24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- dubioza144
- Postovi: 2500
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ako se bude sta mijenjalo mozda dresove zamijene i odigraju u plavim
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Mozda cak probati ovakoTracy3McGrady je napisao/la: ↑21 jun 2026, 17:57Meni uopšte nije problem izgubiti na terenu, ali brate dragi pokažite malo mooda, nemoguće je da igraš takvu igru da parkiraš autobus pozadi I nadaš se da preživiš. Gledam sinoć Njemačku Protiv Obale Slonovače, i Afrikanci napadaju cijelo vrijeme, i na kraju izgubili ali mogu biti ponosni na prikazano. Sta hoću reći, sa onakvom igrom mogu sa svima igrati, mi sa ovakvom igrom daj Bože da nadigramo Katar. Nekako unaprijed znamo da nemamo šanse protiv nekih reprezentacija i živim za dan kad ćemo to prevazići.
Po mom skromnom mišljenju, mi trebamo da igramo 4231 formaciju, imamo igrače za to, i moramo početi razmišljati kako ćemo zabiti a ne samo kako "preživjeti"
Moja želja za srijedu.
--------------------Vasilj
-Dedić----Katić---???(Tarik)--Seo
-
---------Šunjić-----------Bašić (Gigovic)
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko
Kad ne bude Džeko, može i Demirovic. Sa 4 ofanzivna ti bi mogao biti i malo opasniji prema naprijed.
--------------------Vasilj
-Memić----Katić---Seo--Dedić
-
---------Šunjić-----------Bašić
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nemamo mi napadaca za tu formaciju. Protiv katara moze svasta prociTracy3McGrady je napisao/la: ↑21 jun 2026, 17:57Meni uopšte nije problem izgubiti na terenu, ali brate dragi pokažite malo mooda, nemoguće je da igraš takvu igru da parkiraš autobus pozadi I nadaš se da preživiš. Gledam sinoć Njemačku Protiv Obale Slonovače, i Afrikanci napadaju cijelo vrijeme, i na kraju izgubili ali mogu biti ponosni na prikazano. Sta hoću reći, sa onakvom igrom mogu sa svima igrati, mi sa ovakvom igrom daj Bože da nadigramo Katar. Nekako unaprijed znamo da nemamo šanse protiv nekih reprezentacija i živim za dan kad ćemo to prevazići.
Po mom skromnom mišljenju, mi trebamo da igramo 4231 formaciju, imamo igrače za to, i moramo početi razmišljati kako ćemo zabiti a ne samo kako "preživjeti"
Moja želja za srijedu.
--------------------Vasilj
-Dedić----Katić---???(Tarik)--Seo
-
---------Šunjić-----------Bašić (Gigovic)
-Esmir--------Mahmić-------------Kerim
-
---------------------Džeko
Kad ne bude Džeko, može i Demirovic. Sa 4 ofanzivna ti bi mogao biti i malo opasniji prema naprijed.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
Imamkarbarum
- Postovi: 427
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Bas me zanima hoce li tahiraga i protiv Qatra pocet..
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Mogao bi lako i Hadžiahmetović zaigrati od starta
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Mislim da ce se i dalje odlucit za dva napadaca da im se uguraju u 16m i da ih gadjaju centarsutevima. Katarci su strasno lose branili peterac.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Bilo ko, samo da ne gledamo Tahirovica 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
bordobijeli
- Postovi: 18305
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Canada i Spanija pokazuju kako treba protiv Arapa , napasti od 1 min i sto prije uvalis gol onda oni pucaju po šavovima. Oni su poznato kao malodušni kad je sport u pitanju .
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1621
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
-
zeljovac21
- Postovi: 2523
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
On basic i mahmic
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Godinama smo kukali kako nemamo dostojnog beka od Mujdze. Godinama krilnih igraca uopste nemamo. Imali na sredini terena vrhunske tehnicare koje smo nazivali dizelasima.
Kada smo na okupu, na beku danas imamo Dedica i Kolasinca. Eto, pojavili se i krilni igraci koji obecavaju. I vise ih je sada nego u zadnjih 20 godina, bukvalno. Imamo kvalitet u napadu. Dzeko sa 40 kuka, ali u formi, i protiv najjacih ekipa na leđima ce vuci 2-3 protivnicka igraca.
Al se na Dzeku ne mozes oslanjati svaku utakmicu. I u najboljim godinama znali su ogaditi zivot njemu i tek nama kao ekipi.
Zato valjda Demirovic treba da shvati pored koga igra i da bas zbog jednog Dzeke u napadu mora iskoristiti svaku priliku koja mu se ponudi. Ne samo zbog reprezentacije, nego i zbog svoje karijere. I bas suprotno sve. Protiv Velsa i Ita trazio je i nalazio priliku za gol. Na SP njega bukvalno nema. Ocajna forma.
Safet je bez krila i bekova, a sa igracima koje ima, sisao slabe i osrednje ekipe ko keks. Sa najjacim ekipama smo igrali egal utakmice. Nije zbog bekova, krila, dizelaske sredine i Ibisevica na krilu trazio dlaku u jajetu.
Naglasavam, vidi se da ovaj strucni stab radi na nekim stvarima, a koje su nam 30 god bile misaona imenica. Odbranu znamo igrati. Daleko od toga da nas protivnici razvaljuju. 4 tekme vs Rum i Aus+240 min vs Vels i Ita=6 golova. Daleko je to od slabe odbrane ako znamo da je Rum znacilo baraz, Austriji direktan plasman na SP. Da ne govorimo o Velsu i Ita.
Do sada smo to svi vidjeli nekoliko puta. Kada zbog rezultata muka natjera, pokazemo da imamo znanje i napad igrati.
Moze Ita biti i gora od trenutne. Mogu i dva crvena kartona imati. Al Italija je od pamtivjeka ekipa kojoj dva Brazila tesko da mogu 30 puta osutati na gol.
Kada smo na okupu, na beku danas imamo Dedica i Kolasinca. Eto, pojavili se i krilni igraci koji obecavaju. I vise ih je sada nego u zadnjih 20 godina, bukvalno. Imamo kvalitet u napadu. Dzeko sa 40 kuka, ali u formi, i protiv najjacih ekipa na leđima ce vuci 2-3 protivnicka igraca.
Al se na Dzeku ne mozes oslanjati svaku utakmicu. I u najboljim godinama znali su ogaditi zivot njemu i tek nama kao ekipi.
Zato valjda Demirovic treba da shvati pored koga igra i da bas zbog jednog Dzeke u napadu mora iskoristiti svaku priliku koja mu se ponudi. Ne samo zbog reprezentacije, nego i zbog svoje karijere. I bas suprotno sve. Protiv Velsa i Ita trazio je i nalazio priliku za gol. Na SP njega bukvalno nema. Ocajna forma.
Safet je bez krila i bekova, a sa igracima koje ima, sisao slabe i osrednje ekipe ko keks. Sa najjacim ekipama smo igrali egal utakmice. Nije zbog bekova, krila, dizelaske sredine i Ibisevica na krilu trazio dlaku u jajetu.
Naglasavam, vidi se da ovaj strucni stab radi na nekim stvarima, a koje su nam 30 god bile misaona imenica. Odbranu znamo igrati. Daleko od toga da nas protivnici razvaljuju. 4 tekme vs Rum i Aus+240 min vs Vels i Ita=6 golova. Daleko je to od slabe odbrane ako znamo da je Rum znacilo baraz, Austriji direktan plasman na SP. Da ne govorimo o Velsu i Ita.
Do sada smo to svi vidjeli nekoliko puta. Kada zbog rezultata muka natjera, pokazemo da imamo znanje i napad igrati.
Moze Ita biti i gora od trenutne. Mogu i dva crvena kartona imati. Al Italija je od pamtivjeka ekipa kojoj dva Brazila tesko da mogu 30 puta osutati na gol.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ja očekujem da će Hadziahmetovic i Tabaković dobiti priliku u srijedu inače je besmisleno što je selektor pustio Hadziahmetovica da odgodi operaciju i ugrozi sebi karijeru da bi učestvovao na SP i na kraju i ne igram, jer ono što je odigrao 3 minute protiv svice se ne računa kao neka igra. Dobio je samo priliku da udje na teren.
Slično je i sa Tabakovicem. Ako ne dobije barem 30 minuta, sve je uzaludno bilo.
Slično je i sa Tabakovicem. Ako ne dobije barem 30 minuta, sve je uzaludno bilo.
Zadnja izmjena: DeeWa, dana/u 21 jun 2026, 18:48, ukupno mijenjano 1 put.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
-
adrenaline323
- Postovi: 407
- Pridružen/a: 25 dec 2022, 16:32
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ok. Al ste za istog pisali, da zasto ga je uopste zvao ...adrenaline323 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:46Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Barba nece da stavi njega I gigovica od pocetka jer bi I budali bilo jasno da tahir vise ne bi vidio prve postave kao ni sunjic I tu bi I najvecem laiku bilo jasno I kakvim se prevarama radi.adrenaline323 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:46Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
igramo u plavim protiv Katradubioza144 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:02Ako se bude sta mijenjalo mozda dresove zamijene i odigraju u plavim
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
- dubioza144
- Postovi: 2500
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jada budu sretnijiHPCompaq je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:04igramo u plavim protiv Katradubioza144 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:02Ako se bude sta mijenjalo mozda dresove zamijene i odigraju u plavim
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Samo da mazga skonta da ne pocinje sa Tahirovicem
Vels i Italiju kritican bio,ova dva meca igrac manje za nas,a igrac vise za Kanadu i Svicu..
Vels i Italiju kritican bio,ova dva meca igrac manje za nas,a igrac vise za Kanadu i Svicu..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
-
FerdinandF
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jwsi li ti gledao utakmicu protiv Katar vs Švicarska?
Švicarci su imali preko dvadeset ubačaja u peterac, i Katar je sve to otklonio bez problema.
Ja se nisam mogao načuditi da Švicarci uporno pokušavaju s ubačajima. Na kraju im se isplatilo. Tako su ga utrpali, ali velikom mukom. Tu je Katar najjači.
Online
Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, Atlanta, edvaE2, Frankie, GrbavicaHrammm, kontra, legendarnadruga, leo1946, MokraKifla, Napapijri, rukometubih23, SanaBosna, Wilshere10 i 83 gosta.






