali tako pa evo i svjetsko prvenstvo uopste ne napadamo nista, cim ti zabiju gol ide 5+ odmah ti ga zabijes povuces se svjesno i pustis loptu 90:10 omjer i ocekujes poz rezultat a centra prec ne mozes.. bezveze se nadamo necemu i ovi ce ti udariti bunker pa cemo vidjet... Ne ocekujem nikakvu pobjedu.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

SanaBosna
Postovi: 1358
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la SanaBosna » 21 jun 2026, 13:44

Elddar je napisao/la:
21 jun 2026, 13:39
Jeste negativni svi fakat :urnebes: Igraš utakmicu protiv fakin Katara za prolaz grupe na SP, kojeg mnoge jače i mnogoljudnije i fudbalski pismenije države gledaju na tv i opet nam nije dovoljno :urnebes: Kad si pobijedio Italiju znao si da treba uzet bod Kanadi i u trećem kolu dobit Katar i to je to. Previše fantazirate da djeca od 20 godina pokidaju grupnu fazu, hoćete napadački fudbal bez veznog reda.

Uzeti Katar, poslije s SAD šta Bog da, neće ni Ameri letjeti po terenu sigurno kao što su u grupnoj fazi, to je nokaut jedna greška ideš kući sa turnira. I već sam čitao sinoć neke njihove komentare, boje se kao da im BiH ne zatvori utakmicu i uvuče u nervozu itd itd. Mnogi ovdje komentarišu fudbal nažalost a gledaju ga samo kad počne liga prvaka ili kad je mundijal al eto, demokratija brale.
:thumbup:

Avatar
viKK
Postovi: 3616
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la viKK » 21 jun 2026, 13:44

Goalgetter je napisao/la:
21 jun 2026, 13:38
viKK je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Ključ je u tome da Katar nije ozbiljna reprezentacija.
Ne bih se slozio da je dvostruki osvajac azijskog kupa neozbiljna reprezentacija.
Ne zelim ponovo pisat o tome na kakav nacin su oni dosli do tih titula, ali ako nisi gledao, pogledaj meceve koje su odigrali protiv Svicarske i Kanade i dobit ces jasan dojam o tome koliko (ne)kvalitetnu i ozbiljnu igru oni imaju.

Daleko od toga da ih se treba podcijenit i mislit da igras protiv Gibraltara, ali moja poenta je: tvrdit da cemo se patit u ofanzivi protiv Katra, jer je to bio slucaj kada smo igrali protiv ekpia koje su sve u top 20 europskih reprezentacija (a Kanada, da igra u UEFI, bi vjerovatno upala u top 20-25), sa igracima iz liga petica, objektivno mnogo jacih kvaliteta nego nasih, je nerealno. Da ce protiv Katara bit gresaka i da mozda necemo dobrim dijelom igrat nekakvu fluidnu, lijepu igru, sigurno. Ali da cemo se mi mucit da stvorimo prilike.... vise mi izlazi na nos ta cijela prica koja se vrti, sve neko najavljivanje katastrofe, uzasnog scenarija, sta vec ne. Bukvalno onaj najgori mentalitet ko, ubjedjujes sebe i ostale kako ce tako lose biti, jer onda si se osigurao da ako tako bude, mozes rec "e reko sam". Ako ne, nije problem, protivnik je bio vise sranje nego sto sam mislio - sljedeca utakmica ce se obestinit sto sam rekao.
Zadnja izmjena: viKK, dana/u 21 jun 2026, 13:48, ukupno mijenjano 2 puta.

LjutaPaprika
Postovi: 6
Pridružen/a: 02 jun 2026, 13:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LjutaPaprika » 21 jun 2026, 13:45

Denno je napisao/la:
21 jun 2026, 13:25
invincible1921 je napisao/la:
21 jun 2026, 12:38
SanaBosna je napisao/la:
21 jun 2026, 12:36

To je to, zivim u australiji i cesto pratim ove kvalifikacije azijske i svi govore apsolutno nisu zasluzili da budu na SP imali su nenormalnu srecu.
Ja nmg skontat kako su oni osvojili prvenstvo azije...jesul platili sta li :D
Osvojili 2x za redom. Nisam ih ranije pratio, ali ovo na prvenstvu sto su pokazali nije mi jasno kako su uzeli trofeje ispred Japana, Juzne Koreje.. Nama mogu napravit problem ako se povuku nazad i ostane x nakon 90'.
U finalu protiv Jordana bili su domaćini i pobijedili su 3:1 uz tri dosuđena penala. Jordanci i dan danas tvrde da su kupili titulu.

Avatar
DamirT
Postovi: 30834
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 21 jun 2026, 13:49

Pa i u ovoj cetvrtoj fazi kvalifikacija sa Omanom i UAE-om su bas cudno njima uvalili domacinstvo. Jos igrali meceve u razmaku od 6 dana, dok su ove 2 selekcije sve igrale u 3 dana.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Arvid
Postovi: 24092
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Arvid » 21 jun 2026, 13:52

Više me strah ovog Lopetegija, cigan je ono ali zna dobro pripremiti ekipu.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
viKK
Postovi: 3616
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la viKK » 21 jun 2026, 13:52

DamirT je napisao/la:
21 jun 2026, 13:49
Pa i u ovoj cetvrtoj fazi kvalifikacija sa Omanom i UAE-om su bas cudno njima uvalili domacinstvo. Jos igrali meceve u razmaku od 6 dana, dok su ove 2 selekcije sve igrale u 3 dana.
Pogledaj gdje Infantino živi i gdje mu se djeca školuju
;)

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6096
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Ghuraba » 21 jun 2026, 14:05

viKK je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Ghuraba je napisao/la:
21 jun 2026, 13:33
Najbolnija cinjenica je da mi u ovoj formaciji nismo dali go iz igre (osim iz kornera) ni protiv jedne ozbiljne reprezentacije kad se igralo 11 na 11 (mada se ne sjecam ni kad smo zabili nesto i protiv ovih manje ozbiljnih). Austrija, Vels, Kanada, Svicarska, sve po jedan go na utakmici i svaki je dosao nakon kornera. Ako to nije alarm da nesto treba promijeniti, onda ne znam sta jeste. Ovakva igra nam nece donijeti dominaciju i veliki broj sansi ni protiv Katara. Tako da, svaka formacija s dva veznjaka osudjena je na propast u utakmici koju moras dobiti i u kojoj si favorit.
Ključ je u tome da Katar nije ozbiljna reprezentacija.
Ali jeste utakmica s ogromnim ulogom, gdje ce biti nevidjeni pritisak i gdje ce se svi bacati na glavu. Ekvador i Turska su najbolji primjer zasto u takvim utakmicama ne postoje pravila.

napapijri1987
Postovi: 1103
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la napapijri1987 » 21 jun 2026, 14:17

Ghuraba je napisao/la:
21 jun 2026, 14:05
viKK je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Ghuraba je napisao/la:
21 jun 2026, 13:33
Najbolnija cinjenica je da mi u ovoj formaciji nismo dali go iz igre (osim iz kornera) ni protiv jedne ozbiljne reprezentacije kad se igralo 11 na 11 (mada se ne sjecam ni kad smo zabili nesto i protiv ovih manje ozbiljnih). Austrija, Vels, Kanada, Svicarska, sve po jedan go na utakmici i svaki je dosao nakon kornera. Ako to nije alarm da nesto treba promijeniti, onda ne znam sta jeste. Ovakva igra nam nece donijeti dominaciju i veliki broj sansi ni protiv Katara. Tako da, svaka formacija s dva veznjaka osudjena je na propast u utakmici koju moras dobiti i u kojoj si favorit.
Ključ je u tome da Katar nije ozbiljna reprezentacija.
Ali jeste utakmica s ogromnim ulogom, gdje ce biti nevidjeni pritisak i gdje ce se svi bacati na glavu. Ekvador i Turska su najbolji primjer zasto u takvim utakmicama ne postoje pravila.
Zato je najbitnije kako se otvori utakmica. Ti njih ako otvoris ranim golom dovesti ces se u situaciju da mozes njima pustiti loptu i onda ih unakaziti kontrama i tranzicijom. Puno lakse ce biti i Dedicu i Kolasincu da izadju visoko sa loptom protiv ovakve ekipe koja ruku na srce nije ni fizicki a ni tehnicki na visokom nivou.
Kanadjani su brzi,koriste prostor iza odbrane vrlo dobro i to smo zatvorili tako sto smo duboko stajali.
Ovdje cemo imati puno vise sanse za loptanjem. Daj im u prvih 10 minuta gol i umrtvi utakmicu. Mi moramo diktirati tempo utakmice.

Avatar
Elddar
Postovi: 2315
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Elddar » 21 jun 2026, 14:19



Kraj klipa :bow: Nadam se da ćemo dočekati da Ibiševića vidimo u nekoj ulozi u budućnosti, lik je toliko normalan i nenametljiv a njegovo ime je boldiranim slovima zapisano u historiji naše države i reprezentacije :thumbup:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
viKK
Postovi: 3616
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la viKK » 21 jun 2026, 14:33

Ghuraba je napisao/la:
21 jun 2026, 14:05
viKK je napisao/la:
21 jun 2026, 13:35
Ghuraba je napisao/la:
21 jun 2026, 13:33
Najbolnija cinjenica je da mi u ovoj formaciji nismo dali go iz igre (osim iz kornera) ni protiv jedne ozbiljne reprezentacije kad se igralo 11 na 11 (mada se ne sjecam ni kad smo zabili nesto i protiv ovih manje ozbiljnih). Austrija, Vels, Kanada, Svicarska, sve po jedan go na utakmici i svaki je dosao nakon kornera. Ako to nije alarm da nesto treba promijeniti, onda ne znam sta jeste. Ovakva igra nam nece donijeti dominaciju i veliki broj sansi ni protiv Katara. Tako da, svaka formacija s dva veznjaka osudjena je na propast u utakmici koju moras dobiti i u kojoj si favorit.
Ključ je u tome da Katar nije ozbiljna reprezentacija.
Ali jeste utakmica s ogromnim ulogom, gdje ce biti nevidjeni pritisak i gdje ce se svi bacati na glavu. Ekvador i Turska su najbolji primjer zasto u takvim utakmicama ne postoje pravila.
Svakako, ali to je već stvar mentalne pripreme i uzdam se u naš tim da će parirati kakvu god energiju i pritisak ovi budu pružili. Kao što su recimo pokazali u baražu. Ovaj meč je jednake važnosti kao i taj baraz. Ako taj faktor ostaviš po strani i kažeš da smo jednako motivirani da pobijedimo, razliku će praviti kvalitet i eventualno sreća. Kvalitet je na našoj strani, a sreća je Katar napustila nakon prvog kola, nadam se.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Elddar, ExEsPerac, Goalgetter, invincible1921, Proximic, Wisey i 65 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []