Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
Asteriks
Postovi: 10302
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 21 jun 2026, 17:37

Medijski pismeno stanovništvo je dar.

Bošnjaštvo se štiti obrazovanjem i kroz institucije kulture. Tu nismo ni blizu nivoa.

Ovi huligani što bi mlatili okolo nisu vrijedni pomena, kao ni učesnici nametnutih parada.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
denimen99
Postovi: 3706
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la denimen99 » 21 jun 2026, 17:38

Baboon je napisao/la:
21 jun 2026, 14:34
Surreal je napisao/la:
21 jun 2026, 12:17
Mislim da je Aličković na grindru
javna tajna da je derpe, ovo mu je kao neki paravan
MA 100% feget, samo takvim likovima smeta svaki qrac :rol:
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
jasmin10
Postovi: 14961
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la jasmin10 » 21 jun 2026, 19:16

Pa sto iduce godine Nihade, sto nisi zaustavio ove. :rol:

Avatar
feniksptica
Postovi: 19117
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la feniksptica » 21 jun 2026, 23:06

U TK stanje redovno.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

GG3
Postovi: 4182
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la GG3 » 21 jun 2026, 23:09

Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

GG3
Postovi: 4182
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la GG3 » 21 jun 2026, 23:11

Asteriks je napisao/la:
21 jun 2026, 17:37
Medijski pismeno stanovništvo je dar.

Bošnjaštvo se štiti obrazovanjem i kroz institucije kulture. Tu nismo ni blizu nivoa.

Ovi huligani što bi mlatili okolo nisu vrijedni pomena, kao ni učesnici nametnutih parada.
Da nisu ovi patrioti im ovoliko dali prostora na drustvenim mrezama ne bi ni znao da je bila ta parada.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

ArmandoMarenzi
Postovi: 26
Pridružen/a: 20 mar 2026, 14:44
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la ArmandoMarenzi » 22 jun 2026, 00:04

Surreal je napisao/la:
21 jun 2026, 09:37
19vendetta87 je napisao/la:
21 jun 2026, 09:18
:ljepota:
slika
Sarajevo pravi evropski grad.
Sarajevo će u vrlo bliskoj budućnosti postati regionalna Meka za homoseksualce, nebinarne i transrodne. Barbarsko sunećenje odlazi u prošlost, promjena spola i rodnog identiteta je budućnost.

Avatar
Arvid
Postovi: 24131
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Arvid » 22 jun 2026, 08:34

jasmin10 je napisao/la:
21 jun 2026, 19:16
Pa sto iduce godine Nihade, sto nisi zaustavio ove. :rol:
A koja godina već evo ista priča, on će iduće godine udariti po prstima, on će pokazati...bukvalno svake godine ista priča :rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Surreal
Postovi: 11828
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 22 jun 2026, 12:18

da bi gledao utakmicu u argeliniju, po osobi moras potrositi 20 KM :bow: :bow:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1253
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 22 jun 2026, 12:29

Ja odem, platim 20km i izađem. Ko ce gledati ista u toj rupi od objekta?! :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Sheyi
Postovi: 13931
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Sheyi » 22 jun 2026, 15:53

BREAKING:

🇺🇸🇮🇷 U.S. lifts sanctions on Iranian oil for 60 days (until Aug 21).

Iran is now permitted to export oil globally, with exceptions for Cuba, North Korea, and occupied Ukraine.
:tokralju:

Avatar
denimen99
Postovi: 3706
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la denimen99 » 22 jun 2026, 15:58

Sheyi je napisao/la:
22 jun 2026, 15:53
BREAKING:

🇺🇸🇮🇷 U.S. lifts sanctions on Iranian oil for 60 days (until Aug 21).

Iran is now permitted to export oil globally, with exceptions for Cuba, North Korea, and occupied Ukraine.
:tokralju:
Blago ti se, izgleda da ćeš napokon zaraditi milijarde koje su ti blokirane bile. :clap:
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1253
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 22 jun 2026, 17:45



3.6 roentgen: not great, not terrible :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Asteriks
Postovi: 10302
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 23 jun 2026, 09:06

Nakon veoma slabog početka godine, bh. namjenska industrija u maju je zabilježila snažan oporavak izvoza, a među najvećim kupcima domaćeg oružja i municije pojavilo se i jedno novo veliko tržište – Nizozemska.

Izvoz oružja i municije u maju ove godine iznosio je čak 55,6 miliona KM, što predstavlja uvjerljivo najbolji mjesečni rezultat od početka godine. Ukupan izvoz oružja i municije u prvih pet mjeseci 2026. dostigao je 134,1 milion KM. Osim toga, izvezeno je još sličnih proizvoda poput eksploziva i pirotehničkih sredstava za 46,6 miliona KM.

Posebno je zanimljiva struktura izvoza po državama. Najveći kupac bh. oružja i municije u prvih pet mjeseci ostala je Češka sa 46,2 miliona KM.
Pravo iznenađenje predstavlja Nizozemska, koja se pojavila na drugom mjestu sa čak 34,4 miliona KM uvoza
Odlično, mogli bi imati tri dugoročno stabilna partnera.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2661
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la LegendKiller » 23 jun 2026, 20:31

Wilshere10 je napisao/la:
22 jun 2026, 17:45


3.6 roentgen: not great, not terrible :yawn:
vidim u ovo u Mostaru baš ozbiljno, ali u medijima nema mnogo o tome, klix, avaz, istrage itd ništa, poneka vijest usput, onako kao i vijest o udesu na brzoj cesti u Estoniji. Da se ovo desilo u Sarajevu, mediji bi nas bombardovali, odmah ostavke bi se tražile od predsjednika države do predsjednika savjeta mjesne zajednice. U Sarajevu ako neko baci limenku na travu premijera zovu, i to čak nema veze ni ko je na vlasti, ako je sda udaraj po njima, ako je trojka udaraj po njima.
Ovako hdz-ov gradonačelnik, niko ništa, ni slovo da neko napiše. Aposlutna tišina. Sramota za ove medije. Umjesto da se iskoristi prilika pa da se malo i neki zvaničnik hdz napadne. Da je Bošnjak na bilo koji način u ovome, ubio bi nas klix tekstovima.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8518
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la muhamedhulk » 23 jun 2026, 21:02

EVropejci su to. Samo po evropskim standardima....
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4912
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Kajzer10 » 23 jun 2026, 21:08

https://www.biscani.net/zavirili-smo-u- ... U9JEHBnzrg

Danas objavljeni podaci za zaposlene u javnom sektoru USK. ZZO najzanimljiviji.

Kafe kuharica sa osnovnom skolom ima vecu platu od profesora u srednjoj skoli. Referenti sa srednjom idu do 3.000, strucni saradnici sa VSS preko 4.000 KM, a rukovodioci jaci od Bakira.

Inace po opisu i slozenosti poslova, teze gledat u zid.

Volio bih da poznatiji mediji u drzavi ovo dijele i da ih operu na ruke. Bruka i sramota.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8518
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la muhamedhulk » 23 jun 2026, 21:38

sad sam pregledao, ima i po gradovima....kakve ljudi "tucu" plate. mislim na ove guzonje, ovi sto najvise rade su tu u prosjeku...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5271
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 23 jun 2026, 22:04

LegendKiller je napisao/la:
23 jun 2026, 20:31
Wilshere10 je napisao/la:
22 jun 2026, 17:45


3.6 roentgen: not great, not terrible :yawn:
vidim u ovo u Mostaru baš ozbiljno, ali u medijima nema mnogo o tome, klix, avaz, istrage itd ništa, poneka vijest usput, onako kao i vijest o udesu na brzoj cesti u Estoniji. Da se ovo desilo u Sarajevu, mediji bi nas bombardovali, odmah ostavke bi se tražile od predsjednika države do predsjednika savjeta mjesne zajednice. U Sarajevu ako neko baci limenku na travu premijera zovu, i to čak nema veze ni ko je na vlasti, ako je sda udaraj po njima, ako je trojka udaraj po njima.
Ovako hdz-ov gradonačelnik, niko ništa, ni slovo da neko napiše. Aposlutna tišina. Sramota za ove medije. Umjesto da se iskoristi prilika pa da se malo i neki zvaničnik hdz napadne. Da je Bošnjak na bilo koji način u ovome, ubio bi nas klix tekstovima.
2026 godina, ljude i dalje treba ubjeđivati da nažalost najčitaniji portal u državi smeće od kliksa ne radi protiv Bosne i Hercegovine :facepalm: :lol:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
ASD
Postovi: 24710
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la ASD » 23 jun 2026, 22:11

Kajzer10 je napisao/la:
23 jun 2026, 21:08
https://www.biscani.net/zavirili-smo-u- ... U9JEHBnzrg

Danas objavljeni podaci za zaposlene u javnom sektoru USK. ZZO najzanimljiviji.

Kafe kuharica sa osnovnom skolom ima vecu platu od profesora u srednjoj skoli. Referenti sa srednjom idu do 3.000, strucni saradnici sa VSS preko 4.000 KM, a rukovodioci jaci od Bakira.

Inace po opisu i slozenosti poslova, teze gledat u zid.

Volio bih da poznatiji mediji u drzavi ovo dijele i da ih operu na ruke. Bruka i sramota.
Mnogo veće plate nego u TK čini mi se.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []