Nisam ja siguran da je on igrac za 90 minuta na ovom nivou ni kada se branimo ni kada bi trebali napasati.Sindikat12 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 21:28Kad se branimo nemamo puno koristi od Kerima, medjutim protiv Katara on mora startati jer je nas najbolji ofanzivni igrac nakon Dzeke.dinoze je napisao/la: ↑21 jun 2026, 21:24Pa vidjeli smo da Alajbegovic kada starta od pocetka je igrac manje za nas, ne samo to nego je imao gresaka u odbrani koji su drugi morali spasavati.napapijri1987 je napisao/la: ↑21 jun 2026, 20:56
Tahirovic na mjesto upitnika. Memic na klupu a Alajbegovic od pocetka.
Naprijed bih cak krenuo sa Jovom umjesto Edina.
Ako ne ide Edin,Haris Demirovic i bam bam bam
Odbrana top. I ja bih sa Burnicem krenuo umjesto Sea
On je najbolji od 60te minute kada ga uvede.
A i Bajraktarvic u dvije utakmice je pokazao da jos treba pure pojesti da postane igrac.
Jos uvjek neznamo hocemo li dobiti priliku da napadnemo od pocetka utakmice.
Al eto neka nas sada demantuju obadvijica ako protiv Katra ne budu Kerim i Esmir mogli namtnuti svoju igru onda klupa i dalje i pred kraj ih ubacivati.
Protiv Kande su bekovi otresali Esmira kao da igra u pjetlicima.


