Bolidu, Tahirovic nije igrao protiv Italije, i tu se već vidjelo da nam ide bolje bez njega.Diadora je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:02Barba nece da stavi njega I gigovica od pocetka jer bi I budali bilo jasno da tahir vise ne bi vidio prve postave kao ni sunjic I tu bi I najvecem laiku bilo jasno I kakvim se prevarama radi.adrenaline323 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:46Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
FerdinandF
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...i onda su razočarani kad nas uzmu tamo neki Švicarci. A relnost je da pola naše reprezentacije nema kvalitet ni za U21 Švicarske.
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...i onda su razočarani kad nas uzmu tamo neki Švicarci. A relnost je da pola naše reprezentacije nema kvalitet ni za U21 Švicarske.
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
bilo bi super, bilo bi supeer...
hocel ta srijeda vise

hocel ta srijeda vise
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1603
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
DeeWa je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:45Ja očekujem da će Hadziahmetovic i Tabaković dobiti priliku u srijedu inače je besmisleno što je selektor pustio Hadziahmetovica da odgodi operaciju i ugrozi sebi karijeru da bi učestvovao na SP i na kraju i ne igram, jer ono što je odigrao 3 minute protiv svice se ne računa kao neka igra. Dobio je samo priliku da udje na teren.
Slično je i sa Tabakovicem. Ako ne dobije barem 30 minuta, sve je uzaludno bilo.
99% Amir pocinje, Tabak ne znam .. mozda 30min udje
-
Edincapitano
- Postovi: 1647
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nadam se da gledaju Spaniju, tako se igra fudbal kad treba pobjeda.
Sve u napad, gusis igru i visok presing.
Sve u napad, gusis igru i visok presing.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Nemaju oni snage brate za ovakav pressing. Kad bi ovako igrali, Barbarez bi ih morao sve mjenjati nakon prvog dijela utakmice.Edincapitano je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:51Nadam se da gledaju Spaniju, tako se igra fudbal kad treba pobjeda.
Sve u napad, gusis igru i visok presing.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Isti su za Esmira do prije pola godine pisali da je vec propao. Prije toga je bio Salah.LeCoq je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:20Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...i onda su razočarani kad nas uzmu tamo neki Švicarci. A relnost je da pola naše reprezentacije nema kvalitet ni za U21 Švicarske.
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
Alajbegovic je zbog jedne utakmice na pola puta do amatera.
Za Mahmica su prvo pisali da, odakle ovaj pored Karica, Huseinbasica, Anela i koga god. Sada tvrde nesto drugo. Prve frustracije i ogadice mu nogomet vise od zivota.
Ja sam uz ovu ekipu od prve prijateljske. Tek od Rumunije.
Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Sta je razlogDrum je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:54LeCoq je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:20Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Pa nije Alajbegović na pola puta do amatera, nego momak koji igra prvu seniorsku sezonu u RB. Mahmić je igrač Slovan Libereca i to je to.Drum je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:54Isti su za Esmira do prije pola godine pisali da je vec propao. Prije toga je bio Salah.LeCoq je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:20Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...i onda su razočarani kad nas uzmu tamo neki Švicarci. A relnost je da pola naše reprezentacije nema kvalitet ni za U21 Švicarske.
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
Alajbegovic je zbog jedne utakmice na pola puta do amatera.
Za Mahmica su prvo pisali da, odakle ovaj pored Karica, Huseinbasica, Anela i koga god. Sada tvrde nesto drugo. Prve frustracije i ogadice mu nogomet vise od zivota.
Ja sam uz ovu ekipu od prve prijateljske. Tek od Rumunije.
Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.
To da smo u baražu imali neku posebnu igru, ne bi se složio. Potrefilo se nekoliko stvari, bili smo borbeni, dali maksimum i uspjeli smo.
Krajnje je nerealno očekivati da ekipa našeg kvaliteta, u kontinuitetu igra utakmice kakve smo odigrali u baražu. Proklizavanje protiv Švicarske je bilo najnormalniji razvoj događaja s ovakvom ekipom.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Kako ja kontam, Memic i Demirovic su totalna neforma. Pustimo gol post Demirovica. Nego, on je nevidljiv.Zgemboo89 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:00Sta je razlogDrum je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:54LeCoq je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:20Ovdje je neko napisao - ne smijemo potcijeniti Austriju. I to najozbiljnije. To su otprilike očekivanja naše raje.
U tom svijetu fantazija, Alajbegović je već u Realu, Mahmić u Lipzigu, Bajrakrarević u Liverpoolu...
Igramo iznad objektivnih mogućnosti i zato uživajte.
Prvi sam ocekivao da cemo prikazati igru iz baraz utakmica i na SP. Kanada je samo zbog rezultata bila ok. Protiv Svi je bilo ocito da smo ofalili za najmanje 30% u odnosu na Mart.
Kosta nas Dzekino neigranje od baraza. U Maju se vratio i odigrao ukupno 65 min u tri utakmice. I opet povreda. A vidjeli smo kako je odigrao 240 min u barazu.
Kada ti ovakva tri igraca nisu na nivou, uz rovitog Sunjica i vec poznatog Tahirovica na sredini terena, ne treba mnogo do trenutnog.
Ne treba zaboraviti Esmirovu glavu zasicenu jos i prije SP. Kao ni Kerimov nastup od pocetka u jednoj tako vaznoj utakmici.
A boga mi, nije isto na SP poceti sa Tabakom umjesto Jove. I svaka cast Jovi. Neka se Demir ugleda na momka.
Mi ne shvatamo koliko toga ispliva samo da jedan na lijevu nogu ustane jer forsiramo timsku odbranu.
Ne ide ...
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Protiv Katara abd
………….Dzeko
Memic Mahmic Bajraktarevic
……..? ………….Sunjic
Burnic Radeljic Katic Dedic
……………Vasilj
………….Dzeko
Memic Mahmic Bajraktarevic
……..? ………….Sunjic
Burnic Radeljic Katic Dedic
……………Vasilj
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Bježi sa foruma !Diadora je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:02Barba nece da stavi njega I gigovica od pocetka jer bi I budali bilo jasno da tahir vise ne bi vidio prve postave kao ni sunjic I tu bi I najvecem laiku bilo jasno I kakvim se prevarama radi.adrenaline323 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:46Hadziahmetovic je jedini nas veznjak koji nije poceo ni jednu utakmicu u prvih 11 kod Barbareza a odigrao je bolju sezonu u jacoj ligi od svih ostalih u konkurenciji.
Glory Glory Man United
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Tako je Saša. Očekuješ nešto što i svaki navijač Bosne i Hercegovine. Ali dobro.DeeWa je napisao/la: ↑21 jun 2026, 18:45Ja očekujem da će Hadziahmetovic i Tabaković dobiti priliku u srijedu inače je besmisleno što je selektor pustio Hadziahmetovica da odgodi operaciju i ugrozi sebi karijeru da bi učestvovao na SP i na kraju i ne igram, jer ono što je odigrao 3 minute protiv svice se ne računa kao neka igra. Dobio je samo priliku da udje na teren.
Slično je i sa Tabakovicem. Ako ne dobije barem 30 minuta, sve je uzaludno bilo.
Glory Glory Man United
-
Edincapitano
- Postovi: 1647
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
E jbg, trebali bi valjda 45 minuta ako nist ovako ganjati pa onda opusteno, igramo protiv mrtvog Katara.Kljukusar je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:53Nemaju oni snage brate za ovakav pressing. Kad bi ovako igrali, Barbarez bi ih morao sve mjenjati nakon prvog dijela utakmice.Edincapitano je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:51Nadam se da gledaju Spaniju, tako se igra fudbal kad treba pobjeda.
Sve u napad, gusis igru i visok presing.
Zadnja izmjena: Edincapitano, dana/u 21 jun 2026, 21:00, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
ma bit ce laganih 3:0 za nas i onda da naguzimo amerikance
-
napapijri1987
- Postovi: 1104
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Tahirovic na mjesto upitnika. Memic na klupu a Alajbegovic od pocetka.
Naprijed bih cak krenuo sa Jovom umjesto Edina.
Ako ne ide Edin,Haris Demirovic i bam bam bam
Odbrana top. I ja bih sa Burnicem krenuo umjesto Sea
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Pa vidjeli smo da Alajbegovic kada starta od pocetka je igrac manje za nas, ne samo to nego je imao gresaka u odbrani koji su drugi morali spasavati.napapijri1987 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:56Tahirovic na mjesto upitnika. Memic na klupu a Alajbegovic od pocetka.
Naprijed bih cak krenuo sa Jovom umjesto Edina.
Ako ne ide Edin,Haris Demirovic i bam bam bam
Odbrana top. I ja bih sa Burnicem krenuo umjesto Sea
On je najbolji od 60te minute kada ga uvede.
A i Bajraktarvic u dvije utakmice je pokazao da jos treba pure pojesti da postane igrac.
-
Sindikat12
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ma ne sumnjam u pobjedu ni sekunde, nasi su zeljni da se revansiraju nakon 4-1…. mislim da cemo ih bas zgazit… gruhat po bokovima i silovat peterac.
Nasi ce biti bas nabrijani, volio bi u veznom Basica i Hadziahmetovica.
Nasi ce biti bas nabrijani, volio bi u veznom Basica i Hadziahmetovica.
-
Sindikat12
- Postovi: 2260
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Kad se branimo nemamo puno koristi od Kerima, medjutim protiv Katara on mora startati jer je nas najbolji ofanzivni igrac nakon Dzeke.dinoze je napisao/la: ↑21 jun 2026, 21:24Pa vidjeli smo da Alajbegovic kada starta od pocetka je igrac manje za nas, ne samo to nego je imao gresaka u odbrani koji su drugi morali spasavati.napapijri1987 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:56Tahirovic na mjesto upitnika. Memic na klupu a Alajbegovic od pocetka.
Naprijed bih cak krenuo sa Jovom umjesto Edina.
Ako ne ide Edin,Haris Demirovic i bam bam bam
Odbrana top. I ja bih sa Burnicem krenuo umjesto Sea
On je najbolji od 60te minute kada ga uvede.
A i Bajraktarvic u dvije utakmice je pokazao da jos treba pure pojesti da postane igrac.
-
LenyYoro15
- Postovi: 716
- Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Cuj onog specijalca nadam se da nasi gledaju kako Spanija ...
Yebo te led
To je isto da neka Korejanka gleda pornic u kojem je neki crnac iz Konga glavna uloga i pozove svog muzica od 10,5cm i kaze mu de i ti veceras ovako isto
To je isto da neka Korejanka gleda pornic u kojem je neki crnac iz Konga glavna uloga i pozove svog muzica od 10,5cm i kaze mu de i ti veceras ovako isto
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, darker10, Edincapitano, enobarca, GG3, Goalgetter, Sveti i 55 gostiju.
