Platini je pravosnažno oslobođen. Svezao je nedavno Infantinu krivičnu prijavu. Nadati se da će od toga nešto biti, ali teško.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:15Ovaj je gori od Platinia i onih sto su osudjeni ko uni utaja i kradja para, ovaj nema kome nije dao i uzeo pare. Kod njega ce domacini buti i Amerika i Saudijska Arabija covjek napravio od ovog tesku smijuriju treba neko ozbiljan i tu fifu doc vec jednom. Uefa nije bajna, ali Ceferin radi solidan posao znatno bolji nego Infantino.DamirT je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:07Ma ko ce ga skinuti, pa prosirio je ovo SP da moze uzeti glasove od africkih i juznoamerickih ekipa. 2027 su izbori, u martu.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:02Kqda su izbori u fifi i ima li neko ko moze skinuti infantina, definitivno jedna od gadnijih njuski u fudbalu.
Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Glory Glory Man United
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1568
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nisam to uspio upratiti, ali nadati se... ovaj se nakrao ko niko.Daduli je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:22Platini je pravosnažno oslobođen. Svezao je nedavno Infantinu krivičnu prijavu. Nadati se da će od toga nešto biti, ali teško.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:15Ovaj je gori od Platinia i onih sto su osudjeni ko uni utaja i kradja para, ovaj nema kome nije dao i uzeo pare. Kod njega ce domacini buti i Amerika i Saudijska Arabija covjek napravio od ovog tesku smijuriju treba neko ozbiljan i tu fifu doc vec jednom. Uefa nije bajna, ali Ceferin radi solidan posao znatno bolji nego Infantino.
#CarsijaOdjebi
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Naravno da nece kalkulisati ali je vrlo moguce da ih Ekvador dobije, pa Obala je bila blizu da ih srusi, nije to ona Njemacka koja je strah i trepet.GG3 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:03Nijemci ako budu mogli dat će 10 golova, **** se njima za kalkulacije.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:54Ne kazem da ce Njemacka izgubiti, ali Ekvador se ima cemu nadati ako odigraju dobar mec a moraju jer su pod pritiskom a vidjeli smo da se s Njemackom itekako moze igrati, e sad moze se okrenuti na bilo koju stranu, Svabama ne treba nistta, ne bi cudilo da izvede izmjesan sastav i pruzi priliku onima koji su bez nastupa do sada.icetea01 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:27
Ma nece sebi Njemacka dozvoliti da izgubi, veliki pritisak je na reprezentaciji kod njih, i ako su prosli to bi izazvalo velike kritike i nemir. A ko ih poznaje, zna da kod njih nema opustenja, kad vec gubis 4 ili 5-0 oni ti uvale jos 3 ili 4 komada (ne poznajem inace reprezentaciju sa vises nemilosti, u kvalifikacijama oni konstantno reprezentacije tipa San Marina pobjeduju s 9 ili 10 golova razlike i grade tako sebi samopouzdanje). Ekvadoru dajem maksimalno sansu da neki X izvuce.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
https://www.bbc.com/sport/football/arti ... ey9l4d0qdotuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:29Nisam to uspio upratiti, ali nadati se... ovaj se nakrao ko niko.Daduli je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:22Platini je pravosnažno oslobođen. Svezao je nedavno Infantinu krivičnu prijavu. Nadati se da će od toga nešto biti, ali teško.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:15Ovaj je gori od Platinia i onih sto su osudjeni ko uni utaja i kradja para, ovaj nema kome nije dao i uzeo pare. Kod njega ce domacini buti i Amerika i Saudijska Arabija covjek napravio od ovog tesku smijuriju treba neko ozbiljan i tu fifu doc vec jednom. Uefa nije bajna, ali Ceferin radi solidan posao znatno bolji nego Infantino.
Glory Glory Man United
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pa sta je sve Ekvador ispromasivao iliti onaj "srpski zet" sta je sve odbranio, ne mozes drukcije nazvati nego nemas srece da ga zabijes.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Od narkomana NoDija se svakako nista normalno ni ne ocekuje. A ovaj @denno je teska neznalica. Turkey je dobra u svakom sportu.CAZIN je napisao/la: ↑21 jun 2026, 12:51Pa nisu osvojili već izgubili od Njemačke u finalu, e Nodi počeo si nam se gubiti![]()
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nije stvar u tome, jasno je sve ko dan, nego koliko je mizerna ta razlika između gola i no-goal
Razumijemo se, nisam nabio 14.000 postova što me odmah ne čini kompetentnim da ulazim u raspravu o fudbalu
Moram početi više nolajfat definitivno ko ti
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Dobri su samo ih malo rezultati ne prate
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Vidi se da si dijete čim imaš u upotrebi te termine. Ko ti je kriv što te pogodio moj komentar. Realnost je da si uglavnom pisao gluposti do sada tokom trajanja SPa. Vjerovatno su ti i raniji postovi takvi bili.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Saudijci x2 veceras
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Na proslom SP-u, je Kamerun dobio Brazila, a Juzna Koreja Portugala u zadnjem kolu. S tim sto su obje selekcije mogle izgubiti prvo mjesto na konto gol-razlike. Tako da ne treba iskljuciti opciju da Ceska uzme Meksika, a Ekvador Njemacku.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
A nasa grupa je prva na rasporedu za trece kolo, svi ce znati sta im je ciniti poslije nase tekme.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
NoDi je fer i korektan forumas, nema potrebe za takvim vređanjem.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Brale, jel to samo zato sto navija za Želja?19vendetta87 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 16:13NoDi je fer i korektan forumas, nema potrebe za takvim vređanjem.![]()
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ali zato je Ekvador strah i trepet, pokazali u ove dvije tekme. Normalno da se imaju cemu nadati, pa i mi se nadamo prolazu u drugi krug, a kad tamo prodajemo nada ćemo se da prođemo dalje, pa i ako prođemo dalje nađemo se sve tako do finala. Ali nada je jedno a realnost je drugo.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:31Naravno da nece kalkulisati ali je vrlo moguce da ih Ekvador dobije, pa Obala je bila blizu da ih srusi, nije to ona Njemacka koja je strah i trepet.GG3 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 14:03Nijemci ako budu mogli dat će 10 golova, **** se njima za kalkulacije.qaa18 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 13:54
Ne kazem da ce Njemacka izgubiti, ali Ekvador se ima cemu nadati ako odigraju dobar mec a moraju jer su pod pritiskom a vidjeli smo da se s Njemackom itekako moze igrati, e sad moze se okrenuti na bilo koju stranu, Svabama ne treba nistta, ne bi cudilo da izvede izmjesan sastav i pruzi priliku onima koji su bez nastupa do sada.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ceska nikad a mozda i ni tad
Ekvador je moguce
-
19vendetta87
- Postovi: 10279
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma jok tebra, nego zavrsio je Memica i par drugih reprezentativaca. Jeste da nas je Memic ukopao protiv Svice, ali jbg, desi se.PSV je napisao/la: ↑21 jun 2026, 16:56Brale, jel to samo zato sto navija za Želja?19vendetta87 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 16:13NoDi je fer i korektan forumas, nema potrebe za takvim vređanjem.![]()
![]()
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Online
Trenutno korisnika/ca: NerminFatic, RoadRunner85 i 53 gosta.



