24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
dubioza144
Postovi: 2500
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dubioza144 » 21 jun 2026, 18:02

Ako se bude sta mijenjalo mozda dresove zamijene i odigraju u plavim
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
alacious
Postovi: 4142
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la alacious » 21 jun 2026, 18:15

Tracy3McGrady je napisao/la:
21 jun 2026, 17:57
Meni uopšte nije problem izgubiti na terenu, ali brate dragi pokažite malo mooda, nemoguće je da igraš takvu igru da parkiraš autobus pozadi I nadaš se da preživiš. Gledam sinoć Njemačku Protiv Obale Slonovače, i Afrikanci napadaju cijelo vrijeme, i na kraju izgubili ali mogu biti ponosni na prikazano. Sta hoću reći, sa onakvom igrom mogu sa svima igrati, mi sa ovakvom igrom daj Bože da nadigramo Katar. Nekako unaprijed znamo da nemamo šanse protiv nekih reprezentacija i živim za dan kad ćemo to prevazići.

Po mom skromnom mišljenju, mi trebamo da igramo 4231 formaciju, imamo igrače za to, i moramo početi razmišljati kako ćemo zabiti a ne samo kako "preživjeti"

Moja želja za srijedu.

--------------------Vasilj
-Dedić----Katić---???(Tarik)--Seo
-
---------Šunjić-----------Bašić (Gigovic)
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko


Kad ne bude Džeko, može i Demirovic. Sa 4 ofanzivna ti bi mogao biti i malo opasniji prema naprijed.
Mozda cak probati ovako

--------------------Vasilj
-Memić----Katić---Seo--Dedić
-
---------Šunjić-----------Bašić
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Madal » 21 jun 2026, 18:22

Tracy3McGrady je napisao/la:
21 jun 2026, 17:57
Meni uopšte nije problem izgubiti na terenu, ali brate dragi pokažite malo mooda, nemoguće je da igraš takvu igru da parkiraš autobus pozadi I nadaš se da preživiš. Gledam sinoć Njemačku Protiv Obale Slonovače, i Afrikanci napadaju cijelo vrijeme, i na kraju izgubili ali mogu biti ponosni na prikazano. Sta hoću reći, sa onakvom igrom mogu sa svima igrati, mi sa ovakvom igrom daj Bože da nadigramo Katar. Nekako unaprijed znamo da nemamo šanse protiv nekih reprezentacija i živim za dan kad ćemo to prevazići.

Po mom skromnom mišljenju, mi trebamo da igramo 4231 formaciju, imamo igrače za to, i moramo početi razmišljati kako ćemo zabiti a ne samo kako "preživjeti"

Moja želja za srijedu.

--------------------Vasilj
-Dedić----Katić---???(Tarik)--Seo
-
---------Šunjić-----------Bašić (Gigovic)
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko


Kad ne bude Džeko, može i Demirovic. Sa 4 ofanzivna ti bi mogao biti i malo opasniji prema naprijed.
Nemamo mi napadaca za tu formaciju. Protiv katara moze svasta proci
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Imamkarbarum
Postovi: 427
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Imamkarbarum » 21 jun 2026, 18:29

Bas me zanima hoce li tahiraga i protiv Qatra pocet..

Uprava
Postovi: 43
Pridružen/a: 09 maj 2026, 07:51
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Uprava » 21 jun 2026, 18:33

Mogao bi lako i Hadžiahmetović zaigrati od starta

Avatar
viKK
Postovi: 3625
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la viKK » 21 jun 2026, 18:37

Mislim da ce se i dalje odlucit za dva napadaca da im se uguraju u 16m i da ih gadjaju centarsutevima. Katarci su strasno lose branili peterac.

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 21 jun 2026, 18:39

Bilo ko, samo da ne gledamo Tahirovica :yawn:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

bordobijeli
Postovi: 18305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la bordobijeli » 21 jun 2026, 18:39

Canada i Spanija pokazuju kako treba protiv Arapa , napasti od 1 min i sto prije uvalis gol onda oni pucaju po šavovima. Oni su poznato kao malodušni kad je sport u pitanju .

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1622
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 jun 2026, 18:41

Uprava je napisao/la:
21 jun 2026, 18:33
Mogao bi lako i Hadžiahmetović zaigrati od starta
On i Sunjic idealna kombinacija

zeljovac21
Postovi: 2523
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la zeljovac21 » 21 jun 2026, 18:43

GrbavicaHrammm je napisao/la:
21 jun 2026, 18:41
Uprava je napisao/la:
21 jun 2026, 18:33
Mogao bi lako i Hadžiahmetović zaigrati od starta
On i Sunjic idealna kombinacija
On basic i mahmic

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 18:45

Godinama smo kukali kako nemamo dostojnog beka od Mujdze. Godinama krilnih igraca uopste nemamo. Imali na sredini terena vrhunske tehnicare koje smo nazivali dizelasima.

Kada smo na okupu, na beku danas imamo Dedica i Kolasinca. Eto, pojavili se i krilni igraci koji obecavaju. I vise ih je sada nego u zadnjih 20 godina, bukvalno. Imamo kvalitet u napadu. Dzeko sa 40 kuka, ali u formi, i protiv najjacih ekipa na leđima ce vuci 2-3 protivnicka igraca.

Al se na Dzeku ne mozes oslanjati svaku utakmicu. I u najboljim godinama znali su ogaditi zivot njemu i tek nama kao ekipi.

Zato valjda Demirovic treba da shvati pored koga igra i da bas zbog jednog Dzeke u napadu mora iskoristiti svaku priliku koja mu se ponudi. Ne samo zbog reprezentacije, nego i zbog svoje karijere. I bas suprotno sve. Protiv Velsa i Ita trazio je i nalazio priliku za gol. Na SP njega bukvalno nema. Ocajna forma.

Safet je bez krila i bekova, a sa igracima koje ima, sisao slabe i osrednje ekipe ko keks. Sa najjacim ekipama smo igrali egal utakmice. Nije zbog bekova, krila, dizelaske sredine i Ibisevica na krilu trazio dlaku u jajetu.

Naglasavam, vidi se da ovaj strucni stab radi na nekim stvarima, a koje su nam 30 god bile misaona imenica. Odbranu znamo igrati. Daleko od toga da nas protivnici razvaljuju. 4 tekme vs Rum i Aus+240 min vs Vels i Ita=6 golova. Daleko je to od slabe odbrane ako znamo da je Rum znacilo baraz, Austriji direktan plasman na SP. Da ne govorimo o Velsu i Ita.

Do sada smo to svi vidjeli nekoliko puta. Kada zbog rezultata muka natjera, pokazemo da imamo znanje i napad igrati.

Moze Ita biti i gora od trenutne. Mogu i dva crvena kartona imati. Al Italija je od pamtivjeka ekipa kojoj dva Brazila tesko da mogu 30 puta osutati na gol.

DeeWa
Postovi: 2469
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DeeWa » 21 jun 2026, 18:45

Ja očekujem da će Hadziahmetovic i Tabaković dobiti priliku u srijedu inače je besmisleno što je selektor pustio Hadziahmetovica da odgodi operaciju i ugrozi sebi karijeru da bi učestvovao na SP i na kraju i ne igram, jer ono što je odigrao 3 minute protiv svice se ne računa kao neka igra. Dobio je samo priliku da udje na teren.

Slično je i sa Tabakovicem. Ako ne dobije barem 30 minuta, sve je uzaludno bilo.
Zadnja izmjena: DeeWa, dana/u 21 jun 2026, 18:48, ukupno mijenjano 1 put.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

adrenaline323
Postovi: 407
Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la adrenaline323 » 21 jun 2026, 18:46

Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 18:59

adrenaline323 je napisao/la:
21 jun 2026, 18:46
Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Ok. Al ste za istog pisali, da zasto ga je uopste zvao ...


Diadora
Postovi: 687
Pridružen/a: 18 nov 2024, 03:49
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Diadora » 21 jun 2026, 19:02

adrenaline323 je napisao/la:
21 jun 2026, 18:46
Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Barba nece da stavi njega I gigovica od pocetka jer bi I budali bilo jasno da tahir vise ne bi vidio prve postave kao ni sunjic I tu bi I najvecem laiku bilo jasno I kakvim se prevarama radi.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2640
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la HPCompaq » 21 jun 2026, 19:04

dubioza144 je napisao/la:
21 jun 2026, 18:02
Ako se bude sta mijenjalo mozda dresove zamijene i odigraju u plavim
igramo u plavim protiv Katra
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2500
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dubioza144 » 21 jun 2026, 19:08

HPCompaq je napisao/la:
21 jun 2026, 19:04
dubioza144 je napisao/la:
21 jun 2026, 18:02
Ako se bude sta mijenjalo mozda dresove zamijene i odigraju u plavim
igramo u plavim protiv Katra
Jada budu sretniji
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
harry_90
Postovi: 18327
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la harry_90 » 21 jun 2026, 19:10

Samo da mazga skonta da ne pocinje sa Tahirovicem :bih:

Vels i Italiju kritican bio,ova dva meca igrac manje za nas,a igrac vise za Kanadu i Svicu..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

FerdinandF
Postovi: 608
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la FerdinandF » 21 jun 2026, 19:17

viKK je napisao/la:
21 jun 2026, 18:37
Mislim da ce se i dalje odlucit za dva napadaca da im se uguraju u 16m i da ih gadjaju centarsutevima. Katarci su strasno lose branili peterac.
Jwsi li ti gledao utakmicu protiv Katar vs Švicarska?
Švicarci su imali preko dvadeset ubačaja u peterac, i Katar je sve to otklonio bez problema.
Ja se nisam mogao načuditi da Švicarci uporno pokušavaju s ubačajima. Na kraju im se isplatilo. Tako su ga utrpali, ali velikom mukom. Tu je Katar najjači.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []