Pijaca.
Dres reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Dres reprezentacije BiH
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
LjutaPaprika
- Postovi: 6
- Pridružen/a: 02 jun 2026, 13:53
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Ja sam 25.05. kod Babakitsa iz Njemačke naručio dresove i danas su stigli. Pošto su originalni dresovi stigli već prije jednu dvije sedmice, mogao sam ih dobro uporediti.
Ovi kineski su bolji od onih naših sa pijace, ali nisu ni blizu ovim originalnim Kelme dresovima. Materijal je dosta tanji i djeluje jeftinije, boja je malo drugačija, a linije na dresu su predebele i pogrešno raspoređene.
Moguće je da su kineske kopije sada bolje nego što su bile kada su tek izašle. Ja imam nekoliko dresova Schalkea i Bayerna iz Kine i oni zaista izgledaju odlično. Međutim, kod ovih dresova razlika u odnosu na original se ipak jasno vidi.
Ovi kineski su bolji od onih naših sa pijace, ali nisu ni blizu ovim originalnim Kelme dresovima. Materijal je dosta tanji i djeluje jeftinije, boja je malo drugačija, a linije na dresu su predebele i pogrešno raspoređene.
Moguće je da su kineske kopije sada bolje nego što su bile kada su tek izašle. Ja imam nekoliko dresova Schalkea i Bayerna iz Kine i oni zaista izgledaju odlično. Međutim, kod ovih dresova razlika u odnosu na original se ipak jasno vidi.
Re: Dres reprezentacije BiH
Baci sliku slobodnoLjutaPaprika je napisao/la: ↑20 jun 2026, 20:16Ja sam 25.05. kod Babakitsa iz Njemačke naručio dresove i danas su stigli. Pošto su originalni dresovi stigli već prije jednu dvije sedmice, mogao sam ih dobro uporediti.
Ovi kineski su bolji od onih naših sa pijace, ali nisu ni blizu ovim originalnim Kelme dresovima. Materijal je dosta tanji i djeluje jeftinije, boja je malo drugačija, a linije na dresu su predebele i pogrešno raspoređene.
Moguće je da su kineske kopije sada bolje nego što su bile kada su tek izašle. Ja imam nekoliko dresova Schalkea i Bayerna iz Kine i oni zaista izgledaju odlično. Međutim, kod ovih dresova razlika u odnosu na original se ipak jasno vidi.
-
FerdinandF
- Postovi: 596
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Jotdan ima i treći dres, crni.
Imamo li mi treći dres?
Imamo li mi treći dres?
Re: Dres reprezentacije BiH
Sto nam treba treći dres?FerdinandF je napisao/la: ↑21 jun 2026, 01:59Jotdan ima i treći dres, crni.
Imamo li mi treći dres?
Re: Dres reprezentacije BiH
Suti, jedva smo i ova 2 dobili. Kamoli jos treci da nam prave.FerdinandF je napisao/la: ↑21 jun 2026, 01:59Jotdan ima i treći dres, crni.
Imamo li mi treći dres?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Dres reprezentacije BiH
Ne smijem ni zamislit nase komentare da je Kelme ovakavPuma ima neočekivan problem na Svjetskom prvenstvu: dresovi pucaju pred očima cijelog svijeta.
Nakon nekoliko utakmica sve se glasnije govori o izdržljivosti Puma dresova. U susretu Južne Koreje i Češke, korejski igrač Han-Beom Lee povukao je Pavela Šulca za dres, a dres s brojem 15 doslovno se poderao preko velikog dijela leđa. Češki reprezentativac morao ju je ubrzo zamijeniti.
Slična scena dogodila se i na utakmici Škotske i Maroka, kada je Jack Hendry kod kornera povukao Neila El Aynaouija, a njegov dres nije izdržao. Problema je imao i egipatski igrač Mostafa Ziko protiv Belgije, kojemu je dres puknuo u predjelu trbuha.
Razlog se krije u samoj izradi. Puma koristi iznimno lagane materijale, a dresovi navodno teže samo oko 72 grama. Manje trenja, više slobode kretanja i bolji osjećaj za igrača zvuče odlično, ali u žestokim duelima takav tanki materijal očito ima svoju cijenu.
Ovo nije prvi put da se Puma suočava s ovakvim problemom. Još na Europskom prvenstvu 2016. Švicarskoj je protiv Francuske rasparano čak sedam dresova, među njima i onaj Granita Xhake.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Dres reprezentacije BiH
Puno smo mi srali oko dizajna a najvexi domet nam bio na likovnom nacrtat vanglu u 3 jabuke u njoj.
Sto se tice SP adidasovu dresove su usrali sa ovim ogromnim linijama na ramenima, Nike su mi bolji al to opet pricamo o dresu u katalogu a ovako na igracima nemas 5 lijepih dresova a sto se tice nasih dresova mislim da su puno blizi tim dobrim dresovima i da mozemo bit prezadovoljni kako izgledaju na igracima.
Sto se tice SP adidasovu dresove su usrali sa ovim ogromnim linijama na ramenima, Nike su mi bolji al to opet pricamo o dresu u katalogu a ovako na igracima nemas 5 lijepih dresova a sto se tice nasih dresova mislim da su puno blizi tim dobrim dresovima i da mozemo bit prezadovoljni kako izgledaju na igracima.
Re: Dres reprezentacije BiH
https://liuyangjersey.com/products/bosn ... up-2026-27
Dobio na Tiktoku. Bogami ne izgleda lose. Mozda najbolja kopija do sada, sta kazete?
Dobio na Tiktoku. Bogami ne izgleda lose. Mozda najbolja kopija do sada, sta kazete?
Re: Dres reprezentacije BiH
Pojavila se nova fan verzija i ista je kao originalna.
Kupio sam sebi obje player verzije sa zmajevi.ba. Ne zna se koji je ljepši. 10 puta se covjek manje znoji u njima. Ugodno za nositi.
Kupio sam sebi obje player verzije sa zmajevi.ba. Ne zna se koji je ljepši. 10 puta se covjek manje znoji u njima. Ugodno za nositi.
Re: Dres reprezentacije BiH
Kod ovih Kineza sto stancaju dresove. Ogromna im je sad navala pa ne stižu azurirati slike. Obično im treba 3 dana da naprave. Sad zbog velike potražnje i vise od 10.
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
Je li neko narucivso dres sa Kelme Holandija. Meni izbacilo da salju i za Njemacku. Navodno po komentarima dobijes dres za 2 do 3 dana. Zanima me jesu ovo Fan verzija dresa ili Player-Version?
Re: Dres reprezentacije BiH
Stigo mi je kinez danas
Print je maltene isti, grb je usiven. One sare nisu utkane u materijal vec su nekako isprintane na materijalu. Sam materijal je okay, ali je originalna fan verzija dosta ugodnija i meksa na dodir.
I da, idalje jos stoji authentic producct
Po meni je dobra stvar za imat za 20tak eura, na oko je 1:1 originalu, ali na dodir ni blizu.
Print je maltene isti, grb je usiven. One sare nisu utkane u materijal vec su nekako isprintane na materijalu. Sam materijal je okay, ali je originalna fan verzija dosta ugodnija i meksa na dodir.
I da, idalje jos stoji authentic producct
Po meni je dobra stvar za imat za 20tak eura, na oko je 1:1 originalu, ali na dodir ni blizu.
naprijed rejal
Re: Dres reprezentacije BiH
Jesil narucio na messi111?
Re: Dres reprezentacije BiH
Ja naručio 24. Jos ništaLjutaPaprika je napisao/la: ↑20 jun 2026, 20:16Ja sam 25.05. kod Babakitsa iz Njemačke naručio dresove i danas su stigli. Pošto su originalni dresovi stigli već prije jednu dvije sedmice, mogao sam ih dobro uporediti.
.
Re: Dres reprezentacije BiH
I ja jos uvijek cekam da dodje taj kinez. Kako sam shvatio po komentarima svakako je bolji od pijace.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, GIBRA, Harare, MiranGlasnic, random11, Zgemboo89 i 46 gostiju.

