Fakat. Treba znati u ligi od 22 kluba ispasti rang nize. Bas kompetentni treneri.Futbol je napisao/la: ↑21 jun 2026, 19:21Baždar je previše trpio nekompetentne trenere u Zaragosi I Poljskoj. Srećom, u reprezentaciji nije imao takav problem, te je briljirao i dao veliki doprinos plasmanu na SP.
Nisam siguran ni da u Njemačkoj ima trener koji je dorastao voditi ovog dragulja ispravno. Možda su Manchester City ili Arsenal trenutno bolja adresa za Sameda.
Mozda da pokusaju sa Guardiolom ili Artetom ...