24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

FerdinandF
Postovi: 602
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la FerdinandF » 21 jun 2026, 19:19

Diadora je napisao/la:
21 jun 2026, 19:02
adrenaline323 je napisao/la:
21 jun 2026, 18:46
Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Barba nece da stavi njega I gigovica od pocetka jer bi I budali bilo jasno da tahir vise ne bi vidio prve postave kao ni sunjic I tu bi I najvecem laiku bilo jasno I kakvim se prevarama radi.
Bolidu, Tahirovic nije igrao protiv Italije, i tu se već vidjelo da nam ide bolje bez njega.

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LeCoq » 21 jun 2026, 19:20

Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...i onda su razočarani kad nas uzmu tamo neki Švicarci. A relnost je da pola naše reprezentacije nema kvalitet ni za U21 Švicarske.
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.

Avatar
s4mke
Postovi: 620
Pridružen/a: 02 mar 2014, 15:40
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la s4mke » 21 jun 2026, 19:39

bilo bi super, bilo bi supeer...

hocel ta srijeda vise :njanjanja: :bih:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1615
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 jun 2026, 19:45

DeeWa je napisao/la:
21 jun 2026, 18:45
Ja očekujem da će Hadziahmetovic i Tabaković dobiti priliku u srijedu inače je besmisleno što je selektor pustio Hadziahmetovica da odgodi operaciju i ugrozi sebi karijeru da bi učestvovao na SP i na kraju i ne igram, jer ono što je odigrao 3 minute protiv svice se ne računa kao neka igra. Dobio je samo priliku da udje na teren.

Slično je i sa Tabakovicem. Ako ne dobije barem 30 minuta, sve je uzaludno bilo.

99% Amir pocinje, Tabak ne znam .. mozda 30min udje

Edincapitano
Postovi: 1653
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edincapitano » 21 jun 2026, 19:51

Nadam se da gledaju Spaniju, tako se igra fudbal kad treba pobjeda.

Sve u napad, gusis igru i visok presing.

Kljukusar
Postovi: 165
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Kljukusar » 21 jun 2026, 19:53

Edincapitano je napisao/la:
21 jun 2026, 19:51
Nadam se da gledaju Spaniju, tako se igra fudbal kad treba pobjeda.

Sve u napad, gusis igru i visok presing.
Nemaju oni snage brate za ovakav pressing. Kad bi ovako igrali, Barbarez bi ih morao sve mjenjati nakon prvog dijela utakmice.

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 19:54

LeCoq je napisao/la:
21 jun 2026, 19:20
Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...i onda su razočarani kad nas uzmu tamo neki Švicarci. A relnost je da pola naše reprezentacije nema kvalitet ni za U21 Švicarske.
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
Isti su za Esmira do prije pola godine pisali da je vec propao. Prije toga je bio Salah.

Alajbegovic je zbog jedne utakmice na pola puta do amatera.

Za Mahmica su prvo pisali da, odakle ovaj pored Karica, Huseinbasica, Anela i koga god. Sada tvrde nesto drugo. Prve frustracije i ogadice mu nogomet vise od zivota.

Ja sam uz ovu ekipu od prve prijateljske. Tek od Rumunije.

Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 86
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Zgemboo89 » 21 jun 2026, 20:00

Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 19:54
LeCoq je napisao/la:
21 jun 2026, 19:20
Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.

Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.
Sta je razlog

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LeCoq » 21 jun 2026, 20:03

Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 19:54
LeCoq je napisao/la:
21 jun 2026, 19:20
Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...i onda su razočarani kad nas uzmu tamo neki Švicarci. A relnost je da pola naše reprezentacije nema kvalitet ni za U21 Švicarske.
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
Isti su za Esmira do prije pola godine pisali da je vec propao. Prije toga je bio Salah.

Alajbegovic je zbog jedne utakmice na pola puta do amatera.

Za Mahmica su prvo pisali da, odakle ovaj pored Karica, Huseinbasica, Anela i koga god. Sada tvrde nesto drugo. Prve frustracije i ogadice mu nogomet vise od zivota.

Ja sam uz ovu ekipu od prve prijateljske. Tek od Rumunije.

Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.
Pa nije Alajbegović na pola puta do amatera, nego momak koji igra prvu seniorsku sezonu u RB. Mahmić je igrač Slovan Libereca i to je to.
To da smo u baražu imali neku posebnu igru, ne bi se složio. Potrefilo se nekoliko stvari, bili smo borbeni, dali maksimum i uspjeli smo.
Krajnje je nerealno očekivati da ekipa našeg kvaliteta, u kontinuitetu igra utakmice kakve smo odigrali u baražu. Proklizavanje protiv Švicarske je bilo najnormalniji razvoj događaja s ovakvom ekipom.

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 20:32

Zgemboo89 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:00
Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 19:54
LeCoq je napisao/la:
21 jun 2026, 19:20
Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.

Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.
Sta je razlog
Kako ja kontam, Memic i Demirovic su totalna neforma. Pustimo gol post Demirovica. Nego, on je nevidljiv.

Kosta nas Dzekino neigranje od baraza. U Maju se vratio i odigrao ukupno 65 min u tri utakmice. I opet povreda. A vidjeli smo kako je odigrao 240 min u barazu.

Kada ti ovakva tri igraca nisu na nivou, uz rovitog Sunjica i vec poznatog Tahirovica na sredini terena, ne treba mnogo do trenutnog.

Ne treba zaboraviti Esmirovu glavu zasicenu jos i prije SP. Kao ni Kerimov nastup od pocetka u jednoj tako vaznoj utakmici.

A boga mi, nije isto na SP poceti sa Tabakom umjesto Jove. I svaka cast Jovi. Neka se Demir ugleda na momka.

Mi ne shvatamo koliko toga ispliva samo da jedan na lijevu nogu ustane jer forsiramo timsku odbranu.

Ne ide ...

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la NoDi80 » 21 jun 2026, 20:36

Protiv Katara abd

………….Dzeko
Memic Mahmic Bajraktarevic
……..? ………….Sunjic
Burnic Radeljic Katic Dedic
……………Vasilj
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Daduli
Postovi: 1027
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Daduli » 21 jun 2026, 20:38

Diadora je napisao/la:
21 jun 2026, 19:02
adrenaline323 je napisao/la:
21 jun 2026, 18:46
Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Barba nece da stavi njega I gigovica od pocetka jer bi I budali bilo jasno da tahir vise ne bi vidio prve postave kao ni sunjic I tu bi I najvecem laiku bilo jasno I kakvim se prevarama radi.
Bježi sa foruma !
Glory Glory Man United

Daduli
Postovi: 1027
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Daduli » 21 jun 2026, 20:39

DeeWa je napisao/la:
21 jun 2026, 18:45
Ja očekujem da će Hadziahmetovic i Tabaković dobiti priliku u srijedu inače je besmisleno što je selektor pustio Hadziahmetovica da odgodi operaciju i ugrozi sebi karijeru da bi učestvovao na SP i na kraju i ne igram, jer ono što je odigrao 3 minute protiv svice se ne računa kao neka igra. Dobio je samo priliku da udje na teren.

Slično je i sa Tabakovicem. Ako ne dobije barem 30 minuta, sve je uzaludno bilo.
Tako je Saša. Očekuješ nešto što i svaki navijač Bosne i Hercegovine. Ali dobro.
Glory Glory Man United

Edincapitano
Postovi: 1653
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edincapitano » 21 jun 2026, 20:54

:wave:
Kljukusar je napisao/la:
21 jun 2026, 19:53
Edincapitano je napisao/la:
21 jun 2026, 19:51
Nadam se da gledaju Spaniju, tako se igra fudbal kad treba pobjeda.

Sve u napad, gusis igru i visok presing.
Nemaju oni snage brate za ovakav pressing. Kad bi ovako igrali, Barbarez bi ih morao sve mjenjati nakon prvog dijela utakmice.
E jbg, trebali bi valjda 45 minuta ako nist ovako ganjati pa onda opusteno, igramo protiv mrtvog Katara.
Zadnja izmjena: Edincapitano, dana/u 21 jun 2026, 21:00, ukupno mijenjano 1 put.

SHZ82
Postovi: 965
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la SHZ82 » 21 jun 2026, 20:56

ma bit ce laganih 3:0 za nas i onda da naguzimo amerikance

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la napapijri1987 » 21 jun 2026, 20:56

NoDi80 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:36
Protiv Katara abd

………….Dzeko
Memic Mahmic Bajraktarevic
……..? ………….Sunjic
Burnic Radeljic Katic Dedic
……………Vasilj
Tahirovic na mjesto upitnika. Memic na klupu a Alajbegovic od pocetka.
Naprijed bih cak krenuo sa Jovom umjesto Edina.
Ako ne ide Edin,Haris Demirovic i bam bam bam
Odbrana top. I ja bih sa Burnicem krenuo umjesto Sea

dinoze
Postovi: 2352
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dinoze » 21 jun 2026, 21:24

napapijri1987 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:56
NoDi80 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:36
Protiv Katara abd

………….Dzeko
Memic Mahmic Bajraktarevic
……..? ………….Sunjic
Burnic Radeljic Katic Dedic
……………Vasilj
Tahirovic na mjesto upitnika. Memic na klupu a Alajbegovic od pocetka.
Naprijed bih cak krenuo sa Jovom umjesto Edina.
Ako ne ide Edin,Haris Demirovic i bam bam bam
Odbrana top. I ja bih sa Burnicem krenuo umjesto Sea
Pa vidjeli smo da Alajbegovic kada starta od pocetka je igrac manje za nas, ne samo to nego je imao gresaka u odbrani koji su drugi morali spasavati.
On je najbolji od 60te minute kada ga uvede.
A i Bajraktarvic u dvije utakmice je pokazao da jos treba pure pojesti da postane igrac.

Sindikat12
Postovi: 2261
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Sindikat12 » 21 jun 2026, 21:26

Ma ne sumnjam u pobjedu ni sekunde, nasi su zeljni da se revansiraju nakon 4-1…. mislim da cemo ih bas zgazit… gruhat po bokovima i silovat peterac.

Nasi ce biti bas nabrijani, volio bi u veznom Basica i Hadziahmetovica.

Sindikat12
Postovi: 2261
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Sindikat12 » 21 jun 2026, 21:28

dinoze je napisao/la:
21 jun 2026, 21:24
napapijri1987 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:56
NoDi80 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:36
Protiv Katara abd

………….Dzeko
Memic Mahmic Bajraktarevic
……..? ………….Sunjic
Burnic Radeljic Katic Dedic
……………Vasilj
Tahirovic na mjesto upitnika. Memic na klupu a Alajbegovic od pocetka.
Naprijed bih cak krenuo sa Jovom umjesto Edina.
Ako ne ide Edin,Haris Demirovic i bam bam bam
Odbrana top. I ja bih sa Burnicem krenuo umjesto Sea
Pa vidjeli smo da Alajbegovic kada starta od pocetka je igrac manje za nas, ne samo to nego je imao gresaka u odbrani koji su drugi morali spasavati.
On je najbolji od 60te minute kada ga uvede.
A i Bajraktarvic u dvije utakmice je pokazao da jos treba pure pojesti da postane igrac.
Kad se branimo nemamo puno koristi od Kerima, medjutim protiv Katara on mora startati jer je nas najbolji ofanzivni igrac nakon Dzeke.

LenyYoro15
Postovi: 718
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la LenyYoro15 » 21 jun 2026, 21:33

Cuj onog specijalca nadam se da nasi gledaju kako Spanija ... :rol: :rol: Yebo te led

To je isto da neka Korejanka gleda pornic u kojem je neki crnac iz Konga glavna uloga i pozove svog muzica od 10,5cm i kaze mu de i ti veceras ovako isto

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: invincible1921, majstorS35, mukydesign, Pact1921, Pensioner26, Shevko i 64 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []