Dres reprezentacije BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DamirT » 20 jun 2026, 18:44

KarlMarx je napisao/la:
20 jun 2026, 18:26
Pitanje jedno, gdje ovi ljudi kupuju ove dresove sa stickerom na rukavima svjetskog, sa imenima igrača i brojem. To na zmajevi.ba nema? Gdje uspiju naci takav dres koji izgleda autenticno, i jako dobro?
Pijaca.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

LjutaPaprika
Postovi: 6
Pridružen/a: 02 jun 2026, 13:53
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la LjutaPaprika » 20 jun 2026, 20:16

Ja sam 25.05. kod Babakitsa iz Njemačke naručio dresove i danas su stigli. Pošto su originalni dresovi stigli već prije jednu dvije sedmice, mogao sam ih dobro uporediti.

Ovi kineski su bolji od onih naših sa pijace, ali nisu ni blizu ovim originalnim Kelme dresovima. Materijal je dosta tanji i djeluje jeftinije, boja je malo drugačija, a linije na dresu su predebele i pogrešno raspoređene.

Moguće je da su kineske kopije sada bolje nego što su bile kada su tek izašle. Ja imam nekoliko dresova Schalkea i Bayerna iz Kine i oni zaista izgledaju odlično. Međutim, kod ovih dresova razlika u odnosu na original se ipak jasno vidi.

bartoli
Postovi: 10
Pridružen/a: 19 okt 2025, 17:43
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la bartoli » 20 jun 2026, 20:28

LjutaPaprika je napisao/la:
20 jun 2026, 20:16
Ja sam 25.05. kod Babakitsa iz Njemačke naručio dresove i danas su stigli. Pošto su originalni dresovi stigli već prije jednu dvije sedmice, mogao sam ih dobro uporediti.

Ovi kineski su bolji od onih naših sa pijace, ali nisu ni blizu ovim originalnim Kelme dresovima. Materijal je dosta tanji i djeluje jeftinije, boja je malo drugačija, a linije na dresu su predebele i pogrešno raspoređene.

Moguće je da su kineske kopije sada bolje nego što su bile kada su tek izašle. Ja imam nekoliko dresova Schalkea i Bayerna iz Kine i oni zaista izgledaju odlično. Međutim, kod ovih dresova razlika u odnosu na original se ipak jasno vidi.
Baci sliku slobodno

FerdinandF
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la FerdinandF » 21 jun 2026, 01:59

Jotdan ima i treći dres, crni.
Imamo li mi treći dres?

Varta
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 apr 2026, 18:12
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Varta » 21 jun 2026, 04:36

FerdinandF je napisao/la:
21 jun 2026, 01:59
Jotdan ima i treći dres, crni.
Imamo li mi treći dres?
Sto nam treba treći dres?

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DamirT » 21 jun 2026, 09:29

FerdinandF je napisao/la:
21 jun 2026, 01:59
Jotdan ima i treći dres, crni.
Imamo li mi treći dres?
Suti, jedva smo i ova 2 dobili. Kamoli jos treci da nam prave.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
DamirT
Postovi: 30845
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la DamirT » 21 jun 2026, 11:19

Puma ima neočekivan problem na Svjetskom prvenstvu: dresovi pucaju pred očima cijelog svijeta.

Nakon nekoliko utakmica sve se glasnije govori o izdržljivosti Puma dresova. U susretu Južne Koreje i Češke, korejski igrač Han-Beom Lee povukao je Pavela Šulca za dres, a dres s brojem 15 doslovno se poderao preko velikog dijela leđa. Češki reprezentativac morao ju je ubrzo zamijeniti.

Slična scena dogodila se i na utakmici Škotske i Maroka, kada je Jack Hendry kod kornera povukao Neila El Aynaouija, a njegov dres nije izdržao. Problema je imao i egipatski igrač Mostafa Ziko protiv Belgije, kojemu je dres puknuo u predjelu trbuha.

Razlog se krije u samoj izradi. Puma koristi iznimno lagane materijale, a dresovi navodno teže samo oko 72 grama. Manje trenja, više slobode kretanja i bolji osjećaj za igrača zvuče odlično, ali u žestokim duelima takav tanki materijal očito ima svoju cijenu.

Ovo nije prvi put da se Puma suočava s ovakvim problemom. Još na Europskom prvenstvu 2016. Švicarskoj je protiv Francuske rasparano čak sedam dresova, među njima i onaj Granita Xhake.
Ne smijem ni zamislit nase komentare da je Kelme ovakav :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

klasik
Postovi: 4425
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la klasik » 21 jun 2026, 11:34

Puno smo mi srali oko dizajna a najvexi domet nam bio na likovnom nacrtat vanglu u 3 jabuke u njoj.

Sto se tice SP adidasovu dresove su usrali sa ovim ogromnim linijama na ramenima, Nike su mi bolji al to opet pricamo o dresu u katalogu a ovako na igracima nemas 5 lijepih dresova a sto se tice nasih dresova mislim da su puno blizi tim dobrim dresovima i da mozemo bit prezadovoljni kako izgledaju na igracima.

D97
Postovi: 203
Pridružen/a: 25 jan 2024, 21:37
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la D97 » 21 jun 2026, 18:49

https://liuyangjersey.com/products/bosn ... up-2026-27

Dobio na Tiktoku. Bogami ne izgleda lose. Mozda najbolja kopija do sada, sta kazete?

Mukebir
Postovi: 3040
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Mukebir » 21 jun 2026, 19:09

Pojavila se nova fan verzija i ista je kao originalna.

Kupio sam sebi obje player verzije sa zmajevi.ba. Ne zna se koji je ljepši. 10 puta se covjek manje znoji u njima. Ugodno za nositi.

D97
Postovi: 203
Pridružen/a: 25 jan 2024, 21:37
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la D97 » 21 jun 2026, 19:15

Mukebir je napisao/la:
21 jun 2026, 19:09
Pojavila se nova fan verzija i ista je kao originalna.

Kupio sam sebi obje player verzije sa zmajevi.ba. Ne zna se koji je ljepši. 10 puta se covjek manje znoji u njima. Ugodno za nositi.
Gdje se pojavila?

Mukebir
Postovi: 3040
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Mukebir » 21 jun 2026, 19:23

D97 je napisao/la:
21 jun 2026, 19:15
Mukebir je napisao/la:
21 jun 2026, 19:09
Pojavila se nova fan verzija i ista je kao originalna.

Kupio sam sebi obje player verzije sa zmajevi.ba. Ne zna se koji je ljepši. 10 puta se covjek manje znoji u njima. Ugodno za nositi.
Gdje se pojavila?
Kod ovih Kineza sto stancaju dresove. Ogromna im je sad navala pa ne stižu azurirati slike. Obično im treba 3 dana da naprave. Sad zbog velike potražnje i vise od 10.

D97
Postovi: 203
Pridružen/a: 25 jan 2024, 21:37
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la D97 » 21 jun 2026, 21:13

Mukebir je napisao/la:
21 jun 2026, 19:23
D97 je napisao/la:
21 jun 2026, 19:15
Mukebir je napisao/la:
21 jun 2026, 19:09
Pojavila se nova fan verzija i ista je kao originalna.

Kupio sam sebi obje player verzije sa zmajevi.ba. Ne zna se koji je ljepši. 10 puta se covjek manje znoji u njima. Ugodno za nositi.
Gdje se pojavila?
Kod ovih Kineza sto stancaju dresove. Ogromna im je sad navala pa ne stižu azurirati slike. Obično im treba 3 dana da naprave. Sad zbog velike potražnje i vise od 10.
De posalji link?

goonmo
Postovi: 114
Pridružen/a: 11 sep 2013, 16:50
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la goonmo » 21 jun 2026, 22:43


Kljukusar
Postovi: 161
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Kljukusar » 22 jun 2026, 20:53

Je li neko narucivso dres sa Kelme Holandija. Meni izbacilo da salju i za Njemacku. Navodno po komentarima dobijes dres za 2 do 3 dana. Zanima me jesu ovo Fan verzija dresa ili Player-Version?

Avatar
Sveti
Postovi: 10091
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 22 jun 2026, 22:06

Stigo mi je kinez danas

Print je maltene isti, grb je usiven. One sare nisu utkane u materijal vec su nekako isprintane na materijalu. Sam materijal je okay, ali je originalna fan verzija dosta ugodnija i meksa na dodir.

I da, idalje jos stoji authentic producct :mrgreen:

Po meni je dobra stvar za imat za 20tak eura, na oko je 1:1 originalu, ali na dodir ni blizu.
naprijed rejal

al87
Postovi: 305
Pridružen/a: 20 jan 2021, 10:47
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la al87 » 22 jun 2026, 22:37

Jesil narucio na messi111?

Shevko
Postovi: 527
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Shevko » 22 jun 2026, 22:41

al87 je napisao/la:
22 jun 2026, 22:37
Jesil narucio na messi111?
Vjerovatno jest, to je onaj model sa producct i velikim Kelme logo.

Varta
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 apr 2026, 18:12
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la Varta » 22 jun 2026, 22:43

LjutaPaprika je napisao/la:
20 jun 2026, 20:16
Ja sam 25.05. kod Babakitsa iz Njemačke naručio dresove i danas su stigli. Pošto su originalni dresovi stigli već prije jednu dvije sedmice, mogao sam ih dobro uporediti.
.
Ja naručio 24. Jos ništa :roll:

al87
Postovi: 305
Pridružen/a: 20 jan 2021, 10:47
Kontakt:

Re: Dres reprezentacije BiH

Post Postao/la al87 » 22 jun 2026, 23:01

I ja jos uvijek cekam da dodje taj kinez. Kako sam shvatio po komentarima svakako je bolji od pijace.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, GIBRA, Harare, MiranGlasnic, random11, Zgemboo89 i 46 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []