Haris Tabaković

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

EnesSS
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 okt 2013, 14:38
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la EnesSS » 18 jun 2026, 01:34

Ulazi u drugom zadnji 10 minuta 90%!

Avatar
viKK
Postovi: 3624
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la viKK » 20 jun 2026, 12:35

Sretan rodjendan Harise legendo.

slika

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1545
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la signalidunapark » 20 jun 2026, 12:43

Falila nam je njegova životinjska energija

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5836
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la CAGarfia » 20 jun 2026, 14:12

Sretan rođendan institucijo. :salut:

Avatar
RollingPaper
Postovi: 4392
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la RollingPaper » 20 jun 2026, 17:04

Nadam se da igra protiv Katara

EnesSS
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 okt 2013, 14:38
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la EnesSS » 20 jun 2026, 17:47

Treba nam protiv Katara, nadam se da će od prve minute.

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 18:43

EnesSS je napisao/la:
20 jun 2026, 17:47
Treba nam protiv Katara, nadam se da će od prve minute.
Nema sanse da ce startati. Nakon one povrede, moze uci sa klupe, a vjerovatno i hoce.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Ghuraba » 20 jun 2026, 19:29

Da znam da je 100% spreman, poceo bih s njim bez problema. On i Dzeko bi na visinu i snagu pojeli omalene Katarce. U protivnom, ako nije na 100%, radije bih ga uveo zadnjih pola sata kad oni dodatno padnu.

MostarNeretva
Postovi: 728
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la MostarNeretva » 20 jun 2026, 19:38

Ako bas zapne zadnjih 20 minuta da to Tabak rijesi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13296
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la StevieG8 » 20 jun 2026, 19:44

Ghuraba je napisao/la:
20 jun 2026, 19:29
Da znam da je 100% spreman, poceo bih s njim bez problema. On i Dzeko bi na visinu i snagu pojeli omalene Katarce. U protivnom, ako nije na 100%, radije bih ga uveo zadnjih pola sata kad oni dodatno padnu.
Katar je jedna od rijetkih reprezentacija koja je gora od nas u iznosenju lopte iz zadnje linije. Bukvalno cemo im ucinit uslugu ako se izadje s dva igraca koja mogu samo hodat i pustat ih da igraju. Katar jest los al ne treba ih ni pustit da imaju otvoren put do naseg gola.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la soccerfan » 20 jun 2026, 20:56

Ghuraba je napisao/la:
20 jun 2026, 19:29
Da znam da je 100% spreman, poceo bih s njim bez problema. On i Dzeko bi na visinu i snagu pojeli omalene Katarce. U protivnom, ako nije na 100%, radije bih ga uveo zadnjih pola sata kad oni dodatno padnu.
Danas trenira normalno sa ekipom 😊
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Ghuraba » 20 jun 2026, 23:41

StevieG8 je napisao/la:
20 jun 2026, 19:44
Ghuraba je napisao/la:
20 jun 2026, 19:29
Da znam da je 100% spreman, poceo bih s njim bez problema. On i Dzeko bi na visinu i snagu pojeli omalene Katarce. U protivnom, ako nije na 100%, radije bih ga uveo zadnjih pola sata kad oni dodatno padnu.
Katar je jedna od rijetkih reprezentacija koja je gora od nas u iznosenju lopte iz zadnje linije. Bukvalno cemo im ucinit uslugu ako se izadje s dva igraca koja mogu samo hodat i pustat ih da igraju. Katar jest los al ne treba ih ni pustit da imaju otvoren put do naseg gola.
Slazem se, to bi definitivno mogao biti problem, ali valja nekad i rizikovati. Zato bih izasao s 3-5-2, gdje bi se taj ofanzivni vezni (Mahmic ili Gigovic) ubacivao gore i ganjao loptu umjesto Demirovica. Ova dvojica tornjeva bi bili opasnost kod svakog kornera i centarsuta, samo me strah da li bismo uopste imali takvih situacija. :mrgreen:

Bosnjo22
Postovi: 63
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Bosnjo22 » 21 jun 2026, 18:56

Eno danas trening Tenk u kopačkama,znači igra protiv Katra inshaAllah

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 19:30

Kada se sjetim da sa Muratovicem na zalasku ili cak Zahirovicem kojeg su iz pastete izvukli, nismo bili PATETICNI na sredini terena u ovolikoj mjeri, onda je nesto trulo.

Momka sam branio jer sam bio misljenja da ga treba istrpiti. Nakon zamjene vs Kipar prvi put sam napisao da mozda treba probati nekog drugog igraca.

Ovo sada frustrira. Jos vise Barbarezov rezon, mada je odavno ocito da momak nije spreman odgovoriti zahtijevima ...

Avatar
viKK
Postovi: 3624
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la viKK » 21 jun 2026, 19:52

Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 19:30
Kada se sjetim da sa Muratovicem na zalasku ili cak Zahirovicem kojeg su iz pastete izvukli, nismo bili PATETICNI na sredini terena u ovolikoj mjeri, onda je nesto trulo.

Momka sam branio jer sam bio misljenja da ga treba istrpiti. Nakon zamjene vs Kipar prvi put sam napisao da mozda treba probati nekog drugog igraca.

Ovo sada frustrira. Jos vise Barbarezov rezon, mada je odavno ocito da momak nije spreman odgovoriti zahtijevima ...
da nisi malo profulao temu..?

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Drum » 21 jun 2026, 19:57

viKK je napisao/la:
21 jun 2026, 19:52
Drum je napisao/la:
21 jun 2026, 19:30
Kada se sjetim da sa Muratovicem na zalasku ili cak Zahirovicem kojeg su iz pastete izvukli, nismo bili PATETICNI na sredini terena u ovolikoj mjeri, onda je nesto trulo.

Momka sam branio jer sam bio misljenja da ga treba istrpiti. Nakon zamjene vs Kipar prvi put sam napisao da mozda treba probati nekog drugog igraca.

Ovo sada frustrira. Jos vise Barbarezov rezon, mada je odavno ocito da momak nije spreman odgovoriti zahtijevima ...
da nisi malo profulao temu..?
U pracvu si. Mea culpa.

Sindikat12
Postovi: 2264
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Sindikat12 » 21 jun 2026, 20:19

Ajdee Tabak cekamo te kao Rusija Arshavina EP2008, ocekujem 30 min protiv Katara i onda da utiša Amere 2 jula aBd!

NoDi80
Postovi: 18977
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la NoDi80 » 21 jun 2026, 20:37

Sindikat12 je napisao/la:
21 jun 2026, 20:19
Ajdee Tabak cekamo te kao Rusija Arshavina EP2008, ocekujem 30 min protiv Katara i onda da utiša Amere 2 jula aBd!
Kako znas da cemo igrati sa Amerima?
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la Edincapitano » 21 jun 2026, 20:44

Tek krenuo danas igrati s kopackama i loptom ali s strane, ne s ekipom.

Znaci maksimum mozda 10 minuta ako ganjamo rezultat.

ElAn10
Postovi: 614
Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
Kontakt:

Re: Haris Tabaković

Post Postao/la ElAn10 » 21 jun 2026, 21:21

Ma ne trebaju njemu kopacke, parkirati ga u sesnesterac neka jede malu djecu tamo, svakako ce to nasa sansa biti jer su ovi niski.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DirkNowitzki, Drum, Mocvara1991, rossonero85, tuzlanskinacin i 56 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []