FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

hajroooooo
Postovi: 7
Pridružen/a: 17 jul 2025, 18:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hajroooooo » 21 jun 2026, 18:29

Treba mozda zagananjarti lgora Savica iz zrinjskog istice mu ugovor a bio im je standardan ove sezone i dobar je igrac

Avatar
Nirton
Postovi: 7526
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 21 jun 2026, 18:34

hajroooooo je napisao/la:
21 jun 2026, 18:29
Treba mozda zagananjarti lgora Savica iz zrinjskog istice mu ugovor a bio im je standardan ove sezone i dobar je igrac
Tačno nam fali još jedan vezni pored Cimirota, Elezija, Ljajića, Ignatkova, Telalovića, Meitea, Galešića i Miškovića.
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 21 jun 2026, 18:43

Stoper ljevak i napadac to mi djeluje kao prioritet.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 21 jun 2026, 18:44

bordobijeli je napisao/la:
21 jun 2026, 18:43
Stoper ljevak i napadac to mi djeluje kao prioritet.
Dva napadača svakako potpisuju, nije ni neka tajna da Caraballo i Barišić potpisuju.
Mašović bi bio top riješenje, ali očigledno nema ništa od njegovog dolaska.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

NajvecaRadosti
Postovi: 10159
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 21 jun 2026, 19:10

hajroooooo je napisao/la:
21 jun 2026, 18:29
Treba mozda zagananjarti lgora Savica iz zrinjskog istice mu ugovor a bio im je standardan ove sezone i dobar je igrac
Nit je neka klasa po meni nit nam treba zadnji vezni.Sta vise ocekujem da cemo nekoga poslati na posudbu.Cimirot,Ignatkov,Galesic,Meite+Mamas kad se vrati,svi 6ice.
Moramo misliti i na u21,to ce 99% bit Djuric.Ne vidim sta nam vise treba kad potpisu Carabllo i Barisic,eventualno jedan stoper ako Mujkica prodamo i to je to sve vise je bespotrebno trpanje
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3708
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 21 jun 2026, 19:11

Bralić je igrao više hladno nego toplo. Kada je on trebao zategnuti i kao najiskusniji podići odbranu to se nije desilo. Letargičniji stoper od njega nije odavno bio na Koševu. Gojković je u svakoj stavci bolja opcija po nas, na kraju je zato i on zadržan. Bralić je također došao nekom drugom linijom, a ne Zekićevom. Kako god, hvala mu i sretno.

Menalo, šteta što nije pokazao ni 50% onog što može. Očigledno da idemo na neke druge sisteme. Gdje njega ne bi mogao maksimalno iskoristiti. Barišić i Caraballo. Vidjet ćemo, najbolje su godine pred njima, ovako na prvu sličan su tip špica, sa nekim razlikama. Red im je da ovdje prorade i da se dalje prodaju.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 21 jun 2026, 19:48

Opet nas uefa dernula 20k €
ISTINA ZA VEDRANA!

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 jun 2026, 19:50

Lecler je napisao/la:
21 jun 2026, 19:48
Opet nas uefa dernula 20k €
Zašto sada ?

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 21 jun 2026, 19:54

Kasne plate
ISTINA ZA VEDRANA!

fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 jun 2026, 19:59

Lecler je napisao/la:
21 jun 2026, 19:54
Kasne plate
Nisu trebali, moglo je pomoći tih 20 milja. :D

Turo
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 21 jun 2026, 19:59

Tokom sezone 2025/26, protiv sedam klubova vođeni su postupci pred UEFA-inim Tijelom za finansijsku kontrolu klubova (CFCB) zbog dospjelih, a neizmirenih obaveza prema drugim klubovima, zaposlenicima i/ili socijalnim i poreznim vlastima.

Među njima je i FK Sarajevo koje je kažnjeno sa 20.000 eura.

Od klubova iz regiona koji su se našli na listi još su Ballkani s Kosova (200.000 eura), Budućnost Podgorica (95.000 eura), Ordabasy iz Kazahstana (75.000 eura) i Athletic Bilbao (10.000 eura).

Zbog otežavajućih okolnosti, odnosno ponavljanja prekršaja i/ili neizmirenih obaveza starijih od 90 dana, sljedeća četiri kluba kažnjena su i uslovnom zabranom nastupa u narednom UEFA-inom takmičenju za koje se plasiraju:

CFR 1907 Cluj (Rumunija) i FC Ballkani (Kosovo) – zabrana je uslovna na probni period od dvije sezone i bit će aktivirana samo ako klubovi budu imali neizmirene dospjele obaveze u sezonama 2026/27 i 2027/28.

FK Budućnost Podgorica (Crna Gora) i FC Ordabasy Shymkent (Kazahstan) – zabrana je uslovna na probni period od jedne sezone i bit će aktivirana samo ako klubovi budu imali neizmirene dospjele obaveze u sezoni 2026/27.

Ado_77
Postovi: 471
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 21 jun 2026, 20:19

Stalno nas necim opominju kaznjavaju,samo cekamo kada nas izbace iz evrope na par sezona,ne radi se transpretno ni po pravilima,ljudi u klubu ako znate svoj posao u sta sumljam ova garnitura,vodjenja je katastrofa brukate nam klub. :wtf:

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2040
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 21 jun 2026, 20:23

Aferimi gospođe koja je mislila da zna sve o fudbalu.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1021
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 21 jun 2026, 20:24

Neki dan sam rekao, da mi ovako dogodine necemo igrati evropu jer cemo biti izbaceni iz iste.

Prosle godine kazna, ove godine vec dva puta imamo frku sa uefom i fifom.

Ne ocekujem od mirvica nista bolje, cak mislim da ce nastaviti kontinuitet loseg upravljanja klubom.

Treba na vrijeme pritisak napraviti, prije nego bude kasno.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Telalovic
Postovi: 708
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 21 jun 2026, 20:47

Jet2Holiday je napisao/la:
21 jun 2026, 20:24
Neki dan sam rekao, da mi ovako dogodine necemo igrati evropu jer cemo biti izbaceni iz iste.

Prosle godine kazna, ove godine vec dva puta imamo frku sa uefom i fifom.

Ne ocekujem od mirvica nista bolje, cak mislim da ce nastaviti kontinuitet loseg upravljanja klubom.

Treba na vrijeme pritisak napraviti, prije nego bude kasno.
Ali zato mi njih mozemo zaebati pa uopste ne izboriti evropu :opaopa:

Turo
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 21 jun 2026, 21:03



fks74
Postovi: 13463
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 jun 2026, 21:45

Telalovic je napisao/la:
21 jun 2026, 20:47
Jet2Holiday je napisao/la:
21 jun 2026, 20:24
Neki dan sam rekao, da mi ovako dogodine necemo igrati evropu jer cemo biti izbaceni iz iste.

Prosle godine kazna, ove godine vec dva puta imamo frku sa uefom i fifom.

Ne ocekujem od mirvica nista bolje, cak mislim da ce nastaviti kontinuitet loseg upravljanja klubom.

Treba na vrijeme pritisak napraviti, prije nego bude kasno.
Ali zato mi njih mozemo zaebati pa uopste ne izboriti evropu :opaopa:
Njegovi ne igraju Evropu ni ove godine.

Avatar
nokee
Postovi: 3509
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 21 jun 2026, 22:03

nokee je napisao/la:
02 feb 2026, 20:49
Aduka87 je napisao/la:
02 feb 2026, 18:41
U jbte Menalo vam nista spesl :bow: :bow: :bow: :bow:
Vi ko da ne pratite FKS. Toliko razocarenja od nekakvih imena i opet se lozite na iste. Nigdje nije napisano da nije pojacanje covjek ali nije ni Luka Modric. Ne znam sta tu nije jasno..
:kafa: :kafa:

Kad se sjetim napada kad rekoh Menalo nista specijalno, igrac bljeska..

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 21 jun 2026, 22:05

Zna li neko kakav je tip igraca ovaj barisic?

Avatar
nedimmmm1337
Postovi: 743
Pridružen/a: 23 jun 2024, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimmmm1337 » 21 jun 2026, 22:11

rimljanin90 je napisao/la:
21 jun 2026, 22:05
Zna li neko kakav je tip igraca ovaj barisic?
Dobra igra glavom , solidna brzina okej realizacija … ne bih da zurim sa kakvim komentarima teren je jedino mjerilo
"Jer znaš kako kažu moji ovdje – nije to samo ljubav, to je bolest.”

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, johntravolta123 i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []